Teremröplabda Strandröplabda Ülőröplabda Hóröplabda Női válogatott Férfi válogatott MRSZ Vollé TAO Hírek Fotó Napi műsor
Teremröplabda Ülőröplabda Női válogatott MRSZ TAO Hírek
Strandröplabda Hóröplabda Férfi válogatott Vollé Napi műsor Fotó
Teremröplabda Ülőröplabda Női válogatott MRSZ TAO Hírek
Strandröplabda Hóröplabda Férfi válogatott Vollé Napi műsor Fotó
2024.07.05.
Válogatott - Női U18 / Európa Bajnokság - női
Nagy csatában vereség a törököktől az U18-as női Eb-n
Egy ötszettes ütközet is benne volt, de végül 3:1-re kikapott Törökországtól a magyar válogatott az U18-as Európa-bajnokságon, Krétán.
2024.07.05.
Válogatott - Női U18 / Európa Bajnokság - női
Nagy csatában vereség a törököktől az U18-as női Eb-n
Egy ötszettes ütközet is benne volt, de végül 3:1-re kikapott Törökországtól a magyar válogatott az U18-as Európa-bajnokságon, Krétán.
2024.07.05.
Válogatott - Női U18 / Európa Bajnokság - női
Nagy csatában vereség a törököktől az U18-as női Eb-n
Egy ötszettes ütközet is benne volt, de végül 3:1-re kikapott Törökországtól a magyar válogatott az U18-as Európa-bajnokságon, Krétán.
HÍREK
több hír
2024.07.05.
Strandröplabda - nemzetközi / Mevza torna - női
Folytatódott a sikersorozat Szlovéniában
A szlovéniai U16, U18, U20 MEVZA torna csütörtöki versenynapján is jól teljesítettek a magyar párosok. Hatból öt kategóriában összesen hat magyar duó verekedte be magát a legjobb négy közé!
2024.07.04.
Válogatott - Női U18 / Európa Bajnokság - női
Pusztai Lilien: „Mérkőzésről-mérkőzésre jobb teljesítményt szeretnénk nyújtani!”
Nánási Zoé, Pusztai Lilien és Nagy Emese személyében három nagyszerű liberójátékosa is van a magyar U18-as női válogatottnak, amely a legutóbbi két meccsét megnyerte az Európa-bajnokságon.
2024.07.04.
Strandröplabda - nemzetközi / Mevza torna - női
MEVZA: Kiváló magyar kezdés Szlovéniában!
Drámai küzdelmek és csoportgyőzelmek jellemezték a szerdai első versenynapot a szlovéniai U16, U18 és U20 MEVZA (Közép-Európa Kupa) tornán, melyen több párosunk is kiválóan teljesített a csoportkörben
2024.07.03.
Válogatott - Női U18 / Európa Bajnokság - női
Győzelem az Eb-negyedik ellen!
3:1-re nyert a társházigazda Görögország ellen a magyar U18-as női válogatott, ezzel két győzelemmel és egy vereséggel várhatja a folytatást az Európa-bajnokságon, Krétán.
2024.07.02.
Válogatott - Női U18 / Európa Bajnokság - női
Drámai csatában nagy siker Finnország ellen!
Óriási szívvel játszott és 3:2-re győzött Finnország ellen az U18-as női röplabda-válogatott a görög-román közös rendezésű Európa-bajnokságon.
2024.07.01.
Válogatott - Női U18 / Európa Bajnokság - női
Jól helytállt Lengyelország ellen a magyar válogatott!
A végső győzelemre is esélyes Lengyelország ellen kezdte U18-as női válogatottunk az Európa-bajnokságot, Krétán.
HÍREK
több hír
2024.07.05.
Strandröplabda - nemzetközi
Mevza torna - női
Folytatódott a sikersorozat Szlovéniában
A szlovéniai U16, U18, U20 MEVZA torna csütörtöki versenynapján is jól teljesítettek a magyar párosok. Hatból öt kategóriában összesen hat magyar duó verekedte be magát a legjobb négy közé!
2024.07.04.
Válogatott - Női U18
Európa Bajnokság - női
Pusztai Lilien: „Mérkőzésről-mérkőzésre jobb teljesítményt szeretnénk nyújtani!”
Nánási Zoé, Pusztai Lilien és Nagy Emese személyében három nagyszerű liberójátékosa is van a magyar U18-as női válogatottnak, amely a legutóbbi két meccsét megnyerte az Európa-bajnokságon.
2024.07.04.
Strandröplabda - nemzetközi
Mevza torna - női
MEVZA: Kiváló magyar kezdés Szlovéniában!
Drámai küzdelmek és csoportgyőzelmek jellemezték a szerdai első versenynapot a szlovéniai U16, U18 és U20 MEVZA (Közép-Európa Kupa) tornán, melyen több párosunk is kiválóan teljesített a csoportkörben
HÍREK
több hír
2024.07.05.
Strandröplabda - nemzetközi
Mevza torna - női
Folytatódott a sikersorozat Szlovéniában
A szlovéniai U16, U18, U20 MEVZA torna csütörtöki versenynapján is jól teljesítettek a magyar párosok. Hatból öt kategóriában összesen hat magyar duó verekedte be magát a legjobb négy közé!
2024.07.04.
Válogatott - Női U18
Európa Bajnokság - női
Pusztai Lilien: „Mérkőzésről-mérkőzésre jobb teljesítményt szeretnénk nyújtani!”
Nánási Zoé, Pusztai Lilien és Nagy Emese személyében három nagyszerű liberójátékosa is van a magyar U18-as női válogatottnak, amely a legutóbbi két meccsét megnyerte az Európa-bajnokságon.
2024.07.04.
Strandröplabda - nemzetközi
Mevza torna - női
MEVZA: Kiváló magyar kezdés Szlovéniában!
Drámai küzdelmek és csoportgyőzelmek jellemezték a szerdai első versenynapot a szlovéniai U16, U18 és U20 MEVZA (Közép-Európa Kupa) tornán, melyen több párosunk is kiválóan teljesített a csoportkörben
FOTÓGALÉRIA
több fotó
2024.07.04.
Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
Kispest Open 2024 Summer Tour (3)
Női felnőtt, B-kategória
2024.07.03.
Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
Kispest Open 2024 Summer Tour (3)
Férfi felnőtt, B-kategória
2024.07.02.
Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
Strandsport NYÁR
Női U14, 4*
2024.06.30.
Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
I. Domb Kupa
Női U20, 2*
2024.06.30.
Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 2. forduló
Női, férfi felnőtt, férfi U18
2024.06.29.
Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 2. forduló
Női, férfi felnőtt
FOTÓGALÉRIA
több fotó
2024.07.04.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Kispest Open 2024 Summer Tour (3)
Női felnőtt, B-kategória
2024.07.03.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Kispest Open 2024 Summer Tour (3)
Férfi felnőtt, B-kategória
2024.07.02.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Strandsport NYÁR
Női U14, 4*
FOTÓGALÉRIA
több fotó
2024.07.04.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Kispest Open 2024 Summer Tour (3)
Női felnőtt, B-kategória
2024.07.03.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Kispest Open 2024 Summer Tour (3)
Férfi felnőtt, B-kategória
2024.07.02.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Strandsport NYÁR
Női U14, 4*
NAPI MŰSOR
2024. július 12. több műsor
STRANDRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 1. kör
NŐI FELNŐTT
13:30
STRENNER - TRENCSÉNYI
0 - 2
HANDLER-HOLLAUS - KASTENBERGER wildcard selejtező
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
13:30
BÉNI - TÓTH
2 - 1
TÖRÖK - RÓZSÁS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
13:30
CSUKLY - ERDÉLYI
1 - 2
ZOLNAI - SZABÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
13:30
NAGY-HORVÁTH - SZABÓ
0 - 2
STRÉLI - MATKOVITS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:20
DURST - KISS
2 - 1
BÁNKI - UHLMANN
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:20
JURASZIK - RIEDL
0 - 2
PAVLOVICS - RUCZ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:20
VITÁNYI - ZÁDORI
2 - 0
SOÓS - RÁCZ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:20
GUBIK - RATKAI
2 - 0
BALOGH - KIRSCH
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 2. kör
NŐI FELNŐTT
16:40
HANDLER-HOLLAUS - KASTENBERGER wildcard selejtező
2 - 0
BÉNI - TÓTH
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:40
ZOLNAI - SZABÓ
0 - 2
STRÉLI - MATKOVITS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
17:30
DURST - KISS
2 - 0
PAVLOVICS - RUCZ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
17:30
VITÁNYI - ZÁDORI
0 - 2
GUBIK - RATKAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / A csoport
NŐI FELNŐTT
08:30
KUN - WINDISCH
HANDLER-HOLLAUS - KASTENBERGER wildcard selejtező
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
08:30
CZENE - KRISTÓF
SZABÓ - SÁRKÖZY
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / B csoport
NŐI FELNŐTT
08:30
VASVÁRI - VASVÁRI
STRÉLI - MATKOVITS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
08:30
RÉTHELYI - RÉTHELYI
BALOGH - VARGA
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / C csoport
NŐI FELNŐTT
09:20
HONTI-MAJOROS - SZABÓ
DURST - KISS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:20
DIVÉNYI - HÁFRA
DÉNESI - MÁRKI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / D csoport
NŐI FELNŐTT
09:20
CHOVÁN - SZABÓ
GUBIK - RATKAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:20
HAJÓS - SZABÓ
MESTER - SZENTESI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 1. kör
FÉRFI FELNŐTT
15:10
OLÁH - KREKK
0 - 2
SOÓS - MERKLER
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:00
BANDI - BANDI
2 - 0
SIPOS - MOLNÁR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:00
SZABÓ-TEMPLE - GOMBIS
2 - 1
PEJTSIK - DOBOVICS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:50
NACSA - TAKÁCS
2 - 0
KÓKAI - SÁNDOR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:50
TAKÁCS - MESZLÉNYI
2 - 0
FARKAS - TERÉKI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
17:40
MAROSI - STEIXNER
2 - 1
SZALAI - UHLÁR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
17:40
HORVÁTH - SZALAI
2 - 1
BARANYI - PAVELCZE
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 2. kör
FÉRFI FELNŐTT
19:10
BÁN - KISS
2 - 0
SOÓS - MERKLER
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
19:10
BANDI - BANDI
2 - 0
SZABÓ-TEMPLE - GOMBIS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
19:10
NACSA - TAKÁCS
2 - 0
TAKÁCS - MESZLÉNYI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
19:30
MAROSI - STEIXNER
HORVÁTH - SZALAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / D csoport
FÉRFI FELNŐTT
11:00
PETIK - POLGÁR
BÁN - KISS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00
UDVARHELYI - BOGÁNCS
MÉSZÁROS - BUDAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Panoráma 3* StartUP U22 női / A csoport
NŐI U22
10:00
KEREK - LIPTÁK
1 - 0
MATHAUSER - NUN
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
11:00
KEREK - LIPTÁK
1 - 0
SULYOK - KOSZORUS
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
12:00
MATHAUSER - NUN
0 - 1
SULYOK - KOSZORUS
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / B csoport
NŐI U22
10:00
BORHI - PÁLFI
1 - 0
KÜRI - GÁTI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
11:00
BORHI - PÁLFI
1 - 0
SMIGLAG - BOKODI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
12:00
KÜRI - GÁTI
1 - 0
SMIGLAG - BOKODI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / C csoport
NŐI U22
10:30
DUDOG - NYITRAI
0 - 1
KOVÁCS - KOVÁCS
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
11:30
DUDOG - NYITRAI
0 - 1
NAMÉNYI - SÁRFI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
12:30
KOVÁCS - KOVÁCS
0 - 1
NAMÉNYI - SÁRFI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / D csoport
NŐI U22
10:30
HORVÁTH - BALASKÓ
1 - 0
KOVÁCS - BÁNKI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
11:30
HORVÁTH - BALASKÓ
1 - 0
MOLNÁR - SOMORJAI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
12:30
KOVÁCS - BÁNKI
0 - 1
MOLNÁR - SOMORJAI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / Keresztjáték
NŐI U22
13:00
KOVÁCS - KOVÁCS
0 - 1
KOVÁCS - BÁNKI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
13:00
KÜRI - GÁTI
1 - 0
DUDOG - NYITRAI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
13:30
SULYOK - KOSZORUS
0 - 1
SMIGLAG - BOKODI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
13:30
MOLNÁR - SOMORJAI
1 - 0
MATHAUSER - NUN
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / Negyeddöntő
NŐI U22
14:00
KEREK - LIPTÁK
1 - 0
KOVÁCS - BÁNKI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
14:30
HORVÁTH - BALASKÓ
1 - 0
KÜRI - GÁTI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
15:00
NAMÉNYI - SÁRFI
1 - 0
SMIGLAG - BOKODI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
15:30
BORHI - PÁLFI
1 - 0
MOLNÁR - SOMORJAI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / Elődöntő
NŐI U22
16:00
KEREK - LIPTÁK
1 - 0
HORVÁTH - BALASKÓ
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
16:00
NAMÉNYI - SÁRFI
0 - 1
BORHI - PÁLFI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / Bronzmérkőzés
NŐI U22
16:30
HORVÁTH - BALASKÓ
0 - 1
NAMÉNYI - SÁRFI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / Döntő
NŐI U22
16:30
KEREK - LIPTÁK
1 - 0
BORHI - PÁLFI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND
8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / A csoport
NŐI U16
09:30
KÁLMÁN - KOVÁCS
1 - 0
HALEK - SCHENK
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / B csoport
NŐI U16
09:00
LAKATOS - ZSERAI
1 - 0
TAKÁCS - LESKÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
LAKATOS - ZSERAI
1 - 0
KISS - KISS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
TAKÁCS - LESKÓ
1 - 0
KISS - KISS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / C csoport
NŐI U16
09:00
TOBLER - HÁMORI
1 - 0
GEDE - WÁGNER
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
TOBLER - HÁMORI
1 - 0
GUBIK - KÓCZÁN
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
GEDE - WÁGNER
0 - 1
GUBIK - KÓCZÁN
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / D csoport
NŐI U16
09:00
ANGELMAYER - GÉBERT
1 - 0
KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
ANGELMAYER - GÉBERT
1 - 0
FÜLÖP - NÁNAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
1 - 0
FÜLÖP - NÁNAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / E csoport
NŐI U16
09:00
ISTÓK - KIS-JAKAB
1 - 0
KONCZ - STIGA
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
ISTÓK - KIS-JAKAB
0 - 1
BARABÁS - SZABÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
KONCZ - STIGA
0 - 1
BARABÁS - SZABÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / F csoport
NŐI U16
09:00
MURÁNYI - GÜNTHER
1 - 0
FÜLEKI - KELLERT
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
MURÁNYI - GÜNTHER
1 - 0
GERGELYI - MUNKÁCSI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
FÜLEKI - KELLERT
0 - 1
GERGELYI - MUNKÁCSI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / G csoport
NŐI U16
09:30
LAJOS - KÜCSÖN
1 - 0
CSATÁRI - LANTOS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
LAJOS - KÜCSÖN
1 - 0
BENEDEK - GEREBENICS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
CSATÁRI - LANTOS
1 - 0
BENEDEK - GEREBENICS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / H csoport
NŐI U16
09:00
SZABÓ - CSÁNYI
1 - 0
NOCK - OKAFOR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
SZABÓ - CSÁNYI
0 - 1
PABST - DUB
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
NOCK - OKAFOR
0 - 1
PABST - DUB
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Keresztjáték 16 közé jutásért
NŐI U16
10:30
HALEK - SCHENK
2 - 1
FÜLEKI - KELLERT
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
TAKÁCS - LESKÓ
2 - 0
KONCZ - STIGA
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
GUBIK - KÓCZÁN
1 - 2
NOCK - OKAFOR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
2 - 0
BENEDEK - GEREBENICS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
GERGELYI - MUNKÁCSI
2 - 0
KISS - KISS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
CSATÁRI - LANTOS
2 - 0
GEDE - WÁGNER
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
SZABÓ - CSÁNYI
2 - 1
FÜLÖP - NÁNAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Nyolcaddöntő
NŐI U16
11:00
KÁLMÁN - KOVÁCS
2 - 1
TAKÁCS - LESKÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00
LAKATOS - ZSERAI
2 - 0
HALEK - SCHENK
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00
TOBLER - HÁMORI
2 - 0
KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00
ANGELMAYER - GÉBERT
2 - 0
NOCK - OKAFOR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:40
BARABÁS - SZABÓ
0 - 2
GERGELYI - MUNKÁCSI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:40
MURÁNYI - GÜNTHER
2 - 1
ISTÓK - KIS-JAKAB
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:40
LAJOS - KÜCSÖN
2 - 0
SZABÓ - CSÁNYI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:40
PABST - DUB
0 - 2
CSATÁRI - LANTOS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Negyeddöntő
NŐI U16
12:40
KÁLMÁN - KOVÁCS
2 - 0
CSATÁRI - LANTOS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:40
LAKATOS - ZSERAI
2 - 1
LAJOS - KÜCSÖN
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:40
TOBLER - HÁMORI
2 - 0
MURÁNYI - GÜNTHER
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:40
ANGELMAYER - GÉBERT
2 - 0
GERGELYI - MUNKÁCSI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Elődöntő
NŐI U16
15:10
KÁLMÁN - KOVÁCS
2 - 1
ANGELMAYER - GÉBERT
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
15:10
LAKATOS - ZSERAI
0 - 2
TOBLER - HÁMORI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Bronz mérkőzés
NŐI U16
16:15
ANGELMAYER - GÉBERT
0 - 2
LAKATOS - ZSERAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Döntő
NŐI U16
16:15
KÁLMÁN - KOVÁCS
0 - 2
TOBLER - HÁMORI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
NAPI MŰSOR
2024. július 12. több műsor
STRANDRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 1. kör
NŐI FELNŐTT
13:30
STRENNER - TRENCSÉNYI
0 - 2
HANDLER-HOLLAUS - KASTENBERGER wildcard selejtező
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
13:30
BÉNI - TÓTH
2 - 1
TÖRÖK - RÓZSÁS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
13:30
CSUKLY - ERDÉLYI
1 - 2
ZOLNAI - SZABÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
13:30
NAGY-HORVÁTH - SZABÓ
0 - 2
STRÉLI - MATKOVITS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:20
DURST - KISS
2 - 1
BÁNKI - UHLMANN
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:20
JURASZIK - RIEDL
0 - 2
PAVLOVICS - RUCZ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:20
VITÁNYI - ZÁDORI
2 - 0
SOÓS - RÁCZ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:20
GUBIK - RATKAI
2 - 0
BALOGH - KIRSCH
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 2. kör
NŐI FELNŐTT
16:40
HANDLER-HOLLAUS - KASTENBERGER wildcard selejtező
2 - 0
BÉNI - TÓTH
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:40
ZOLNAI - SZABÓ
0 - 2
STRÉLI - MATKOVITS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
17:30
DURST - KISS
2 - 0
PAVLOVICS - RUCZ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
17:30
VITÁNYI - ZÁDORI
0 - 2
GUBIK - RATKAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / A csoport
NŐI FELNŐTT
08:30
KUN - WINDISCH
HANDLER-HOLLAUS - KASTENBERGER wildcard selejtező
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
08:30
CZENE - KRISTÓF
SZABÓ - SÁRKÖZY
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / B csoport
NŐI FELNŐTT
08:30
VASVÁRI - VASVÁRI
STRÉLI - MATKOVITS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
08:30
RÉTHELYI - RÉTHELYI
BALOGH - VARGA
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / C csoport
NŐI FELNŐTT
09:20
HONTI-MAJOROS - SZABÓ
DURST - KISS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:20
DIVÉNYI - HÁFRA
DÉNESI - MÁRKI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / D csoport
NŐI FELNŐTT
09:20
CHOVÁN - SZABÓ
GUBIK - RATKAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:20
HAJÓS - SZABÓ
MESTER - SZENTESI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 1. kör
FÉRFI FELNŐTT
15:10
OLÁH - KREKK
0 - 2
SOÓS - MERKLER
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:00
BANDI - BANDI
2 - 0
SIPOS - MOLNÁR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:00
SZABÓ-TEMPLE - GOMBIS
2 - 1
PEJTSIK - DOBOVICS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:50
NACSA - TAKÁCS
2 - 0
KÓKAI - SÁNDOR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:50
TAKÁCS - MESZLÉNYI
2 - 0
FARKAS - TERÉKI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
17:40
MAROSI - STEIXNER
2 - 1
SZALAI - UHLÁR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
17:40
HORVÁTH - SZALAI
2 - 1
BARANYI - PAVELCZE
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 2. kör
FÉRFI FELNŐTT
19:10
BÁN - KISS
2 - 0
SOÓS - MERKLER
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
19:10
BANDI - BANDI
2 - 0
SZABÓ-TEMPLE - GOMBIS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
19:10
NACSA - TAKÁCS
2 - 0
TAKÁCS - MESZLÉNYI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
19:30
MAROSI - STEIXNER
HORVÁTH - SZALAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / D csoport
FÉRFI FELNŐTT
11:00
PETIK - POLGÁR
BÁN - KISS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00
UDVARHELYI - BOGÁNCS
MÉSZÁROS - BUDAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Panoráma 3* StartUP U22 női / A csoport
NŐI U22
10:00
KEREK - LIPTÁK
1 - 0
MATHAUSER - NUN
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
11:00
KEREK - LIPTÁK
1 - 0
SULYOK - KOSZORUS
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
12:00
MATHAUSER - NUN
0 - 1
SULYOK - KOSZORUS
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / B csoport
NŐI U22
10:00
BORHI - PÁLFI
1 - 0
KÜRI - GÁTI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
11:00
BORHI - PÁLFI
1 - 0
SMIGLAG - BOKODI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
12:00
KÜRI - GÁTI
1 - 0
SMIGLAG - BOKODI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / C csoport
NŐI U22
10:30
DUDOG - NYITRAI
0 - 1
KOVÁCS - KOVÁCS
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
11:30
DUDOG - NYITRAI
0 - 1
NAMÉNYI - SÁRFI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
12:30
KOVÁCS - KOVÁCS
0 - 1
NAMÉNYI - SÁRFI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / D csoport
NŐI U22
10:30
HORVÁTH - BALASKÓ
1 - 0
KOVÁCS - BÁNKI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
11:30
HORVÁTH - BALASKÓ
1 - 0
MOLNÁR - SOMORJAI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
12:30
KOVÁCS - BÁNKI
0 - 1
MOLNÁR - SOMORJAI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / Keresztjáték
NŐI U22
13:00
KOVÁCS - KOVÁCS
0 - 1
KOVÁCS - BÁNKI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
13:00
KÜRI - GÁTI
1 - 0
DUDOG - NYITRAI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
13:30
SULYOK - KOSZORUS
0 - 1
SMIGLAG - BOKODI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
13:30
MOLNÁR - SOMORJAI
1 - 0
MATHAUSER - NUN
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / Negyeddöntő
NŐI U22
14:00
KEREK - LIPTÁK
1 - 0
KOVÁCS - BÁNKI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
14:30
HORVÁTH - BALASKÓ
1 - 0
KÜRI - GÁTI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
15:00
NAMÉNYI - SÁRFI
1 - 0
SMIGLAG - BOKODI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
15:30
BORHI - PÁLFI
1 - 0
MOLNÁR - SOMORJAI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / Elődöntő
NŐI U22
16:00
KEREK - LIPTÁK
1 - 0
HORVÁTH - BALASKÓ
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
16:00
NAMÉNYI - SÁRFI
0 - 1
BORHI - PÁLFI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / Bronzmérkőzés
NŐI U22
16:30
HORVÁTH - BALASKÓ
0 - 1
NAMÉNYI - SÁRFI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Panoráma 3* StartUP U22 női / Döntő
NŐI U22
16:30
KEREK - LIPTÁK
1 - 0
BORHI - PÁLFI
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND 8624 BALATONSZÁRSZÓ MIKSZÁTH KÁLMÁN UTCA 5.
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / A csoport
NŐI U16
09:30
KÁLMÁN - KOVÁCS
1 - 0
HALEK - SCHENK
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / B csoport
NŐI U16
09:00
LAKATOS - ZSERAI
1 - 0
TAKÁCS - LESKÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
LAKATOS - ZSERAI
1 - 0
KISS - KISS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
TAKÁCS - LESKÓ
1 - 0
KISS - KISS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / C csoport
NŐI U16
09:00
TOBLER - HÁMORI
1 - 0
GEDE - WÁGNER
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
TOBLER - HÁMORI
1 - 0
GUBIK - KÓCZÁN
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
GEDE - WÁGNER
0 - 1
GUBIK - KÓCZÁN
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / D csoport
NŐI U16
09:00
ANGELMAYER - GÉBERT
1 - 0
KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
ANGELMAYER - GÉBERT
1 - 0
FÜLÖP - NÁNAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
1 - 0
FÜLÖP - NÁNAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / E csoport
NŐI U16
09:00
ISTÓK - KIS-JAKAB
1 - 0
KONCZ - STIGA
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
ISTÓK - KIS-JAKAB
0 - 1
BARABÁS - SZABÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
KONCZ - STIGA
0 - 1
BARABÁS - SZABÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / F csoport
NŐI U16
09:00
MURÁNYI - GÜNTHER
1 - 0
FÜLEKI - KELLERT
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
MURÁNYI - GÜNTHER
1 - 0
GERGELYI - MUNKÁCSI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
FÜLEKI - KELLERT
0 - 1
GERGELYI - MUNKÁCSI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / G csoport
NŐI U16
09:30
LAJOS - KÜCSÖN
1 - 0
CSATÁRI - LANTOS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
LAJOS - KÜCSÖN
1 - 0
BENEDEK - GEREBENICS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
CSATÁRI - LANTOS
1 - 0
BENEDEK - GEREBENICS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / H csoport
NŐI U16
09:00
SZABÓ - CSÁNYI
1 - 0
NOCK - OKAFOR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
09:30
SZABÓ - CSÁNYI
0 - 1
PABST - DUB
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00
NOCK - OKAFOR
0 - 1
PABST - DUB
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Keresztjáték 16 közé jutásért
NŐI U16
10:30
HALEK - SCHENK
2 - 1
FÜLEKI - KELLERT
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
TAKÁCS - LESKÓ
2 - 0
KONCZ - STIGA
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
GUBIK - KÓCZÁN
1 - 2
NOCK - OKAFOR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
2 - 0
BENEDEK - GEREBENICS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
GERGELYI - MUNKÁCSI
2 - 0
KISS - KISS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
CSATÁRI - LANTOS
2 - 0
GEDE - WÁGNER
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:30
SZABÓ - CSÁNYI
2 - 1
FÜLÖP - NÁNAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Nyolcaddöntő
NŐI U16
11:00
KÁLMÁN - KOVÁCS
2 - 1
TAKÁCS - LESKÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00
LAKATOS - ZSERAI
2 - 0
HALEK - SCHENK
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00
TOBLER - HÁMORI
2 - 0
KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00
ANGELMAYER - GÉBERT
2 - 0
NOCK - OKAFOR
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:40
BARABÁS - SZABÓ
0 - 2
GERGELYI - MUNKÁCSI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:40
MURÁNYI - GÜNTHER
2 - 1
ISTÓK - KIS-JAKAB
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:40
LAJOS - KÜCSÖN
2 - 0
SZABÓ - CSÁNYI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:40
PABST - DUB
0 - 2
CSATÁRI - LANTOS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Negyeddöntő
NŐI U16
12:40
KÁLMÁN - KOVÁCS
2 - 0
CSATÁRI - LANTOS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:40
LAKATOS - ZSERAI
2 - 1
LAJOS - KÜCSÖN
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:40
TOBLER - HÁMORI
2 - 0
MURÁNYI - GÜNTHER
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:40
ANGELMAYER - GÉBERT
2 - 0
GERGELYI - MUNKÁCSI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Elődöntő
NŐI U16
15:10
KÁLMÁN - KOVÁCS
2 - 1
ANGELMAYER - GÉBERT
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
15:10
LAKATOS - ZSERAI
0 - 2
TOBLER - HÁMORI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Bronz mérkőzés
NŐI U16
16:15
ANGELMAYER - GÉBERT
0 - 2
LAKATOS - ZSERAI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Döntő
NŐI U16
16:15
KÁLMÁN - KOVÁCS
0 - 2
TOBLER - HÁMORI
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL 1211 BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
NAPI MŰSOR
2024. július 12. több műsor
STRANDRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 1. kör
NŐI FELNŐTT
0 STRENNER - TRENCSÉNYI
2 HANDLER-HOLLAUS - KASTENBERGER wildcard selejtező
2024.07.12. péntek 13:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 BÉNI - TÓTH
1 TÖRÖK - RÓZSÁS
2024.07.12. péntek 13:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
1 CSUKLY - ERDÉLYI
2 ZOLNAI - SZABÓ
2024.07.12. péntek 13:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 NAGY-HORVÁTH - SZABÓ
2 STRÉLI - MATKOVITS
2024.07.12. péntek 13:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 DURST - KISS
1 BÁNKI - UHLMANN
2024.07.12. péntek 14:20
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 JURASZIK - RIEDL
2 PAVLOVICS - RUCZ
2024.07.12. péntek 14:20
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 VITÁNYI - ZÁDORI
0 SOÓS - RÁCZ
2024.07.12. péntek 14:20
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 GUBIK - RATKAI
0 BALOGH - KIRSCH
2024.07.12. péntek 14:20
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 2. kör
NŐI FELNŐTT
2 HANDLER-HOLLAUS - KASTENBERGER wildcard selejtező
0 BÉNI - TÓTH
2024.07.12. péntek 16:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 ZOLNAI - SZABÓ
2 STRÉLI - MATKOVITS
2024.07.12. péntek 16:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 DURST - KISS
0 PAVLOVICS - RUCZ
2024.07.12. péntek 17:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 VITÁNYI - ZÁDORI
2 GUBIK - RATKAI
2024.07.12. péntek 17:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / A csoport
NŐI FELNŐTT
KUN - WINDISCH
HANDLER-HOLLAUS - KASTENBERGER wildcard selejtező
2024.07.12. péntek 08:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
CZENE - KRISTÓF
SZABÓ - SÁRKÖZY
2024.07.12. péntek 08:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / B csoport
NŐI FELNŐTT
VASVÁRI - VASVÁRI
STRÉLI - MATKOVITS
2024.07.12. péntek 08:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
RÉTHELYI - RÉTHELYI
BALOGH - VARGA
2024.07.12. péntek 08:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / C csoport
NŐI FELNŐTT
HONTI-MAJOROS - SZABÓ
DURST - KISS
2024.07.12. péntek 09:20
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
DIVÉNYI - HÁFRA
DÉNESI - MÁRKI
2024.07.12. péntek 09:20
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / D csoport
NŐI FELNŐTT
CHOVÁN - SZABÓ
GUBIK - RATKAI
2024.07.12. péntek 09:20
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
HAJÓS - SZABÓ
MESTER - SZENTESI
2024.07.12. péntek 09:20
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 1. kör
FÉRFI FELNŐTT
0 OLÁH - KREKK
2 SOÓS - MERKLER
2024.07.12. péntek 15:10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 BANDI - BANDI
0 SIPOS - MOLNÁR
2024.07.12. péntek 16:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 SZABÓ-TEMPLE - GOMBIS
1 PEJTSIK - DOBOVICS
2024.07.12. péntek 16:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 NACSA - TAKÁCS
0 KÓKAI - SÁNDOR
2024.07.12. péntek 16:50
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 TAKÁCS - MESZLÉNYI
0 FARKAS - TERÉKI
2024.07.12. péntek 16:50
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 MAROSI - STEIXNER
1 SZALAI - UHLÁR
2024.07.12. péntek 17:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 HORVÁTH - SZALAI
1 BARANYI - PAVELCZE
2024.07.12. péntek 17:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / Selejtező 2. kör
FÉRFI FELNŐTT
2 BÁN - KISS
0 SOÓS - MERKLER
2024.07.12. péntek 19:10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 BANDI - BANDI
0 SZABÓ-TEMPLE - GOMBIS
2024.07.12. péntek 19:10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 NACSA - TAKÁCS
0 TAKÁCS - MESZLÉNYI
2024.07.12. péntek 19:10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
MAROSI - STEIXNER
HORVÁTH - SZALAI
2024.07.12. péntek 19:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda Magyar Bajnokság - 3. forduló / D csoport
FÉRFI FELNŐTT
PETIK - POLGÁR
BÁN - KISS
2024.07.12. péntek 11:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
UDVARHELYI - BOGÁNCS
MÉSZÁROS - BUDAI
2024.07.12. péntek 11:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Panoráma 3* StartUP U22 női / A csoport
NŐI U22
1 KEREK - LIPTÁK
0 MATHAUSER - NUN
2024.07.12. péntek 10:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
1 KEREK - LIPTÁK
0 SULYOK - KOSZORUS
2024.07.12. péntek 11:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
0 MATHAUSER - NUN
1 SULYOK - KOSZORUS
2024.07.12. péntek 12:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
Panoráma 3* StartUP U22 női / B csoport
NŐI U22
1 BORHI - PÁLFI
0 KÜRI - GÁTI
2024.07.12. péntek 10:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
1 BORHI - PÁLFI
0 SMIGLAG - BOKODI
2024.07.12. péntek 11:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
1 KÜRI - GÁTI
0 SMIGLAG - BOKODI
2024.07.12. péntek 12:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
Panoráma 3* StartUP U22 női / C csoport
NŐI U22
0 DUDOG - NYITRAI
1 KOVÁCS - KOVÁCS
2024.07.12. péntek 10:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
0 DUDOG - NYITRAI
1 NAMÉNYI - SÁRFI
2024.07.12. péntek 11:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
0 KOVÁCS - KOVÁCS
1 NAMÉNYI - SÁRFI
2024.07.12. péntek 12:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
Panoráma 3* StartUP U22 női / D csoport
NŐI U22
1 HORVÁTH - BALASKÓ
0 KOVÁCS - BÁNKI
2024.07.12. péntek 10:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
1 HORVÁTH - BALASKÓ
0 MOLNÁR - SOMORJAI
2024.07.12. péntek 11:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
0 KOVÁCS - BÁNKI
1 MOLNÁR - SOMORJAI
2024.07.12. péntek 12:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
Panoráma 3* StartUP U22 női / Keresztjáték
NŐI U22
0 KOVÁCS - KOVÁCS
1 KOVÁCS - BÁNKI
2024.07.12. péntek 13:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
1 KÜRI - GÁTI
0 DUDOG - NYITRAI
2024.07.12. péntek 13:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
0 SULYOK - KOSZORUS
1 SMIGLAG - BOKODI
2024.07.12. péntek 13:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
1 MOLNÁR - SOMORJAI
0 MATHAUSER - NUN
2024.07.12. péntek 13:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
Panoráma 3* StartUP U22 női / Negyeddöntő
NŐI U22
1 KEREK - LIPTÁK
0 KOVÁCS - BÁNKI
2024.07.12. péntek 14:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
1 HORVÁTH - BALASKÓ
0 KÜRI - GÁTI
2024.07.12. péntek 14:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
1 NAMÉNYI - SÁRFI
0 SMIGLAG - BOKODI
2024.07.12. péntek 15:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
1 BORHI - PÁLFI
0 MOLNÁR - SOMORJAI
2024.07.12. péntek 15:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
Panoráma 3* StartUP U22 női / Elődöntő
NŐI U22
1 KEREK - LIPTÁK
0 HORVÁTH - BALASKÓ
2024.07.12. péntek 16:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
0 NAMÉNYI - SÁRFI
1 BORHI - PÁLFI
2024.07.12. péntek 16:00
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
Panoráma 3* StartUP U22 női / Bronzmérkőzés
NŐI U22
0 HORVÁTH - BALASKÓ
1 NAMÉNYI - SÁRFI
2024.07.12. péntek 16:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
Panoráma 3* StartUP U22 női / Döntő
NŐI U22
1 KEREK - LIPTÁK
0 BORHI - PÁLFI
2024.07.12. péntek 16:30
BALATONSZÁRSZÓI KÖZPONTI STRAND BALATONSZÁRSZÓ
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / A csoport
NŐI U16
1 KÁLMÁN - KOVÁCS
0 HALEK - SCHENK
2024.07.12. péntek 09:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / B csoport
NŐI U16
1 LAKATOS - ZSERAI
0 TAKÁCS - LESKÓ
2024.07.12. péntek 09:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
1 LAKATOS - ZSERAI
0 KISS - KISS
2024.07.12. péntek 09:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
1 TAKÁCS - LESKÓ
0 KISS - KISS
2024.07.12. péntek 10:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / C csoport
NŐI U16
1 TOBLER - HÁMORI
0 GEDE - WÁGNER
2024.07.12. péntek 09:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
1 TOBLER - HÁMORI
0 GUBIK - KÓCZÁN
2024.07.12. péntek 09:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 GEDE - WÁGNER
1 GUBIK - KÓCZÁN
2024.07.12. péntek 10:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / D csoport
NŐI U16
1 ANGELMAYER - GÉBERT
0 KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
2024.07.12. péntek 09:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
1 ANGELMAYER - GÉBERT
0 FÜLÖP - NÁNAI
2024.07.12. péntek 09:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
1 KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
0 FÜLÖP - NÁNAI
2024.07.12. péntek 10:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / E csoport
NŐI U16
1 ISTÓK - KIS-JAKAB
0 KONCZ - STIGA
2024.07.12. péntek 09:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 ISTÓK - KIS-JAKAB
1 BARABÁS - SZABÓ
2024.07.12. péntek 09:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 KONCZ - STIGA
1 BARABÁS - SZABÓ
2024.07.12. péntek 10:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / F csoport
NŐI U16
1 MURÁNYI - GÜNTHER
0 FÜLEKI - KELLERT
2024.07.12. péntek 09:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
1 MURÁNYI - GÜNTHER
0 GERGELYI - MUNKÁCSI
2024.07.12. péntek 09:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 FÜLEKI - KELLERT
1 GERGELYI - MUNKÁCSI
2024.07.12. péntek 10:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / G csoport
NŐI U16
1 LAJOS - KÜCSÖN
0 CSATÁRI - LANTOS
2024.07.12. péntek 09:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
1 LAJOS - KÜCSÖN
0 BENEDEK - GEREBENICS
2024.07.12. péntek 09:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
1 CSATÁRI - LANTOS
0 BENEDEK - GEREBENICS
2024.07.12. péntek 10:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / H csoport
NŐI U16
1 SZABÓ - CSÁNYI
0 NOCK - OKAFOR
2024.07.12. péntek 09:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 SZABÓ - CSÁNYI
1 PABST - DUB
2024.07.12. péntek 09:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 NOCK - OKAFOR
1 PABST - DUB
2024.07.12. péntek 10:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Keresztjáték 16 közé jutásért
NŐI U16
2 HALEK - SCHENK
1 FÜLEKI - KELLERT
2024.07.12. péntek 10:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 TAKÁCS - LESKÓ
0 KONCZ - STIGA
2024.07.12. péntek 10:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
1 GUBIK - KÓCZÁN
2 NOCK - OKAFOR
2024.07.12. péntek 10:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
0 BENEDEK - GEREBENICS
2024.07.12. péntek 10:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 GERGELYI - MUNKÁCSI
0 KISS - KISS
2024.07.12. péntek 10:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 CSATÁRI - LANTOS
0 GEDE - WÁGNER
2024.07.12. péntek 10:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 SZABÓ - CSÁNYI
1 FÜLÖP - NÁNAI
2024.07.12. péntek 10:30
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Nyolcaddöntő
NŐI U16
2 KÁLMÁN - KOVÁCS
1 TAKÁCS - LESKÓ
2024.07.12. péntek 11:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 LAKATOS - ZSERAI
0 HALEK - SCHENK
2024.07.12. péntek 11:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 TOBLER - HÁMORI
0 KÁROLYI-NÉMETH - SZALAI
2024.07.12. péntek 11:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 ANGELMAYER - GÉBERT
0 NOCK - OKAFOR
2024.07.12. péntek 11:00
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 BARABÁS - SZABÓ
2 GERGELYI - MUNKÁCSI
2024.07.12. péntek 11:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 MURÁNYI - GÜNTHER
1 ISTÓK - KIS-JAKAB
2024.07.12. péntek 11:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 LAJOS - KÜCSÖN
0 SZABÓ - CSÁNYI
2024.07.12. péntek 11:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 PABST - DUB
2 CSATÁRI - LANTOS
2024.07.12. péntek 11:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Negyeddöntő
NŐI U16
2 KÁLMÁN - KOVÁCS
0 CSATÁRI - LANTOS
2024.07.12. péntek 12:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 LAKATOS - ZSERAI
1 LAJOS - KÜCSÖN
2024.07.12. péntek 12:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 TOBLER - HÁMORI
0 MURÁNYI - GÜNTHER
2024.07.12. péntek 12:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
2 ANGELMAYER - GÉBERT
0 GERGELYI - MUNKÁCSI
2024.07.12. péntek 12:40
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Elődöntő
NŐI U16
2 KÁLMÁN - KOVÁCS
1 ANGELMAYER - GÉBERT
2024.07.12. péntek 15:10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
0 LAKATOS - ZSERAI
2 TOBLER - HÁMORI
2024.07.12. péntek 15:10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Bronz mérkőzés
NŐI U16
0 ANGELMAYER - GÉBERT
2 LAKATOS - ZSERAI
2024.07.12. péntek 16:15
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Strandröplabda UP Magyar Bajnokság - U16 kvalifikációs torna / Döntő
NŐI U16
0 KÁLMÁN - KOVÁCS
2 TOBLER - HÁMORI
2024.07.12. péntek 16:15
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu