2023.02.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: a Fino nyerte a presztízsrangadót
Két szebb napokat is látott klub, a Fino Kaposvár és a Kecskeméti RC ezúttal csak a férfi Extraliga alsóházában mérte össze az erejét.
2023.02.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: a Fino nyerte a presztízsrangadót
Két szebb napokat is látott klub, a Fino Kaposvár és a Kecskeméti RC ezúttal csak a férfi Extraliga alsóházában mérte össze az erejét.
2023.02.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: a Fino nyerte a presztízsrangadót
Két szebb napokat is látott klub, a Fino Kaposvár és a Kecskeméti RC ezúttal csak a férfi Extraliga alsóházában mérte össze az erejét.
HÍREK
több hír
2023.02.03.
Nemzetközi kupa női / Versenyek
Nemzetközi kupakörkép: Némethék a CEV-kupában, nyert a Suhl is
A hét közepén ismét nemzetközi kupafordulót rendeztek.
2023.02.03.
MRSZ szervezet / Szövetségi tevékenység
Sikeresek voltak az MRSZ tanfolyamai
A Magyar Röplabda Szövetség versenyirodája a hagyományoknak megfelelően, tavaly év végén is számos tanfolyamot, illetve továbbképzést szervezett.
2023.02.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: Kaposváron is nyerni tudott a Szent Benedek
A Szent Benedek kaposvári vendégjátékával kezdődött meg a női Extraliga 11. fordulója.
2023.02.02.
MRSZ szervezet / Szövetségi tevékenység
Lezajlott a fizioterápiás továbbképzés az MRSZ-ben
Téma: nagy intenzitású lézer használata sportsérüléseknél.
2023.02.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Sztárigazolásokkal zárult az átigazolási időszak
Január 31-én lezárult a 2022–2023-as bajnokság átigazolási időszaka.
2023.01.31.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Újpesti sikerével már a negyedik helyen a Nyíregyháza
A női Extraliga 10. fordulójának záró mérkőzésén a Fatum-Nyíregyháza háromjátszmás győzelmet aratott Újpesten.
HÍREK
több hír
2023.02.03.
Nemzetközi kupa női
Versenyek
Nemzetközi kupakörkép: Némethék a CEV-kupában, nyert a Suhl is
A hét közepén ismét nemzetközi kupafordulót rendeztek.
2023.02.03.
MRSZ szervezet
Szövetségi tevékenység
Sikeresek voltak az MRSZ tanfolyamai
A Magyar Röplabda Szövetség versenyirodája a hagyományoknak megfelelően, tavaly év végén is számos tanfolyamot, illetve továbbképzést szervezett.
2023.02.02.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: Kaposváron is nyerni tudott a Szent Benedek
A Szent Benedek kaposvári vendégjátékával kezdődött meg a női Extraliga 11. fordulója.
HÍREK
több hír
2023.02.03.
Nemzetközi kupa női
Versenyek
Nemzetközi kupakörkép: Némethék a CEV-kupában, nyert a Suhl is
A hét közepén ismét nemzetközi kupafordulót rendeztek.
2023.02.03.
MRSZ szervezet
Szövetségi tevékenység
Sikeresek voltak az MRSZ tanfolyamai
A Magyar Röplabda Szövetség versenyirodája a hagyományoknak megfelelően, tavaly év végén is számos tanfolyamot, illetve továbbképzést szervezett.
2023.02.02.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: Kaposváron is nyerni tudott a Szent Benedek
A Szent Benedek kaposvári vendégjátékával kezdődött meg a női Extraliga 11. fordulója.
FOTÓGALÉRIA
több fotó
2023.02.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I férfi bajnokság
Fino Kaposvár - KECSKEMÉTI RC 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Extraliga Középszakasz 5-8
2023.01.28.
Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
Beach Balls Aréna Kupa
1. forduló, felnőtt női `A` kat.
2023.01.28.
Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
Beach Balls Aréna Kupa
1. forduló, felnőtt férfi `A` kat.
2023.01.28.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS - Kispest SE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Nyugat alapszakasz
2023.01.14.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - VRCK 3:0
dr. Tarnawa Ferdinánd U20 Országos Bajnokság Fiú U20 I. Középszakasz
2023.01.22.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
PTE-PEAC - SZOLNOKI SPORTCENTRUM 3:1
Nemzeti bajnokság II. osztálya Férfi NB II alapszakasz
FOTÓGALÉRIA
több fotó
2023.02.03.
Versenyek - teremröplabda
NB I férfi bajnokság
Fino Kaposvár - KECSKEMÉTI RC 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Extraliga Középszakasz 5-8
2023.01.28.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Beach Balls Aréna Kupa
1. forduló, felnőtt női `A` kat.
2023.01.28.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Beach Balls Aréna Kupa
1. forduló, felnőtt férfi `A` kat.
FOTÓGALÉRIA
több fotó
2023.02.03.
Versenyek - teremröplabda
NB I férfi bajnokság
Fino Kaposvár - KECSKEMÉTI RC 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Extraliga Középszakasz 5-8
2023.01.28.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Beach Balls Aréna Kupa
1. forduló, felnőtt női `A` kat.
2023.01.28.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Beach Balls Aréna Kupa
1. forduló, felnőtt férfi `A` kat.
NAPI MŰSOR
2023. február 4. több műsor
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Extraliga / Női Extraliga alapszakasz
16:00
Vasas Óbuda
FATUM-Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
19:00
MTK Budapest
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
UTE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Extraliga Középszakasz 1-4
19:00
PÉNZÜGYŐR SE
DEAC
PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK
1103 BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
15:00
MÁV Előre SC - Foxconn
GreenPlan-VRCK
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Extraliga Középszakasz 5-8
19:00
KISTEXT JP Auto Mercedes
MAFC-BME
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Női NB I Liga
19:00
Vasas SC
TFSE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
17:00
GÖDÖLLŐI RC
JászberényVolleyballTeam
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
16:00
VEHIR-VESC
DSZC-Eötvös DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
Nemzeti bajnokság I. osztálya / NB I Középszakasz 1-4
18:00
Vidux-Szegedi RSE
DÁG KSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
15:00
DKSE
MEAFC-Miskolc
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK KÉZILABDA CSARNOK
2400 DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4.
Nemzeti bajnokság I. osztálya / NB I Középszakasz 5-6
20:00
TFSE
Szolnoki Röplabda Klub
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `L2` TEREM
1123 BUDAPEST ALKOTÁS UTCA 44.
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Nyugat alapszakasz
17:00
TRSE
PTE-PEAC
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Kelet alapszakasz
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
PALOTA RSC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Férfi NB II alapszakasz
10:00
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
GLP
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
12:00
GLP
SZoESE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
14:00
SZoESE
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
12:00
PTE-PEAC
GÖDÖLLŐI RC
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
14:00
GÖDÖLLŐI RC
UNI GYŐR - SZESE
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
16:00
UNI GYŐR - SZESE
PTE-PEAC
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Középszakasz
11:00
SZBRA Piros
DKLSN 17`A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
KESI `A`
DKLSN 17`A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:00
SZBRA Piros
KESI `A`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
10:00
MTK Budapest kék
UTE U17 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
11:30
UTE U17 LILA
GÖDÖLLŐI RC
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
MTK Budapest kék
GÖDÖLLŐI RC
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
11:00
BRSE - FEHÉR
VASAS SC U17A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
NYÍREGYHÁZA
VASAS SC U17A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
BRSE - FEHÉR
NYÍREGYHÁZA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Középsza.
10:00
KÖZGÁZ U17 `A`
VASAS SC U17B
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
12:00
DELTA Röplabda SE
VASAS SC U17B
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
14:00
KÖZGÁZ U17 `A`
DELTA Röplabda SE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
14:30
MTK Budapest fehér
SZBRA Kék
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
16:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
SZBRA Kék
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
17:30
MTK Budapest fehér
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
10:00
EMERICUS `A`
TRSE
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
12:00
TRSE
KASI U17
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
14:00
EMERICUS `A`
KASI U17
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. KELET Középsza.
10:00
JRK
SZOLNOKI SPC Kék
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
12:00
SZOLNOKI SPC Kék
Szegedi RSE Narancs
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
14:00
JRK
Szegedi RSE Narancs
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
14:15
MAFC-Nikola Tesla
MISKOLCI VSC FEHÉR
CAMUGO SPORTLAB
1117 BUDAPEST HUNYADI JÁNOS ÚT 16.
16:15
DVTK
MISKOLCI VSC FEHÉR
CAMUGO SPORTLAB
1117 BUDAPEST HUNYADI JÁNOS ÚT 16.
18:15
MAFC-Nikola Tesla
DVTK
CAMUGO SPORTLAB
1117 BUDAPEST HUNYADI JÁNOS ÚT 16.
10:00
BVSC-ZUGLÓ
KSE U17 sárga
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
12:00
KSE U17 sárga
DKLSN 17`B
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
14:00
BVSC-ZUGLÓ
DKLSN 17`B
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. NYUGAT Középsz.
10:00
VESC Kék
ÉDRA-TATA
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
12:00
GYŐRI DRC KÉK
ÉDRA-TATA
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
14:00
VESC Kék
GYŐRI DRC KÉK
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
14:30
HALADÁS VSE - SZOSI
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia B
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
16:30
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia B
TRSE KÉK
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
18:00
HALADÁS VSE - SZOSI
TRSE KÉK
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
11:00
Veszprém Volley
RÖPISULI SE
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
BUDAÖRSI DSE `B`
RÖPISULI SE
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
15:00
Veszprém Volley
BUDAÖRSI DSE `B`
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Középsza.
10:00
BDSE
VASAS SC U17 C
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
12:00
KISPEST SE A
VASAS SC U17 C
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
14:00
BDSE
KISPEST SE A
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
14:30
DÁG KSE
KISPEST SE B
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
16:30
LŐRINC 2000 SE
KISPEST SE B
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
18:30
DÁG KSE
LŐRINC 2000 SE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
11:00
PETŐFI SC BONYHÁD
EMERICUS `B`
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
13:00
EMERICUS `B`
UTE U17 FEHÉR
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
15:00
PETŐFI SC BONYHÁD
UTE U17 FEHÉR
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Középsza.
10:00
KSE U17 kék
SZOLNOKI SPC Sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
12:00
EÖTVÖS DSE `A`
SZOLNOKI SPC Sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:00
KSE U17 kék
EÖTVÖS DSE `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
PALOTA RSC
EVSI-A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
13:00
EVSI-A
SBTC U17 A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
15:00
PALOTA RSC
SBTC U17 A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
11:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
DEAC
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
13:00
DEAC
VRCK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
15:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
VRCK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 IV.o. É-nyugat II félév
11:00
SZOSI
Veszprém RK
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
12:30
Veszprém RK
SZBRA Sárga
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
14:00
SZOSI
SZBRA Sárga
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
10:00
GYŐRI DRC SÁRGA
MTE 1904
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
11:30
MTE 1904
ZTE RÖPLABDA KLUBZ
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
13:00
GYŐRI DRC SÁRGA
ZTE RÖPLABDA KLUBZ
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o. Dél-K `A` középs
09:00
TÁLENT SE U17 A
EÖTVÖS DSE `B`
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
10:30
GLP
ÚSK WILDCATS
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
12:00
GLP
TÁLENT SE U17 A
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
13:30
ÚSK WILDCATS
EÖTVÖS DSE `B`
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
15:00
EÖTVÖS DSE `B`
GLP
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
16:30
TÁLENT SE U17 A
ÚSK WILDCATS
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o. Dél-Kelet `B`
10:00
Kunhegyes TKKSE
SZOLNOKI SPC Zöld
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
11:30
SZOLNOKI SPC Zöld
Szentesi RSZ
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
13:00
Szentesi RSZ
Kunhegyes TKKSE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB III. oszt. `H`
10:00
DKLSN 17
PSE Kék
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
11:30
MAFC-NLG
TFSE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
13:00
PSE Kék
MAFC-NLG
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
14:30
DKLSN 17
TFSE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
16:00
PSE Kék
TFSE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
17:30
DKLSN 17
MAFC-NLG
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály Nyugat Felsőház
10:00
TRSE KÉK
Veszprém RK
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:30
Veszprém RK
SZOSI B
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
SZOSI B
TRSE KÉK
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály Nyugat Alsóház
10:00
TRSE Rózsaszín
Komárom VSE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:30
Komárom VSE
UNI GYŐR - Halászi SZESE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
UNI GYŐR - Halászi SZESE
TRSE Rózsaszín
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 I. osztály középszakasz
10:00
KESI `A`
SZRSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:30
SZRSE
MAFC-NLG
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
KESI `A`
MAFC-NLG
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
MEAFC-Felsőzsolca
PSE Zöld
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
14:30
PSE Zöld
DSE
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
16:00
MEAFC-Felsőzsolca
DSE
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
10:00
SZOLNOKI SPC
KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
5000 SZOLNOK TISZAPARTI SÉTÁNY 4/A
11:30
KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE
Fino Kaposvár `A`
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
5000 SZOLNOK TISZAPARTI SÉTÁNY 4/A
13:00
SZOLNOKI SPC
Fino Kaposvár `A`
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
5000 SZOLNOK TISZAPARTI SÉTÁNY 4/A
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 II. osztály középszakasz
11:00
DÁG KSE
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
12:30
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
Veszprém RK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
14:00
DÁG KSE
Veszprém RK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
11:00
DEAC
VRCK
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
12:30
VRCK
SZOLNOKI SPC Kék
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
14:00
DEAC
SZOLNOKI SPC Kék
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 III. osztály
10:00
RSZSE
TFSE
SZIGETSZENTMÁRTONI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2318 SZIGETSZENTMÁRTON DUNA UTCA 4/B
11:30
TFSE
PTE-PEAC
SZIGETSZENTMÁRTONI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2318 SZIGETSZENTMÁRTON DUNA UTCA 4/B
13:00
PTE-PEAC
RSZSE
SZIGETSZENTMÁRTONI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2318 SZIGETSZENTMÁRTON DUNA UTCA 4/B
10:00
Eszterházy SC U13
Hajta SE
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
11:30
MTE 1904
Fino Kaposvár `B`
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
13:00
Eszterházy SC U13
MTE 1904
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
14:30
Hajta SE
Fino Kaposvár `B`
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
16:00
Fino Kaposvár `B`
Eszterházy SC U13
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
17:30
MTE 1904
Hajta SE
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
NAPI MŰSOR
2023. február 4. több műsor
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Extraliga / Női Extraliga alapszakasz
16:00
Vasas Óbuda
FATUM-Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
19:00
MTK Budapest
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
UTE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Extraliga Középszakasz 1-4
19:00
PÉNZÜGYŐR SE
DEAC
PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK BUDAPEST
15:00
MÁV Előre SC - Foxconn
GreenPlan-VRCK
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Extraliga Középszakasz 5-8
19:00
KISTEXT JP Auto Mercedes
MAFC-BME
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Női NB I Liga
19:00
Vasas SC
TFSE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
17:00
GÖDÖLLŐI RC
JászberényVolleyballTeam
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
16:00
VEHIR-VESC
DSZC-Eötvös DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
Nemzeti bajnokság I. osztálya / NB I Középszakasz 1-4
18:00
Vidux-Szegedi RSE
DÁG KSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
15:00
DKSE
MEAFC-Miskolc
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK KÉZILABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
Nemzeti bajnokság I. osztálya / NB I Középszakasz 5-6
20:00
TFSE
Szolnoki Röplabda Klub
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `L2` TEREM BUDAPEST
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Nyugat alapszakasz
17:00
TRSE
PTE-PEAC
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Kelet alapszakasz
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
PALOTA RSC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Férfi NB II alapszakasz
10:00
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
GLP
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
12:00
GLP
SZoESE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
14:00
SZoESE
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
12:00
PTE-PEAC
GÖDÖLLŐI RC
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
14:00
GÖDÖLLŐI RC
UNI GYŐR - SZESE
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
16:00
UNI GYŐR - SZESE
PTE-PEAC
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Középszakasz
11:00
SZBRA Piros
DKLSN 17`A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
KESI `A`
DKLSN 17`A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:00
SZBRA Piros
KESI `A`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
10:00
MTK Budapest kék
UTE U17 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:30
UTE U17 LILA
GÖDÖLLŐI RC
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
MTK Budapest kék
GÖDÖLLŐI RC
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
BRSE - FEHÉR
VASAS SC U17A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
NYÍREGYHÁZA
VASAS SC U17A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
BRSE - FEHÉR
NYÍREGYHÁZA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Középsza.
10:00
KÖZGÁZ U17 `A`
VASAS SC U17B
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
12:00
DELTA Röplabda SE
VASAS SC U17B
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
14:00
KÖZGÁZ U17 `A`
DELTA Röplabda SE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
14:30
MTK Budapest fehér
SZBRA Kék
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
16:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
SZBRA Kék
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
17:30
MTK Budapest fehér
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
10:00
EMERICUS `A`
TRSE
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
12:00
TRSE
KASI U17
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
14:00
EMERICUS `A`
KASI U17
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. KELET Középsza.
10:00
JRK
SZOLNOKI SPC Kék
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
12:00
SZOLNOKI SPC Kék
Szegedi RSE Narancs
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
14:00
JRK
Szegedi RSE Narancs
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
14:15
MAFC-Nikola Tesla
MISKOLCI VSC FEHÉR
CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST
16:15
DVTK
MISKOLCI VSC FEHÉR
CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST
18:15
MAFC-Nikola Tesla
DVTK
CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST
10:00
BVSC-ZUGLÓ
KSE U17 sárga
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:00
KSE U17 sárga
DKLSN 17`B
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
BVSC-ZUGLÓ
DKLSN 17`B
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. NYUGAT Középsz.
10:00
VESC Kék
ÉDRA-TATA
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
12:00
GYŐRI DRC KÉK
ÉDRA-TATA
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
14:00
VESC Kék
GYŐRI DRC KÉK
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
14:30
HALADÁS VSE - SZOSI
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia B
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
16:30
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia B
TRSE KÉK
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
18:00
HALADÁS VSE - SZOSI
TRSE KÉK
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
11:00
Veszprém Volley
RÖPISULI SE
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
13:00
BUDAÖRSI DSE `B`
RÖPISULI SE
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
15:00
Veszprém Volley
BUDAÖRSI DSE `B`
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Középsza.
10:00
BDSE
VASAS SC U17 C
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
12:00
KISPEST SE A
VASAS SC U17 C
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
14:00
BDSE
KISPEST SE A
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
14:30
DÁG KSE
KISPEST SE B
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
16:30
LŐRINC 2000 SE
KISPEST SE B
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
18:30
DÁG KSE
LŐRINC 2000 SE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
11:00
PETŐFI SC BONYHÁD
EMERICUS `B`
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
13:00
EMERICUS `B`
UTE U17 FEHÉR
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
15:00
PETŐFI SC BONYHÁD
UTE U17 FEHÉR
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Középsza.
10:00
KSE U17 kék
SZOLNOKI SPC Sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
12:00
EÖTVÖS DSE `A`
SZOLNOKI SPC Sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:00
KSE U17 kék
EÖTVÖS DSE `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
PALOTA RSC
EVSI-A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
13:00
EVSI-A
SBTC U17 A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
15:00
PALOTA RSC
SBTC U17 A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
11:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
DEAC
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
13:00
DEAC
VRCK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
15:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
VRCK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 IV.o. É-nyugat II félév
11:00
SZOSI
Veszprém RK
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
12:30
Veszprém RK
SZBRA Sárga
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
14:00
SZOSI
SZBRA Sárga
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
10:00
GYŐRI DRC SÁRGA
MTE 1904
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
11:30
MTE 1904
ZTE RÖPLABDA KLUBZ
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
13:00
GYŐRI DRC SÁRGA
ZTE RÖPLABDA KLUBZ
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o. Dél-K `A` középs
09:00
TÁLENT SE U17 A
EÖTVÖS DSE `B`
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
10:30
GLP
ÚSK WILDCATS
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
12:00
GLP
TÁLENT SE U17 A
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
13:30
ÚSK WILDCATS
EÖTVÖS DSE `B`
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
15:00
EÖTVÖS DSE `B`
GLP
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
16:30
TÁLENT SE U17 A
ÚSK WILDCATS
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o. Dél-Kelet `B`
10:00
Kunhegyes TKKSE
SZOLNOKI SPC Zöld
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
11:30
SZOLNOKI SPC Zöld
Szentesi RSZ
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
13:00
Szentesi RSZ
Kunhegyes TKKSE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB III. oszt. `H`