2021.12.07.
Versenyek - teremröplabda / Magyar Kupa - női
Magyar Kupa: az MTK-val lett teljes a negyeddöntő mezőnye
Utolsóként az MTK jutott be a legjobb nyolc közé a női Magyar Kupában
2021.12.07.
Versenyek - teremröplabda / Magyar Kupa - női
Magyar Kupa: az MTK-val lett teljes a negyeddöntő mezőnye
Utolsóként az MTK jutott be a legjobb nyolc közé a női Magyar Kupában
2021.12.07.
Versenyek - teremröplabda / Magyar Kupa - női
Magyar Kupa: az MTK-val lett teljes a negyeddöntő mezőnye
Utolsóként az MTK jutott be a legjobb nyolc közé a női Magyar Kupában
HÍREK
több hír
2021.12.07.
Nemzetközi kupa női / Challenge Kupa - női
Szakmáry vezérletével győzte le az Aydin a Kaposvárt
A Kaposvár 3:0-ra kikapott női röplabda Challenge Kupában
2021.12.07.
Nemzetközi kupa férfi / Challenge Kupa - férfi
Remekül kezdett, de végül kikapott a PSE a Challenge Kupában
Az első játszmát megnyerte, ezt követően viszont a mérkőzést elveszítette a magyar bajnok és kupagyőztes Pénzügyőr a férfi Challenge Kupa 1. fordulójának első mérkőzésén.
2021.12.07.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Extraliga hírmorzsák – fókuszban a Magyar Kupa
Szokásos összefoglalónkban az Extraliga klubjainak legfontosabb heti történéseit összegezzük.
2021.12.07.
Válogatott - Női felnőtt / Európa Arany Liga - női
Arany Európa Liga 2022: keleti küldetés a hölgyeknél!
Eb-nyolcaddöntős női válogatottunk Ukrajna, Románia és Azerbajdzsán legjobbjai ellen lép pályára a 2022-es Arany Európa Liga-sorozat csoportkörében.
2021.12.07.
Válogatott - Férfi felnőtt / Európa Ezüst Liga - férfi
Ezüst Európa Liga 2022 – Magyarországon lesz a férfi Final Four!
Teremröplabdában 2022-ben ez a torna számít a legrangosabb hazai rendezésű eseménynek.
2021.12.06.
Strandröplabda versenyek / Strandröplabda versenyek
Kedden kezdődik az U19-es strandröplabda-világbajnokság Thaiföldön
A lányokra thai, kazah és spanyol, a fiúkra pedig kazah, holland és német ellenfél vár a vb főtábláján.
HÍREK
több hír
2021.12.07.
Nemzetközi kupa női
Challenge Kupa - női
Szakmáry vezérletével győzte le az Aydin a Kaposvárt
A Kaposvár 3:0-ra kikapott női röplabda Challenge Kupában
2021.12.07.
Nemzetközi kupa férfi
Challenge Kupa - férfi
Remekül kezdett, de végül kikapott a PSE a Challenge Kupában
Az első játszmát megnyerte, ezt követően viszont a mérkőzést elveszítette a magyar bajnok és kupagyőztes Pénzügyőr a férfi Challenge Kupa 1. fordulójának első mérkőzésén.
2021.12.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Extraliga hírmorzsák – fókuszban a Magyar Kupa
Szokásos összefoglalónkban az Extraliga klubjainak legfontosabb heti történéseit összegezzük.
HÍREK
több hír
2021.12.07.
Nemzetközi kupa női
Challenge Kupa - női
Szakmáry vezérletével győzte le az Aydin a Kaposvárt
A Kaposvár 3:0-ra kikapott női röplabda Challenge Kupában
2021.12.07.
Nemzetközi kupa férfi
Challenge Kupa - férfi
Remekül kezdett, de végül kikapott a PSE a Challenge Kupában
Az első játszmát megnyerte, ezt követően viszont a mérkőzést elveszítette a magyar bajnok és kupagyőztes Pénzügyőr a férfi Challenge Kupa 1. fordulójának első mérkőzésén.
2021.12.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Extraliga hírmorzsák – fókuszban a Magyar Kupa
Szokásos összefoglalónkban az Extraliga klubjainak legfontosabb heti történéseit összegezzük.
FOTÓGALÉRIA
több fotó
2021.12.07.
Versenyek - teremröplabda / Magyar Kupa - női
MTK Budapest - Budaörsi DSE 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Versenyek - teremröplabda / Magyar Kupa - férfi
Kecskeméti RC - Vidux-Szegedi RSE 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Versenyek - teremröplabda / Magyar Kupa - férfi
Vegyész RC Kazincbarcika - GLP Nyíregyháza 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
HALADÁS VSE - MÁV Előre Akadémia 3:0
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
KISPEST SE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:1
Női NB I Liga alapszakasz
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
ZTE RÖPLABDA KLUB - Dág KSE 0:3
Férfi NB II - U21 `A`csoport
FOTÓGALÉRIA
több fotó
2021.12.07.
Versenyek - teremröplabda
Magyar Kupa - női
MTK Budapest - Budaörsi DSE 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Versenyek - teremröplabda
Magyar Kupa - férfi
Kecskeméti RC - Vidux-Szegedi RSE 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Versenyek - teremröplabda
Magyar Kupa - férfi
Vegyész RC Kazincbarcika - GLP Nyíregyháza 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
FOTÓGALÉRIA
több fotó
2021.12.07.
Versenyek - teremröplabda
Magyar Kupa - női
MTK Budapest - Budaörsi DSE 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Versenyek - teremröplabda
Magyar Kupa - férfi
Kecskeméti RC - Vidux-Szegedi RSE 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Versenyek - teremröplabda
Magyar Kupa - férfi
Vegyész RC Kazincbarcika - GLP Nyíregyháza 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
NAPI MŰSOR
2021. december 9. több műsor
NEMZETKÖZI VERSENYRENDSZER
Champions League / 4th Round (Pool E)
18:00
FATUM-Nyíregyháza
A. Carraro Imoco CONEGLIANO (ITA)
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA, NYÍREGYHÁZA
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Férfi NB II / Férfi NB II - U21 `B`csoport
19:45
zárt kapu
Pénzügyőr SE
Rákosmente
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
Férfi NB II / Férfi NB II - U21 `C`csoport
20:00
Eszterházy SC U21
Eszterházy SC
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA
3300 EGER LEÁNYKA UTCA 6.
Női Budapest Bajnokság I. osztály
20:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
BEAC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
19:25
PÉNZÜGYŐR SPORTEGYESÜLET
PANORÁMA SE
BUDAPEST XIII. KERÜLETI ADY ENDRE GIMNÁZIUM
1139 BUDAPEST RÖPPENTYŰ UTCA 62.
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály / Férfi Bp. Bajn. I.o. Alapszakasz `A` csoport
19:30
Corvinus férfi
BTDSE Taksony
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
19:45
KISPEST SE
MAFC-Kármán
KISPESTI EÖTVÖS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
1191 BUDAPEST EÖTVÖS UTCA 13
NAPI MŰSOR
2021. december 9. több műsor
NEMZETKÖZI VERSENYRENDSZER
Champions League / 4th Round (Pool E)
18:00
FATUM-Nyíregyháza
A. Carraro Imoco CONEGLIANO (ITA)
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA, NYÍREGYHÁZA
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Férfi NB II / Férfi NB II - U21 `B`csoport
19:45
zárt
Pénzügyőr SE
Rákosmente
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
Férfi NB II / Férfi NB II - U21 `C`csoport
20:00
Eszterházy SC U21
Eszterházy SC
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA EGER
Női Budapest Bajnokság I. osztály
20:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
BEAC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
19:25
PÉNZÜGYŐR SPORTEGYESÜLET
PANORÁMA SE
BUDAPEST XIII. KERÜLETI ADY ENDRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály / Férfi Bp. Bajn. I.o. Alapszakasz `A` csoport
19:30
Corvinus férfi
BTDSE Taksony
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
19:45
KISPEST SE
MAFC-Kármán
KISPESTI EÖTVÖS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
NAPI MŰSOR
2021. december 9. több műsor
NEMZETKÖZI VERSENYRENDSZER
Champions League / 4th Round (Pool E)
18:00 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA, NYÍREGYHÁZA
FATUM-Nyíregyháza
A. Carraro Imoco CONEGLIANO (ITA)
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Férfi NB II
Férfi NB II - U21 `B`csoport
Pénzügyőr SE
Rákosmente
19:45 zárt
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
Férfi NB II
Férfi NB II - U21 `C`csoport
Eszterházy SC U21
Eszterházy SC
20:00
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA EGER
Női Budapest Bajnokság I. osztály
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
BEAC
20:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SPORTEGYESÜLET
PANORÁMA SE
19:25
BUDAPEST XIII. KERÜLETI ADY ENDRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály
Férfi Bp. Bajn. I.o. Alapszakasz `A` csoport
Corvinus férfi
BTDSE Taksony
19:30
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
KISPEST SE
MAFC-Kármán
19:45
KISPESTI EÖTVÖS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu