év
hónap
2021.10.17.
Versenyek
Pénzügyőr Sport Kft. - DEAC 3:0
NB I Férfi Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Szolnoki SPC - Lőrinc 2000 SE 3:0
Tatár Mihály U15 OGYB I. osztály alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Szolnoki SPC - DSE Röplabda Akadémia 3:0
Tatár Mihály U15 OGYB I. osztály alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Kecskeméti RC - KISTEXT 3:2
NB I Férfi Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Eötvös DSE - DVTK 3:0
Női NB II - U21 `E` csoport
2021.10.17.
Versenyek
Dág KSE - MEAFC-Miskolc 1:3
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 OIB I. osztály Alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Szegedi RSE Narancs - Vasas SC Piros 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I.osztály alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
SBTC - BVSC-Zugló 0:3
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
PTE PEAC-MÁV Előre 3:0, Viadukt SE-MÁV Előre 2:1
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KÖZÉP `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
KISPEST SE - DSZC-Eötvös DSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
GLP Szt. Imre - Eötvös DSE 0:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `C` csoport
2021.10.16.
Versenyek
VRCK - Szalézi - Eötvös DSE 1:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `C` csoport
2021.10.16.
Versenyek
Haladás VSE-DSE RA 3:0 és Haladás VSE-Vasas B 2:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály NYUGAT `C` csoport
2021.10.16.
Versenyek
MESI SE - KISTEXT
Tatár Mihály U15 OGYB II. osztály alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE Fekete - Emericus SE `A` 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály KELET alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
KSE Ifi sárga - Miskolci VSC 0:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
KSE Ifi sárga - VRCK - Tiszaújváros 3:0
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE - Gödöllői RC 3:2
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály Női Alapszakasz `F` csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szolnoki SPC - Emericus -BDSE `B` 3:0
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KÖZÉP `A` csoport
2021.10.16.
Versenyek
UTE - DVTK
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
CoreComm-VESC - GÖDÖLLŐI RC 0:3
NB I Női Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE - Kecskeméti RC U21 0:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE - Kecskeméti RC U21 0:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szolnoki SPC - Eszterházy SC U21 3:0
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.16.
Versenyek
MEAFC-Miskolc U21 - GLP Nyíregyháza 3:1
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.15.
Versenyek
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - MTK Budapest 3:1
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.15.
Versenyek
Szolnoki Röplabda Klub - MÁV ELŐRE SC- Foxconn 0:3
NB I Férfi Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.14.
Versenyek
FINO Kaposvár - Vegyész RC Kazincbarcika 3:0
NB I Férfi Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.13.
Versenyek
Kispest SE - MÁV Előre SC-Bericap 0:3
Női Magyar Kupa selejtező
2021.10.10.
Versenyek
KISTEXT - EVSI 1:3
Női NB II - U21 `E` csoport
2021.10.10.
Versenyek
ZTE RÖPLABDA KLUB - MTK Budapest 0:3
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.10.10.
Versenyek
MÁV Előre Akadémia - HALADÁS VSE 3:1
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.10.10.
Versenyek
Vidux-Szegedi RSE - SBTC 3:0
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.10.10.
Versenyek
DVTK-Eötvös DSE 3:2, Castor-Eötvös DSE 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `G`
2021.10.10.
Versenyek
Lőrinc 2000-TFSE 3:0, Lőrinc 2000-Győr 2:3
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.10.10.
Versenyek
Kecskeméti RC - MAFC-Németh László 3:0
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.10.10.
Versenyek
Kecskeméti RC - PTE PEAC 3:0
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.10.10.
Versenyek
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NONPROFIT KFT.
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.10.10.
Versenyek
EMERICUS SE - Kispest SE 1:3
Női NB II - U21 `B` csoport
2021.10.10.
Versenyek
Gyöngyösi Röplabda SE - Palota RSC 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `A`
2021.10.10.
Versenyek
Gödöllői RC-U17 III. - Palota RSC 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `A`
2021.10.10.
Versenyek
RÖAK Kaposvár - MÁV Előre Akadémia 3:0
Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
JRK - BVSC-Zugló 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
BVSC-Zugló - BRSE - Fehér 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
VASAS SC KÉK, eredményhirdetés, csapatok
Őryné Merő Nóra U13 OMB I. osztály
2021.10.09.
Versenyek
Bonyhád-ÉDRA 1:2, DÁG-ÉDRA 1:2
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `A`
2021.10.09.
Versenyek
ZTE RÖPLABDA KLUB - MÁV Előre Akadémia 0:3
Férfi NB II - U21 `A`csoport
2021.10.09.
Versenyek
MEAFC-Miskolc NBII - Szolnoki SPC 0:3
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.09.
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek
KSE serdülő sárga - Gödöllői RC-U17 II. 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. osztály KELET Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
KSE serdülő sárga - KESI 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. osztály KELET Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
KISTEXT - GLP Nyíregyháza 0:3
Buzek László U17 OSB III. oszt. KELET Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
DEAC - Kispest B 3:1, Budaörs - Kispest - B 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `D`
2021.10.09.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - Veszprém RK 0:3
Őryné Merő Nóra U13 OMB II. osztály NYUGAT
2021.10.09.
Versenyek
Kecskeméti RC U21 - TFSE 1:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.09.
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek
Gödöllői RC
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek
BVSC-Zugló
Őryné Merő Nóra U13 OMB I. osztály
2021.10.08.
Versenyek
BVSC-Zugló - Gödöllői RC 3:0
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.10.03.
Versenyek
KSE gyerek zöld - BKGDSE Volleyball U15 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `H` csoport
2021.10.03.
Versenyek
KSE gyerek zöld - Sülysáp 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `H` csoport
2021.10.03.
Versenyek
BTDSE `B` - MÁV Előre Akadémia `B` 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály NYUGAT `G` csoport
2021.10.03.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek
MAFC-Németh László - MESI SE
Tatár Mihály U15 OGYB II. osztály alapszakasz
2021.10.03.
Strandröplabda versenyek
Mohács UP Szezonzáró II.
Férfi, női U22 3*
2021.10.03.
Versenyek
Szolnoki SPC sárga - KESI `B` 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek
BRSE - Pink - KESI `B` 1:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `A` csoport
2021.10.02.
Strandröplabda versenyek
Mohács UP Szezonzáró I.
Férfi, női U22 3*
2021.10.02.
Versenyek
Kispest SE - A - Szegedi RSE Fekete 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály KELET alapszakasz
2021.10.02.
Versenyek
DSE Röplabda Akadémia - Kispest SE - A 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály KELET alapszakasz
2021.10.02.
Versenyek
Széchenyi Győr - ZTE RÖPLABDA KLUB 3:0
Férfi NB II - U21 `A`csoport
2021.10.02.
Versenyek
KECSKEMÉTI RC - KECSKEMÉTI RC U21 2:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.02.
Versenyek
Szegedi RSE Narancs - Gödöllői RC 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.02.
Versenyek
VESC-Zöld - MÁV Előre Akadémia `A` 0:3
U15 OGYB III.osztály NYUGAT `E` csoport
2021.10.02.
Versenyek
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE - GLP Nyíregyháza 3:1
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.02.
Versenyek
Széchenyi Győr - A - NYBRSE 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály NYUGAT `H` csoport
2021.10.01.
Versenyek
Szolnoki SPC - Vegyész RC Kazincbarcika 3:0
Férfi NB II - U21 `C`csoport
év
hónap
2021.10.17.
Versenyek
Pénzügyőr Sport Kft. - DEAC 3:0
NB I Férfi Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Szolnoki SPC - Lőrinc 2000 SE 3:0
Tatár Mihály U15 OGYB I. osztály alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Szolnoki SPC - DSE Röplabda Akadémia 3:0
Tatár Mihály U15 OGYB I. osztály alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Kecskeméti RC - KISTEXT 3:2
NB I Férfi Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Eötvös DSE - DVTK 3:0
Női NB II - U21 `E` csoport
2021.10.17.
Versenyek
Dág KSE - MEAFC-Miskolc 1:3
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 OIB I. osztály Alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Szegedi RSE Narancs - Vasas SC Piros 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I.osztály alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
SBTC - BVSC-Zugló 0:3
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
PTE PEAC-MÁV Előre 3:0, Viadukt SE-MÁV Előre 2:1
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KÖZÉP `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
KISPEST SE - DSZC-Eötvös DSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
GLP Szt. Imre - Eötvös DSE 0:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `C` csoport
2021.10.16.
Versenyek
VRCK - Szalézi - Eötvös DSE 1:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `C` csoport
2021.10.16.
Versenyek
Haladás VSE-DSE RA 3:0 és Haladás VSE-Vasas B 2:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály NYUGAT `C` csoport
2021.10.16.
Versenyek
MESI SE - KISTEXT
Tatár Mihály U15 OGYB II. osztály alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE Fekete - Emericus SE `A` 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály KELET alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
KSE Ifi sárga - Miskolci VSC 0:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
KSE Ifi sárga - VRCK - Tiszaújváros 3:0
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE - Gödöllői RC 3:2
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály Női Alapszakasz `F` csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szolnoki SPC - Emericus -BDSE `B` 3:0
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KÖZÉP `A` csoport
2021.10.16.
Versenyek
UTE - DVTK
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
CoreComm-VESC - GÖDÖLLŐI RC 0:3
NB I Női Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE - Kecskeméti RC U21 0:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE - Kecskeméti RC U21 0:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szolnoki SPC - Eszterházy SC U21 3:0
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.16.
Versenyek
MEAFC-Miskolc U21 - GLP Nyíregyháza 3:1
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.15.
Versenyek
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - MTK Budapest 3:1
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.15.
Versenyek
Szolnoki Röplabda Klub - MÁV ELŐRE SC- Foxconn 0:3
NB I Férfi Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.14.
Versenyek
FINO Kaposvár - Vegyész RC Kazincbarcika 3:0
NB I Férfi Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.13.
Versenyek
Kispest SE - MÁV Előre SC-Bericap 0:3
Női Magyar Kupa selejtező
2021.10.10.
Versenyek
KISTEXT - EVSI 1:3
Női NB II - U21 `E` csoport
2021.10.10.
Versenyek
ZTE RÖPLABDA KLUB - MTK Budapest 0:3
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.10.10.
Versenyek
MÁV Előre Akadémia - HALADÁS VSE 3:1
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.10.10.
Versenyek
Vidux-Szegedi RSE - SBTC 3:0
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.10.10.
Versenyek
DVTK-Eötvös DSE 3:2, Castor-Eötvös DSE 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `G`
2021.10.10.
Versenyek
Lőrinc 2000-TFSE 3:0, Lőrinc 2000-Győr 2:3
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.10.10.
Versenyek
Kecskeméti RC - MAFC-Németh László 3:0
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.10.10.
Versenyek
Kecskeméti RC - PTE PEAC 3:0
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.10.10.
Versenyek
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NONPROFIT KFT.
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.10.10.
Versenyek
EMERICUS SE - Kispest SE 1:3
Női NB II - U21 `B` csoport
2021.10.10.
Versenyek
Gyöngyösi Röplabda SE - Palota RSC 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `A`
2021.10.10.
Versenyek
Gödöllői RC-U17 III. - Palota RSC 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `A`
2021.10.10.
Versenyek
RÖAK Kaposvár - MÁV Előre Akadémia 3:0
Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
JRK - BVSC-Zugló 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
BVSC-Zugló - BRSE - Fehér 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
VASAS SC KÉK, eredményhirdetés, csapatok
Őryné Merő Nóra U13 OMB I. osztály
2021.10.09.
Versenyek
Bonyhád-ÉDRA 1:2, DÁG-ÉDRA 1:2
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `A`
2021.10.09.
Versenyek
ZTE RÖPLABDA KLUB - MÁV Előre Akadémia 0:3
Férfi NB II - U21 `A`csoport
2021.10.09.
Versenyek
MEAFC-Miskolc NBII - Szolnoki SPC 0:3
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.09.
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek
KSE serdülő sárga - Gödöllői RC-U17 II. 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. osztály KELET Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
KSE serdülő sárga - KESI 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. osztály KELET Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
KISTEXT - GLP Nyíregyháza 0:3
Buzek László U17 OSB III. oszt. KELET Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
DEAC - Kispest B 3:1, Budaörs - Kispest - B 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `D`
2021.10.09.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - Veszprém RK 0:3
Őryné Merő Nóra U13 OMB II. osztály NYUGAT
2021.10.09.
Versenyek
Kecskeméti RC U21 - TFSE 1:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.09.
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek
Gödöllői RC
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek
BVSC-Zugló
Őryné Merő Nóra U13 OMB I. osztály
2021.10.08.
Versenyek
BVSC-Zugló - Gödöllői RC 3:0
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.10.03.
Versenyek
KSE gyerek zöld - BKGDSE Volleyball U15 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `H` csoport
2021.10.03.
Versenyek
KSE gyerek zöld - Sülysáp 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `H` csoport
2021.10.03.
Versenyek
BTDSE `B` - MÁV Előre Akadémia `B` 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály NYUGAT `G` csoport
2021.10.03.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek
MAFC-Németh László - MESI SE
Tatár Mihály U15 OGYB II. osztály alapszakasz
2021.10.03.
Strandröplabda versenyek
Mohács UP Szezonzáró II.
Férfi, női U22 3*
2021.10.03.
Versenyek
Szolnoki SPC sárga - KESI `B` 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek
BRSE - Pink - KESI `B` 1:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `A` csoport
2021.10.02.
Strandröplabda versenyek
Mohács UP Szezonzáró I.
Férfi, női U22 3*
2021.10.02.
Versenyek
Kispest SE - A - Szegedi RSE Fekete 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály KELET alapszakasz
2021.10.02.
Versenyek
DSE Röplabda Akadémia - Kispest SE - A 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály KELET alapszakasz
2021.10.02.
Versenyek
Széchenyi Győr - ZTE RÖPLABDA KLUB 3:0
Férfi NB II - U21 `A`csoport
2021.10.02.
Versenyek
KECSKEMÉTI RC - KECSKEMÉTI RC U21 2:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.02.
Versenyek
Szegedi RSE Narancs - Gödöllői RC 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.02.
Versenyek
VESC-Zöld - MÁV Előre Akadémia `A` 0:3
U15 OGYB III.osztály NYUGAT `E` csoport
2021.10.02.
Versenyek
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE - GLP Nyíregyháza 3:1
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.02.
Versenyek
Széchenyi Győr - A - NYBRSE 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály NYUGAT `H` csoport
2021.10.01.
Versenyek
Szolnoki SPC - Vegyész RC Kazincbarcika 3:0
Férfi NB II - U21 `C`csoport
év
hónap
2021.10.17.
Versenyek
Pénzügyőr Sport Kft. - DEAC 3:0
NB I Férfi Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Szolnoki SPC - Lőrinc 2000 SE 3:0
Tatár Mihály U15 OGYB I. osztály alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Szolnoki SPC - DSE Röplabda Akadémia 3:0
Tatár Mihály U15 OGYB I. osztály alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Kecskeméti RC - KISTEXT 3:2
NB I Férfi Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Eötvös DSE - DVTK 3:0
Női NB II - U21 `E` csoport
2021.10.17.
Versenyek
Dág KSE - MEAFC-Miskolc 1:3
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 OIB I. osztály Alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
Szegedi RSE Narancs - Vasas SC Piros 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I.osztály alapszakasz
2021.10.17.
Versenyek
SBTC - BVSC-Zugló 0:3
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
PTE PEAC-MÁV Előre 3:0, Viadukt SE-MÁV Előre 2:1
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KÖZÉP `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
KISPEST SE - DSZC-Eötvös DSE 3:2
Női NB I Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
GLP Szt. Imre - Eötvös DSE 0:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `C` csoport
2021.10.16.
Versenyek
VRCK - Szalézi - Eötvös DSE 1:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `C` csoport
2021.10.16.
Versenyek
Haladás VSE-DSE RA 3:0 és Haladás VSE-Vasas B 2:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály NYUGAT `C` csoport
2021.10.16.
Versenyek
MESI SE - KISTEXT
Tatár Mihály U15 OGYB II. osztály alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE Fekete - Emericus SE `A` 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály KELET alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
KSE Ifi sárga - Miskolci VSC 0:3
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
KSE Ifi sárga - VRCK - Tiszaújváros 3:0
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KELET `D` csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE - Gödöllői RC 3:2
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály Női Alapszakasz `F` csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szolnoki SPC - Emericus -BDSE `B` 3:0
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály KÖZÉP `A` csoport
2021.10.16.
Versenyek
UTE - DVTK
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
CoreComm-VESC - GÖDÖLLŐI RC 0:3
NB I Női Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE - Kecskeméti RC U21 0:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szegedi RSE - Kecskeméti RC U21 0:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.16.
Versenyek
Szolnoki SPC - Eszterházy SC U21 3:0
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.16.
Versenyek
MEAFC-Miskolc U21 - GLP Nyíregyháza 3:1
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.15.
Versenyek
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - MTK Budapest 3:1
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.15.
Versenyek
Szolnoki Röplabda Klub - MÁV ELŐRE SC- Foxconn 0:3
NB I Férfi Bajnokság Liga alapszakasz
2021.10.14.
Versenyek
FINO Kaposvár - Vegyész RC Kazincbarcika 3:0
NB I Férfi Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.13.
Versenyek
Kispest SE - MÁV Előre SC-Bericap 0:3
Női Magyar Kupa selejtező
2021.10.10.
Versenyek
KISTEXT - EVSI 1:3
Női NB II - U21 `E` csoport
2021.10.10.
Versenyek
ZTE RÖPLABDA KLUB - MTK Budapest 0:3
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.10.10.
Versenyek
MÁV Előre Akadémia - HALADÁS VSE 3:1
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.10.10.
Versenyek
Vidux-Szegedi RSE - SBTC 3:0
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.10.10.
Versenyek
DVTK-Eötvös DSE 3:2, Castor-Eötvös DSE 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `G`
2021.10.10.
Versenyek
Lőrinc 2000-TFSE 3:0, Lőrinc 2000-Győr 2:3
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.10.10.
Versenyek
Kecskeméti RC - MAFC-Németh László 3:0
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.10.10.
Versenyek
Kecskeméti RC - PTE PEAC 3:0
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.10.10.
Versenyek
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NONPROFIT KFT.
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.10.10.
Versenyek
EMERICUS SE - Kispest SE 1:3
Női NB II - U21 `B` csoport
2021.10.10.
Versenyek
Gyöngyösi Röplabda SE - Palota RSC 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `A`
2021.10.10.
Versenyek
Gödöllői RC-U17 III. - Palota RSC 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `A`
2021.10.10.
Versenyek
RÖAK Kaposvár - MÁV Előre Akadémia 3:0
Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
JRK - BVSC-Zugló 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
BVSC-Zugló - BRSE - Fehér 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
VASAS SC KÉK, eredményhirdetés, csapatok
Őryné Merő Nóra U13 OMB I. osztály
2021.10.09.
Versenyek
Bonyhád-ÉDRA 1:2, DÁG-ÉDRA 1:2
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. NYUGAT `A`
2021.10.09.
Versenyek
ZTE RÖPLABDA KLUB - MÁV Előre Akadémia 0:3
Férfi NB II - U21 `A`csoport
2021.10.09.
Versenyek
MEAFC-Miskolc NBII - Szolnoki SPC 0:3
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.09.
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek
KSE serdülő sárga - Gödöllői RC-U17 II. 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. osztály KELET Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
KSE serdülő sárga - KESI 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. osztály KELET Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
KISTEXT - GLP Nyíregyháza 0:3
Buzek László U17 OSB III. oszt. KELET Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
DEAC - Kispest B 3:1, Budaörs - Kispest - B 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 III. o. KELET `D`
2021.10.09.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - Veszprém RK 0:3
Őryné Merő Nóra U13 OMB II. osztály NYUGAT
2021.10.09.
Versenyek
Kecskeméti RC U21 - TFSE 1:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.09.
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek
Gödöllői RC
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.09.
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek
BVSC-Zugló
Őryné Merő Nóra U13 OMB I. osztály
2021.10.08.
Versenyek
BVSC-Zugló - Gödöllői RC 3:0
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.10.03.
Versenyek
KSE gyerek zöld - BKGDSE Volleyball U15 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `H` csoport
2021.10.03.
Versenyek
KSE gyerek zöld - Sülysáp 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `H` csoport
2021.10.03.
Versenyek
BTDSE `B` - MÁV Előre Akadémia `B` 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály NYUGAT `G` csoport
2021.10.03.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek
MAFC-Németh László - MESI SE
Tatár Mihály U15 OGYB II. osztály alapszakasz
2021.10.03.
Strandröplabda versenyek
Mohács UP Szezonzáró II.
Férfi, női U22 3*
2021.10.03.
Versenyek
Szolnoki SPC sárga - KESI `B` 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek
BRSE - Pink - KESI `B` 1:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály KELET `A` csoport
2021.10.02.
Strandröplabda versenyek
Mohács UP Szezonzáró I.
Férfi, női U22 3*
2021.10.02.
Versenyek
Kispest SE - A - Szegedi RSE Fekete 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály KELET alapszakasz
2021.10.02.
Versenyek
DSE Röplabda Akadémia - Kispest SE - A 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály KELET alapszakasz
2021.10.02.
Versenyek
Széchenyi Győr - ZTE RÖPLABDA KLUB 3:0
Férfi NB II - U21 `A`csoport
2021.10.02.
Versenyek
KECSKEMÉTI RC - KECSKEMÉTI RC U21 2:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.10.02.
Versenyek
Szegedi RSE Narancs - Gödöllői RC 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.10.02.
Versenyek
VESC-Zöld - MÁV Előre Akadémia `A` 0:3
U15 OGYB III.osztály NYUGAT `E` csoport
2021.10.02.
Versenyek
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE - GLP Nyíregyháza 3:1
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.10.02.
Versenyek
Széchenyi Győr - A - NYBRSE 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály NYUGAT `H` csoport
2021.10.01.
Versenyek
Szolnoki SPC - Vegyész RC Kazincbarcika 3:0
Férfi NB II - U21 `C`csoport
Impresszum
Adatkezelés
Impresszum
Adatkezelés
Impresszum
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu