Élő közvetítés az U15-ös országos bajnoki döntőkről!
Megkezdődtek az U15-ös röplabda országos bajnokságok.
Az Audi Hungaria lett a Strandröplabda Országos Bajnokság névadó szponzora.
2024.05.24.
Válogatott - női felnőtt
Ismét győzött a női válogatott, ezúttal a Texasi Egyetem ellen
Az amerikai Texas State University ellen játszott felkészülési mérkőzést a magyar női röplabda-válogatott és 3:2-es győzelmet aratott a Folyondár utcában.
2024.05.21.
Strandröplabda - Nations Cup
Strandröplabda Nemzetek Kupája: 3. hely Vilniusban
A házigazda Litvánia ellen zárta szereplését a magyar férfi csapat a Nemzetek Kupája vilniusi selejtezőjében.
2024.05.21.
Strandröplabda - Közép-európai Liga
Magyar strandröplabdás éremeső Prágában!
Véget ért a strandröplabda Közép-Európa Kupa (MEVZA) Prágában, melyen kiválóan szerepelt a válogatott: 4 éremmel térnek haza a magyar fiatalok!
2024.05.19.
Európa Liga - női
Női Európa-liga: Siker Izland ellen is!
A házigazda Izland ellen folytatta szereplését Kópavogur városában női válogatottunk az Európa-liga ezüst divíziójának első tornáján.
2024.05.19.
Női Európa-liga: Győztes bemutatkozás!
Az izlandi Kópavogur városában, Lettország ellen kezdte meg szereplését női válogatottunk az Európa-liga „Ezüst” divíziójában.
2024.05.15.
Női Extraliga
Interjú Lacombe Zsófiával a KNRC történelmi szezonjáról
A KNRC fennállása legszebb szezonját produkálta: története során először bajnoki döntőbe jutott, ezüstérmes lett a női Extraligában, míg a Magyar Kupában az előkelő harmadik helyet szerezte meg.
2024.05.15.
Igazolás, átigazolás
Németh Anett: „Szerettem volna Olaszországban maradni”
Az olasz élvonalba idén visszajutó Perugia ma jelentette be, hogy leigazolta a magyar válogatott feladó-átlóját, Németh Anettet.
2024.05.13.
Elindult a jegyértékesítés a hazai Európa-liga meccsekre!
Női válogatottunk az Érd Arénában fogadja Lettországot május 31-én pénteken, majd Finnországot június 2-án vasárnap. Mindkét meccs 18 órakor kezdődik.
2024.05.13.
Hasznos volt a szlovák túra női válogatottunk számára
A programban közös edzés is szerepelt, s összességében egy nagyon hasznos három napon van túl Alessandro Chiappini szövetségi kapitány együttese.
2024.05.13.
Versenyek
U20-as országos bajnok a Kecskemét!
A KESI Röplabda Akadémia nagyszerű játékkal nyert a döntőben a Pénzügyőr SE Zöld csapata ellen, ezzel elhódította a győztesnek járó trófeát a dr. Tarnawa Ferdinánd U20-as Fiú Országos Bajnokságon.
2024.05.12.
Harmadik hely a Nemzetek Kupája selejtezőjében
A belgák elleni elődöntőben egy győzelem és egy vereség után aranyszettben maradt csak alul a magyar női strandröplabda-válogatott a Nemzetek Kupája horvátországi selejtezőjében.
2024.05.11.
NB I női bajnokság
Női NB I: a Gödöllőé az ötödik hely
Véget értek a női NB I. küzdelmei: az ötödik helyet a Gödöllői RC szerezte meg, miután a párharc második mérkőzését is megnyerte a Budaörsi DSE-Emericus SE ellen.
2024.05.11.
Versenyek
U20-as fiú OB: a KESI és a Pénzügyőr játssza a döntőt
A hazai pályán játszó kecskemétiek nagyon magabiztosan, a Pénzügyőr pedig óriásit harcolva jutott be a Dr. Tarnawa Ferdinánd U20-as Fiú Országos Bajnokság döntőjébe.
2024.05.11.
Strandröplabda Nemzetek Kupája: már negyeddöntős a magyar csapat, jöhet a házigazda Horvátország!
Egy győzelemmel és egy vereséggel jutott a negyeddöntőbe a Szabó Adrienn, Villám Lilla és a Honti-Majoros Chiara, Kun Stefánia párossal felálló magyar strandröplabda válogatott.
2024.05.10.
Versenyek
U20-as fiú OB: Már elődöntős a KESI és a Pénzügyőr SE!
Fantasztikus első napot hozott a dr. Tarnawa Ferdinánd U20-as Fiú Országos Bajnokság kecskeméti döntője a Dunszt Ferenc Tornacsarnokban.
2024.05.10.
Biztató magyar kezdés Szlovákiában
Két játszmát is megnyert a magyar női röplabda-válogatott Szlovákia vendégeként Somorján.
2024.05.10.
Bajnokok Ligája - női
Szuper hír: ismét Bajnokok Ligája-főtáblás a Vasas Óbuda!
Döntött az európai szövetség (CEV): a kvalifikációban első helyen kiemelt magyar bajnok Vasas Óbuda női röplabdacsapatának idén sem kell selejteznie.
2024.05.09.
Női NB I: hazai pályán is győzött, így bajnok a TFSE!
Jól indította a mérkőzést az egyenlítésért küzdő Vasas SC és Kiss Lilla és Olcsváry Dóra vezetésével meg is nyerték az első játékrészt.
2024.05.09.
Férfi NB I, Extraliga
Érem lett a csapatmunka jutalma a MAFC-nál – interjú Pápai Péterrel
Pápai Péter, a nyugodt stratéga remekül felépítette a MAFC-BME férfi együttesét, amellyel – első évében vezetőedzőként – harmadik helyet szerzett a férfi Extraligában.
2024.05.09.
Szövetségi tevékenység
Véget ért az FIVB Strandröplabda edzői kurzusa, sikerrel vizsgáztak a magyar edzők
Május 1-5. között, 32 edző részvételével zajlott Budapesten, a Strandröplabdázásért SE pályáin az FIVB által akkreditált strandröplabda edzői kurzus.
2024.05.08.
Versenyek
A Hunvolley TV élőben közvetíti az országos bajnoki döntőket!
A Magyar Röplabda Szövetség online videós platformján először a pénteken kezdődő Dr. Tarnawa Ferdinánd U20-as Fiú Országos Bajnokság mérkőzéseit láthatjátok.
2024.05.05.
Női NB I: TFSE-sikerrel indult a döntő
A Folyondár utcában egy rendkívül izgalmas mérkőzésen 3:2-re legyőzte a TFSE a Vasas SC-t, így 1:0-ás előnyből várhatja a hazai visszavágót.
2024.05.02.
Női NB I: békéscsabai előny a hetedik helyért
Magabiztos sikerrel vette a hetedik helyért zajló párharc első mérkőzését a BRSE a Vidux-Szegedi RSE ellen.
2024.05.02.
Bajnokok Ligája - férfi
Bajnokok Ligája-döntők vasárnap a Match4 és a Net4+ műsorán!
A klubröplabdázás legrangosabb mérkőzéseit láthatjuk vasárnap.
2024.05.02.
Megkezdte a felkészülést a női röplabda-válogatott!
Május elsején, a minden tekintetben ideális körülményeket biztosító telki edzőcentrumban indította idei felkészülését Alessandro Chiappini együttese.
2024.05.02.
Versenyek
Májusban és júniusban főszerepben az utánpótlás!
Csokorba szedtük az idei utánpótlás döntők időpontjait a legkisebbektől a legnagyobbakig, korosztályokkal és helyszínekkel.
2024.05.02.
Száz éve született a legendás játékvezető, Szele Dénes
Szele Dénes az 1960-70-es évek röplabda játékvezetői generációjának kiemelkedő alakja volt. Születésének 100. évfordulója alkalmából emlékezünk rá.
2024.05.01.
Női NB I: előnyben a BVSC a bronzpárharcban
3:1-re győzött a bronzpárharc első mérkőzésén a BVSC-Zugló a VEHIR-VESC ellen egy nagyszerű mérkőzésen. Az alsóházi rájátszásban az MTK fordulatos mérkőzésen diadalmaskodott a Kispest SE otthonában.