NAPI MŰSOR
előző
2021. október 20. szerda
következő
mérkőzések száma:
6 db
H K Sze Cs P Szo V
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Női Magyar Kupa / Női Magyar Kupa selejtező
18:00
Közgáz SC és DSK
Jászberény VolleyballTeam
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
18:00
DSZC-Eötvös DSE
CoreComm-VESC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
Női NB II / Női NB II - U21 `C` csoport
18:00
MÁV Előre Akadémia
MTK Budapest
JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR DEÁK FERENC UTCA 11
Női Budapest Bajnokság I. osztály
20:30
MAFC-Bercsényi
KSE női
BME BERCSÉNYI 28-30 KOLLÉGIUM
1117 BUDAPEST BERCSÉNYI UTCA 28-30
19:15
SZENT BENEDEK ISKOLA
PANORÁMA SE
BETHLEN GÁBOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
1115 BUDAPEST BARTÓK BÉLA ÚT 141
Női Budapest Bajnokság II. osztály
19:00
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLU
Corvinus női
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
NAPI MŰSOR
2021. október 20. szerda
mérkőzések száma:
6 db
H K Sze Cs P Szo V
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Női Magyar Kupa / Női Magyar Kupa selejtező
18:00
Közgáz SC és DSK
Jászberény VolleyballTeam
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
18:00
DSZC-Eötvös DSE
CoreComm-VESC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
Női NB II / Női NB II - U21 `C` csoport
18:00
MÁV Előre Akadémia
MTK Budapest
JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA SZÉKESFEHÉRVÁR
Női Budapest Bajnokság I. osztály
20:30
MAFC-Bercsényi
KSE női
BME BERCSÉNYI 28-30 KOLLÉGIUM BUDAPEST
19:15
SZENT BENEDEK ISKOLA
PANORÁMA SE
BETHLEN GÁBOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM BUDAPEST
Női Budapest Bajnokság II. osztály
19:00
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLU
Corvinus női
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
NAPI MŰSOR
2021. október 20. szerda
mérkőzések száma:
6 db
H K Sze Cs P Szo V
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENY
Női Magyar Kupa
Női Magyar Kupa selejtező
Közgáz SC és DSK
Jászberény VolleyballTeam
18:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
DSZC-Eötvös DSE
CoreComm-VESC
18:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
Női NB II
Női NB II - U21 `C` csoport
MÁV Előre Akadémia
MTK Budapest
18:00
JÁKY JÓZSEF SZAKKÖZÉPISKOLA SZÉKESFEHÉRVÁR
Női Budapest Bajnokság I. osztály
MAFC-Bercsényi
KSE női
20:30
BME BERCSÉNYI 28-30 KOLLÉGIUM BUDAPEST
SZENT BENEDEK ISKOLA
PANORÁMA SE
19:15
BETHLEN GÁBOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM BUDAPEST
Női Budapest Bajnokság II. osztály
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLU
Corvinus női
19:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
Impresszum
Adatkezelés
Impresszum
Adatkezelés
Impresszum
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu