NAPI MŰSOR
előző
2021. december 9. csütörtök
következő
mérkőzések száma:
7 db
H K Sze Cs P Szo V
NEMZETKÖZI VERSENYRENDSZER
Champions League / 4th Round (Pool E)
18:00
FATUM-Nyíregyháza
A. Carraro Imoco CONEGLIANO (ITA)
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA, NYÍREGYHÁZA
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Férfi NB II / Férfi NB II - U21 `B`csoport
19:45
zárt kapu
Pénzügyőr SE
Rákosmente
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
Férfi NB II / Férfi NB II - U21 `C`csoport
20:00
Eszterházy SC U21
Eszterházy SC
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA
3300 EGER LEÁNYKA UTCA 6.
Női Budapest Bajnokság I. osztály
20:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
BEAC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
19:25
PÉNZÜGYŐR SPORTEGYESÜLET
PANORÁMA SE
BUDAPEST XIII. KERÜLETI ADY ENDRE GIMNÁZIUM
1139 BUDAPEST RÖPPENTYŰ UTCA 62.
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály / Férfi Bp. Bajn. I.o. Alapszakasz `A` csoport
19:30
Corvinus férfi
BTDSE Taksony
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
19:45
KISPEST SE
MAFC-Kármán
KISPESTI EÖTVÖS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
1191 BUDAPEST EÖTVÖS UTCA 13
NAPI MŰSOR
2021. december 9. csütörtök
mérkőzések száma:
7 db
H K Sze Cs P Szo V
NEMZETKÖZI VERSENYRENDSZER
Champions League / 4th Round (Pool E)
18:00
FATUM-Nyíregyháza
A. Carraro Imoco CONEGLIANO (ITA)
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA, NYÍREGYHÁZA
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Férfi NB II / Férfi NB II - U21 `B`csoport
19:45
zárt
Pénzügyőr SE
Rákosmente
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
Férfi NB II / Férfi NB II - U21 `C`csoport
20:00
Eszterházy SC U21
Eszterházy SC
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA EGER
Női Budapest Bajnokság I. osztály
20:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
BEAC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
19:25
PÉNZÜGYŐR SPORTEGYESÜLET
PANORÁMA SE
BUDAPEST XIII. KERÜLETI ADY ENDRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály / Férfi Bp. Bajn. I.o. Alapszakasz `A` csoport
19:30
Corvinus férfi
BTDSE Taksony
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
19:45
KISPEST SE
MAFC-Kármán
KISPESTI EÖTVÖS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
NAPI MŰSOR
2021. december 9. csütörtök
mérkőzések száma:
7 db
H K Sze Cs P Szo V
NEMZETKÖZI VERSENY
Champions League / 4th Round (Pool E)
18:00 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA, NYÍREGYHÁZA
FATUM-Nyíregyháza
A. Carraro Imoco CONEGLIANO (ITA)
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENY
Férfi NB II
Férfi NB II - U21 `B`csoport
Pénzügyőr SE
Rákosmente
19:45 zárt
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
Férfi NB II
Férfi NB II - U21 `C`csoport
Eszterházy SC U21
Eszterházy SC
20:00
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA EGER
Női Budapest Bajnokság I. osztály
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
BEAC
20:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SPORTEGYESÜLET
PANORÁMA SE
19:25
BUDAPEST XIII. KERÜLETI ADY ENDRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály
Férfi Bp. Bajn. I.o. Alapszakasz `A` csoport
Corvinus férfi
BTDSE Taksony
19:30
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
KISPEST SE
MAFC-Kármán
19:45
KISPESTI EÖTVÖS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu