NAPI MŰSOR
előző
2024. május 25. szombat
következő
mérkőzések száma:
97 db
H K Sze Cs P Szo V
VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
Női felnőtt
Ezüst Európa Liga csoportmérkőzés
Luxemburg
Magyarország
Feröer szigetek
2024.05.25
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Fiú U17 I. osztály középszakasz
11:00
DSE Röplabda Akadémia
1 - 3
MÁV Előre
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK
2400 DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4
13:00
MÁV Előre
3 - 0
PSE Zöld
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK
2400 DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4
15:00
PSE Zöld
3 - 1
DSE Röplabda Akadémia
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK
2400 DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 I. osztály DÖNTŐ keresztjáték
10:00
Nyíregyháza
3 - 0
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
12:00
BRSE- Kék
3 - 0
KESI-R.A. `A`
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
17:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
19:05
VASAS SC PIROS
3 - 0
BRSE- Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 I. osztály DÖNTŐ keresztjáték
10:00
MEAFC-Miskolc
3 - 0
Kunhegyes ESE
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK
3508 MISKOLC EGYETEM ÚT 5
12:00
Fino Kaposvár `A`
0 - 3
SZRSE
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK
3508 MISKOLC EGYETEM ÚT 5
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
17:00
PSE Zöld
3 - 1
MEAFC-Miskolc
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK
3508 MISKOLC EGYETEM ÚT 5
19:10
KESI-R.A.
3 - 0
SZRSE
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK
3508 MISKOLC EGYETEM ÚT 5
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 II. osztály DÖNTŐ 1-4. hely
10:00
DÁG KSE
1 - 3
DKLSN
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA
2151 FÓT SPORT UTCA 10.
12:00
MAFC-NLG
3 - 2
GLP
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA
2151 FÓT SPORT UTCA 10.
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 II. osztály DÖNTŐ 3. hely
14:00
DÁG KSE
3 - 0
GLP
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA
2151 FÓT SPORT UTCA 10.
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 II. osztály DÖNTŐ 1. hely
16:00
DKLSN
3 - 2
MAFC-NLG
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA
2151 FÓT SPORT UTCA 10.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály 7-9. helyért
10:00
MTK Budapest
VASAS SC U12 PIROS
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
11:30
VASAS SC U12 PIROS
BRSE-Pink
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
BRSE-Pink
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ `A` csoport
10:30
BRSE-Fehér
0 - 2
Delta Fekete
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:20
Delta Fekete
0 - 2
SZOSI A
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
12:10
SZOSI A
1 - 2
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
10:30
UTE U 12 LILA
2 - 1
BRSE- Kék
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:20
BRSE- Kék
0 - 2
NDRC-Piros
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
NDRC-Piros
2 - 0
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ Keresztjáték
13:50
Delta Fekete
2 - 0
BRSE- Kék
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:50
UTE U 12 LILA
2 - 0
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ Elődöntő
14:40
NDRC-Piros
2 - 0
Delta Fekete
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:40
SZOSI A
1 - 2
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ 5. helyért
15:30
BRSE-Fehér
2 - 0
BRSE- Kék
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ 3. helyért
16:20
SZOSI A
2 - 1
Delta Fekete
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ 1. helyért
17:10
NDRC-Piros
2 - 0
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály KELET 4-6. helyért
10:00
DKLSN A
UTE U12 FEHÉR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:30
UTE U12 FEHÉR
Tálent SE U12
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
13:00
Tálent SE U12
DKLSN A
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály NYUGAT 4-6. helyért
10:00
MÁV Előre kék
VASAS SC U12 KÉK
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
11:30
VASAS SC U12 KÉK
CSRC U12 Fiú
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
13:00
CSRC U12 Fiú
MÁV Előre kék
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ `A` csoport
11:20
PTE-PEAC
0 - 2
TKKSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
12:10
TKKSE
2 - 1
VSD A
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
VSD A
2 - 0
PTE-PEAC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ `B` csoport
10:30
Kunhegyes ESE
2 - 0
TRSE Zöld
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
12:10
TRSE Zöld
0 - 2
BVSC-Zugló
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
BVSC-Zugló
0 - 2
Kunhegyes ESE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ Keresztjáték
13:50
VSD A
2 - 0
TRSE Zöld
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:40
BVSC-Zugló
2 - 0
PTE-PEAC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ Elődöntő
15:30
Kunhegyes ESE
1 - 2
VSD A
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:30
TKKSE
0 - 2
BVSC-Zugló
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ 5. helyért
16:20
PTE-PEAC
2 - 1
TRSE Zöld
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ 3. helyért
16:20
Kunhegyes ESE
2 - 0
TKKSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ 1. helyért
17:10
BVSC-Zugló
2 - 1
VSD A
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U10 Országos Manó Bajnokság / U10 Hatodik forduló - DVTK, 2024.05.25.
10:00
DVTK
lejátszva
MISKOLCI SPORTISKOLA
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
10:00
NYÍREGYHÁZA
lejátszva
DVTK GÁRDONYI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
10:20
Eszterházy SC U10
lejátszva
NYÍREGYHÁZA-KÉK
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
10:20
DVTK JÓKAI
lejátszva
SUSI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
10:40
DVTK
lejátszva
NYÍREGYHÁZA-PIROS
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
10:40
MISKOLCI SPORTISKOLA
lejátszva
NYÍREGYHÁZA
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
11:00
DVTK GÁRDONYI
lejátszva
Eszterházy SC U10
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
11:00
NYÍREGYHÁZA-KÉK
lejátszva
DVTK JÓKAI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
11:20
SUSI
lejátszva
NYÍREGYHÁZA-PIROS
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
11:20
DVTK
lejátszva
NYÍREGYHÁZA
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
11:40
MISKOLCI SPORTISKOLA
lejátszva
DVTK GÁRDONYI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
11:40
Eszterházy SC U10
lejátszva
DVTK JÓKAI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
12:00
NYÍREGYHÁZA-KÉK
lejátszva
SUSI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
12:00
NYÍREGYHÁZA-PIROS
lejátszva
MISKOLCI SPORTISKOLA
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
12:20
NYÍREGYHÁZA
lejátszva
Eszterházy SC U10
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
12:20
DVTK GÁRDONYI
lejátszva
NYÍREGYHÁZA-KÉK
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
12:40
DVTK JÓKAI
lejátszva
NYÍREGYHÁZA-PIROS
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
12:40
DVTK
lejátszva
SUSI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
U10 Országos Manó Bajnokság / U10 Hatodik forduló - Kecskemét, 2024.05.25.
10:00
KESI-R.A.
lejátszva
BRSE-Sárga
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
10:00
KESI R.A.-B
lejátszva
BRSE-Zöld
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
10:20
BRSE-Fehér
lejátszva
KESI C
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
10:20
BRSE-Narancs
lejátszva
KESI `D`
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
10:40
BRSE-Kék
lejátszva
BRSE-Lila
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
10:40
BRSE-Pink
lejátszva
BRSE-Piros
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
11:00
KESI-R.A.
lejátszva
HERCULES SE. U10-PIROS
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
11:00
KESI R.A.-B
lejátszva
HERCULES SE. U10-KÉK
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
11:20
BRSE-Sárga
lejátszva
BRSE-Fehér
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
11:20
BRSE-Zöld
lejátszva
BRSE-Narancs
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
11:40
KESI C
lejátszva
BRSE-Kék
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
11:40
KESI `D`
lejátszva
BRSE-Pink
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
12:00
BRSE-Lila
lejátszva
HERCULES SE. U10-PIROS
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
12:00
BRSE-Piros
lejátszva
HERCULES SE. U10-KÉK
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
12:20
KESI-R.A.
lejátszva
BRSE-Fehér
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
12:20
KESI R.A.-B
lejátszva
BRSE-Narancs
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
12:40
BRSE-Sárga
lejátszva
KESI C
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
12:40
BRSE-Zöld
lejátszva
KESI `D`
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
13:00
BRSE-Kék
lejátszva
HERCULES SE. U10-PIROS
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
13:00
BRSE-Pink
lejátszva
HERCULES SE. U10-KÉK
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
13:20
BRSE-Lila
lejátszva
BRSE-Sárga
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
13:20
BRSE-Piros
lejátszva
BRSE-Zöld
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
13:40
KESI-R.A.
lejátszva
BRSE-Kék
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
13:40
KESI R.A.-B
lejátszva
BRSE-Pink
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
14:00
BRSE-Fehér
lejátszva
HERCULES SE. U10-PIROS
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
14:00
BRSE-Narancs
lejátszva
HERCULES SE. U10-KÉK
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
14:20
KESI C
lejátszva
BRSE-Lila
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
14:20
KESI `D`
lejátszva
BRSE-Piros
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
6000 KECSKEMÉT SZABADSÁG TÉR 7.
NAPI MŰSOR
2024. május 25. szombat
mérkőzések száma:
97 db
H K Sze Cs P Szo V
VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
Női felnőtt
Ezüst Európa Liga csoportmérkőzés
Luxemburg
Magyarország
Feröer szigetek
2024.05.25
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENYRENDSZER
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Fiú U17 I. osztály középszakasz
11:00
DSE Röplabda Akadémia
1 - 3
MÁV Előre
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
13:00
MÁV Előre
3 - 0
PSE Zöld
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
15:00
PSE Zöld
3 - 1
DSE Röplabda Akadémia
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 I. osztály DÖNTŐ keresztjáték
10:00
Nyíregyháza
3 - 0
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
12:00
BRSE- Kék
3 - 0
KESI-R.A. `A`
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
17:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
19:05
VASAS SC PIROS
3 - 0
BRSE- Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 I. osztály DÖNTŐ keresztjáték
10:00
MEAFC-Miskolc
3 - 0
Kunhegyes ESE
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
12:00
Fino Kaposvár `A`
0 - 3
SZRSE
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
17:00
PSE Zöld
3 - 1
MEAFC-Miskolc
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
19:10
KESI-R.A.
3 - 0
SZRSE
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 II. osztály DÖNTŐ 1-4. hely
10:00
DÁG KSE
1 - 3
DKLSN
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA FÓT
12:00
MAFC-NLG
3 - 2
GLP
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA FÓT
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 II. osztály DÖNTŐ 3. hely
14:00
DÁG KSE
3 - 0
GLP
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA FÓT
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 II. osztály DÖNTŐ 1. hely
16:00
DKLSN
3 - 2
MAFC-NLG
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA FÓT
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály 7-9. helyért
10:00
MTK Budapest
VASAS SC U12 PIROS
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:30
VASAS SC U12 PIROS
BRSE-Pink
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
BRSE-Pink
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ `A` csoport
10:30
BRSE-Fehér
0 - 2
Delta Fekete
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:20
Delta Fekete
0 - 2
SZOSI A
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:10
SZOSI A
1 - 2
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
10:30
UTE U 12 LILA
2 - 1
BRSE- Kék
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:20
BRSE- Kék
0 - 2
NDRC-Piros
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
NDRC-Piros
2 - 0
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ Keresztjáték
13:50
Delta Fekete
2 - 0
BRSE- Kék
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:50
UTE U 12 LILA
2 - 0
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ Elődöntő
14:40
NDRC-Piros
2 - 0
Delta Fekete
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:40
SZOSI A
1 - 2
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ 5. helyért
15:30
BRSE-Fehér
2 - 0
BRSE- Kék
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ 3. helyért
16:20
SZOSI A
2 - 1
Delta Fekete
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 I. osztály DÖNTŐ 1. helyért
17:10
NDRC-Piros
2 - 0
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály KELET 4-6. helyért
10:00
DKLSN A
UTE U12 FEHÉR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
11:30
UTE U12 FEHÉR
Tálent SE U12
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
13:00
Tálent SE U12
DKLSN A
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály NYUGAT 4-6. helyért
10:00
MÁV Előre kék
VASAS SC U12 KÉK
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
11:30
VASAS SC U12 KÉK
CSRC U12 Fiú
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
13:00
CSRC U12 Fiú
MÁV Előre kék
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ `A` csoport
11:20
PTE-PEAC
0 - 2
TKKSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:10
TKKSE
2 - 1
VSD A
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
VSD A
2 - 0
PTE-PEAC
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ `B` csoport
10:30
Kunhegyes ESE
2 - 0
TRSE Zöld
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:10
TRSE Zöld
0 - 2
BVSC-Zugló
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
BVSC-Zugló
0 - 2
Kunhegyes ESE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ Keresztjáték
13:50
VSD A
2 - 0
TRSE Zöld
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:40
BVSC-Zugló
2 - 0
PTE-PEAC
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ Elődöntő
15:30
Kunhegyes ESE
1 - 2
VSD A
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:30
TKKSE
0 - 2
BVSC-Zugló
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ 5. helyért
16:20
PTE-PEAC
2 - 1
TRSE Zöld
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ 3. helyért
16:20
Kunhegyes ESE
2 - 0
TKKSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány / U12 II. osztály DÖNTŐ 1. helyért
17:10
BVSC-Zugló
2 - 1
VSD A
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U10 Országos Manó Bajnokság / U10 Hatodik forduló - DVTK, 2024.05.25.
10:00
DVTK
lejátszva
MISKOLCI SPORTISKOLA
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
10:00
NYÍREGYHÁZA
lejátszva
DVTK GÁRDONYI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
10:20
Eszterházy SC U10
lejátszva
NYÍREGYHÁZA-KÉK
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
10:20
DVTK JÓKAI
lejátszva
SUSI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
10:40
DVTK
lejátszva
NYÍREGYHÁZA-PIROS
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
10:40
MISKOLCI SPORTISKOLA
lejátszva
NYÍREGYHÁZA
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
11:00
DVTK GÁRDONYI
lejátszva
Eszterházy SC U10
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
11:00
NYÍREGYHÁZA-KÉK
lejátszva
DVTK JÓKAI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
11:20
SUSI
lejátszva
NYÍREGYHÁZA-PIROS
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
11:20
DVTK
lejátszva
NYÍREGYHÁZA
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
11:40
MISKOLCI SPORTISKOLA
lejátszva
DVTK GÁRDONYI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
11:40
Eszterházy SC U10
lejátszva
DVTK JÓKAI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
12:00
NYÍREGYHÁZA-KÉK
lejátszva
SUSI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
12:00
NYÍREGYHÁZA-PIROS
lejátszva
MISKOLCI SPORTISKOLA
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
12:20
NYÍREGYHÁZA
lejátszva
Eszterházy SC U10
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
12:20
DVTK GÁRDONYI
lejátszva
NYÍREGYHÁZA-KÉK
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
12:40
DVTK JÓKAI
lejátszva
NYÍREGYHÁZA-PIROS
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
12:40
DVTK
lejátszva
SUSI
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
U10 Országos Manó Bajnokság / U10 Hatodik forduló - Kecskemét, 2024.05.25.
10:00
KESI-R.A.
lejátszva
BRSE-Sárga
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
10:00
KESI R.A.-B
lejátszva
BRSE-Zöld
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
10:20
BRSE-Fehér
lejátszva
KESI C
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
10:20
BRSE-Narancs
lejátszva
KESI `D`
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
10:40
BRSE-Kék
lejátszva
BRSE-Lila
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
10:40
BRSE-Pink
lejátszva
BRSE-Piros
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
11:00
KESI-R.A.
lejátszva
HERCULES SE. U10-PIROS
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
11:00
KESI R.A.-B
lejátszva
HERCULES SE. U10-KÉK
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
11:20
BRSE-Sárga
lejátszva
BRSE-Fehér
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
11:20
BRSE-Zöld
lejátszva
BRSE-Narancs
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
11:40
KESI C
lejátszva
BRSE-Kék
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
11:40
KESI `D`
lejátszva
BRSE-Pink
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
12:00
BRSE-Lila
lejátszva
HERCULES SE. U10-PIROS
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
12:00
BRSE-Piros
lejátszva
HERCULES SE. U10-KÉK
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
12:20
KESI-R.A.
lejátszva
BRSE-Fehér
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
12:20
KESI R.A.-B
lejátszva
BRSE-Narancs
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
12:40
BRSE-Sárga
lejátszva
KESI C
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
12:40
BRSE-Zöld
lejátszva
KESI `D`
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
13:00
BRSE-Kék
lejátszva
HERCULES SE. U10-PIROS
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
13:00
BRSE-Pink
lejátszva
HERCULES SE. U10-KÉK
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
13:20
BRSE-Lila
lejátszva
BRSE-Sárga
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
13:20
BRSE-Piros
lejátszva
BRSE-Zöld
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
13:40
KESI-R.A.
lejátszva
BRSE-Kék
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
13:40
KESI R.A.-B
lejátszva
BRSE-Pink
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
14:00
BRSE-Fehér
lejátszva
HERCULES SE. U10-PIROS
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
14:00
BRSE-Narancs
lejátszva
HERCULES SE. U10-KÉK
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
14:20
KESI C
lejátszva
BRSE-Lila
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
14:20
KESI `D`
lejátszva
BRSE-Piros
KECSKEMÉTI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM KECSKEMÉT
NAPI MŰSOR
2024. május 25. szombat
mérkőzések száma:
97 db
H K Sze Cs P Szo V
VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
Női felnőtt
Ezüst Európa Liga csoportmérkőzés
Luxemburg
Magyarország
Feröer szigetek
2024.05.25
TEREMRÖPLABDA HAZAI VERSENY
Buzek László U17 Országos Bajnokság
Fiú U17 I. osztály középszakasz
1 DSE Röplabda Akadémia
3 MÁV Előre
11:00
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
3 MÁV Előre
0 PSE Zöld
13:00
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
3 PSE Zöld
1 DSE Röplabda Akadémia
15:00
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ keresztjáték
3 Nyíregyháza
0 BRSE-Fehér
10:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 BRSE- Kék
0 KESI-R.A. `A`
12:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
3 UTE U 15 LILA
1 Nyíregyháza
17:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 VASAS SC PIROS
0 BRSE- Kék
19:05
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság
Fiú U15 I. osztály DÖNTŐ keresztjáték
3 MEAFC-Miskolc
0 Kunhegyes ESE
10:00
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
0 Fino Kaposvár `A`
3 SZRSE
12:00
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság
Fiú U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
3 PSE Zöld
1 MEAFC-Miskolc
17:00
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
3 KESI-R.A.
0 SZRSE
19:10
MISKOLCI EGYETEMI KÖRCSARNOK MISKOLC
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság
Fiú U15 II. osztály DÖNTŐ 1-4. hely
1 DÁG KSE
3 DKLSN
10:00
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA FÓT
3 MAFC-NLG
2 GLP
12:00
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA FÓT
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság
Fiú U15 II. osztály DÖNTŐ 3. hely
3 DÁG KSE
0 GLP
14:00
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA FÓT
Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság
Fiú U15 II. osztály DÖNTŐ 1. hely
3 DKLSN
2 MAFC-NLG
16:00
PHOENIX SPORTCSARNOK CENTERPÁLYA FÓT
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány
U12 I. osztály 7-9. helyért
MTK Budapest
VASAS SC U12 PIROS
10:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
VASAS SC U12 PIROS
BRSE-Pink
11:30
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
BRSE-Pink
MTK Budapest
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány
U12 I. osztály DÖNTŐ `A` csoport
0 BRSE-Fehér
2 Delta Fekete
10:30
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 Delta Fekete
2 SZOSI A
11:20
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 SZOSI A
2 BRSE-Fehér
12:10
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány
U12 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2 UTE U 12 LILA
1 BRSE- Kék
10:30
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 BRSE- Kék
2 NDRC-Piros
11:20
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 NDRC-Piros
0 UTE U 12 LILA
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány
U12 I. osztály DÖNTŐ Keresztjáték
2 Delta Fekete
0 BRSE- Kék
13:50
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 UTE U 12 LILA
0 BRSE-Fehér
13:50
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány
U12 I. osztály DÖNTŐ Elődöntő
2 NDRC-Piros
0 Delta Fekete
14:40
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 SZOSI A
2 UTE U 12 LILA
14:40
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány
U12 I. osztály DÖNTŐ 5. helyért
2 BRSE-Fehér
0 BRSE- Kék
15:30
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány
U12 I. osztály DÖNTŐ 3. helyért
2 SZOSI A
1 Delta Fekete
16:20
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány
U12 I. osztály DÖNTŐ 1. helyért
2 NDRC-Piros
0 UTE U 12 LILA
17:10
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány
U12 II. osztály KELET 4-6. helyért
DKLSN A
UTE U12 FEHÉR
10:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
UTE U12 FEHÉR
Tálent SE U12
11:30
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
Tálent SE U12
DKLSN A
13:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
U12 Országos Kismini Bajnokság - Leány
U12 II. osztály NYUGAT 4-6. helyért
MÁV Előre kék
VASAS SC U12 KÉK
10:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY