TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
előző
2022. december 7. szerda
következő
mérkőzések száma:
10 db
H K Sze Cs P Szo V
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Férfi NB I Liga alapszakasz
19:00
Szolnoki Röplabda Klub
Vidux-Szegedi RSE
VÁROSI SPORTCSARNOK
5000 SZOLNOK TISZALIGET
19:30
DKSE
DÁG KSE
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK KÉZILABDA CSARNOK
2400 DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4.
Magyar Kupa / Férfi Magyar Kupa negyeddöntő
20:00
DEAC
GreenPlan-VRCK
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
18:00
KISTEXT JP Auto Mercedes
Fino Kaposvár
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT `B` PÁLYA
1173 BUDAPEST PESTI ÚT 88.
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 IV. o. Észak-Magyarország `B`
14:00
KUNHEGYES ESE
Tomajmonostora
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
Női Budapest bajnokság I. osztály
20:30
MAFC-Bercsényi
KERTVÁROSI SE
BME BERCSÉNYI 28-30 KOLLÉGIUM
1117 BUDAPEST BERCSÉNYI UTCA 28-30
Női Budapest bajnokság II. osztály
19:00
RÁCKEVE
Corvinus női
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
20:45
TFSE
BDG
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
18:30
HERCULES SE. - KRE BP II.
BKGDSE VOLLEYBALL BP
MAGYAR-KÍNAI KÉTTANITÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA
1158 BUDAPEST NEPTUN UTCA 57
Férfi Budapest bajnokság II. osztály
19:30
RÁCKEVE
MÁV Előre Akadémia
SZIGETSZENTMÁRTONI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2318 SZIGETSZENTMÁRTON DUNA UTCA 4/B
2022. december 7. szerda
mérkőzések száma:
10 db
H K Sze Cs P Szo V
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Férfi NB I Liga alapszakasz
19:00
Szolnoki Röplabda Klub
Vidux-Szegedi RSE
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
19:30
DKSE
DÁG KSE
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK KÉZILABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
Magyar Kupa / Férfi Magyar Kupa negyeddöntő
20:00
DEAC
GreenPlan-VRCK
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
18:00
KISTEXT JP Auto Mercedes
Fino Kaposvár
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT `B` PÁLYA BUDAPEST
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 IV. o. Észak-Magyarország `B`
14:00
KUNHEGYES ESE
Tomajmonostora
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
Női Budapest bajnokság I. osztály
20:30
MAFC-Bercsényi
KERTVÁROSI SE
BME BERCSÉNYI 28-30 KOLLÉGIUM BUDAPEST
Női Budapest bajnokság II. osztály
19:00
RÁCKEVE
Corvinus női
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
20:45
TFSE
BDG
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
18:30
HERCULES SE. - KRE BP II.
BKGDSE VOLLEYBALL BP
MAGYAR-KÍNAI KÉTTANITÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
Férfi Budapest bajnokság II. osztály
19:30
RÁCKEVE
MÁV Előre Akadémia
SZIGETSZENTMÁRTONI ÁLTALÁNOS ISKOLA SZIGETSZENTMÁRTON
2022. december 7. szerda
mérkőzések száma:
10 db
H K Sze Cs P Szo V
Nemzeti bajnokság I. osztálya
Férfi NB I Liga alapszakasz
Szolnoki Röplabda Klub
Vidux-Szegedi RSE
19:00
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
DKSE
DÁG KSE
19:30
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK KÉZILABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
Magyar Kupa
Férfi Magyar Kupa negyeddöntő
DEAC
GreenPlan-VRCK
20:00
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
KISTEXT JP Auto Mercedes
Fino Kaposvár
18:00
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT `B` PÁLYA BUDAPEST
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság
Leány U15 IV. o. Észak-Magyarország `B`
KUNHEGYES ESE
Tomajmonostora
14:00
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
Női Budapest bajnokság I. osztály
MAFC-Bercsényi
KERTVÁROSI SE
20:30
BME BERCSÉNYI 28-30 KOLLÉGIUM BUDAPEST
Női Budapest bajnokság II. osztály
RÁCKEVE
Corvinus női
19:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
TFSE
BDG
20:45
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
HERCULES SE. - KRE BP II.
BKGDSE VOLLEYBALL BP
18:30
MAGYAR-KÍNAI KÉTTANITÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
Férfi Budapest bajnokság II. osztály
RÁCKEVE
MÁV Előre Akadémia
19:30
SZIGETSZENTMÁRTONI ÁLTALÁNOS ISKOLA SZIGETSZENTMÁRTON
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu