TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
év
hónap
2021.12.07.
Magyar Kupa - női
MTK Budapest - Budaörsi DSE 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Magyar Kupa - férfi
Vegyész RC Kazincbarcika - GLP Nyíregyháza 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Magyar Kupa - férfi
Kecskeméti RC - Vidux-Szegedi RSE 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Versenyek
BVSC-Zugló - NBARA 1
U11-12.05. BVSC Mikulás-kupa (haladó) d.e. 2 pálya
2021.12.05.
Versenyek
HALADÁS VSE - MÁV Előre Akadémia 3:0
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.12.05.
Versenyek
HALADÁS VSE - MÁV Előre Akadémia 3:0
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.12.05.
Versenyek
Dág KSE - Szegedi RSE 3:0
Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
2021.12.05.
Versenyek
Pénzügyőr SE - Dág KSE 0:3
Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
2021.12.05.
Versenyek
Kecskeméti RC - TFSE-Neumann 3:0
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
MÁV Előre-Foxconn - Szolnoki Röplabda Klub 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
MÁV Előre-Foxconn - Szolnoki Röplabda Klub 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
DEAC - Rákosmente 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - női
Szent Benedek RA - CoreComm-VESC 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
Pénzügyőr SE - Dág KSE 3:1
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Versenyek
SZOMBATHELYI SSN Kft - IKRÉNYI ÁLT.ISKOLA DSK 1:2
Őryné Merő Nóra U13 OMB III. osztály
2021.12.05.
Versenyek
IKRÉNYI ÁLT.ISKOLA DSK - MTE 1904 0:3
Őryné Merő Nóra U13 OMB III. osztály
2021.12.04.
Versenyek
SZOLNOKI SPC - DSE RA 2:1
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
ZTE RÖPLABDA KLUB - Dág KSE 0:3
Férfi NB II - U21 `A`csoport
2021.12.04.
Versenyek
Szegedi RSE - KECSKEMÉTI RC 0:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.12.04.
Versenyek
Kecskeméti RC U21 - Pénzügyőr SE 3:2
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.12.04.
Versenyek
MEAFC-Miskolc NBII - Eszterházy SC 0:3
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.12.04.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.12.04.
Magyar Kupa - női
Swietelsky - Békéscsaba - Gödöllői RC 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.04.
Magyar Kupa - női
UTE - Jászberény VolleyballTeam 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.04.
Versenyek
MÁV Előre Ak A - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 0:3
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
SZOLNOKI SPC - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 2:1
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - Szegedi RSE 2:1
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
T-K KKSE U21 - Viadukt SE 0:3
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.12.04.
Versenyek
SPC kék - VSD A 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 II. o. KELET Alapszakasz
2021.12.04.
NB I női bajnokság
KISPEST SE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:1
Női NB I Liga alapszakasz
2021.12.04.
Versenyek
BVSC-Zugló - Szegedi RSE Narancs 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.12.01.
NB I női bajnokság
DVTK - FATUM-Nyíregyháza 0:3
Női Extraliga alapszakasz
év
hónap
2021.12.07.
Magyar Kupa - női
MTK Budapest - Budaörsi DSE 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Magyar Kupa - férfi
Vegyész RC Kazincbarcika - GLP Nyíregyháza 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Magyar Kupa - férfi
Kecskeméti RC - Vidux-Szegedi RSE 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Versenyek
BVSC-Zugló - NBARA 1
U11-12.05. BVSC Mikulás-kupa (haladó) d.e. 2 pálya
2021.12.05.
Versenyek
HALADÁS VSE - MÁV Előre Akadémia 3:0
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.12.05.
Versenyek
HALADÁS VSE - MÁV Előre Akadémia 3:0
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.12.05.
Versenyek
Dág KSE - Szegedi RSE 3:0
Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
2021.12.05.
Versenyek
Pénzügyőr SE - Dág KSE 0:3
Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
2021.12.05.
Versenyek
Kecskeméti RC - TFSE-Neumann 3:0
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
MÁV Előre-Foxconn - Szolnoki Röplabda Klub 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
MÁV Előre-Foxconn - Szolnoki Röplabda Klub 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
DEAC - Rákosmente 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - női
Szent Benedek RA - CoreComm-VESC 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
Pénzügyőr SE - Dág KSE 3:1
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Versenyek
SZOMBATHELYI SSN Kft - IKRÉNYI ÁLT.ISKOLA DSK 1:2
Őryné Merő Nóra U13 OMB III. osztály
2021.12.05.
Versenyek
IKRÉNYI ÁLT.ISKOLA DSK - MTE 1904 0:3
Őryné Merő Nóra U13 OMB III. osztály
2021.12.04.
Versenyek
SZOLNOKI SPC - DSE RA 2:1
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
ZTE RÖPLABDA KLUB - Dág KSE 0:3
Férfi NB II - U21 `A`csoport
2021.12.04.
Versenyek
Szegedi RSE - KECSKEMÉTI RC 0:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.12.04.
Versenyek
Kecskeméti RC U21 - Pénzügyőr SE 3:2
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.12.04.
Versenyek
MEAFC-Miskolc NBII - Eszterházy SC 0:3
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.12.04.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.12.04.
Magyar Kupa - női
Swietelsky - Békéscsaba - Gödöllői RC 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.04.
Magyar Kupa - női
UTE - Jászberény VolleyballTeam 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.04.
Versenyek
MÁV Előre Ak A - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 0:3
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
SZOLNOKI SPC - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 2:1
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - Szegedi RSE 2:1
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
T-K KKSE U21 - Viadukt SE 0:3
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.12.04.
Versenyek
SPC kék - VSD A 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 II. o. KELET Alapszakasz
2021.12.04.
NB I női bajnokság
KISPEST SE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:1
Női NB I Liga alapszakasz
2021.12.04.
Versenyek
BVSC-Zugló - Szegedi RSE Narancs 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.12.01.
NB I női bajnokság
DVTK - FATUM-Nyíregyháza 0:3
Női Extraliga alapszakasz
év
hónap
2021.12.07.
Magyar Kupa - női
MTK Budapest - Budaörsi DSE 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Magyar Kupa - férfi
Vegyész RC Kazincbarcika - GLP Nyíregyháza 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.06.
Magyar Kupa - férfi
Kecskeméti RC - Vidux-Szegedi RSE 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Versenyek
BVSC-Zugló - NBARA 1
U11-12.05. BVSC Mikulás-kupa (haladó) d.e. 2 pálya
2021.12.05.
Versenyek
HALADÁS VSE - MÁV Előre Akadémia 3:0
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.12.05.
Versenyek
HALADÁS VSE - MÁV Előre Akadémia 3:0
Női NB II - U21 `C` csoport
2021.12.05.
Versenyek
Dág KSE - Szegedi RSE 3:0
Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
2021.12.05.
Versenyek
Pénzügyőr SE - Dág KSE 0:3
Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
2021.12.05.
Versenyek
Kecskeméti RC - TFSE-Neumann 3:0
Buzek László U17 OSB II. osztály Alapszakasz
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
MÁV Előre-Foxconn - Szolnoki Röplabda Klub 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
MÁV Előre-Foxconn - Szolnoki Röplabda Klub 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
DEAC - Rákosmente 3:0
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - női
Szent Benedek RA - CoreComm-VESC 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Magyar Kupa - férfi
Pénzügyőr SE - Dág KSE 3:1
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.05.
Versenyek
SZOMBATHELYI SSN Kft - IKRÉNYI ÁLT.ISKOLA DSK 1:2
Őryné Merő Nóra U13 OMB III. osztály
2021.12.05.
Versenyek
IKRÉNYI ÁLT.ISKOLA DSK - MTE 1904 0:3
Őryné Merő Nóra U13 OMB III. osztály
2021.12.04.
Versenyek
SZOLNOKI SPC - DSE RA 2:1
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
ZTE RÖPLABDA KLUB - Dág KSE 0:3
Férfi NB II - U21 `A`csoport
2021.12.04.
Versenyek
Szegedi RSE - KECSKEMÉTI RC 0:3
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.12.04.
Versenyek
Kecskeméti RC U21 - Pénzügyőr SE 3:2
Férfi NB II - U21 `B`csoport
2021.12.04.
Versenyek
MEAFC-Miskolc NBII - Eszterházy SC 0:3
Férfi NB II - U21 `C`csoport
2021.12.04.
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.12.04.
Magyar Kupa - női
Swietelsky - Békéscsaba - Gödöllői RC 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.04.
Magyar Kupa - női
UTE - Jászberény VolleyballTeam 3:0
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
2021.12.04.
Versenyek
MÁV Előre Ak A - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 0:3
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
SZOLNOKI SPC - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 2:1
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - Szegedi RSE 2:1
Dunszt Ferenc U13 OMB I. osztály
2021.12.04.
Versenyek
T-K KKSE U21 - Viadukt SE 0:3
Női NB II - U21 `D` csoport
2021.12.04.
Versenyek
SPC kék - VSD A 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 II. o. KELET Alapszakasz
2021.12.04.
NB I női bajnokság
KISPEST SE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:1
Női NB I Liga alapszakasz
2021.12.04.
Versenyek
BVSC-Zugló - Szegedi RSE Narancs 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
2021.12.01.
NB I női bajnokság
DVTK - FATUM-Nyíregyháza 0:3
Női Extraliga alapszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu