TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
évad
FÉRFI NŐI
MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG
FELNŐTT
NB I Férfi Bajnokság
1. Pénzügyőr SE
2. FINO Kaposvár
3. MAFC-BME
4. GreenPlan-VRCK
5. Kecskeméti RC
6. DEAC
7. KISTEXT - PARTY•CO
8. DKSE
9. MÁV ELŐRE SC- Foxconn
10. Vidux-Szegedi RSE
11. Dág KSE
12. MEAFC-Miskolc
13. Szolnoki Röplabda Klub
14. Rákosmente PARTY•CO
15. GLP Nyíregyháza
NB I Női Bajnokság
1. Vasas Óbuda
2. SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3. Szent Benedek RA
4. 1. MCM-Diamant Kaposvár
5. FATUM-Nyíregyháza
6. UTE
7. MTK Budapest
8. DVTK
9. MÁV ELŐRE SC-Bericap
10. TFSE
11. GÖDÖLLŐI RC
12. Budaörsi DSE-EMERICUS
13. CoreComm-VESC
14. Jászberény VolleyballTeam
15. KISPEST SE
16. DSZC-Eötvös DSE
U17
Buzek László U17 OSB I. osztály
1. DSE Röplabda Akadémia
2. RÖAK Kaposvár
3. KESI
4. Szolnoki SPC
5. Dág KSE
6. Vegyész RC Kazincbarcika
7. MÁV Előre Akadémia
8. Pénzügyőr SE
9. EVSI
10. KECSKEMÉTI RC
11. SZÉCHENYI GYŐR
12. Sümeg-Dabronc
Buzek László U17 OSB II. osztály
1. Szegedi RSE
2. Gödöllői RC
3. Lőrinc 2000 SE
4. DSE Röplabda Akadémia
5. DEAC
6. PTE PEAC
7. MEAFC-Miskolc
8. TFSE-Neumann
9. MALÉV SPORT CLUB
10. MAFC-Németh László
Buzek László U17 OSB III. osztály
1. Petőfi Sport Club Bonyhád
1. ÚSK Devils
2. GLP Nyíregyháza
2. Veszprém RK
3. BTDSE
3. SZoESE
4. TÁLENT S.E. Debrecen
4. KISTEXT
Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály
1. BRSE - Fehér
2. Vasas SC `A`
3. Gödöllői RC
4. UTE
5. Szent Benedek RA - Piros
6. Szegedi RSE Narancs
7. MTK Budapest kék
8. Nyíregyházi Sportcentrum
9. KSE serdülő sárga
10. RÖAK Kaposvár `A`
11. DKLSN
12. BVSC-Zugló
Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. osztály
1. BRSE - Kék
1. Szombathelyi SI/ HVSE A
2. TRSE
2. JRK
3. Vasas SC `B`
3. DVTK
4. Gödöllői RC-U17 II.
4. Közgáz SC és DSK
5. EVSI
5. EMERICUS - BDSE A
6. Miskolci VSC Fehér
6. MAFC-Nikola Tesla
7. Kispest SE - A
7. ÉDRA
8. MTK Budapest fehér
8. Szolnoki SPC
9. DELTA Röplabda SE
9. VSD A
10. Nyugat-Balatoni RSE
10. Szegedi RSE Fekete
11. KSE serdülő kék
11. UTE
12. KESI
12. PTE PEAC
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. osztály
1. Szent Benedek RA- Kék
1. SPC `sárga`
2. ÉDRA-Tata
2. Budaörsi DSE
3. Szombathelyi SI/HVSE `B`
3. DKLSN
4. Dág KSE
4. Miskolci VSC Zöld
5. Palota RSC
5. Széchenyi Győr
6. Veszprém Volley
6. Kispest SE - B
7. Petőfi Sport Club Bonyhád
7. Szegedi RSE Fehér
8. MTE 1904
8. Eötvös DSE
9. DEAC
9. Röpisuli Sportegyesület
10. BKGDSE Volleyball U17
10. Viadukt SE U17
11. DSE RÖPLABDA AKADÉMIA
11. SPC kék
12. Győri DRC Sárga
12. Tálent S.E. Szent László
13. Sülysáp
13. VESC
14. TFSE-Lónyay
14. TRSE
15. BDSE/Emericus
15. ZTE Röplabda Klub
16. Dombóvári Amatőr Röplabda
16. Gyöngyösi Röplabda SE
17. Gödöllői RC-U17 III.
17. Győri DRC Kék
18. KSE serdülő zöld
18. MÁV Előre Akadémia
19. BTDSE
19. KAPOSVÁRI SPORTKÖZPONT ÉS SPORTISKOLA
20. VSD B
20. Veszprém RK
21. Globe Sport SE
21. Kistext II.
22. SBTC
22. Kistext I.
23. Castor SE
23. MAFC-Németh László
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu