STRANDRÖPLABDA - HAZAI
Hírek Verseny Amatőr verseny Napi műsor Ranglista Fotó
STRANDRÖPLABDA - HAZAI
Hírek Verseny Amatőr verseny Napi műsor Ranglista Fotó
STRANDRÖPLABDA - HAZAI
Hírek Verseny Amatőr Napi műsor Ranglista Fotó
Vitál strandröplabda verseny - U20 3* NŐI U20 3 *
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ 2021.07.25
Verseny adatai, dokumentumai Nevezett csapatok Mérkőzések Végeredmény
A csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
10:50 MADARAS - SZEGŐ - GABULA - ZSOLNAI 1 - 0 21 - 11
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
10:30 MADARAS - SZEGŐ - KRASZNAI - FEHÉRVIZI 1 - 0 21 - 15
12:10 GABULA - ZSOLNAI - KRASZNAI - FEHÉRVIZI 0 - 1 2 - 21
B csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:30 HOFFMANN - HOFFMANN - FARKAS - JÓNÁS 1 - 0 21 - 4
10:30 HOFFMANN - HOFFMANN - SIMON - BAJNÁCZKI 1 - 0 21 - 10
11:10 VARGA - KOVÁCS - FARKAS - JÓNÁS 0 - 1 14 - 21
12:30 SIMON - BAJNÁCZKI - FARKAS - JÓNÁS 0 - 1 17 - 21
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:50 VARGA - KOVÁCS - SIMON - BAJNÁCZKI 1 - 0 21 - 15
11:50 HOFFMANN - HOFFMANN - VARGA - KOVÁCS 1 - 0 21 - 8
C csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:30 RUPPERT - MÜLLER - CSERNIK - FERENCZ 0 - 1 12 - 21
10:10 DUDÁS - TAMÁS - ZAHORSZKI - FODOR 0 - 1 6 - 21
10:50 RUPPERT - MÜLLER - ZAHORSZKI - FODOR 0 - 1 12 - 21
11:30 DUDÁS - TAMÁS - CSERNIK - FERENCZ 0 - 1 6 - 21
11:50 RUPPERT - MÜLLER - DUDÁS - TAMÁS 1 - 0 21 - 12
12:30 ZAHORSZKI - FODOR - CSERNIK - FERENCZ 1 - 0 21 - 19
D csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:50 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS - BUDAHÁZY - GYÜRE 1 - 0 21 - 15
10:10 SKRUTH - HUBER - BOGNÁR - DOMONKOS 1 - 0 21 - 9
11:30 SKRUTH - HUBER - BUDAHÁZY - GYÜRE 1 - 0 21 - 17
12:10 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS - SKRUTH - HUBER 1 - 0 21 - 11
12:50 BOGNÁR - DOMONKOS - BUDAHÁZY - GYÜRE 0 - 1 4 - 21
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
11:10 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS - BOGNÁR - DOMONKOS 1 - 0 21 - 4
4-be jutásért
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
12:50 HOFFMANN - HOFFMANN - KRASZNAI - FEHÉRVIZI 2 - 0 15 - 10 15 - 0
13:30 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS - CSERNIK - FERENCZ 0 - 2 11 - 15 11 - 15
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
12:50 MADARAS - SZEGŐ - FARKAS - JÓNÁS 2 - 0 15 - 7 15 - 5
13:30 ZAHORSZKI - FODOR - SKRUTH - HUBER 2 - 1 5 - 15 15 - 7 15 - 10
Elődöntő
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
14:10 HOFFMANN - HOFFMANN - CSERNIK - FERENCZ 2 - 0 15 - 8 15 - 10
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
14:30 MADARAS - SZEGŐ - ZAHORSZKI - FODOR 2 - 1 10 - 15 15 - 3 15 - 10
3. helyért
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
15:30 CSERNIK - FERENCZ - ZAHORSZKI - FODOR 2 - 0 16 - 14 15 - 11
Döntő
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
14:50 HOFFMANN - HOFFMANN - MADARAS - SZEGŐ 2 - 0 15 - 3 15 - 6
FOTÓGALÉRIA
Vitál strandröplabda verseny
Női, férfi U20, Szekszárd
2021.07.25. Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. HOFFMANN - HOFFMANN 50
2. MADARAS - SZEGŐ 45
3. CSERNIK - FERENCZ 40
4. ZAHORSZKI - FODOR 35
5. FARKAS - JÓNÁS 28
KRASZNAI - FEHÉRVIZI 28
SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 28
SKRUTH - HUBER 28
9. BUDAHÁZY - GYÜRE 20
GABULA - ZSOLNAI 20
RUPPERT - MÜLLER 20
VARGA - KOVÁCS 20
13. BOGNÁR - DOMONKOS 13
DUDÁS - TAMÁS 13
SIMON - BAJNÁCZKI 13
TOP 5 HÍR
Szabó Dorka az Exatlon után a strandröplabda ob-ra koncentrál
2022.05.06. Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
Osztrák páros ellen kezd a magyar bajnok Thaiföldön
2022.04.14. Strandröplabda - nemzetközi / Strandröplabda versenyek
Strandröplabda edzőtovábbképzés május 7-én
2022.04.13. Strandröplabda - hazai / Továbbképzés
Májusban újra strandröplabda diákolimpia
2022.04.04. Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
A Vasvári testvérek már a nyárra készülnek
2022.04.03. Strandröplabda - hazai / Strandröplabda versenyek
Vitál strandröplabda verseny - U20 3* NŐI U20 3 *
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ 2021.07.25
Verseny adatai, dokumentumai Nevezett csapatok Mérkőzések Végeredmény
A csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
10:50 MADARAS - SZEGŐ - GABULA - ZSOLNAI 1 - 0 21 - 11
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
10:30 MADARAS - SZEGŐ - KRASZNAI - FEHÉRVIZI 1 - 0 21 - 15
12:10 GABULA - ZSOLNAI - KRASZNAI - FEHÉRVIZI 0 - 1 2 - 21
B csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:30 HOFFMANN - HOFFMANN - FARKAS - JÓNÁS 1 - 0 21 - 4
10:30 HOFFMANN - HOFFMANN - SIMON - BAJNÁCZKI 1 - 0 21 - 10
11:10 VARGA - KOVÁCS - FARKAS - JÓNÁS 0 - 1 14 - 21
12:30 SIMON - BAJNÁCZKI - FARKAS - JÓNÁS 0 - 1 17 - 21
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:50 VARGA - KOVÁCS - SIMON - BAJNÁCZKI 1 - 0 21 - 15
11:50 HOFFMANN - HOFFMANN - VARGA - KOVÁCS 1 - 0 21 - 8
C csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:30 RUPPERT - MÜLLER - CSERNIK - FERENCZ 0 - 1 12 - 21
10:10 DUDÁS - TAMÁS - ZAHORSZKI - FODOR 0 - 1 6 - 21
10:50 RUPPERT - MÜLLER - ZAHORSZKI - FODOR 0 - 1 12 - 21
11:30 DUDÁS - TAMÁS - CSERNIK - FERENCZ 0 - 1 6 - 21
11:50 RUPPERT - MÜLLER - DUDÁS - TAMÁS 1 - 0 21 - 12
12:30 ZAHORSZKI - FODOR - CSERNIK - FERENCZ 1 - 0 21 - 19
D csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:50 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS - BUDAHÁZY - GYÜRE 1 - 0 21 - 15
10:10 SKRUTH - HUBER - BOGNÁR - DOMONKOS 1 - 0 21 - 9
11:30 SKRUTH - HUBER - BUDAHÁZY - GYÜRE 1 - 0 21 - 17
12:10 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS - SKRUTH - HUBER 1 - 0 21 - 11
12:50 BOGNÁR - DOMONKOS - BUDAHÁZY - GYÜRE 0 - 1 4 - 21
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
11:10 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS - BOGNÁR - DOMONKOS 1 - 0 21 - 4
4-be jutásért
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
12:50 HOFFMANN - HOFFMANN - KRASZNAI - FEHÉRVIZI 2 - 0 15 - 10 15 - 0
13:30 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS - CSERNIK - FERENCZ 0 - 2 11 - 15 11 - 15
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
12:50 MADARAS - SZEGŐ - FARKAS - JÓNÁS 2 - 0 15 - 7 15 - 5
13:30 ZAHORSZKI - FODOR - SKRUTH - HUBER 2 - 1 5 - 15 15 - 7 15 - 10
Elődöntő
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
14:10 HOFFMANN - HOFFMANN - CSERNIK - FERENCZ 2 - 0 15 - 8 15 - 10
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
14:30 MADARAS - SZEGŐ - ZAHORSZKI - FODOR 2 - 1 10 - 15 15 - 3 15 - 10
3. helyért
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
15:30 CSERNIK - FERENCZ - ZAHORSZKI - FODOR 2 - 0 16 - 14 15 - 11
Döntő
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
14:50 HOFFMANN - HOFFMANN - MADARAS - SZEGŐ 2 - 0 15 - 3 15 - 6
FOTÓALBUM
2021.07.25. Strandröplabda versenyek
Vitál strandröplabda verseny
Női, férfi U20, Szekszárd
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. HOFFMANN - HOFFMANN 50
2. MADARAS - SZEGŐ 45
3. CSERNIK - FERENCZ 40
4. ZAHORSZKI - FODOR 35
5. FARKAS - JÓNÁS 28
KRASZNAI - FEHÉRVIZI 28
SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 28
SKRUTH - HUBER 28
9. BUDAHÁZY - GYÜRE 20
GABULA - ZSOLNAI 20
RUPPERT - MÜLLER 20
VARGA - KOVÁCS 20
13. BOGNÁR - DOMONKOS 13
DUDÁS - TAMÁS 13
SIMON - BAJNÁCZKI 13
Vitál strandröplabda verseny - U20 3*
NŐI U20 3 * 2021.07.25
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ
Verseny adatai, dokumentumok Mérkőzések
Nevezett csapatok Végeredmény
A csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
10:50 MADARAS - SZEGŐ 1 - 0 21 - 11
GABULA - ZSOLNAI
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
10:30 MADARAS - SZEGŐ 1 - 0 21 - 15
KRASZNAI - FEHÉRVIZI
12:10 GABULA - ZSOLNAI 0 - 1 2 - 21
KRASZNAI - FEHÉRVIZI
B csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:30 HOFFMANN - HOFFMANN 1 - 0 21 - 4
FARKAS - JÓNÁS
10:30 HOFFMANN - HOFFMANN 1 - 0 21 - 10
SIMON - BAJNÁCZKI
11:10 VARGA - KOVÁCS 0 - 1 14 - 21
FARKAS - JÓNÁS
12:30 SIMON - BAJNÁCZKI 0 - 1 17 - 21
FARKAS - JÓNÁS
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:50 VARGA - KOVÁCS 1 - 0 21 - 15
SIMON - BAJNÁCZKI
11:50 HOFFMANN - HOFFMANN 1 - 0 21 - 8
VARGA - KOVÁCS
C csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:30 RUPPERT - MÜLLER 0 - 1 12 - 21
CSERNIK - FERENCZ
10:10 DUDÁS - TAMÁS 0 - 1 6 - 21
ZAHORSZKI - FODOR
10:50 RUPPERT - MÜLLER 0 - 1 12 - 21
ZAHORSZKI - FODOR
11:30 DUDÁS - TAMÁS 0 - 1 6 - 21
CSERNIK - FERENCZ
11:50 RUPPERT - MÜLLER 1 - 0 21 - 12
DUDÁS - TAMÁS
12:30 ZAHORSZKI - FODOR 1 - 0 21 - 19
CSERNIK - FERENCZ
D csoport
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
09:50 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 1 - 0 21 - 15
BUDAHÁZY - GYÜRE
10:10 SKRUTH - HUBER 1 - 0 21 - 9
BOGNÁR - DOMONKOS
11:30 SKRUTH - HUBER 1 - 0 21 - 17
BUDAHÁZY - GYÜRE
12:10 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 1 - 0 21 - 11
SKRUTH - HUBER
12:50 BOGNÁR - DOMONKOS 0 - 1 4 - 21
BUDAHÁZY - GYÜRE
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
11:10 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 1 - 0 21 - 4
BOGNÁR - DOMONKOS
4-be jutásért
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
12:50 HOFFMANN - HOFFMANN 2 - 0 15 - 10 15 - 0
KRASZNAI - FEHÉRVIZI
13:30 SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 0 - 2 11 - 15 11 - 15
CSERNIK - FERENCZ
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
12:50 MADARAS - SZEGŐ 2 - 0 15 - 7 15 - 5
FARKAS - JÓNÁS
13:30 ZAHORSZKI - FODOR 2 - 1 5 - 15 15 - 7 15 - 10
SKRUTH - HUBER
Elődöntő
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
14:10 HOFFMANN - HOFFMANN 2 - 0 15 - 8 15 - 10
CSERNIK - FERENCZ
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
14:30 MADARAS - SZEGŐ 2 - 1 10 - 15 15 - 3 15 - 10
ZAHORSZKI - FODOR
3. helyért
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (4. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
15:30 CSERNIK - FERENCZ 2 - 0 16 - 14 15 - 11
ZAHORSZKI - FODOR
Döntő
2021.07.25. vasárnap
SZEKSZÁRD CSALÁDBARÁT STRAND- ÉS ÉLMÉNYFÜRDŐ (3. pálya) SZEKSZÁRD SPORT UTCA 2.
14:50 HOFFMANN - HOFFMANN 2 - 0 15 - 3 15 - 6
MADARAS - SZEGŐ
FOTÓGALÉRIA
2021.07.25.
Strandröplabda - hazai
Strandröplabda versenyek
Vitál strandröplabda verseny
Női, férfi U20, Szekszárd
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. HOFFMANN - HOFFMANN 50
2. MADARAS - SZEGŐ 45
3. CSERNIK - FERENCZ 40
4. ZAHORSZKI - FODOR 35
5. FARKAS - JÓNÁS 28
KRASZNAI - FEHÉRVIZI 28
SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 28
SKRUTH - HUBER 28
9. BUDAHÁZY - GYÜRE 20
GABULA - ZSOLNAI 20
RUPPERT - MÜLLER 20
VARGA - KOVÁCS 20
13. BOGNÁR - DOMONKOS 13
DUDÁS - TAMÁS 13
SIMON - BAJNÁCZKI 13
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu