Az év legjobbjai 2023.
2023.10.30.
Ülőröplabda
Jövőre is lesz magyar játékvezető a paralimpián!
Tizennégy ülőröplabda-játékvezető kapott felkérést a jövő évi párizsi paralimpiai játékokra, közéjük tartozik – egyedüli magyarként – dr. Árpás Krisztina is!
2023.10.20.
Ülőröplabda
Egész Európa felfigyelt rá: beszélgetés az ülőröplabdás pontkirállyal!
Kertész Róbert lett az olaszországi ülőröplabda Európa-bajnokság pont- és ászkirálya.
2023.10.15.
Ülőröplabda Európa Bajnokság
Sporttörténelmi magyar siker az ülőröplabda Eb-n!
Női ülőröplabda-válogatottunk az előkelő 5. helyen végzett az olaszországi Európa-bajnokságon.
2023.10.12.
Ismét egy szenzációs győzelem az ülőröplabda Eb-n!
A magyar női ülőröplabda-válogatott kiváló játékkal, 3:0 arányban nyert a nagy rivális Horvátország ellen.
2023.10.10.
Hajrá az Eb-n is, ülőröpisek!
Az olaszországi Caorle városában a hivatalos megnyitót követően tegnap megkezdődött az ülőröplabda Európa-bajnokság, amelyen a magyar női és férfi válogatott is részt vesz.
2023.09.08.
Ülőröplabda
Ülőröplabdázott a köztársasági elnök
Az eseményre érkező diákok és vendégek is kipróbálhattak több parasportágat, köztük az ülőröplabdát is, és találkozhatnak példaképeikkel.
2023.05.22.
Ülőröplabda
Tornagyőztes lett női ülőröplabda-válogatottunk
A franciákat és a briteket megelőzve tornagyőztes Nottinghamben a női ülőröplabda-válogatott, míg a férficsapat a negyedik helyet szerezte meg!
2023.05.17.
Ülőröplabda
Nottinghambe utaznak ülőröplabda-válogatottjaink
A hétvégén az Ezüst Nemzetek Ligájában küzdenek ülőröplabdázóink .Férfi és női válogatottunk is csütörtökön utazik az angliai Nottinghambe, a 2023-as Ezüst Nemzetek Ligájára.
2023.05.04.
Ülőröplabda
A Mozdulj lett a bajnok ülőröplabdában
Április 29-én került sor az ülőröplabda magyar bajnokság záró fordulójára.
2023.03.31.
Ülőröplabda
Ülőröplabda: tovább menetel a Mozdulj SE
Március 25-én, Dunakeszin folytatódott a magyar ülőröplabda-bajnokság a harmadik fordulóval.
2023.03.24.
Ülőröplabda
Az ülőröplabda-válogatott edzője a Magyar Parasport Napján
A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) és a Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége (FODISZ) 2023-ban hatodik alkalommal szervezte meg a Magyar Parasport Napját február 22-én.