VOLLÉ RÖPSULI
Hírek Verseny Továbbképzés Dokumentum Fotó
VOLLÉ RÖPSULI
Hírek Verseny Továbbképzés Dokumentum Fotó
VOLLÉ RÖPSULI
Hírek Verseny Továbbképzés Dokumentum Fotó
évad
FOTÓ
Vollé!-Röpsuli V17-Nyírbátor 2024.05.25.
NYÍRBÁTOR BIG SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 3
U11 vegyes U11 5
U10 vegyes U10 7
összes csapat 15
Vollé!– Röpsuli- V11- Kunhegyes 2024.05.11.
KUNHEGYES KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 8
U11 vegyes U11 7
U10 vegyes U10 5
összes csapat 20
Vollé!-Röpsuli V14-Nyírbátor 2024.04.28.
NYÍRBÁTOR BIG SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 3
U11 vegyes U11 7
U10 vegyes U10 7
összes csapat 17
Vollé!-Röpsuli V16-Kaposvár 2024.04.21.
KAPOSVÁR NAGYBOLDOGASSZONY RÓM. KAT. GIMN. ÁLT. ISK. ÉS AMI
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 6
összes csapat 15
Vollé!– Röpsuli Program- V18- Budapest Folyondár 2024.04.14.
BUDAPEST VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 16
U11 vegyes U11 10
U10 vegyes U10 8
összes csapat 34
Vollé!– Röpsuli- V10- Kunhegyes 2024.04.13.
KUNHEGYES KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 4
U11 vegyes U11 8
U10 vegyes U10 7
összes csapat 19
Vollé!-Röpsuli V15-Kaposvár 2024.03.24.
KAPOSVÁR NAGYBOLDOGASSZONY RÓM. KAT. GIMN. ÁLT. ISK. ÉS AMI
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 5
U11 vegyes U11 4
U10 vegyes U10 3
összes csapat 12
Vollé!-Röpsuli- V13-Budapest Szent Imre 2024.03.10.
BUDAPEST BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. FELSŐ 1. PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 9
U11 vegyes U11 10
U10 vegyes U10 9
összes csapat 28
Vollé!– Röpsuli- V12- Székesfehérvár 2024.03.09.
SZÉKESFEHÉRVÁR ISTVÁN KIRÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 4
U10 vegyes U10 5
összes csapat 15
Vollé!– Röpsuli- V09- Gyenesdiás 2024.03.02.
GYENESDIÁS KÁRPÁTI JÁNOS ÁIAMI GYENESDIÁS TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 9
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 3
összes csapat 15
Vollé!– Röpsuli- V08- Veszprém 2024.02.18.
VESZPRÉM SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLT. ISK. ÉS AMI
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 4
összes csapat 13
Vollé!– Röpsuli- V07- Jászberény 2024.02.17.
JÁSZBERÉNY NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 4
U11 vegyes U11 6
U10 vegyes U10 6
összes csapat 16
Vollé!– Röpsuli Program- V04-Nyírbátor 2024.01.28.
NYÍRBÁTOR BIG SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 2
U11 vegyes U11 6
U10 vegyes U10 6
összes csapat 14
Vollé!-Röpsuli Program- V05-Budapest Szent Imre 2024.01.28.
BUDAPEST BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. FELSŐ 1. PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 8
U11 vegyes U11 8
U10 vegyes U10 8
összes csapat 24
Vollé!– Röpsuli- V06- Gyenesdiás 2024.01.27.
GYENESDIÁS KÁRPÁTI JÁNOS ÁIAMI GYENESDIÁS TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 7
U11 vegyes U11 4
U10 vegyes U10 4
összes csapat 15
Vollé!– Röpsuli Program- V02-Nagybajom 2023.12.03.
NAGYBAJOM NAGYBAJOMI SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 4
összes csapat 13
Vollé!– Röpsuli Program-V03-Ikrény 2023.12.03.
IKRÉNY RÁBCATOROK KULTÚRÁLIS ÉS SPORTKÖZPONT
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 7
összes csapat 10
Vollé!– Röpsuli Program- V01- Budapest Folyondár 2023.11.26.
BUDAPEST VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 10
U11 vegyes U11 10
U10 vegyes U10 10
összes csapat 30
FOTÓGALÉRIA - TOP
2023.12.03.
VOLLÉ Röpsuli / Versenyek
Vollé!-Röpsuli Program
V02 - Nagybajom
2023.12.03.
VOLLÉ Röpsuli / Versenyek
Vollé!-Röpsuli Program
V03 - Ikrény
évad
FOTÓ
Vollé!-Röpsuli V17-Nyírbátor 2024.05.25.
NYÍRBÁTOR BIG SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 3
U11 vegyes U11 5
U10 vegyes U10 7
összes csapat 15
Vollé!– Röpsuli- V11- Kunhegyes 2024.05.11.
KUNHEGYES KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 8
U11 vegyes U11 7
U10 vegyes U10 5
összes csapat 20
Vollé!-Röpsuli V14-Nyírbátor 2024.04.28.
NYÍRBÁTOR BIG SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 3
U11 vegyes U11 7
U10 vegyes U10 7
összes csapat 17
Vollé!-Röpsuli V16-Kaposvár 2024.04.21.
KAPOSVÁR NAGYBOLDOGASSZONY RÓM. KAT. GIMN. ÁLT. ISK. ÉS AMI
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 6
összes csapat 15
Vollé!– Röpsuli Program- V18- Budapest Folyondár 2024.04.14.
BUDAPEST VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 16
U11 vegyes U11 10
U10 vegyes U10 8
összes csapat 34
Vollé!– Röpsuli- V10- Kunhegyes 2024.04.13.
KUNHEGYES KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 4
U11 vegyes U11 8
U10 vegyes U10 7
összes csapat 19
Vollé!-Röpsuli V15-Kaposvár 2024.03.24.
KAPOSVÁR NAGYBOLDOGASSZONY RÓM. KAT. GIMN. ÁLT. ISK. ÉS AMI
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 5
U11 vegyes U11 4
U10 vegyes U10 3
összes csapat 12
Vollé!-Röpsuli- V13-Budapest Szent Imre 2024.03.10.
BUDAPEST BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. FELSŐ 1. PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 9
U11 vegyes U11 10
U10 vegyes U10 9
összes csapat 28
Vollé!– Röpsuli- V12- Székesfehérvár 2024.03.09.
SZÉKESFEHÉRVÁR ISTVÁN KIRÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 4
U10 vegyes U10 5
összes csapat 15
Vollé!– Röpsuli- V09- Gyenesdiás 2024.03.02.
GYENESDIÁS KÁRPÁTI JÁNOS ÁIAMI GYENESDIÁS TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 9
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 3
összes csapat 15
Vollé!– Röpsuli- V08- Veszprém 2024.02.18.
VESZPRÉM SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLT. ISK. ÉS AMI
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 4
összes csapat 13
Vollé!– Röpsuli- V07- Jászberény 2024.02.17.
JÁSZBERÉNY NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 4
U11 vegyes U11 6
U10 vegyes U10 6
összes csapat 16
Vollé!– Röpsuli Program- V04-Nyírbátor 2024.01.28.
NYÍRBÁTOR BIG SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 2
U11 vegyes U11 6
U10 vegyes U10 6
összes csapat 14
Vollé!-Röpsuli Program- V05-Budapest Szent Imre 2024.01.28.
BUDAPEST BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. FELSŐ 1. PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 8
U11 vegyes U11 8
U10 vegyes U10 8
összes csapat 24
Vollé!– Röpsuli- V06- Gyenesdiás 2024.01.27.
GYENESDIÁS KÁRPÁTI JÁNOS ÁIAMI GYENESDIÁS TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 7
U11 vegyes U11 4
U10 vegyes U10 4
összes csapat 15
Vollé!– Röpsuli Program- V02-Nagybajom 2023.12.03.
NAGYBAJOM NAGYBAJOMI SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 4
összes csapat 13
Vollé!– Röpsuli Program-V03-Ikrény 2023.12.03.
IKRÉNY RÁBCATOROK KULTÚRÁLIS ÉS SPORTKÖZPONT
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 7
összes csapat 10
Vollé!– Röpsuli Program- V01- Budapest Folyondár 2023.11.26.
BUDAPEST VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 10
U11 vegyes U11 10
U10 vegyes U10 10
összes csapat 30
FOTÓGALÉRIA - TOP
2023.12.03.
VOLLÉ Röpsuli
Versenyek
Vollé!-Röpsuli Program
V02 - Nagybajom
2023.12.03.
VOLLÉ Röpsuli
Versenyek
Vollé!-Röpsuli Program
V03 - Ikrény
évad
FOTÓ
2024.05.25.
Vollé!-Röpsuli V17-Nyírbátor
NYÍRBÁTOR BIG SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 3
U11 vegyes U11 5
U10 vegyes U10 7
összes csapat 15
2024.05.11.
Vollé!– Röpsuli- V11- Kunhegyes
KUNHEGYES KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 8
U11 vegyes U11 7
U10 vegyes U10 5
összes csapat 20
2024.04.28.
Vollé!-Röpsuli V14-Nyírbátor
NYÍRBÁTOR BIG SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 3
U11 vegyes U11 7
U10 vegyes U10 7
összes csapat 17
2024.04.21.
Vollé!-Röpsuli V16-Kaposvár
KAPOSVÁR NAGYBOLDOGASSZONY RÓM. KAT. GIMN. ÁLT. ISK. ÉS AMI
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 6
összes csapat 15
2024.04.14.
Vollé!– Röpsuli Program- V18- Budapest Folyondár
BUDAPEST VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 16
U11 vegyes U11 10
U10 vegyes U10 8
összes csapat 34
2024.04.13.
Vollé!– Röpsuli- V10- Kunhegyes
KUNHEGYES KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 4
U11 vegyes U11 8
U10 vegyes U10 7
összes csapat 19
2024.03.24.
Vollé!-Röpsuli V15-Kaposvár
KAPOSVÁR NAGYBOLDOGASSZONY RÓM. KAT. GIMN. ÁLT. ISK. ÉS AMI
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 5
U11 vegyes U11 4
U10 vegyes U10 3
összes csapat 12
2024.03.10.
Vollé!-Röpsuli- V13-Budapest Szent Imre
BUDAPEST BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. FELSŐ 1. PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 9
U11 vegyes U11 10
U10 vegyes U10 9
összes csapat 28
2024.03.09.
Vollé!– Röpsuli- V12- Székesfehérvár
SZÉKESFEHÉRVÁR ISTVÁN KIRÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 4
U10 vegyes U10 5
összes csapat 15
2024.03.02.
Vollé!– Röpsuli- V09- Gyenesdiás
GYENESDIÁS KÁRPÁTI JÁNOS ÁIAMI GYENESDIÁS TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 9
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 3
összes csapat 15
2024.02.18.
Vollé!– Röpsuli- V08- Veszprém
VESZPRÉM SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLT. ISK. ÉS AMI
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 4
összes csapat 13
2024.02.17.
Vollé!– Röpsuli- V07- Jászberény
JÁSZBERÉNY NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 4
U11 vegyes U11 6
U10 vegyes U10 6
összes csapat 16
2024.01.28.
Vollé!– Röpsuli Program- V04-Nyírbátor
NYÍRBÁTOR BIG SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 2
U11 vegyes U11 6
U10 vegyes U10 6
összes csapat 14
2024.01.28.
Vollé!-Röpsuli Program- V05-Budapest Szent Imre
BUDAPEST BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. FELSŐ 1. PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 8
U11 vegyes U11 8
U10 vegyes U10 8
összes csapat 24
2024.01.27.
Vollé!– Röpsuli- V06- Gyenesdiás
GYENESDIÁS KÁRPÁTI JÁNOS ÁIAMI GYENESDIÁS TORNATEREM
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 7
U11 vegyes U11 4
U10 vegyes U10 4
összes csapat 15
2023.12.03.
Vollé!– Röpsuli Program- V02-Nagybajom
NAGYBAJOM NAGYBAJOMI SPORTCSARNOK
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 6
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 4
összes csapat 13
2023.12.03.
Vollé!– Röpsuli Program-V03-Ikrény
IKRÉNY RÁBCATOROK KULTÚRÁLIS ÉS SPORTKÖZPONT
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13
U11 vegyes U11 3
U10 vegyes U10 7
összes csapat 10
2023.11.26.
Vollé!– Röpsuli Program- V01- Budapest Folyondár
BUDAPEST VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
verseny neve fiú/leány kor csapatszám
U13 vegyes U13 10
U11 vegyes U11 10
U10 vegyes U10 10
összes csapat 30
FOTÓGALÉRIA - TOP
2023.12.03.
VOLLÉ Röpsuli
Versenyek
Vollé!-Röpsuli Program
V02 - Nagybajom
2023.12.03.
VOLLÉ Röpsuli
Versenyek
Vollé!-Röpsuli Program
V03 - Ikrény
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu