MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
RANGLISTA
Kispest Open - `Kiemelt A` kategória NŐI FELNŐTT 0 *
2021.06.12. - 2021.06.13. 1103 BP Kőér u. 2/B
Selejtező `A` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
09:00 SOÓS - PAPP - KŐSZEGI - LISZTES 1 - 0 21 - 14
09:30 SOÓS - DELI-GERMANN - KŐSZEGI - LISZTES 0 - 1 15 - 21
10:00 SOÓS - PAPP - SOÓS - DELI-GERMANN 1 - 0 21 - 14
Selejtező `B` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
10:00 TURI - CSÁKÁNY - SÓTONYI - TAKÁCS 0 - 1 10 - 21
Selejtező `C` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
09:00 KÓKAI - MEDVE - KÁRPÁTI - PETROVICS 1 - 0 21 - 14
09:30 RUCZ - VIDOR - KÁRPÁTI - PETROVICS 1 - 0 21 - 11
10:00 KÓKAI - MEDVE - RUCZ - VIDOR 1 - 0 21 - 12
Selejtező `D` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
09:00 FARKAS - TÓTH - TETTAMANTI - WINDISCH 0 - 1 16 - 21
09:30 MÓRI - GÁTI - TETTAMANTI - WINDISCH 0 - 1 16 - 21
10:00 FARKAS - TÓTH - MÓRI - GÁTI 1 - 0 21 - 18
`A` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
10:30 FARAGÓ - GYŰRŰS - KOVÁCS - MÁRKI 0 - 1 11 - 21
11:00 SZABÓ - VECSEY - TETTAMANTI - WINDISCH 1 - 0 21 - 12
12:30 SZABÓ - VECSEY - KOVÁCS - MÁRKI 0 - 1 19 - 21
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
12:30 TETTAMANTI - WINDISCH - FARAGÓ - GYŰRŰS 1 - 0 21 - 18
`B` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
10:30 GUBICZA - DR. NGUYEN HAI - STRENNER - MOLNÁR 1 - 0 21 - 6
11:00 GYŐRI - SZABÓ - KÓKAI - MEDVE 1 - 0 21 - 18
12:30 GYŐRI - SZABÓ - GUBICZA - DR. NGUYEN HAI 1 - 0 21 - 13
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
12:30 KÓKAI - MEDVE - STRENNER - MOLNÁR 1 - 0 21 - 18
`C` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
13:00 SZOMBATHELYI - VILLÁM - PETRÉD - TÖRKÖLY 1 - 0 21 - 13
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
10:30 BALOGH - FARKAS - PETRÉD - TÖRKÖLY 0 - 1 15 - 21
11:00 SZOMBATHELYI - VILLÁM - SÓTONYI - TAKÁCS 1 - 0 21 - 11
13:00 SÓTONYI - TAKÁCS - BALOGH - FARKAS 1 - 0 21 - 17
`D` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
13:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - STOLLÁR - SZABÓ 0 - 1 11 - 21
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
10:30 STOLLÁR - SZABÓ - KIRSCH - ÖRMÉNYI 1 - 0 21 - 17
11:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - SOÓS - PAPP 1 - 0 21 - 16
13:00 SOÓS - PAPP - KIRSCH - ÖRMÉNYI 0 - 1 17 - 21
`E` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
11:30 GUBIK - NÉMETH-TÓTH - CSÖRGŐ - TRENCSÉNYI 1 - 0 21 - 9
13:30 GUBIK - NÉMETH-TÓTH - SZOKOL-HUMAY - KOVÁCS 1 - 0 21 - 7
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
11:30 SZOKOL-HUMAY - KOVÁCS - SOROMPÓ - VESZELI 1 - 0 21 - 16
13:30 CSÖRGŐ - TRENCSÉNYI - SOROMPÓ - VESZELI 0 - 1 15 - 21
`F` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
11:30 CZENE - HAJÓS - DÉNESI - TÖRÖK 1 - 0 21 - 16
13:30 CZENE - HAJÓS - MESTER - SZÉLES-NEIZER 1 - 0 23 - 21
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
11:30 RÉTHELYI - TÁTRAI - MESTER - SZÉLES-NEIZER 0 - 1 11 - 21
13:30 DÉNESI - TÖRÖK - RÉTHELYI - TÁTRAI 0 - 1 19 - 21
`G` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
12:00 CSÁSZÁR - JURASZIK - KASZÁS - MISKOLCZI 1 - 0 21 - 12
14:00 CSÁSZÁR - JURASZIK - HONTI-MAJOROS - KUN 0 - 1 11 - 21
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
12:00 HONTI-MAJOROS - KUN - GRACZA SÓTI - HARMAT 1 - 0 21 - 13
14:00 KASZÁS - MISKOLCZI - GRACZA SÓTI - HARMAT 0 - 1 17 - 21
`H` csoport
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
12:00 HORVÁTH - VERESS - SEBŐK - SVANTNER 1 - 0 21 - 13
14:00 HORVÁTH - VERESS - LUTTER - WIRTH 0 - 1 17 - 21
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
12:00 LUTTER - WIRTH - BÉNI - TÓTH 1 - 0 21 - 11
14:00 SEBŐK - SVANTNER - BÉNI - TÓTH 1 - 0 21 - 17
1. Keresztjáték( 16-ba jutásért)
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
14:30 SZABÓ - VECSEY - KÓKAI - MEDVE 2 - 0 15 - 11 15 - 4
15:10 SZOKOL-HUMAY - KOVÁCS - RÉTHELYI - TÁTRAI 2 - 0 15 - 13 15 - 12
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
14:30 GUBICZA - DR. NGUYEN HAI - SÓTONYI - TAKÁCS 2 - 1 8 - 15 15 - 8 15 - 10
15:10 MESTER - SZÉLES-NEIZER - GRACZA SÓTI - HARMAT 2 - 1 9 - 15 15 - 13 15 - 11
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
14:30 PETRÉD - TÖRKÖLY - KIRSCH - ÖRMÉNYI 1 - 2 8 - 15 17 - 15 3 - 15
15:10 CSÁSZÁR - JURASZIK - SEBŐK - SVANTNER 2 - 0 15 - 0 15 - 11
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
14:30 DIVÉNYI - RÉTHELYI - SOROMPÓ - VESZELI 2 - 0 15 - 6 15 - 5
15:10 HORVÁTH - VERESS - TETTAMANTI - WINDISCH 2 - 0 15 - 7 15 - 11
2. Keresztjáték (8-ba jutásért)
2021.06.12. szombat
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
15:50 STOLLÁR - SZABÓ - SZABÓ - VECSEY 1 - 2 15 - 12 9 - 15 9 - 15
16:30 LUTTER - WIRTH - KIRSCH - ÖRMÉNYI 2 - 1 15 - 8 9 - 15 15 - 9
17:10 GYŐRI - SZABÓ - SZOKOL-HUMAY - KOVÁCS 2 - 0 15 - 12 15 - 8
17:50 CZENE - HAJÓS - CSÁSZÁR - JURASZIK 2 - 1 13 - 15 15 - 11 15 - 13
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
15:50 HONTI-MAJOROS - KUN - GUBICZA - DR. NGUYEN HAI 0 - 2 11 - 15 17 - 19
16:30 KOVÁCS - MÁRKI - DIVÉNYI - RÉTHELYI 0 - 2 7 - 15 13 - 15
17:10 GUBIK - NÉMETH-TÓTH - MESTER - SZÉLES-NEIZER 2 - 1 8 - 15 15 - 11 15 - 12
17:50 SZOMBATHELYI - VILLÁM - HORVÁTH - VERESS 2 - 0 15 - 10 15 - 8
Negyeddöntő
2021.06.13. vasárnap
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
09:50 SZABÓ - VECSEY - GUBICZA - DR. NGUYEN HAI 2 - 0 21 - 0 21 - 0
10:40 GYŐRI - SZABÓ - GUBIK - NÉMETH-TÓTH 2 - 0 21 - 10 21 - 19
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (5. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
09:50 LUTTER - WIRTH - DIVÉNYI - RÉTHELYI 0 - 2 11 - 21 17 - 21
10:40 CZENE - HAJÓS - SZOMBATHELYI - VILLÁM 0 - 2 19 - 21 14 - 21
Helyosztó 5-8.helyért
2021.06.13. vasárnap
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
11:30 GUBIK - NÉMETH-TÓTH - CZENE - HAJÓS 2 - 1 19 - 21 21 - 19 15 - 13
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (5. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
11:30 GUBICZA - DR. NGUYEN HAI - LUTTER - WIRTH 0 - 2 0 - 21 0 - 21
Elődöntő
2021.06.13. vasárnap
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
12:20 SZABÓ - VECSEY - DIVÉNYI - RÉTHELYI 2 - 0 21 - 13 21 - 17
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (5. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
12:20 GYŐRI - SZABÓ - SZOMBATHELYI - VILLÁM 0 - 2 23 - 25 13 - 21
Helyosztó 7.helyért
2021.06.13. vasárnap
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (5. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
13:10 GUBICZA - DR. NGUYEN HAI - CZENE - HAJÓS 0 - 2 0 - 21 0 - 21
Helyosztó 5.helyért
2021.06.13. vasárnap
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
13:10 LUTTER - WIRTH - GUBIK - NÉMETH-TÓTH 1 - 2 18 - 21 22 - 20 6 - 15
Bronz
2021.06.13. vasárnap
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
14:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - GYŐRI - SZABÓ 0 - 2 11 - 21 22 - 24
Döntő
2021.06.13. vasárnap
PÉNZÜGYŐR SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
14:50 SZABÓ - VECSEY - SZOMBATHELYI - VILLÁM 2 - 1 21 - 17 17 - 21 15 - 9
KAPCSOLÓDÓ FOTÓ
Kispest Open
2021.06.13. Strandröplabda versenyek
Női, férfi felnőtt, U20
Kispest Open - `Kiemelt A` kategória
2021.06.13. Strandröplabda versenyek
Női, férfi felnőtt - 2. nap
Kispest Open - `Kiemelt A` kategória
2021.06.12. Strandröplabda versenyek
Női, férfi felnőtt - 1. nap
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. SZABÓ - VECSEY 300
2. SZOMBATHELYI - VILLÁM 270
3. GYŐRI - SZABÓ 240
4. DIVÉNYI - RÉTHELYI 210
5. GUBIK - NÉMETH-TÓTH 165
6. LUTTER - WIRTH 165
7. CZENE - HAJÓS 150
8. GUBICZA - DR. NGUYEN HAI 150
9. CSÁSZÁR - JURASZIK 120
HONTI-MAJOROS - KUN 120
HORVÁTH - VERESS 120
KIRSCH - ÖRMÉNYI 120
KOVÁCS - MÁRKI 120
MESTER - SZÉLES-NEIZER 120
STOLLÁR - SZABÓ 120
SZOKOL-HUMAY - KOVÁCS 120
17. GRACZA SÓTI - HARMAT 60
KÓKAI - MEDVE 60
PETRÉD - TÖRKÖLY 60
RÉTHELYI - TÁTRAI 60
SEBŐK - SVANTNER 60
SOROMPÓ - VESZELI 60
SÓTONYI - TAKÁCS 60
TETTAMANTI - WINDISCH 60
25. BALOGH - FARKAS 30
BÉNI - TÓTH 30
CSÖRGŐ - TRENCSÉNYI 30
DÉNESI - TÖRÖK 30
FARAGÓ - GYŰRŰS 30
KASZÁS - MISKOLCZI 30
SOÓS - PAPP 30
STRENNER - MOLNÁR 30
33. FARKAS - TÓTH 15
KŐSZEGI - LISZTES 15
RUCZ - VIDOR 15
TURI - CSÁKÁNY 15
37. KÁRPÁTI - PETROVICS 15
MÓRI - GÁTI 15
SOÓS - DELI-GERMANN 15
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés