MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
RANGLISTA
Park-Side Out Kupa `A` kategória NŐI FELNŐTT 0 *
2020.07.12. - 2020.07.12. Budapest
A csoport
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - DORDZSCEREN - SZENTESI 1 - 0 21 - 14
10:20 LUTTER - SZOMBATHELYI - SZABÓ - SZAKMÁRY 1 - 0 21 - 14
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 SZABÓ - SZAKMÁRY - BÚTOR - SZABÓ 1 - 0 21 - 17
10:30 DORDZSCEREN - SZENTESI - BÚTOR - SZABÓ 0 - 1 12 - 21
B csoport
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:20 GYŐRI - SZABÓ - SÓTONYI - TÓTH 1 - 0 21 - 17
10:40 GYŐRI - SZABÓ - PETRÉD - VARGA-GYŐRI 1 - 0 21 - 9
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:20 SOÓS - VERCSEG - PETRÉD - VARGA-GYŐRI 0 - 1 23 - 25
10:50 SÓTONYI - TÓTH - SOÓS - VERCSEG 0 - 1 16 - 21
C csoport
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:40 VASVÁRI - VASVÁRI - KISS - MATKOVITS 1 - 0 21 - 10
11:40 VASVÁRI - VASVÁRI - KUN - KOVÁCS 1 - 0 21 - 15
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:40 ORBÁN - TÖRÖK - KUN - KOVÁCS 0 - 1 17 - 21
11:40 KISS - MATKOVITS - ORBÁN - TÖRÖK 0 - 1 11 - 21
D csoport
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
10:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - RATKAI - SOROMPÓ 1 - 0 21 - 6
12:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - GYŰRŰS - RÉTHELYI 1 - 0 21 - 10
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
10:00 GYŰRŰS - RÉTHELYI - GÖNTÉR - SZABÓ 1 - 0 21 - 14
12:00 RATKAI - SOROMPÓ - GÖNTÉR - SZABÓ 1 - 0 21 - 18
E csoport
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
10:00 VAIDA - VECSEY - POLGÁR - RUCZ 1 - 0 21 - 8
12:00 POLGÁR - RUCZ - BOLLER - DANI 0 - 1 14 - 21
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
10:00 CHOVÁN - SZOKOL-HUMAY - BOLLER - DANI 1 - 0 21 - 13
12:00 VAIDA - VECSEY - CHOVÁN - SZOKOL-HUMAY 1 - 0 21 - 5
F csoport
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:40 CZENE - NÉMETH - KISS - SÓLYOM 1 - 0 21 - 13
11:40 KISS - SÓLYOM - KENDE - HORUCZI 1 - 0 21 - 16
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:40 VERESS - TÁTRAI - KENDE - HORUCZI 1 - 0 21 - 11
11:40 CZENE - NÉMETH - VERESS - TÁTRAI 0 - 1 14 - 21
G csoport
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:20 LUTTER - WIRTH - NAGY - RUPPL 1 - 0 21 - 18
11:00 NAGY - RUPPL - KRISTÓF - STOLLÁR 0 - 1 13 - 21
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:20 JURASZIK - VILLÁM - KRISTÓF - STOLLÁR 1 - 0 21 - 12
11:00 LUTTER - WIRTH - JURASZIK - VILLÁM 0 - 1 12 - 21
H csoport
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 GUBIK - KOVÁCS - BALOGH - GRACZA SÓTI 1 - 0 21 - 16
10:20 BALOGH - GRACZA SÓTI - KOVÁCS - MÁRKI 0 - 1 16 - 21
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 HORVÁTH - SCHMIDT - KOVÁCS - MÁRKI 1 - 0 21 - 13
10:20 GUBIK - KOVÁCS - HORVÁTH - SCHMIDT 0 - 1 10 - 21
Keresztjáték
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:00 SZABÓ - SZAKMÁRY - KOVÁCS - MÁRKI 2 - 0 21 - 12 21 - 6
14:00 KUN - KOVÁCS - KISS - SÓLYOM 2 - 0 21 - 19 22 - 20
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:00 GUBIK - KOVÁCS - BÚTOR - SZABÓ 1 - 2 21 - 19 20 - 22 11 - 15
14:00 CZENE - NÉMETH - ORBÁN - TÖRÖK 2 - 0 21 - 15 21 - 12
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:00 PETRÉD - VARGA-GYŐRI - KRISTÓF - STOLLÁR 0 - 2 13 - 21 11 - 21
14:00 GYŰRŰS - RÉTHELYI - BOLLER - DANI 0 - 2 11 - 21 19 - 21
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:00 LUTTER - WIRTH - SOÓS - VERCSEG 1 - 2 24 - 22 12 - 21 13 - 15
14:00 CHOVÁN - SZOKOL-HUMAY - RATKAI - SOROMPÓ 2 - 1 19 - 21 21 - 9 15 - 10
Nyolcaddöntő
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:20 VASVÁRI - VASVÁRI - SOÓS - VERCSEG 2 - 0 21 - 16 21 - 12
15:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - CHOVÁN - SZOKOL-HUMAY 2 - 0 21 - 8 21 - 11
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:20 VERESS - TÁTRAI - KRISTÓF - STOLLÁR 2 - 1 10 - 21 21 - 13 15 - 8
15:00 HORVÁTH - SCHMIDT - BOLLER - DANI 2 - 0 22 - 20 21 - 10
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:20 DIVÉNYI - RÉTHELYI - BÚTOR - SZABÓ 2 - 0 21 - 17 21 - 16
15:00 GYŐRI - SZABÓ - CZENE - NÉMETH 1 - 2 14 - 21 21 - 18 7 - 15
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
14:20 VAIDA - VECSEY - SZABÓ - SZAKMÁRY 2 - 0 21 - 16 21 - 13
15:00 JURASZIK - VILLÁM - KUN - KOVÁCS 2 - 0 21 - 15 21 - 15
Negyeddöntő
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
16:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - HORVÁTH - SCHMIDT 2 - 0 21 - 10 21 - 12
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
16:00 CZENE - NÉMETH - JURASZIK - VILLÁM 1 - 2 21 - 17 5 - 21 10 - 15
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
16:00 VASVÁRI - VASVÁRI - VERESS - TÁTRAI 2 - 0 21 - 8 21 - 5
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
16:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - VAIDA - VECSEY 0 - 2 10 - 21 9 - 21
Elődöntő
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
17:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - VAIDA - VECSEY 0 - 2 13 - 21 15 - 21
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
17:00 JURASZIK - VILLÁM - VASVÁRI - VASVÁRI 2 - 0 21 - 18 28 - 26
Bronz
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
17:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - VASVÁRI - VASVÁRI 2 - 0 21 - 15 23 - 21
Döntő
2020.07.12. vasárnap
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
17:00 VAIDA - VECSEY - JURASZIK - VILLÁM 2 - 1 22 - 20 17 - 21 15 - 10
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. VAIDA - VECSEY 200
2. JURASZIK - VILLÁM 180
3. LUTTER - SZOMBATHELYI 160
4. VASVÁRI - VASVÁRI 140
5. CZENE - NÉMETH 120
DIVÉNYI - RÉTHELYI 120
HORVÁTH - SCHMIDT 120
VERESS - TÁTRAI 120
9. BOLLER - DANI 80
BÚTOR - SZABÓ 80
CHOVÁN - SZOKOL-HUMAY 80
GYŐRI - SZABÓ 80
KRISTÓF - STOLLÁR 80
KUN - KOVÁCS 80
SOÓS - VERCSEG 80
SZABÓ - SZAKMÁRY 80
17. GUBIK - KOVÁCS 40
GYŰRŰS - RÉTHELYI 40
KISS - SÓLYOM 40
KOVÁCS - MÁRKI 40
LUTTER - WIRTH 40
ORBÁN - TÖRÖK 40
PETRÉD - VARGA-GYŐRI 40
RATKAI - SOROMPÓ 40
25. BALOGH - GRACZA SÓTI 20
DORDZSCEREN - SZENTESI 20
GÖNTÉR - SZABÓ 20
KENDE - HORUCZI 20
KISS - MATKOVITS 20
NAGY - RUPPL 20
POLGÁR - RUCZ 20
SÓTONYI - TÓTH 20
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés