MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
RANGLISTA
Park-Side Out Kupa `A` kategória FÉRFI FELNŐTT 0 *
2020.07.11. - 2020.07.11. Budapest
`A` csoport
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 CSEPREGI - FARKAS - BAGICS - TÓTH 0 - 1 11 - 21
09:40 KISS - BÁN - BAGICS - TÓTH 1 - 0 21 - 15
10:20 KISS - BÁN - CSEPREGI - FARKAS 1 - 0 21 - 16
`B` csoport
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 MOLNÁR - MESZLÉNYI - SZABÓ - HORVÁTH 1 - 0 21 - 13
09:40 MÉSZÁROS - BUDAI - SZABÓ - HORVÁTH 0 - 1 19 - 21
10:20 MÉSZÁROS - BUDAI - MOLNÁR - MESZLÉNYI 0 - 1 19 - 21
`C` csoport
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:20 KRANKOVITS - SZIGETI - SZALAI - APRÓ 1 - 0 21 - 16
10:00 OSZLÁNYI - DOMJÁN - SZALAI - APRÓ 1 - 0 21 - 7
10:40 OSZLÁNYI - DOMJÁN - KRANKOVITS - SZIGETI 1 - 0 21 - 16
`D` csoport
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:20 KUN - SZABÓ - MIKE - ZSEMBROVSZKY 1 - 0 21 - 19
10:00 RÁSA - ROZGONYI - MIKE - ZSEMBROVSZKY 1 - 0 21 - 0
10:40 RÁSA - ROZGONYI - KUN - SZABÓ 0 - 1 15 - 21
`E` csoport
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:20 DÓRA - PAPP - KERESZTES - MAROSI 1 - 0 21 - 19
10:00 KOVÁCS - PETŐ - KERESZTES - MAROSI 0 - 1 19 - 21
10:40 KOVÁCS - PETŐ - DÓRA - PAPP 0 - 1 11 - 21
`F` csoport
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:20 GALBÁTS - TÖRÖK - SZABÓ - WIRNHARDT 1 - 0 21 - 14
10:00 BERKES - SOÓS - SZABÓ - WIRNHARDT 1 - 0 21 - 7
10:40 BERKES - SOÓS - GALBÁTS - TÖRÖK 1 - 0 21 - 13
`G` csoport
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 SZABÓ - MIKULÁSS KOCH - BORSI - DEMCSÁK 1 - 0 21 - 10
09:40 FILIUS - TÖRÖK - BORSI - DEMCSÁK 1 - 0 21 - 9
10:20 FILIUS - TÖRÖK - SZABÓ - MIKULÁSS KOCH 0 - 1 19 - 21
`H` csoport
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 KASZAP - NACSA - MARTON - VARGA 1 - 0 21 - 8
09:40 PETIK - KREKK - MARTON - VARGA 1 - 0 21 - 9
10:20 PETIK - KREKK - KASZAP - NACSA 1 - 0 21 - 16
Nyolcaddöntő
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
11:00 KISS - BÁN - KASZAP - NACSA 1 - 2 19 - 21 21 - 19 11 - 15
11:40 OSZLÁNYI - DOMJÁN - GALBÁTS - TÖRÖK 2 - 0 21 - 16 21 - 15
12:20 BAGICS - TÓTH - PETIK - KREKK 2 - 0 21 - 11 21 - 18
13:00 KRANKOVITS - SZIGETI - BERKES - SOÓS 0 - 2 14 - 21 11 - 21
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
11:00 MOLNÁR - MESZLÉNYI - FILIUS - TÖRÖK 2 - 1 22 - 24 21 - 15 15 - 9
11:40 KUN - SZABÓ - KERESZTES - MAROSI 2 - 1 20 - 22 21 - 17 15 - 9
12:20 SZABÓ - HORVÁTH - SZABÓ - MIKULÁSS KOCH 0 - 2 19 - 21 10 - 21
13:00 RÁSA - ROZGONYI - DÓRA - PAPP 2 - 0 21 - 17 21 - 13
Negyeddöntő
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:40 KASZAP - NACSA - KUN - SZABÓ 2 - 1 18 - 21 21 - 19 15 - 5
14:20 BAGICS - TÓTH - RÁSA - ROZGONYI 0 - 2 14 - 21 20 - 22
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:40 MOLNÁR - MESZLÉNYI - OSZLÁNYI - DOMJÁN 2 - 1 21 - 17 17 - 21 15 - 12
14:20 SZABÓ - MIKULÁSS KOCH - BERKES - SOÓS 2 - 1 21 - 19 12 - 21 15 - 12
Elődöntő
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
17:25 KASZAP - NACSA - SZABÓ - MIKULÁSS KOCH 1 - 2 11 - 21 21 - 10 12 - 15
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
15:40 MOLNÁR - MESZLÉNYI - RÁSA - ROZGONYI 0 - 2 10 - 21 11 - 21
Bronzmérkőzés
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
18:20 KASZAP - NACSA - MOLNÁR - MESZLÉNYI 0 - 2 20 - 22 16 - 21
Döntő
2020.07.11. szombat
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
18:20 SZABÓ - MIKULÁSS KOCH - RÁSA - ROZGONYI 1 - 2 30 - 28 12 - 21 11 - 15
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Vaida/Vecsey és Rása/Rozgonyi győzelem a II. Park-Side Out Kupán
2020.07.13. Versenyek

Második alkalommal rendezte meg a Park-Side Out Kupát a Park és Strand RP Kft.

KAPCSOLÓDÓ FOTÓ
Park-Side Out Kupa
2020.07.11. Strandröplabda versenyek
Strandröplabda - férfi felnőtt, női U22, U18
Park-Side Out Kupa
2020.07.11. Strandröplabda versenyek
Strandröplabda - férfi felnőtt, női U22, U18
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. RÁSA - ROZGONYI 200
2. SZABÓ - MIKULÁSS KOCH 180
3. MOLNÁR - MESZLÉNYI 160
4. KASZAP - NACSA 140
5. BAGICS - TÓTH 120
BERKES - SOÓS 120
KUN - SZABÓ 120
OSZLÁNYI - DOMJÁN 120
9. DÓRA - PAPP 80
FILIUS - TÖRÖK 80
GALBÁTS - TÖRÖK 80
KERESZTES - MAROSI 80
KISS - BÁN 80
KRANKOVITS - SZIGETI 80
PETIK - KREKK 80
SZABÓ - HORVÁTH 80
17. BORSI - DEMCSÁK 40
CSEPREGI - FARKAS 40
KOVÁCS - PETŐ 40
MARTON - VARGA 40
MÉSZÁROS - BUDAI 40
MIKE - ZSEMBROVSZKY 40
SZABÓ - WIRNHARDT 40
SZALAI - APRÓ 40
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés