MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
RANGLISTA
Szabadkikötő - Friends Cup Open `B` kategória NŐI FELNŐTT 0 *
2020.07.05. - 2020.07.05. 1211 Weiss Manfréd út 5-7
Selejtező
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:00 GÖNTÉR - SZABÓ - OROSZ - KULICH 1 - 0 21 - 17
10:20 VESZELI - RUSZ - CSÁSZÁR - SÓTONYI 1 - 0 21 - 18
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:00 NAGY - RUCZ - SZOBONYA - SARTORIS 1 - 0 21 - 15
10:20 BOLLER - HALLA - CZEILINGER - GYEBNÁR 1 - 0 21 - 17
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:00 BALOGH - DOMJÁN - STRENNER - SZABÓ 1 - 0 21 - 12
10:20 FEHÉR - SOÓS - HIDEG - VARGA 0 - 1 11 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:00 PUSKÁS - SZABÓ - MÁTHÉ-BARABÁSSY - VAS 1 - 0 21 - 17
10:20 ZOMBORY - VARGA - BREUER - HONTI-MAJOROS 1 - 0 21 - 3
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:00 KRISTÓF - STOLLÁR - LOVÁSZ - SZAKMÁRY 0 - 1 18 - 21
10:20 NAGY - KISS - SEBŐK - SVANTNER 0 - 1 14 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:00 JENEI - VARGA-GYŐRI - KISS - SÓLYOM 1 - 0 21 - 19
10:20 KISS - MATKOVITS - RÁCZ - RÉKASI 1 - 0 21 - 18
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (7. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:00 KOVÁCS - MÁRKI - GAZSÓ - GÁL 1 - 0 21 - 11
10:20 HONTI-MAJOROS - UHLMANN - MÓRI - GÁTI 0 - 1 19 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (8. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:00 LISZTES - PUSKÁS - DARVASI - LAURINYECZ 1 - 0 21 - 7
A csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:00 BÚTOR - SZABÓ - SIPOS - SZIKSZAI 1 - 0 21 - 15
13:40 SIPOS - SZIKSZAI - MÓRI - GÁTI 0 - 1 16 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:40 BÚTOR - SZABÓ - LUTTER - SZOMBATHELYI 0 - 1 12 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 LUTTER - SZOMBATHELYI - MÓRI - GÁTI 1 - 0 21 - 2
B csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:00 GYŐRI - SZABÓ - KISS - MATKOVITS 1 - 0 21 - 14
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:00 KOVÁCS - KUN - GÖNTÉR - SZABÓ 1 - 0 22 - 20
13:40 GÖNTÉR - SZABÓ - KISS - MATKOVITS 1 - 0 21 - 8
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:40 KOVÁCS - KUN - GYŐRI - SZABÓ 0 - 1 16 - 21
C csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
14:00 NAGY - RUCZ - DIVÉNYI - RÉTHELYI 0 - 1 19 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - SEBŐK - SVANTNER 1 - 0 21 - 7
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:00 PETRÉD - DANI - NAGY - RUCZ 0 - 1 16 - 21
13:40 PETRÉD - DANI - SEBŐK - SVANTNER 1 - 0 21 - 16
D csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 SOÓS - VERCSEG - BALOGH - DOMJÁN 0 - 1 16 - 21
14:00 SOÓS - VERCSEG - ZOMBORY - VARGA 1 - 0 21 - 13
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:00 BALOGH - DOMJÁN - VAIDA - VECSEY 0 - 1 7 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:00 VAIDA - VECSEY - ZOMBORY - VARGA 1 - 0 21 - 11
E csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:20 CZENE - NÉMETH - HIDEG - VARGA 1 - 0 21 - 13
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 RÉTHELYI - GYŰRŰS - PUSKÁS - SZABÓ 1 - 0 21 - 15
14:00 PUSKÁS - SZABÓ - HIDEG - VARGA 1 - 0 21 - 14
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:00 RÉTHELYI - GYŰRŰS - CZENE - NÉMETH 1 - 0 23 - 21
F csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:20 NAGY - NAGY - GUBIK - TÖRÖK 1 - 0 21 - 18
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:20 GUBIK - TÖRÖK - BOLLER - HALLA 1 - 0 21 - 14
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 NAGY - NAGY - LOVÁSZ - SZAKMÁRY 1 - 0 21 - 9
14:00 LOVÁSZ - SZAKMÁRY - BOLLER - HALLA 0 - 1 17 - 21
G csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 SZOKOL-HUMAY - CHOVÁN - JENEI - VARGA-GYŐRI 0 - 1 22 - 24
14:20 SZOKOL-HUMAY - CHOVÁN - VESZELI - RUSZ 1 - 0 21 - 11
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:20 JENEI - VARGA-GYŐRI - WIRTH - LUTTER 0 - 1 9 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:20 WIRTH - LUTTER - VESZELI - RUSZ 1 - 0 21 - 6
H csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:00 HAJÓS - CSÁSZÁR - LISZTES - PUSKÁS 1 - 0 21 - 10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 HORVÁTH - SCHMIDT - KOVÁCS - MÁRKI 1 - 0 21 - 15
14:20 KOVÁCS - MÁRKI - LISZTES - PUSKÁS 0 - 1 17 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:20 HORVÁTH - SCHMIDT - HAJÓS - CSÁSZÁR 1 - 0 21 - 17
Keresztjáték 16-ba kerülésért
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
15:00 BÚTOR - SZABÓ - PUSKÁS - SZABÓ 1 - 0 21 - 13
15:20 BALOGH - DOMJÁN - LISZTES - PUSKÁS 1 - 0 21 - 16
15:40 JENEI - VARGA-GYŐRI - PETRÉD - DANI 0 - 1 10 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
15:00 KOVÁCS - KUN - BOLLER - HALLA 0 - 1 18 - 21
15:20 CZENE - NÉMETH - MÓRI - GÁTI 1 - 0 21 - 14
15:40 HAJÓS - CSÁSZÁR - SOÓS - VERCSEG 1 - 0 23 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
15:00 NAGY - RUCZ - SZOKOL-HUMAY - CHOVÁN 0 - 1 19 - 21
15:20 GUBIK - TÖRÖK - GÖNTÉR - SZABÓ 1 - 0 21 - 11
Nyolcaddöntő
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
16:00 GYŐRI - SZABÓ - BALOGH - DOMJÁN 1 - 0 21 - 10
16:20 RÉTHELYI - GYŰRŰS - PETRÉD - DANI 1 - 0 22 - 20
16:40 HORVÁTH - SCHMIDT - BOLLER - HALLA 1 - 0 21 - 18
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
16:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - CZENE - NÉMETH 0 - 1 17 - 21
16:20 NAGY - NAGY - HAJÓS - CSÁSZÁR 0 - 1 19 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
15:40 LUTTER - SZOMBATHELYI - SZOKOL-HUMAY - CHOVÁN 1 - 0 21 - 15
16:00 VAIDA - VECSEY - GUBIK - TÖRÖK 1 - 0 21 - 16
16:20 WIRTH - LUTTER - BÚTOR - SZABÓ 1 - 0 21 - 16
Negyeddöntő
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
17:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - HORVÁTH - SCHMIDT 1 - 0 21 - 8
17:30 CZENE - NÉMETH - HAJÓS - CSÁSZÁR 1 - 0 21 - 17
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
17:00 GYŐRI - SZABÓ - WIRTH - LUTTER 1 - 0 21 - 16
17:30 VAIDA - VECSEY - RÉTHELYI - GYŰRŰS 1 - 0 21 - 10
Elődöntő
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
18:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - VAIDA - VECSEY 0 - 2 14 - 21 13 - 21
18:30 GYŐRI - SZABÓ - CZENE - NÉMETH 1 - 2 21 - 17 10 - 21 10 - 15
Bronzmérkőzés
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
19:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - GYŐRI - SZABÓ 2 - 0 21 - 17 21 - 19
Döntő
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
19:30 VAIDA - VECSEY - CZENE - NÉMETH 2 - 0 21 - 11 21 - 9
KAPCSOLÓDÓ FOTÓ
Szabadkikötő - Friends Cup Open
2020.07.05. Strandröplabda versenyek
Strandröplabda - felnőtt B kategória
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. VAIDA - VECSEY 80
2. CZENE - NÉMETH 72
3. LUTTER - SZOMBATHELYI 64
4. GYŐRI - SZABÓ 56
5. HAJÓS - CSÁSZÁR 48
HORVÁTH - SCHMIDT 48
RÉTHELYI - GYŰRŰS 48
WIRTH - LUTTER 48
9. BALOGH - DOMJÁN 32
BOLLER - HALLA 32
BÚTOR - SZABÓ 32
DIVÉNYI - RÉTHELYI 32
GUBIK - TÖRÖK 32
NAGY - NAGY 32
PETRÉD - DANI 32
SZOKOL-HUMAY - CHOVÁN 32
17. GÖNTÉR - SZABÓ 16
JENEI - VARGA-GYŐRI 16
KOVÁCS - KUN 16
LISZTES - PUSKÁS 16
MÓRI - GÁTI 16
NAGY - RUCZ 16
PUSKÁS - SZABÓ 16
SOÓS - VERCSEG 16
25. HIDEG - VARGA 8
KISS - MATKOVITS 8
KOVÁCS - MÁRKI 8
LOVÁSZ - SZAKMÁRY 8
SEBŐK - SVANTNER 8
SIPOS - SZIKSZAI 8
VESZELI - RUSZ 8
ZOMBORY - VARGA 8
33. BREUER - HONTI-MAJOROS 4
CZEILINGER - GYEBNÁR 4
CSÁSZÁR - SÓTONYI 4
DARVASI - LAURINYECZ 4
FEHÉR - SOÓS 4
GAZSÓ - GÁL 4
HONTI-MAJOROS - UHLMANN 4
KISS - SÓLYOM 4
KRISTÓF - STOLLÁR 4
MÁTHÉ-BARABÁSSY - VAS 4
NAGY - KISS 4
OROSZ - KULICH 4
RÁCZ - RÉKASI 4
STRENNER - SZABÓ 4
SZOBONYA - SARTORIS 4
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés