MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
RANGLISTA
Szabadkikötő - Friends Cup Open `B` kategória FÉRFI FELNŐTT 0 *
2020.07.05. - 2020.07.05. 1211 Weiss Manfréd út 5-7
A csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:00 MIKE - ZSEMBROVSZKY - SZABÓ - HORVÁTH 1 - 0 21 - 18
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:40 SZABÓ - HORVÁTH - FENDRIK - PAVELCZE 0 - 1 13 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:40 MIKE - ZSEMBROVSZKY - OSZLÁNYI - DOMJÁN 0 - 1 14 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 OSZLÁNYI - DOMJÁN - FENDRIK - PAVELCZE 1 - 0 21 - 16
B csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:00 KOVÁCS - PETŐ - DOBROZEMSZKY - KISS 1 - 0 21 - 10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:00 KUN - TARI - SZALAI - APRÓ 0 - 1 20 - 22
13:40 KUN - TARI - DOBROZEMSZKY - KISS 1 - 0 21 - 7
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:40 SZALAI - APRÓ - KOVÁCS - PETŐ 0 - 1 16 - 21
C csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:40 DECKER - KOCSONDI - BORSI - DEMCSÁK 1 - 0 21 - 13
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:00 KUNERT - UDVARHELYI - PETIK - SOÓS 1 - 0 21 - 15
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:00 PETIK - SOÓS - BORSI - DEMCSÁK 1 - 0 21 - 15
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:00 DECKER - KOCSONDI - KUNERT - UDVARHELYI 0 - 1 19 - 21
D csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 MOLNÁR - NONN - SZALAI - TUMPECH 0 - 1 14 - 21
14:00 MOLNÁR - NONN - BOGÁNCS - SÁNDOR 1 - 0 21 - 17
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:00 SZALAI - TUMPECH - GHAZAL - DÓCZI 0 - 1 17 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:00 GHAZAL - DÓCZI - BOGÁNCS - SÁNDOR 1 - 0 21 - 11
E csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:20 NACSA - TÓTH - GIDÓFALVI - SZÉKÁCS 1 - 0 21 - 5
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 OLÁH - SZABÓ - TERÉKI - TERÉKI 1 - 0 21 - 17
14:00 TERÉKI - TERÉKI - GIDÓFALVI - SZÉKÁCS 1 - 0 21 - 8
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:00 OLÁH - SZABÓ - NACSA - TÓTH 0 - 1 10 - 21
F csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:20 DÓRA - PAPP - FILIUS - BODNÁR 1 - 0 21 - 10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:20 FILIUS - BODNÁR - BUSZ - MOLNÁR 1 - 0 21 - 14
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 DÓRA - PAPP - PÉLI - BUDAY 1 - 0 21 - 8
14:00 PÉLI - BUDAY - BUSZ - MOLNÁR 0 - 1 18 - 21
G csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 SZABÓ - MIKULÁSS KOCH - KERESZTES - MAROSI 1 - 0 21 - 11
14:20 KERESZTES - MAROSI - FURIÁK - POLGÁR 1 - 0 21 - 7
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:20 SZABÓ - MIKULÁSS KOCH - FARKAS - SZIGETI 1 - 0 21 - 13
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:20 FARKAS - SZIGETI - FURIÁK - POLGÁR 1 - 0 21 - 6
H csoport
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:40 MESZLÉNYI - KREKK - SÁNDOR - SUBA 0 - 1 18 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 GALBÁTS - TÖRÖK - ÁRVA - BIBÓK 0 - 1 22 - 24
14:20 GALBÁTS - TÖRÖK - MESZLÉNYI - KREKK 0 - 1 11 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:20 ÁRVA - BIBÓK - SÁNDOR - SUBA 1 - 0 21 - 12
Keresztjáték 16-ba kerülésért
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
15:00 MIKE - ZSEMBROVSZKY - TERÉKI - TERÉKI 1 - 0 21 - 8
15:20 SZALAI - TUMPECH - MESZLÉNYI - KREKK 0 - 1 19 - 21
15:40 FARKAS - SZIGETI - DECKER - KOCSONDI 1 - 0 21 - 17
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
15:00 SZALAI - APRÓ - BUSZ - MOLNÁR 1 - 0 21 - 18
15:20 OLÁH - SZABÓ - FENDRIK - PAVELCZE 1 - 0 21 - 14
15:40 SÁNDOR - SUBA - MOLNÁR - NONN 0 - 1 21 - 23
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
15:00 PETIK - SOÓS - KERESZTES - MAROSI 1 - 0 22 - 20
15:20 FILIUS - BODNÁR - KUN - TARI 1 - 0 21 - 17
Nyolcaddöntő
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
16:00 KOVÁCS - PETŐ - MESZLÉNYI - KREKK 0 - 1 17 - 21
16:20 NACSA - TÓTH - FARKAS - SZIGETI 1 - 0 21 - 15
16:40 ÁRVA - BIBÓK - SZALAI - APRÓ 1 - 0 23 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
16:00 KUNERT - UDVARHELYI - OLÁH - SZABÓ 1 - 0 21 - 18
16:20 DÓRA - PAPP - MOLNÁR - NONN 1 - 0 21 - 10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
15:40 OSZLÁNYI - DOMJÁN - PETIK - SOÓS 1 - 0 21 - 17
16:00 GHAZAL - DÓCZI - FILIUS - BODNÁR 1 - 0 21 - 19
16:20 SZABÓ - MIKULÁSS KOCH - MIKE - ZSEMBROVSZKY 1 - 0 21 - 13
Negyeddöntő
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
17:00 OSZLÁNYI - DOMJÁN - ÁRVA - BIBÓK 0 - 1 18 - 21
17:30 KUNERT - UDVARHELYI - DÓRA - PAPP 0 - 1 14 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
17:00 MESZLÉNYI - KREKK - SZABÓ - MIKULÁSS KOCH 0 - 1 21 - 23
17:30 GHAZAL - DÓCZI - NACSA - TÓTH 0 - 1 12 - 21
Elődöntő
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
18:00 ÁRVA - BIBÓK - NACSA - TÓTH 0 - 2 18 - 21 15 - 21
18:30 SZABÓ - MIKULÁSS KOCH - DÓRA - PAPP 2 - 1 13 - 21 21 - 17 15 - 8
Bronzmérkőzés
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
19:00 ÁRVA - BIBÓK - DÓRA - PAPP 0 - 2 12 - 21 15 - 21
Döntő
2020.07.05. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
19:30 NACSA - TÓTH - SZABÓ - MIKULÁSS KOCH 2 - 0 21 - 12 21 - 19
KAPCSOLÓDÓ FOTÓ
Szabadkikötő - Friends Cup Open
2020.07.05. Strandröplabda versenyek
Strandröplabda - felnőtt B kategória
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. NACSA - TÓTH 80
2. SZABÓ - MIKULÁSS KOCH 72
3. DÓRA - PAPP 64
4. ÁRVA - BIBÓK 56
5. GHAZAL - DÓCZI 48
KUNERT - UDVARHELYI 48
MESZLÉNYI - KREKK 48
OSZLÁNYI - DOMJÁN 48
9. FARKAS - SZIGETI 32
FILIUS - BODNÁR 32
KOVÁCS - PETŐ 32
MIKE - ZSEMBROVSZKY 32
MOLNÁR - NONN 32
OLÁH - SZABÓ 32
PETIK - SOÓS 32
SZALAI - APRÓ 32
17. BUSZ - MOLNÁR 16
DECKER - KOCSONDI 16
FENDRIK - PAVELCZE 16
KERESZTES - MAROSI 16
KUN - TARI 16
SÁNDOR - SUBA 16
SZALAI - TUMPECH 16
TERÉKI - TERÉKI 16
25. BOGÁNCS - SÁNDOR 8
BORSI - DEMCSÁK 8
DOBROZEMSZKY - KISS 8
FURIÁK - POLGÁR 8
GALBÁTS - TÖRÖK 8
GIDÓFALVI - SZÉKÁCS 8
PÉLI - BUDAY 8
SZABÓ - HORVÁTH 8
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés