MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
RANGLISTA
Penta-KSE Kupa felnőtt `B` NŐI FELNŐTT 0 *
2020.07.04. - 2020.07.04. Gödöllő Kenyérgyári út 1
`A` csoport
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
09:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - SZOKOLAI - TAR 1 - 0 21 - 3
PENTA BEACH ARÉNA (2. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
09:30 BÚTOR - SZABÓ - SIPOS - SZIKSZAI 1 - 0 21 - 17
11:30 LUTTER - SZOMBATHELYI - BÚTOR - SZABÓ 1 - 0 21 - 10
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
11:30 SZOKOLAI - TAR - SIPOS - SZIKSZAI 0 - 1 11 - 21
`B` csoport
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
09:55 GUBIK - KOVÁCS - GRACZA SÓTI - VARGA-GYŐRI 1 - 0 21 - 17
11:55 LUTTER - WIRTH - GUBIK - KOVÁCS 0 - 1 17 - 21
PENTA BEACH ARÉNA (2. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
11:55 GRACZA SÓTI - VARGA-GYŐRI - BALOGH - FARKAS 1 - 0 22 - 20
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
09:30 LUTTER - WIRTH - BALOGH - FARKAS 1 - 0 21 - 9
`C` csoport
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
12:20 SÓTONYI - TÓTH - MÁRKI - STRENNER 1 - 0 23 - 21
PENTA BEACH ARÉNA (2. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
09:55 VAIDA - VECSEY - SÓTONYI - TÓTH 1 - 0 21 - 4
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
09:55 NAGY - NAGY - MÁRKI - STRENNER 1 - 0 21 - 6
11:55 VAIDA - VECSEY - NAGY - NAGY 1 - 0 21 - 11
`D` csoport
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
10:15 CSÁSZÁR - HAJÓS - CZEILINGER - GYEBNÁR 0 - 1 19 - 21
PENTA BEACH ARÉNA (2. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
10:15 JURASZIK - VILLÁM - BALOGH - KÓKAI 1 - 0 21 - 11
12:20 CZEILINGER - GYEBNÁR - JURASZIK - VILLÁM 0 - 1 6 - 21
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
12:20 CSÁSZÁR - HAJÓS - BALOGH - KÓKAI 1 - 0 21 - 13
`E` csoport
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
10:40 GYŰRŰS - RÉTHELYI - BOLLER - HALLA 0 - 1 14 - 21
12:40 BOLLER - HALLA - KISS - SÓLYOM 0 - 1 20 - 22
PENTA BEACH ARÉNA (2. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
12:40 GYŰRŰS - RÉTHELYI - DIVÉNYI - RÉTHELYI 1 - 0 21 - 19
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
10:15 DIVÉNYI - RÉTHELYI - KISS - SÓLYOM 0 - 1 20 - 22
`F` csoport
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
13:00 HÁFRA - TÖRÖK - DORDZSCEREN - SZENTESI 1 - 0 21 - 18
PENTA BEACH ARÉNA (2. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
10:40 HÁFRA - TÖRÖK - RATKAI - SOROMPÓ 0 - 1 18 - 21
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
10:40 TÁTRAI - VERESS - DORDZSCEREN - SZENTESI 1 - 0 21 - 15
12:40 RATKAI - SOROMPÓ - TÁTRAI - VERESS 1 - 0 21 - 18
`G` csoport
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
11:05 CZENE - NÉMETH - SEBŐK - SVANTNER 1 - 0 21 - 3
PENTA BEACH ARÉNA (2. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
11:05 HORVÁTH - SCHMIDT - MÓRI - GÁTI 1 - 0 21 - 14
13:00 CZENE - NÉMETH - HORVÁTH - SCHMIDT 0 - 1 17 - 21
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
13:00 SEBŐK - SVANTNER - MÓRI - GÁTI 1 - 0 21 - 18
`H` csoport
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
11:30 DANI - PETRÉD - GÖNTÉR - SZABÓ 1 - 0 21 - 19
13:30 GYŐRI - SZABÓ - DANI - PETRÉD 1 - 0 21 - 19
PENTA BEACH ARÉNA (2. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
13:30 LOVÁSZ - SZAKMÁRY - GÖNTÉR - SZABÓ 0 - 1 19 - 21
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
11:05 GYŐRI - SZABÓ - LOVÁSZ - SZAKMÁRY 1 - 0 21 - 11
Keresztjáték 16-ba jutásért
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
14:00 BÚTOR - SZABÓ - GRACZA SÓTI - VARGA-GYŐRI 1 - 0 21 - 14
14:30 BOLLER - HALLA - HÁFRA - TÖRÖK 1 - 0 23 - 21
14:50 DANI - PETRÉD - SEBŐK - SVANTNER 1 - 0 21 - 19
PENTA BEACH ARÉNA (2. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
14:00 SÓTONYI - TÓTH - CZEILINGER - GYEBNÁR 1 - 0 21 - 12
14:30 TÁTRAI - VERESS - GYŰRŰS - RÉTHELYI 1 - 0 21 - 18
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
13:30 LUTTER - WIRTH - SIPOS - SZIKSZAI 1 - 0 21 - 16
14:00 NAGY - NAGY - CSÁSZÁR - HAJÓS 0 - 1 18 - 21
14:30 CZENE - NÉMETH - GÖNTÉR - SZABÓ 1 - 0 21 - 5
Nyolcaddöntő
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
15:10 GYŐRI - SZABÓ - CZENE - NÉMETH 0 - 1 21 - 23
15:30 VAIDA - VECSEY - BOLLER - HALLA 1 - 0 21 - 18
PENTA BEACH ARÉNA (2. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
14:50 LUTTER - SZOMBATHELYI - SÓTONYI - TÓTH 1 - 0 21 - 4
15:10 HORVÁTH - SCHMIDT - BÚTOR - SZABÓ 1 - 0 22 - 20
15:30 GUBIK - KOVÁCS - TÁTRAI - VERESS 0 - 1 17 - 21
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
14:50 RATKAI - SOROMPÓ - LUTTER - WIRTH 1 - 0 21 - 14
15:10 JURASZIK - VILLÁM - CSÁSZÁR - HAJÓS 1 - 0 21 - 11
15:30 KISS - SÓLYOM - DANI - PETRÉD 1 - 0 21 - 19
Negyeddöntő
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
16:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - RATKAI - SOROMPÓ 2 - 0 15 - 11 15 - 4
16:30 JURASZIK - VILLÁM - VAIDA - VECSEY 2 - 0 16 - 14 15 - 13
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
16:00 HORVÁTH - SCHMIDT - TÁTRAI - VERESS 0 - 2 11 - 15 12 - 15
16:30 KISS - SÓLYOM - CZENE - NÉMETH 0 - 2 9 - 15 8 - 15
Elődöntő
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
17:00 LUTTER - SZOMBATHELYI - TÁTRAI - VERESS 2 - 0 15 - 8 15 - 8
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
17:00 CZENE - NÉMETH - JURASZIK - VILLÁM 0 - 2 15 - 17 8 - 15
3. helyért
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (3. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
17:30 CZENE - NÉMETH - TÁTRAI - VERESS 2 - 0 15 - 10 24 - 22
Döntő
2020.07.04. szombat
PENTA BEACH ARÉNA (1. Pálya) GÖDÖLLŐ KENYÉRGYÁRI ÚT 1-3.
17:30 LUTTER - SZOMBATHELYI - JURASZIK - VILLÁM 2 - 0 15 - 10 15 - 9
KAPCSOLÓDÓ FOTÓ
PENTA -KSE kupa
2020.07.04. Strandröplabda versenyek
Strandröplabda - női felnőtt B
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. LUTTER - SZOMBATHELYI 80
2. JURASZIK - VILLÁM 72
3. CZENE - NÉMETH 64
4. TÁTRAI - VERESS 56
5. HORVÁTH - SCHMIDT 48
KISS - SÓLYOM 48
RATKAI - SOROMPÓ 48
VAIDA - VECSEY 48
9. BOLLER - HALLA 32
BÚTOR - SZABÓ 32
CSÁSZÁR - HAJÓS 32
DANI - PETRÉD 32
GUBIK - KOVÁCS 32
GYŐRI - SZABÓ 32
LUTTER - WIRTH 32
SÓTONYI - TÓTH 32
17. CZEILINGER - GYEBNÁR 16
GÖNTÉR - SZABÓ 16
GRACZA SÓTI - VARGA-GYŐRI 16
GYŰRŰS - RÉTHELYI 16
HÁFRA - TÖRÖK 16
NAGY - NAGY 16
SEBŐK - SVANTNER 16
SIPOS - SZIKSZAI 16
25. BALOGH - FARKAS 8
BALOGH - KÓKAI 8
DIVÉNYI - RÉTHELYI 8
DORDZSCEREN - SZENTESI 8
LOVÁSZ - SZAKMÁRY 8
MÁRKI - STRENNER 8
MÓRI - GÁTI 8
SZOKOLAI - TAR 8
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés