MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
RANGLISTA
Beach Sport Open 1. `A` kat. FÉRFI FELNŐTT 0 *
A csoport
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (3. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
09:00 CSEPREGI - FARKAS - MOLNÁR - NONN 1 - 0 21 - 19
12:00 CSEPREGI - FARKAS - OLÁH - BENKŐ 0 - 1 18 - 21
B csoport
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (3. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
10:20 KISS - BÁN - ÁRVA - BIBÓK 1 - 0 21 - 13
13:30 SZIGETI - KRANKOVITS - ÁRVA - BIBÓK 1 - 0 25 - 23
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (4. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
09:00 SZIGETI - KRANKOVITS - SZABÓ - MIKULÁSS KOCH 0 - 1 13 - 21
11:55 SZABÓ - MIKULÁSS KOCH - KISS - BÁN 1 - 0 21 - 18
C csoport
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (3. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
09:20 KASZAP - NACSA - KUN - SZABÓ 1 - 0 21 - 18
12:20 KASZAP - NACSA - MÉSZÁROS - BUDAI 1 - 0 21 - 19
D csoport
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (4. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
09:20 GALBÁTS - TÖRÖK - OLÁH - DECKER 0 - 1 18 - 21
10:20 OSZLÁNYI - DOMJÁN - BAGICS - TÓTH 0 - 1 6 - 21
12:00 OLÁH - DECKER - BAGICS - TÓTH 0 - 1 13 - 21
13:40 GALBÁTS - TÖRÖK - OSZLÁNYI - DOMJÁN 1 - 0 21 - 19
E csoport
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (3. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
09:40 KOVÁCS - TORDAI - DÓRA - PAPP 0 - 1 19 - 21
10:40 GHAZAL - TAKÁCS - PÉLI - FRÁNYÓ 1 - 0 21 - 14
12:45 DÓRA - PAPP - GHAZAL - TAKÁCS 1 - 0 21 - 12
14:00 KOVÁCS - TORDAI - PÉLI - FRÁNYÓ 1 - 0 21 - 15
F csoport
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (4. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
09:40 PETIK - KREKK - UDVARHELYI - DÓCZI 1 - 0 21 - 14
10:40 KOVÁCS - PETŐ - BODNÁR - BOROS 0 - 1 17 - 21
12:45 PETIK - KREKK - BODNÁR - BOROS 0 - 1 15 - 21
14:00 UDVARHELYI - DÓCZI - KOVÁCS - PETŐ 0 - 1 12 - 21
G csoport
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (1. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
10:00 SOÓS - SÁNDOR - MIKE - ZSEMBROVSZKY 0 - 1 16 - 21
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (3. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
11:00 ROZGONYI - RÁSA - TERÉKI - TERÉKI 1 - 0 21 - 13
13:05 MIKE - ZSEMBROVSZKY - ROZGONYI - RÁSA 0 - 1 13 - 21
14:25 SOÓS - SÁNDOR - TERÉKI - TERÉKI 1 - 0 21 - 16
H csoport
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (4. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
10:00 MOLNÁR - KISS - APRÓ - SZALAI 1 - 0 21 - 15
11:00 FILIUS - TÖRÖK - SZALAI - MÁTÉ 0 - 1 18 - 21
13:05 MOLNÁR - KISS - SZALAI - MÁTÉ 1 - 0 21 - 17
14:30 APRÓ - SZALAI - FILIUS - TÖRÖK 0 - 1 16 - 21
1. KERESZTJÁTÉK 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (3. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
14:50 CSEPREGI - FARKAS - KOVÁCS - TORDAI 0 - 1 11 - 21
15:15 MÉSZÁROS - BUDAI - SOÓS - SÁNDOR 1 - 0 21 - 17
15:40 GHAZAL - TAKÁCS - MOLNÁR - NONN 1 - 0 21 - 14
16:00 MIKE - ZSEMBROVSZKY - KUN - SZABÓ 0 - 1 15 - 21
16:00 SZALAI - MÁTÉ - GALBÁTS - TÖRÖK 0 - 1 17 - 21
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (4. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
14:45 KISS - BÁN - KOVÁCS - PETŐ 1 - 0 21 - 17
15:15 OLÁH - DECKER - FILIUS - TÖRÖK 0 - 1 17 - 21
15:40 PETIK - KREKK - SZIGETI - KRANKOVITS 1 - 0 25 - 23
2. KERESZTJÁTÉK 8 KÖZÉ JUTÁSÉRT
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (3. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
16:30 OLÁH - BENKŐ - MÉSZÁROS - BUDAI 0 - 1 13 - 21
16:45 KASZAP - NACSA - GHAZAL - TAKÁCS 1 - 0 21 - 17
17:10 DÓRA - PAPP - KUN - SZABÓ 1 - 0 21 - 15
17:35 ROZGONYI - RÁSA - KOVÁCS - TORDAI 1 - 0 21 - 17
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (4. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
15:50 BAGICS - TÓTH - PETIK - KREKK 1 - 0 21 - 15
16:35 SZABÓ - MIKULÁSS KOCH - FILIUS - TÖRÖK 1 - 0 21 - 16
17:10 BODNÁR - BOROS - GALBÁTS - TÖRÖK 0 - 1 14 - 21
17:40 MOLNÁR - KISS - KISS - BÁN 0 - 1 5 - 21
3. KERESZTJÁTÉK 4 KÖZÉ JUTÁSÉRT
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (3. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
18:00 MÉSZÁROS - BUDAI - KISS - BÁN 0 - 1 11 - 21
18:00 BAGICS - TÓTH - DÓRA - PAPP 1 - 0 21 - 13
18:20 SZABÓ - MIKULÁSS KOCH - ROZGONYI - RÁSA 0 - 1 12 - 21
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (4. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
18:00 KASZAP - NACSA - GALBÁTS - TÖRÖK 1 - 0 21 - 16
ELŐDÖNTŐ
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (3. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
18:50 KISS - BÁN - BAGICS - TÓTH 2 - 1 16 - 14 13 - 15 18 - 16
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (4. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
18:50 KASZAP - NACSA - ROZGONYI - RÁSA 0 - 2 16 - 18 10 - 15
3. HELYÉRT
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (4. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
19:50 BAGICS - TÓTH - KASZAP - NACSA 2 - 0 16 - 14 15 - 10
DÖNTŐ
2020.06.28. vasárnap
MESE STRANDRÖPLABDA CENTRUM (3. pálya) BUDAPEST VADASKERTI UTCA 1-3
19:45 KISS - BÁN - ROZGONYI - RÁSA 2 - 0 15 - 10 15 - 7
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Vaida jött, látott és győzött – PSE-fölény a fiúknál
2020.06.28. Versenyek

Az első felnőtt A-kategóriás strandröplabda-versenyt rendezte meg az idén a Beach sport a MESE Strandröplabda Centrumban.

KAPCSOLÓDÓ FOTÓ
Beach Sport Open 1. `A` kat.
2020.06.28. Strandröplabda versenyek
Strandröplabda - felnőtt női, férfi
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. KISS - BÁN 200
2. ROZGONYI - RÁSA 180
3. BAGICS - TÓTH 160
4. KASZAP - NACSA 140
5. DÓRA - PAPP 120
GALBÁTS - TÖRÖK 120
MÉSZÁROS - BUDAI 120
SZABÓ - MIKULÁSS KOCH 120
9. BODNÁR - BOROS 80
FILIUS - TÖRÖK 80
GHAZAL - TAKÁCS 80
KOVÁCS - TORDAI 80
KUN - SZABÓ 80
MOLNÁR - KISS 80
OLÁH - BENKŐ 80
PETIK - KREKK 80
17. CSEPREGI - FARKAS 40
KOVÁCS - PETŐ 40
MIKE - ZSEMBROVSZKY 40
MOLNÁR - NONN 40
OLÁH - DECKER 40
SOÓS - SÁNDOR 40
SZALAI - MÁTÉ 40
SZIGETI - KRANKOVITS 40
25. APRÓ - SZALAI 20
ÁRVA - BIBÓK 20
OSZLÁNYI - DOMJÁN 20
PÉLI - FRÁNYÓ 20
TERÉKI - TERÉKI 20
UDVARHELYI - DÓCZI 20
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés