MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
RANGLISTA
SRSE Szezonnyitó U22 4* NŐI U22 4 *
2020-06-21 - 2020-06-21 1211 Bp, Weiss M. 5-7.
Selejtező 32-ért
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 BICSKEI - KORMOSÓI - NEUWIRTH - SZEMERKÉNYI 0 - 1 21 - 23
10:20 STRÉLI - NÉMETH - SAJBÁN - BALOGH 1 - 0 21 - 5
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 FILÓ - SZABÓ - LOVÁSZ - TIMÁR 1 - 0 21 - 10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 BIHARI - JANKOVIC - LIPTÁK - LENGYEL-POLONKAY 1 - 0 21 - 6
10:20 BREUER - TÓTH - KÖVESDI - PETRE 1 - 0 21 - 12
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 FARKAS - TÓTH - KISS - STOLLÁR 0 - 1 12 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 PIRISI - RÓZSA - KISPETI - KISS 1 - 0 21 - 12
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (7. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 BOGDÁN - UJHELYI - JÁMBOR - TÓTH 0 - 1 6 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (8. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 SÓTONYI - TAKÁCS - BÁDER - BOTYÁNSZKI 0 - 1 22 - 24
A csoport
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:00 POLGÁR - RUCZ - VASVÁRI - VASVÁRI 0 - 1 12 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:20 POLGÁR - RUCZ - KULICH - GÜNTHER 1 - 0 21 - 15
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:20 VASVÁRI - VASVÁRI - BÁDER - BOTYÁNSZKI 1 - 0 21 - 15
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (8. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:20 KULICH - GÜNTHER - BÁDER - BOTYÁNSZKI 0 - 1 9 - 21
B csoport
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:20 HIDEG - VARGA - MÓRI - GÁTI 0 - 1 13 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:22 MÓRI - GÁTI - DIVÉNYI - RÉTHELYI 0 - 1 16 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:40 DIVÉNYI - RÉTHELYI - NEUWIRTH - SZEMERKÉNYI 1 - 0 21 - 2
11:20 HIDEG - VARGA - NEUWIRTH - SZEMERKÉNYI 1 - 0 21 - 7
C csoport
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:40 GUBIK - VECSEY - KISS - STOLLÁR 1 - 0 21 - 9
11:20 SEBŐK - SVANTNER - KISS - STOLLÁR 0 - 1 9 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (5. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:20 MATKOVITS - BIRÓ - SEBŐK - SVANTNER 1 - 0 21 - 11
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (7. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:15 MATKOVITS - BIRÓ - GUBIK - VECSEY 0 - 1 6 - 21
D csoport
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:40 ZOMBORY - VARGA - GYŰRŰS - RÉTHELYI 0 - 1 19 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:00 PAP - KNÉBEL - JÁMBOR - TÓTH 0 - 1 14 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (6. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:20 ZOMBORY - VARGA - PAP - KNÉBEL 1 - 0 21 - 12
11:00 GYŰRŰS - RÉTHELYI - JÁMBOR - TÓTH 1 - 0 21 - 18
E csoport
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:50 KOVÁCS - KUN - RUSZ - PATÓ 1 - 0 21 - 11
11:57 SZABÓ - ZHORELA - RUSZ - PATÓ 1 - 0 21 - 15
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (7. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:40 SZABÓ - ZHORELA - RATKAI - SOROMPÓ 0 - 1 10 - 21
11:40 RATKAI - SOROMPÓ - KOVÁCS - KUN 1 - 0 21 - 15
F csoport
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:40 GYEBNÁR - KRISTÓF - UHLMANN - HONTI-MAJOROS 1 - 0 21 - 16
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:40 GYEBNÁR - KRISTÓF - TÖRÖK - VESZELI 1 - 0 21 - 6
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (7. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00 TÖRÖK - VESZELI - BREUER - TÓTH 1 - 0 21 - 15
12:00 UHLMANN - HONTI-MAJOROS - BREUER - TÓTH 1 - 0 21 - 10
G csoport
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00 DANI - PETRÉD - STRÉLI - NÉMETH 1 - 0 21 - 17
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (8. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:40 BALOGH - KOVÁCS - FILÓ - SZABÓ 1 - 0 21 - 8
11:40 BALOGH - KOVÁCS - DANI - PETRÉD 1 - 0 21 - 18
12:00 FILÓ - SZABÓ - STRÉLI - NÉMETH 0 - 1 8 - 21
H csoport
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:00 ÖRMÉNYI - CSÁKÁNY - BÚTOR - SZABÓ 0 - 1 5 - 21
12:00 BIHARI - JANKOVIC - PIRISI - RÓZSA 0 - 1 15 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:00 BÚTOR - SZABÓ - PIRISI - RÓZSA 1 - 0 21 - 6
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (4. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:45 ÖRMÉNYI - CSÁKÁNY - BIHARI - JANKOVIC 1 - 0 21 - 9
Keresztjáték 16-ba jutásért
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:31 POLGÁR - RUCZ - SZABÓ - ZHORELA 0 - 1 15 - 21
13:00 TÖRÖK - VESZELI - HIDEG - VARGA 0 - 1 14 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:25 MÓRI - GÁTI - UHLMANN - HONTI-MAJOROS 1 - 0 21 - 15
13:00 DANI - PETRÉD - KISS - STOLLÁR 0 - 1 14 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:32 MATKOVITS - BIRÓ - STRÉLI - NÉMETH 0 - 1 10 - 21
13:00 ÖRMÉNYI - CSÁKÁNY - JÁMBOR - TÓTH 0 - 1 15 - 21
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (7. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:25 ZOMBORY - VARGA - PIRISI - RÓZSA 1 - 0 21 - 18
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (8. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:25 KOVÁCS - KUN - BÁDER - BOTYÁNSZKI 1 - 0 21 - 19
Keresztjáték 8-ba jutásért
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
13:12 VASVÁRI - VASVÁRI - STRÉLI - NÉMETH 1 - 0 21 - 7
13:28 GYŰRŰS - RÉTHELYI - HIDEG - VARGA 1 - 0 21 - 6
13:40 BALOGH - KOVÁCS - SZABÓ - ZHORELA 1 - 0 21 - 10
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
13:18 GUBIK - VECSEY - KOVÁCS - KUN 1 - 0 21 - 12
13:40 RATKAI - SOROMPÓ - KISS - STOLLÁR 1 - 0 21 - 14
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
13:20 DIVÉNYI - RÉTHELYI - ZOMBORY - VARGA 1 - 0 21 - 16
13:40 GYEBNÁR - KRISTÓF - JÁMBOR - TÓTH 1 - 0 21 - 11
14:00 BÚTOR - SZABÓ - MÓRI - GÁTI 1 - 0 21 - 6
Keresztjáték 4-be jutásért
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - BALOGH - KOVÁCS 2 - 0 21 - 10 21 - 13
14:40 VASVÁRI - VASVÁRI - BÚTOR - SZABÓ 2 - 0 21 - 15 21 - 19
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:13 GUBIK - VECSEY - GYEBNÁR - KRISTÓF 2 - 0 21 - 10 21 - 7
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:20 GYŰRŰS - RÉTHELYI - RATKAI - SOROMPÓ 1 - 2 16 - 21 26 - 24 13 - 15
Elődöntő
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
15:40 VASVÁRI - VASVÁRI - RATKAI - SOROMPÓ 2 - 0 21 - 15 21 - 16
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (2. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
15:30 DIVÉNYI - RÉTHELYI - GUBIK - VECSEY 2 - 0 21 - 17 21 - 19
Bronz
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (3. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:30 RATKAI - SOROMPÓ - GUBIK - VECSEY 0 - 2 18 - 21 15 - 21
Döntő
2020.06.21. vasárnap
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL (1. pálya) BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:30 VASVÁRI - VASVÁRI - DIVÉNYI - RÉTHELYI 2 - 0 21 - 15 21 - 18
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. VASVÁRI - VASVÁRI 40
2. DIVÉNYI - RÉTHELYI 36
3. GUBIK - VECSEY 32
4. RATKAI - SOROMPÓ 28
5. BALOGH - KOVÁCS 24
BÚTOR - SZABÓ 24
GYEBNÁR - KRISTÓF 24
GYŰRŰS - RÉTHELYI 24
9. HIDEG - VARGA 16
JÁMBOR - TÓTH 16
KISS - STOLLÁR 16
KOVÁCS - KUN 16
MÓRI - GÁTI 16
STRÉLI - NÉMETH 16
SZABÓ - ZHORELA 16
ZOMBORY - VARGA 16
17. BÁDER - BOTYÁNSZKI 8
DANI - PETRÉD 8
MATKOVITS - BIRÓ 8
ÖRMÉNYI - CSÁKÁNY 8
PIRISI - RÓZSA 8
POLGÁR - RUCZ 8
TÖRÖK - VESZELI 8
UHLMANN - HONTI-MAJOROS 8
25. BIHARI - JANKOVIC 4
BREUER - TÓTH 4
FILÓ - SZABÓ 4
KULICH - GÜNTHER 4
NEUWIRTH - SZEMERKÉNYI 4
PAP - KNÉBEL 4
RUSZ - PATÓ 4
SEBŐK - SVANTNER 4
33. BICSKEI - KORMOSÓI 2
BOGDÁN - UJHELYI 2
FARKAS - TÓTH 2
KISPETI - KISS 2
KÖVESDI - PETRE 2
LIPTÁK - LENGYEL-POLONKAY 2
LOVÁSZ - TIMÁR 2
SAJBÁN - BALOGH 2
SÓTONYI - TAKÁCS 2
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés