MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
RANGLISTA
Kispest Open Winter Cup II. StartUp*** U16 NŐI U16 3 *
2020-03-01 - 2020-03-01 Budapest
A csoport
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 SAJBÁN - ZOMBORY - POLGÁR - BÁNYÁSZ 2 - 0 15 - 11 15 - 13
10:15 POLGÁR - BÁNYÁSZ - WALDE - HAPP 2 - 0 15 - 6 15 - 7
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:25 SAJBÁN - ZOMBORY - WALDE - HAPP 2 - 0 15 - 5 15 - 11
B csoport
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:50 RÓZSÁS - ZOLNAI - MOLNOS - BOROS 2 - 0 15 - 8 15 - 8
10:15 HANGONYI - PETRIK - MOLNOS - BOROS 2 - 0 15 - 7 15 - 8
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 RÓZSÁS - ZOLNAI - HANGONYI - PETRIK 2 - 0 15 - 12 18 - 16
C csoport
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:25 NAGY-HORVÁTH - PETRÁNYI - SZIJJÁRTÓ - UHRINYI 2 - 0 15 - 5 15 - 6
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
10:40 SZIJJÁRTÓ - UHRINYI - MÁTHÉ - KURUCZ 2 - 0 15 - 7 15 - 13
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:50 NAGY-HORVÁTH - PETRÁNYI - MÁTHÉ - KURUCZ 2 - 0 15 - 10 15 - 7
D csoport
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
10:15 BŐDI - EGRI - KISS - TORMA 2 - 0 15 - 7 15 - 7
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:25 BŐDI - EGRI - GÖRÖG - ZELENÁK 2 - 0 15 - 10 15 - 10
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
10:40 KISS - TORMA - GÖRÖG - ZELENÁK 2 - 0 15 - 13 15 - 10
E csoport
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
11:05 BARTUS - KISLADÁNYI-TÓTH - KENYERES - ZÁVECZ 0 - 2 3 - 15 6 - 15
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
10:15 STRÉLI - OROSZ - KENYERES - ZÁVECZ 0 - 2 0 - 15 0 - 15
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:25 STRÉLI - OROSZ - BARTUS - KISLADÁNYI-TÓTH 0 - 2 0 - 15 0 - 15
F csoport
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 KRAKOCZKI - NEMESNYIK - LIPOVICS - VADÓCZ 2 - 1 15 - 7 14 - 16 1 - 1
09:50 KRAKOCZKI - NEMESNYIK - JÓKAI - TAKÁCS 2 - 0 15 - 12 15 - 6
10:40 KRAKOCZKI - NEMESNYIK - KATONA - SZÓCSKA 2 - 1 15 - 3 14 - 16 1 - 1
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
09:00 JÓKAI - TAKÁCS - KATONA - SZÓCSKA 2 - 0 15 - 8 21 - 19
09:50 LIPOVICS - VADÓCZ - KATONA - SZÓCSKA 2 - 1 15 - 12 14 - 16 1 - 1
10:40 JÓKAI - TAKÁCS - LIPOVICS - VADÓCZ 1 - 2 15 - 12 11 - 15 1 - 1
Keresztjáték 1-8.
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
11:30 STRÉLI - OROSZ - JÓKAI - TAKÁCS 0 - 2 0 - 15 0 - 15
11:55 KRAKOCZKI - NEMESNYIK - RÓZSÁS - ZOLNAI 1 - 2 15 - 10 4 - 15 6 - 8
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
11:30 NAGY-HORVÁTH - PETRÁNYI - KENYERES - ZÁVECZ 1 - 2 16 - 14 14 - 16 6 - 8
11:55 SAJBÁN - ZOMBORY - BŐDI - EGRI 0 - 2 11 - 15 7 - 15
9-19.
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:00 HANGONYI - PETRIK - SZIJJÁRTÓ - UHRINYI 2 - 0 15 - 5 15 - 6
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
11:30 LIPOVICS - VADÓCZ - MÁTHÉ - KURUCZ 2 - 0 15 - 13 15 - 5
11:55 BARTUS - KISLADÁNYI-TÓTH - SZIJJÁRTÓ - UHRINYI 1 - 2 15 - 11 11 - 15 4 - 7
11:55 LIPOVICS - VADÓCZ - HANGONYI - PETRIK 0 - 2 7 - 15 8 - 15
13:10 MOLNOS - BOROS - POLGÁR - BÁNYÁSZ 0 - 2 13 - 15 7 - 15
13:30 KATONA - SZÓCSKA - POLGÁR - BÁNYÁSZ 0 - 2 9 - 15 13 - 15
14:00 POLGÁR - BÁNYÁSZ - HANGONYI - PETRIK 2 - 1 14 - 16 15 - 9 7 - 5
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
11:30 KATONA - SZÓCSKA - WALDE - HAPP 2 - 1 14 - 16 15 - 7 1 - 1
11:55 MOLNOS - BOROS - GÖRÖG - ZELENÁK 2 - 0 15 - 11 15 - 7
11:55 KATONA - SZÓCSKA - KISS - TORMA 2 - 0 15 - 6 15 - 13
Elődöntő
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (1. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:00 KENYERES - ZÁVECZ - RÓZSÁS - ZOLNAI 0 - 2 13 - 15 9 - 15
BME SPORTTELEP (2. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:00 BŐDI - EGRI - STRÉLI - OROSZ 2 - 0 15 - 0 15 - 0
Bronz
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (3. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:30 STRÉLI - OROSZ - KENYERES - ZÁVECZ 0 - 2 0 - 15 0 - 15
Döntő
2020.03.01. vasárnap
BME SPORTTELEP (4. pálya) BUDAPEST BOGDÁNFY UTCA 12
13:30 BŐDI - EGRI - RÓZSÁS - ZOLNAI 2 - 0 15 - 12 15 - 10
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. BŐDI - EGRI 0
2. RÓZSÁS - ZOLNAI 0
3. KENYERES - ZÁVECZ 0
5. JÓKAI - TAKÁCS 0
KRAKOCZKI - NEMESNYIK 0
NAGY-HORVÁTH - PETRÁNYI 0
SAJBÁN - ZOMBORY 0
9. HANGONYI - PETRIK 0
POLGÁR - BÁNYÁSZ 0
11. KATONA - SZÓCSKA 0
SZIJJÁRTÓ - UHRINYI 0
13. BARTUS - KISLADÁNYI-TÓTH 0
KISS - TORMA 0
LIPOVICS - VADÓCZ 0
MOLNOS - BOROS 0
17. GÖRÖG - ZELENÁK 0
MÁTHÉ - KURUCZ 0
WALDE - HAPP 0
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés