MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
RANGLISTA
Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* NŐI U22 4 *
2020-08-08 - 2020-08-08 1211 Bp. Weiss M. út 5-7.
A csoport
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 BALOGH - FARKAS - RÓZSÁS - HONTI-MAJOROS 1 - 0 21 - 18
10:20 BALOGH - FARKAS - DIVÉNYI - RÉTHELYI 0 - 1 6 - 21
B csoport
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 BIRÓ - VARGA - SZOKOLAI - LISZTES 1 - 0 21 - 16
10:20 BIRÓ - VARGA - KOVÁCS - KUN 0 - 1 11 - 21
C csoport
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 MÓRI - GÁTI - BICSKEI - KORMOSÓI 1 - 0 21 - 7
10:20 MÓRI - GÁTI - BÚTOR - SZABÓ 0 - 1 12 - 21
D csoport
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 SZABÓ - ZHORELA - HORVÁTH - TÖRKÖLY 0 - 1 7 - 21
10:20 TÁTRAI - VERESS - SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 1 - 0 21 - 5
10:40 SZABÓ - ZHORELA - SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 1 - 0 24 - 22
10:40 HORVÁTH - TÖRKÖLY - TÁTRAI - VERESS 0 - 1 14 - 21
E csoport
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 VARGA - UHLMANN - GYEBNÁR - OROSZ 0 - 1 16 - 21
10:20 GYŰRŰS - RÉTHELYI - MEGYERI - LEÉB 1 - 0 21 - 3
10:40 GYEBNÁR - OROSZ - GYŰRŰS - RÉTHELYI 0 - 1 12 - 21
10:40 VARGA - UHLMANN - MEGYERI - LEÉB 1 - 0 21 - 7
F csoport
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 PAP - SVANTNER - CSÁKÁNY - TURI 0 - 1 18 - 21
10:20 ÖRMÉNYI - KIRSCH - MÁTHÉ-BARABÁSSY - VAS 1 - 0 21 - 16
10:40 CSÁKÁNY - TURI - ÖRMÉNYI - KIRSCH 0 - 1 17 - 21
10:40 PAP - SVANTNER - MÁTHÉ-BARABÁSSY - VAS 1 - 0 21 - 8
G csoport
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 POLGÁR - RUCZ - KÁDÁR - SZABÓ 1 - 0 23 - 21
10:20 PAPP - SÓTONYI - PAVLOVICS - VAJDA 1 - 0 21 - 7
10:40 POLGÁR - RUCZ - PAPP - SÓTONYI 0 - 1 14 - 21
11:00 KÁDÁR - SZABÓ - PAVLOVICS - VAJDA 1 - 0 21 - 16
H csoport
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
10:00 PETRÉD - TÓTH - FARKAS - TÓTH 1 - 0 21 - 16
10:20 KISS - MATKOVITS - BOSCH - BREUER 0 - 1 20 - 22
10:40 PETRÉD - TÓTH - BOSCH - BREUER 1 - 0 21 - 15
11:00 FARKAS - TÓTH - KISS - MATKOVITS 1 - 0 21 - 13
Keresztjáték
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
11:20 BALOGH - FARKAS - VARGA - UHLMANN 0 - 1 19 - 21
11:20 BIRÓ - VARGA - PAP - SVANTNER 1 - 0 21 - 19
11:20 GYEBNÁR - OROSZ - RÓZSÁS - HONTI-MAJOROS 0 - 1 9 - 21
11:40 CSÁKÁNY - TURI - SZOKOLAI - LISZTES 1 - 0 21 - 17
11:40 BOSCH - BREUER - SZABÓ - ZHORELA 1 - 0 21 - 19
11:40 POLGÁR - RUCZ - BICSKEI - KORMOSÓI 1 - 0 21 - 13
12:00 HORVÁTH - TÖRKÖLY - FARKAS - TÓTH 0 - 1 12 - 21
12:00 MÓRI - GÁTI - KÁDÁR - SZABÓ 1 - 0 21 - 11
Nyolcaddöntő
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
12:00 BÚTOR - SZABÓ - RÓZSÁS - HONTI-MAJOROS 2 - 0 15 - 10 15 - 9
12:30 DIVÉNYI - RÉTHELYI - MÓRI - GÁTI 2 - 0 15 - 6 15 - 12
12:30 KOVÁCS - KUN - FARKAS - TÓTH 2 - 0 15 - 7 15 - 8
12:30 TÁTRAI - VERESS - CSÁKÁNY - TURI 2 - 0 15 - 13 15 - 6
13:00 GYŰRŰS - RÉTHELYI - POLGÁR - RUCZ 2 - 1 15 - 7 11 - 15 15 - 8
13:00 ÖRMÉNYI - KIRSCH - BOSCH - BREUER 2 - 0 15 - 10 15 - 10
13:00 PAPP - SÓTONYI - VARGA - UHLMANN 0 - 2 12 - 15 11 - 15
13:30 PETRÉD - TÓTH - BIRÓ - VARGA 2 - 0 15 - 7 15 - 13
Negyeddöntő
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
14:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - PETRÉD - TÓTH 2 - 0 15 - 5 15 - 7
14:00 TÁTRAI - VERESS - GYŰRŰS - RÉTHELYI 0 - 2 9 - 15 16 - 18
14:30 KOVÁCS - KUN - VARGA - UHLMANN 2 - 0 15 - 6 15 - 11
14:30 BÚTOR - SZABÓ - ÖRMÉNYI - KIRSCH 2 - 0 16 - 14 15 - 3
Elődöntő
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
15:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - GYŰRŰS - RÉTHELYI 2 - 0 15 - 6 15 - 13
15:00 KOVÁCS - KUN - BÚTOR - SZABÓ 2 - 1 13 - 15 15 - 11 15 - 12
Bronz
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:00 GYŰRŰS - RÉTHELYI - BÚTOR - SZABÓ 0 - 2 12 - 15 6 - 15
Döntő
2020.08.08. szombat
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL BUDAPEST WEISS MANFRÉD ÚT 5-7
16:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - KOVÁCS - KUN 2 - 1 15 - 10 12 - 15 16 - 14
VÉGEREDMÉNY - RANGLISTAPONT
1. DIVÉNYI - RÉTHELYI 40
2. KOVÁCS - KUN 36
3. BÚTOR - SZABÓ 32
4. GYŰRŰS - RÉTHELYI 28
5. ÖRMÉNYI - KIRSCH 24
PETRÉD - TÓTH 24
TÁTRAI - VERESS 24
VARGA - UHLMANN 24
9. BIRÓ - VARGA 16
BOSCH - BREUER 16
CSÁKÁNY - TURI 16
FARKAS - TÓTH 16
MÓRI - GÁTI 16
PAPP - SÓTONYI 16
POLGÁR - RUCZ 16
RÓZSÁS - HONTI-MAJOROS 16
17. BALOGH - FARKAS 8
BICSKEI - KORMOSÓI 8
GYEBNÁR - OROSZ 8
HORVÁTH - TÖRKÖLY 8
KÁDÁR - SZABÓ 8
PAP - SVANTNER 8
SZABÓ - ZHORELA 8
SZOKOLAI - LISZTES 8
25. KISS - MATKOVITS 4
MÁTHÉ-BARABÁSSY - VAS 4
MEGYERI - LEÉB 4
PAVLOVICS - VAJDA 4
SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 4
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés