MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Gödöllői RC-D
-
Viadukt SE U15
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály / III. o. Alsóház Keleti Csoport Alapszakasz MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2020.09.27 - vasárnap 09:00 teremröplabda női U15 bajnoki (csoport) 2020/2021 931
helyszín TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 0 5 9 16 1 X 17 12 20 zárt kapu
vendég 3 25 25 25 2 X
játékvezetők vonalbírók
28 754 SZABÓ RENÁTA SZILVIA
57 104 EÖRDÖGHNÉ PÁVEL KINGA
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
42 472 DÓCZI JUDIT
Gödöllői RC-D
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 KUSKA NATÁLIA 59 401
3 JAMBRIK BOGLÁRKA 56 365
4 TARPAI LUCA 55 810
6 DERENKÓ NOÉMI 56 364
8 ORBÁN ZITA MÁRIA 55 809
11 NAGY HANNA 59 384
13 JUHÁSZ REGINA 55 808
14 GÁL NIKOLETTA 55 807
15 CSITÁRI DORINA C 56 363
18 JAKUS VILMA JANKA 48 374
19 SZAUTER PANNI 59 396
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
HORVÁTH RÉKA SÁRA vezetőedző 25 145
PELLE ILDIKÓ másodedző 42 391
Viadukt SE U15
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
4 KISS KIRA 34 375
5 SZABÓ RÉKA 34 382
7 KAPELLER NOÉMI PANNI 36 133
8 PAULIK DIÁNA 44 154
11 CZIKÓ LILI BOGLÁRKA 34 391
12 ILYÉS RÉKA 44 041
13 BOKOR BETTINA MÓNIKA 54 493
14 TÓTH LARA DÓRA 35 818
23 CZAKÓ BOGLÁRKA 44 038
25 LEMPNER LAURA C 35 824
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
PAPIZSANSZKA NATALIJA vezetőedző 25 565
HEMMERTNÉ NÉMETH ANNAMÁRIA másodedző 21 181
Mérkőzés ellenőri jelentés (Teremröplabda) VB-19
Dátum 2020.09.27. Időpont 09:00 Szezon 2020/2021 Mérkőzés kódja 931
Létesítmény neve TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM / GÖDÖLLŐ
Gödöllői RC-D - Viadukt SE U15
A sportszervezet tölti ki
Képviselő neve Nagy Péter Orvosi ügyeletes neve
A játékvezetők/szövetségi ellenőr tölti(k) ki
Hivatalos személyek
Szövetségi ellenőr neve
1. sz. játékvezető neve SZABÓ RENÁTA SZILVIA 2. sz. játékvezető neve EÖRDÖGHNÉ PÁVEL KINGA
Jegyzőkönyvvezető neve DÓCZI JUDIT Licence száma
Statisztikus neve Licence száma
Rendezői létszám Főrendező + 0 Biztonságtechnikai bejárás jegyzőkönyve Van Nincs
Játékpálya hitelesítés
Technikai követelmények
Mérkőzés, torna szintje U15
Játékterület nagysága 25,10 méter x 19,00 méter
Oldalkifutó (m) 5,00 méter
Oldalkifutón túl 1.jv. oldalán (m) 4,20 méter
Alapvonali kifutón túl A térfél (m) 1,75 méter
Talaj borítása szintetikus
Játékmező színe V.KÉK
Pálya vonalazása (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Bemelegítő terület (3x3m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér fix 0
Nézőtér állandó mobil 0
Elektromos eredményjelző Van X Nincs
Orvosi helyiség X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyzői öltöző 2 db X Megfelelő Nem megfelelő
Segédszemélyzet létszáma 0
Akadálymentes magasság 9,07 méter
Alapvonali kifutó (m) 3,55 méter
Oldalkifutón túl 2.jv. oldalán (m) 1,20 méter
Alapvonali kifutón túl B térfél (m) 1,75 méter
Világítás 600 luxtól 800 luxig
Kifutó színe S.KÉK
Pályavonal színe FEHÉR
Büntető terület (~1x1m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér ideiglenes mobil 50
Légkondicionálás Van X Nincs
Wifi X Van Nincs
Játékvezető öltöző 1 db X Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzésrendezéshez szükséges eszközök
Oszlopok (2,55 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Oszlopborítások (min. 2m) X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyháló (9.5-10 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennatartó tokok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennák (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény burkolás X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyvvezetői asztal X Megfelelő Nem megfelelő
Székek a jkv-i asztalhoz (5-7db) X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyv X Megfelelő Nem megfelelő
VB-11 Állásrendi űrlap X Megfelelő Nem megfelelő
Cserepadok (v. 13-13szék) X Megfelelő Nem megfelelő
Kézi eredményjelző (1-3db) X Megfelelő Nem megfelelő
Labdák száma 20 X Megfelelő Nem megfelelő
Hálómagasság mérő X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék háló (9.5-10m) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antennatartó tok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antenna (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Nyomásmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Pumpa X Megfelelő Nem megfelelő
Mérőszalag (min.25m) X Megfelelő Nem megfelelő
Liberó újrakijelölési mellény (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Hőmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Fénymérő X Megfelelő Nem megfelelő
Internet és tablet v. laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Stábtagok ruházata X Megfelelő Nem megfelelő
NB II
Cseretábla készletek (1-20) Megfelelő Nem megfelelő
U21
Jelzőcsengő+fényjelző (buzzer) Megfelelő Nem megfelelő
Megfelelő hangosítás+bemondó Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzéslabda-tartó (6db-os) Megfelelő Nem megfelelő
NB I
Mezek színe Megfelelő Nem megfelelő
Törlőrongyok gyorstörlőknek Megfelelő Nem megfelelő
Szék a gyorstörlőknek (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Kisszék labdaszedőknek (6db) Megfelelő Nem megfelelő
Reklámelhelyezési installáció Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus jkv. laptop Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék laptop Megfelelő Nem megfelelő
Pendrive Megfelelő Nem megfelelő
Nyomtató Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus dugalj Megfelelő Nem megfelelő
Kábeles internet csatlakozás Megfelelő Nem megfelelő
Extraliga, NB I TV
Vonalbírói zászlók (4db) Megfelelő Nem megfelelő
Labdatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Ruhatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Páramérő + óra Megfelelő Nem megfelelő
Litescore/LEDbox Megfelelő Nem megfelelő
Egyéb
Megfelelő Nem megfelelő
Megjegyzés
dátum ellenőrzés lezár 2020.09.27. 11:12:17
sportszervezet hitelesítés 2020.09.27. 11:12:37
(42 045) NAGY PÉTER
NYILATKOZAT
Gödöllői RC-D
Horváth Réka Sára (vezetőedző)
A lányoknak ez volt életük első országos mérkőzése, nagyon lelkesek voltak és várták már ezt a napot. Szépen játszott a csapatom, de az ellenfél nagyobb rutinja az eredményben is megmutatkozik. Gratulálok a Viadukt SE csapatának!
FOTÓ
Gödöllői RC-D - Viadukt SE U15 0:3
2020.09.27. Versenyek
dr. Kotsis Attiláné Női U15 III. osztály Alsóház Keleti Csoport Alapszakasz
Viadukt SE U15
MŰSOR, EREDMÉNYEK
III. o. Alsóház Keleti Csoport Alapszakasz
KSE gyerek 2 - Pénzügyőr SE
Pénzügyőr SE - Miskolci Sportiskola - B
Hajdúböszörményi TE - Pénzügyőr SE
10:00 UTE U15C - Premontrei SE
10:00 LINAMAR-BRSE Pink - Premontrei SE
13:00 Premontrei SE - KVSRC
13:00 Premontrei SE - KVSRC
16:00 LINAMAR-BRSE Pink - Premontrei SE
16:00 UTE U15C - Premontrei SE
2020. szeptember 26. szombat
10:00 KSE gyerek 2 - Miskolci Sportiskola - B 0 - 3
11:30 Miskolci Sportiskola - B - Hajdúböszörményi TE 0 - 3
13:00 Hajdúböszörményi TE - KSE gyerek 2 3 - 0
2020. szeptember 27. vasárnap
09:00 Gödöllői RC-D - Viadukt SE U15 0 - 3
09:00 DSZC-Eötvös DSE - Gyöngyösi Röplabda SE - B 3 - 0
10:00 Miskolci VSC - SUSI 1 - 2
10:00 Vegyész RC Kazincbarcika - EVSI-B 0 - 3
10:30 KISTEXT - Szegedi RSE Fehér
10:30 Gödöllői RC-C - Castor SE 3 - 0
11:30 TÁLENT S.E. Nyíradony - Kispest SE - B 0 - 3
11:30 DEAC - EVSI-B
12:00 Viadukt SE U15 - KISTEXT
12:00 Gyöngyösi Röplabda SE - B - Gödöllői RC-C 0 - 3
13:00 KVSRC - LINAMAR-BRSE Pink 1 - 2
13:00 SUSI - TÁLENT S.E. Nyíradony 3 - 0
13:00 Vegyész RC Kazincbarcika - DEAC
13:30 Gödöllői RC-D - Szegedi RSE Fehér
13:30 DSZC-Eötvös DSE - Castor SE 3 - 0
14:30 KVSRC - UTE U15C 1 - 2
14:30 Miskolci VSC - Kispest SE - B 0 - 3
15:00 Szegedi RSE Fehér - Viadukt SE U15
15:00 Castor SE - Gyöngyösi Röplabda SE - B 1 - 2
16:00 LINAMAR-BRSE Pink - UTE U15C 1 - 2
16:00 Kispest SE - B - SUSI 1 - 2
16:30 KISTEXT - Gödöllői RC-D
16:30 Gödöllői RC-C - DSZC-Eötvös DSE 1 - 2
17:30 TÁLENT S.E. Nyíradony - Miskolci VSC 0 - 3
2020. október 17. szombat
10:00 UTE U15C - KVSRC 2 - 1
10:00 Miskolci Sportiskola - B - Hajdúböszörményi TE 1 - 2
10:00 Gödöllői RC-D - KISTEXT 2 - 1
11:30 KVSRC - LINAMAR-BRSE Pink 1 - 2
11:30 Pénzügyőr SE - KSE gyerek 2 3 - 0
11:30 Viadukt SE U15 - Szegedi RSE Fehér 3 - 0
13:00 LINAMAR-BRSE Pink - UTE U15C 1 - 2
13:00 Hajdúböszörményi TE - Pénzügyőr SE 3 - 0
13:00 KISTEXT - Viadukt SE U15 0 - 3
14:30 Miskolci Sportiskola - B - KSE gyerek 2 3 - 0
14:30 Gödöllői RC-D - Szegedi RSE Fehér 3 - 0
16:00 KSE gyerek 2 - Hajdúböszörményi TE 0 - 3
16:00 Szegedi RSE Fehér - KISTEXT 1 - 2
17:30 Pénzügyőr SE - Miskolci Sportiskola - B 0 - 3
17:30 Viadukt SE U15 - Gödöllői RC-D 3 - 0
2020. október 18. vasárnap
09:00 Kispest SE - B - Miskolci VSC 2 - 1
10:00 DEAC - EVSI-B 0 - 3
10:00 Gyöngyösi Röplabda SE - B - Gödöllői RC-C 0 - 3
10:30 SUSI - TÁLENT S.E. Nyíradony 3 - 0
11:30 EVSI-B - Vegyész RC Kazincbarcika 3 - 1
11:30 Castor SE - DSZC-Eötvös DSE 1 - 2
12:00 Miskolci VSC - SUSI 1 - 2
13:00 Vegyész RC Kazincbarcika - DEAC 3 - 2
13:00 Gödöllői RC-C - Castor SE 3 - 0
13:30 Kispest SE - B - TÁLENT S.E. Nyíradony 3 - 0
14:30 Gyöngyösi Röplabda SE - B - DSZC-Eötvös DSE 1 - 2
15:00 TÁLENT S.E. Nyíradony - Miskolci VSC 0 - 3
16:00 DSZC-Eötvös DSE - Gödöllői RC-C 1 - 2
16:30 SUSI - Kispest SE - B 2 - 1
17:30 Castor SE - Gyöngyösi Röplabda SE - B 0 - 3
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés