MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
VESC
-
1. MCM-Diamant RÖAK
Női NB II / Női NB II Nyugat `A` csoport MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2020.10.11 - vasárnap 16:00 3. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2020/2021 803
helyszín EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 25 25 25 3 X 18 24 22 zárt kapu
vendég 0 19 22 18 0 X
játékvezetők vonalbírók
42 032 NAGY LAJOS ZOLTÁN
42 030 FARKAS LÁSZLÓ
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
42 512 NÉMETH ERZSÉBET
VESC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 ZSINKA VIKTÓRIA 23 327
3 MOLNÁR-PINTÉR ESZTER C 21 651
4 PUSZTAY KLAUDIA 27 071
5 VARGA CINTIA 26 434
6 MONTEIRO GIOVANA 31 138
7 RIVNYÁK ESZTER 20 777
9 BOZSÓ BLANKA 31 286
10 MIKLÓS ROXÁNA 27 067
12 SZALAI ZOÉ VIVIEN 29 469
16 MÁJUSI DÓRA DR. 24 778
18 DORDZSCEREN DÁDZSÓ 22 143
1 TÓTH LAURA L1 28 069
15 IGLÓI NÓRA L2 32 910
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SZOKOLIKNÉ KALMÁR JUDIT vezetőedző 23 433
FEHÉR TIBOR másodedző 42 262
1. MCM-Diamant RÖAK
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 VÉRTES HANNA 30 325
2 WARMBIR KRISTINA NICOLE 30 300
4 VAJDA VIRÁG VIVEN 31 015
7 SIPOS LILI 29 777
8 PAVLOVICS ZSÓFIA 29 789
10 SZATMÁRI LILLA 29 071
13 TÓTH JÁZMIN C 30 297
15 SZEDMÁK RÉKA 25 539
19 HEGYI BIANKA ZSÓFIA L1 29 010
14 VIDA BONITA L2 30 328
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
NAGY FANNI BOGLÁRKA vezetőedző 22 360
Mérkőzés ellenőri jelentés (Teremröplabda) VB-19
Dátum 2020.10.11. Időpont 16:00 Szezon 2020/2021 Mérkőzés kódja 803
Létesítmény neve EGYETEMI TORNACSARNOK / VESZPRÉM
VESC - 1. MCM-Diamant RÖAK
A sportszervezet tölti ki
Képviselő neve Szokolik Gergely Orvosi ügyeletes neve
A játékvezetők/szövetségi ellenőr tölti(k) ki
Hivatalos személyek
Szövetségi ellenőr neve
1. sz. játékvezető neve NAGY LAJOS ZOLTÁN 2. sz. játékvezető neve FARKAS LÁSZLÓ
Jegyzőkönyvvezető neve NÉMETH ERZSÉBET Licence száma 57
Statisztikus neve Licence száma
Rendezői létszám Főrendező + 0 Biztonságtechnikai bejárás jegyzőkönyve Van X Nincs
Játékpálya hitelesítés
Technikai követelmények
Mérkőzés, torna szintje NB II
Játékterület nagysága 23,20 méter x 13,40 méter
Oldalkifutó (m) 2,20 méter
Oldalkifutón túl 1.jv. oldalán (m) 1,00 méter
Alapvonali kifutón túl A térfél (m) 2,30 méter
Talaj borítása parketta
Játékmező színe VILÁGOS BARNA
Pálya vonalazása (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Bemelegítő terület (3x3m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér fix 100
Nézőtér állandó mobil 0
Elektromos eredményjelző Van X Nincs
Orvosi helyiség X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyzői öltöző 5 db X Megfelelő Nem megfelelő
Segédszemélyzet létszáma 0
Akadálymentes magasság 7,30 méter
Alapvonali kifutó (m) 2,60 méter
Oldalkifutón túl 2.jv. oldalán (m) 1,00 méter
Alapvonali kifutón túl B térfél (m) 2,30 méter
Világítás 440 luxtól 480 luxig
Kifutó színe VILÁGOS BARNA
Pályavonal színe SÖTÉT KÉK
Büntető terület (~1x1m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér ideiglenes mobil 0
Légkondicionálás Van X Nincs
Wifi X Van Nincs
Játékvezető öltöző 1 db X Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzésrendezéshez szükséges eszközök
Oszlopok (2,55 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Oszlopborítások (min. 2m) X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyháló (9.5-10 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennatartó tokok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennák (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény burkolás X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyvvezetői asztal X Megfelelő Nem megfelelő
Székek a jkv-i asztalhoz (5-7db) X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyv X Megfelelő Nem megfelelő
VB-11 Állásrendi űrlap X Megfelelő Nem megfelelő
Cserepadok (v. 13-13szék) X Megfelelő Nem megfelelő
Kézi eredményjelző (1-3db) X Megfelelő Nem megfelelő
Labdák száma 20 X Megfelelő Nem megfelelő
Hálómagasság mérő X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék háló (9.5-10m) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antennatartó tok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antenna (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Nyomásmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Pumpa X Megfelelő Nem megfelelő
Mérőszalag (min.25m) X Megfelelő Nem megfelelő
Liberó újrakijelölési mellény (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Hőmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Fénymérő X Megfelelő Nem megfelelő
Internet és tablet v. laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Stábtagok ruházata X Megfelelő Nem megfelelő
NB II
Cseretábla készletek (1-20) Megfelelő X Nem megfelelő
U21
Jelzőcsengő+fényjelző (buzzer) Megfelelő Nem megfelelő
Megfelelő hangosítás+bemondó Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzéslabda-tartó (6db-os) Megfelelő Nem megfelelő
NB I
Mezek színe Megfelelő Nem megfelelő
Törlőrongyok gyorstörlőknek Megfelelő Nem megfelelő
Szék a gyorstörlőknek (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Kisszék labdaszedőknek (6db) Megfelelő Nem megfelelő
Reklámelhelyezési installáció Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus jkv. laptop Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék laptop Megfelelő Nem megfelelő
Pendrive Megfelelő Nem megfelelő
Nyomtató Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus dugalj Megfelelő Nem megfelelő
Kábeles internet csatlakozás Megfelelő Nem megfelelő
Extraliga, NB I TV
Vonalbírói zászlók (4db) Megfelelő Nem megfelelő
Labdatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Ruhatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Páramérő + óra Megfelelő Nem megfelelő
Litescore/LEDbox Megfelelő Nem megfelelő
Egyéb
Megfelelő Nem megfelelő
Megjegyzés
Cseretáblál 1-18-ig voltak.
dátum ellenőrzés lezár 2020.10.11. 17:14:44
sportszervezet hitelesítés 2020.10.11. 17:15:18
(59 316) SMURA GABRELLA DÓRA
NYILATKOZAT
VESC
Szokolikné Kalmár Judit (vezetőedző)
Az eredmény láttán sima meccsnek tűnhet, de annál nehezebb első hazai meccsen vagyunk túl. Dicséret illeti a hazai csapatot, mert végig koncentráltan játszottak az extraligás játékosokat is felvonultató Kaposvár csapata ellen és hajtottak a végső győzelemért.
MŰSOR, EREDMÉNYEK
Női NB II Nyugat `A` csoport
11:00 DELTA Röplabda SE - MTK Budapest
11:30 SZoESE - Közgáz Junior
11:30 SZoESE - MTK Budapest
16:00 VESC - DELTA Röplabda SE
16:00 DELTA Röplabda SE - 1. MCM-Diamant RÖAK
16:00 DELTA Röplabda SE - Széchenyi Győr
17:00 Közgáz Junior - BDSE/Emericus
17:00 Közgáz Junior - 1. MCM-Diamant RÖAK
2020. szeptember 27. vasárnap
11:30 BDSE/Emericus - PTE-PEAC 3 - 0
13:00 MTK Budapest - VESC 3 - 1
14:00 SZoESE - 1. MCM-Diamant RÖAK 1 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE - Közgáz Junior 3 - 0
2020. október 4. vasárnap
15:00 PTE-PEAC - SZoESE 0 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE - BDSE/Emericus 2 - 3
17:00 Széchenyi Győr - Közgáz Junior 1 - 3
2020. október 11. vasárnap
11:30 SZoESE - DELTA Röplabda SE 3 - 0
14:00 MTK Budapest - PTE-PEAC 3 - 0
16:00 VESC - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
17:00 BDSE/Emericus - Széchenyi Győr 3 - 0
2020. október 18. vasárnap
17:00 Széchenyi Győr - SZoESE 0 - 3
2020. október 25. vasárnap
13:00 MTK Budapest - Széchenyi Győr 3 - 0
2020. október 30. péntek
20:00 1. MCM-Diamant RÖAK - PTE-PEAC 3 - 0
2020. október 31. szombat
14:00 Széchenyi Győr - VESC 1 - 3
2020. november 1. vasárnap
17:00 BDSE/Emericus - SZoESE 3 - 0
2020. november 5. csütörtök
17:30 Közgáz Junior - MTK Budapest 0 - 3
2020. november 7. szombat
16:00 VESC - Közgáz Junior 3 - 0
2020. november 8. vasárnap
15:00 PTE-PEAC - DELTA Röplabda SE 0 - 3
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Széchenyi Győr 3 - 1
2020. november 14. szombat
14:00 Széchenyi Győr - PTE-PEAC 0 - 3
2020. november 15. vasárnap
17:00 BDSE/Emericus - VESC 3 - 1
2020. november 21. szombat
13:00 MTK Budapest - BDSE/Emericus 3 - 1
13:00 PTE-PEAC - Közgáz Junior 0 - 3
2020. november 22. vasárnap
14:30 1. MCM-Diamant RÖAK - BDSE/Emericus 0 - 3
16:00 VESC - SZoESE 3 - 0
2020. november 26. csütörtök
17:30 Közgáz Junior - DELTA Röplabda SE
2020. november 28. szombat
16:00 VESC - PTE-PEAC
2020. november 29. vasárnap
15:00 PTE-PEAC - BDSE/Emericus
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - SZoESE
16:00 VESC - MTK Budapest
2020. december 5. szombat
17:00 Közgáz Junior - Széchenyi Győr
2020. december 6. vasárnap
14:00 MTK Budapest - 1. MCM-Diamant RÖAK
14:00 SZoESE - PTE-PEAC
17:00 BDSE/Emericus - DELTA Röplabda SE
2020. december 13. vasárnap
Széchenyi Győr - BDSE/Emericus
13:00 PTE-PEAC - MTK Budapest
16:00 DELTA Röplabda SE - SZoESE
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - VESC
2021. január 9. szombat
13:30 PTE-PEAC - VESC
2021. január 10. vasárnap
11:00 MTK Budapest - DELTA Röplabda SE
17:00 BDSE/Emericus - Közgáz Junior
17:30 SZoESE - Széchenyi Győr
2021. január 16. szombat
15:00 Közgáz Junior - SZoESE
2021. január 17. vasárnap
Széchenyi Győr - MTK Budapest
15:00 PTE-PEAC - 1. MCM-Diamant RÖAK
16:00 DELTA Röplabda SE - VESC
2021. január 23. szombat
16:00 VESC - Széchenyi Győr
2021. január 24. vasárnap
12:00 MTK Budapest - Közgáz Junior
14:00 SZoESE - BDSE/Emericus
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - DELTA Röplabda SE
2021. január 30. szombat
17:00 Közgáz Junior - VESC
2021. január 31. vasárnap
Széchenyi Győr - 1. MCM-Diamant RÖAK
16:00 DELTA Röplabda SE - PTE-PEAC
17:00 BDSE/Emericus - MTK Budapest
2021. február 5. péntek
20:00 1. MCM-Diamant RÖAK - MTK Budapest
2021. február 7. vasárnap
13:00 MTK Budapest - SZoESE
15:00 PTE-PEAC - Széchenyi Győr
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Közgáz Junior
16:00 VESC - BDSE/Emericus
2021. február 13. szombat
17:00 Közgáz Junior - PTE-PEAC
2021. február 14. vasárnap
12:30 SZoESE - VESC
14:00 Széchenyi Győr - DELTA Röplabda SE
17:00 BDSE/Emericus - 1. MCM-Diamant RÖAK
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés