MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
MTK Budapest
-
VESC
Női NB II / Női NB II Nyugat `A` csoport MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2020.09.27 - vasárnap 13:00 1. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2020/2021 741
helyszín MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 21 25 25 26 3 X 22 25 19 25
vendég 1 25 23 17 24 0 X
játékvezetők vonalbírók
42 054 CSIKÓS ZOLTÁN PÉTER
42 055 BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
22 084 SZABÓ DOROTTYA
MTK Budapest
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
6 LESI OLÍVIA IVETT 26 845
8 VARGA BRIGITTA 29 069
9 DANI LAURA 26 779
10 KISS KORNÉLIA NELLI 28 651
11 DRÁVECZ MÓNIKA LAURA 43 323
13 GARAI ZSÓFIA ESZTER 30 379
14 BRIGA ZSANETT ZSUZSANNA 30 190
15 RYAN NOÉMI 29 471
17 TARR HAJNALKA 32 269
19 BERKÓ LILIÁNA C 28 557
20 MIHALICS LILI 29 480
1 SÁTORHELYI LILLA LIESE L1 29 502
12 DÉKÁNY VERONIKA ÁGNES L2 29 639
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SCHILDKRAUT KRISZTIÁN vezetőedző 28 923
TÍMÁR EDIT másodedző 21 143
VESC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 ZSINKA VIKTÓRIA 23 327
3 MOLNÁR-PINTÉR ESZTER C 21 651
4 PUSZTAY KLAUDIA 27 071
5 VARGA CINTIA 26 434
6 MONTEIRO GIOVANA 31 138
7 RIVNYÁK ESZTER 20 777
8 SZVATH JÚLIA 30 536
9 BOZSÓ BLANKA 31 286
10 MIKLÓS ROXÁNA 27 067
16 MÁJUSI DÓRA DR. 24 778
18 DORDZSCEREN DÁDZSÓ 22 143
1 TÓTH LAURA L1 28 069
15 IGLÓI NÓRA L2 32 910
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SZOKOLIKNÉ KALMÁR JUDIT vezetőedző 23 433
FEHÉR TIBOR másodedző 42 262
Mérkőzés ellenőri jelentés (Teremröplabda) VB-19
Dátum 2020.09.27. Időpont 13:00 Szezon 2020/2021 Mérkőzés kódja 741
Létesítmény neve MTK RÖPLABDA CSARNOK / BUDAPEST
MTK Budapest - VESC
A sportszervezet tölti ki
Képviselő neve Tímár Edit Orvosi ügyeletes neve
A játékvezetők/szövetségi ellenőr tölti(k) ki
Hivatalos személyek
Szövetségi ellenőr neve
1. sz. játékvezető neve CSIKÓS ZOLTÁN PÉTER 2. sz. játékvezető neve BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
Jegyzőkönyvvezető neve SZABÓ DOROTTYA Licence száma 69
Statisztikus neve Licence száma
Rendezői létszám Főrendező + 0 Biztonságtechnikai bejárás jegyzőkönyve X Van Nincs
Játékpálya hitelesítés
Technikai követelmények
Mérkőzés, torna szintje NB II
Játékterület nagysága 38,00 méter x 15,40 méter
Oldalkifutó (m) 3,20 méter
Oldalkifutón túl 1.jv. oldalán (m) 0,00 méter
Alapvonali kifutón túl A térfél (m) 0,00 méter
Talaj borítása szintetikus
Játékmező színe SÖTÉT KÉK
Pálya vonalazása (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Bemelegítő terület (3x3m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér fix 200
Nézőtér állandó mobil 0
Elektromos eredményjelző X Van Nincs
Orvosi helyiség X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyzői öltöző 2 db X Megfelelő Nem megfelelő
Segédszemélyzet létszáma 0
Akadálymentes magasság 10,00 méter
Alapvonali kifutó (m) 10,00 méter
Oldalkifutón túl 2.jv. oldalán (m) 0,00 méter
Alapvonali kifutón túl B térfél (m) 0,00 méter
Világítás 540 luxtól 620 luxig
Kifutó színe VILÁGOS SZÜRKE
Pályavonal színe FEHÉR
Büntető terület (~1x1m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér ideiglenes mobil 0
Légkondicionálás X Van Nincs
Wifi X Van Nincs
Játékvezető öltöző 1 db X Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzésrendezéshez szükséges eszközök
Oszlopok (2,55 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Oszlopborítások (min. 2m) X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyháló (9.5-10 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennatartó tokok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennák (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény burkolás X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyvvezetői asztal X Megfelelő Nem megfelelő
Székek a jkv-i asztalhoz (5-7db) X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyv X Megfelelő Nem megfelelő
VB-11 Állásrendi űrlap X Megfelelő Nem megfelelő
Cserepadok (v. 13-13szék) X Megfelelő Nem megfelelő
Kézi eredményjelző (1-3db) X Megfelelő Nem megfelelő
Labdák száma 25 X Megfelelő Nem megfelelő
Hálómagasság mérő X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék háló (9.5-10m) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antennatartó tok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antenna (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Nyomásmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Pumpa X Megfelelő Nem megfelelő
Mérőszalag (min.25m) X Megfelelő Nem megfelelő
Liberó újrakijelölési mellény (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Hőmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Fénymérő X Megfelelő Nem megfelelő
Internet és tablet v. laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Stábtagok ruházata X Megfelelő Nem megfelelő
NB II
Cseretábla készletek (1-20) X Megfelelő Nem megfelelő
U21
Jelzőcsengő+fényjelző (buzzer) Megfelelő Nem megfelelő
Megfelelő hangosítás+bemondó Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzéslabda-tartó (6db-os) Megfelelő Nem megfelelő
NB I
Mezek színe Megfelelő Nem megfelelő
Törlőrongyok gyorstörlőknek Megfelelő Nem megfelelő
Szék a gyorstörlőknek (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Kisszék labdaszedőknek (6db) Megfelelő Nem megfelelő
Reklámelhelyezési installáció Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus jkv. laptop Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék laptop Megfelelő Nem megfelelő
Pendrive Megfelelő Nem megfelelő
Nyomtató Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus dugalj Megfelelő Nem megfelelő
Kábeles internet csatlakozás Megfelelő Nem megfelelő
Extraliga, NB I TV
Vonalbírói zászlók (4db) Megfelelő Nem megfelelő
Labdatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Ruhatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Páramérő + óra Megfelelő Nem megfelelő
Litescore/LEDbox Megfelelő Nem megfelelő
Egyéb
Megfelelő Nem megfelelő
Megjegyzés
dátum ellenőrzés lezár 2020.09.27. 14:50:40
sportszervezet hitelesítés 2020.09.27. 14:51:03
(21 143) TÍMÁR EDIT
NYILATKOZAT
VESC
Szokolikné Kalmár Judit (vezetőedző)
Magabiztos kezdéssel indult a bajnokság első idegenbeli meccse. Sajnos a második szettben megtorpant a lendület és bizonytalanabbá vált a nyitásfogadás, így ennek köszönhetően a játék szervezése is kikényszerített volt. Többször sikerült felzárkóznia csapatunknak, de újabb szettet nem sikerült rabolnunk.
MTK Budapest
MŰSOR, EREDMÉNYEK
Női NB II Nyugat `A` csoport
11:00 DELTA Röplabda SE - MTK Budapest
11:30 SZoESE - Közgáz Junior
11:30 SZoESE - MTK Budapest
16:00 VESC - DELTA Röplabda SE
16:00 DELTA Röplabda SE - 1. MCM-Diamant RÖAK
16:00 DELTA Röplabda SE - Széchenyi Győr
17:00 Közgáz Junior - BDSE/Emericus
17:00 Közgáz Junior - 1. MCM-Diamant RÖAK
2020. szeptember 27. vasárnap
11:30 BDSE/Emericus - PTE-PEAC 3 - 0
13:00 MTK Budapest - VESC 3 - 1
14:00 SZoESE - 1. MCM-Diamant RÖAK 1 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE - Közgáz Junior 3 - 0
2020. október 4. vasárnap
15:00 PTE-PEAC - SZoESE 0 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE - BDSE/Emericus 2 - 3
17:00 Széchenyi Győr - Közgáz Junior 1 - 3
2020. október 11. vasárnap
11:30 SZoESE - DELTA Röplabda SE 3 - 0
14:00 MTK Budapest - PTE-PEAC 3 - 0
16:00 VESC - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
17:00 BDSE/Emericus - Széchenyi Győr 3 - 0
2020. október 18. vasárnap
17:00 Széchenyi Győr - SZoESE 0 - 3
2020. október 25. vasárnap
13:00 MTK Budapest - Széchenyi Győr 3 - 0
2020. október 30. péntek
20:00 1. MCM-Diamant RÖAK - PTE-PEAC 3 - 0
2020. október 31. szombat
14:00 Széchenyi Győr - VESC 1 - 3
2020. november 1. vasárnap
17:00 BDSE/Emericus - SZoESE 3 - 0
2020. november 5. csütörtök
17:30 Közgáz Junior - MTK Budapest 0 - 3
2020. november 7. szombat
16:00 VESC - Közgáz Junior 3 - 0
2020. november 8. vasárnap
15:00 PTE-PEAC - DELTA Röplabda SE 0 - 3
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Széchenyi Győr 3 - 1
2020. november 14. szombat
14:00 Széchenyi Győr - PTE-PEAC 0 - 3
2020. november 15. vasárnap
17:00 BDSE/Emericus - VESC 3 - 1
2020. november 21. szombat
13:00 MTK Budapest - BDSE/Emericus 3 - 1
13:00 PTE-PEAC - Közgáz Junior 0 - 3
2020. november 22. vasárnap
14:30 1. MCM-Diamant RÖAK - BDSE/Emericus 0 - 3
16:00 VESC - SZoESE 3 - 0
2020. november 26. csütörtök
17:30 Közgáz Junior - DELTA Röplabda SE
2020. november 28. szombat
16:00 VESC - PTE-PEAC
2020. november 29. vasárnap
15:00 PTE-PEAC - BDSE/Emericus
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - SZoESE
16:00 VESC - MTK Budapest
2020. december 5. szombat
17:00 Közgáz Junior - Széchenyi Győr
2020. december 6. vasárnap
14:00 MTK Budapest - 1. MCM-Diamant RÖAK
14:00 SZoESE - PTE-PEAC
17:00 BDSE/Emericus - DELTA Röplabda SE
2020. december 13. vasárnap
Széchenyi Győr - BDSE/Emericus
13:00 PTE-PEAC - MTK Budapest
16:00 DELTA Röplabda SE - SZoESE
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - VESC
2021. január 9. szombat
13:30 PTE-PEAC - VESC
2021. január 10. vasárnap
11:00 MTK Budapest - DELTA Röplabda SE
17:00 BDSE/Emericus - Közgáz Junior
17:30 SZoESE - Széchenyi Győr
2021. január 16. szombat
15:00 Közgáz Junior - SZoESE
2021. január 17. vasárnap
Széchenyi Győr - MTK Budapest
15:00 PTE-PEAC - 1. MCM-Diamant RÖAK
16:00 DELTA Röplabda SE - VESC
2021. január 23. szombat
16:00 VESC - Széchenyi Győr
2021. január 24. vasárnap
12:00 MTK Budapest - Közgáz Junior
14:00 SZoESE - BDSE/Emericus
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - DELTA Röplabda SE
2021. január 30. szombat
17:00 Közgáz Junior - VESC
2021. január 31. vasárnap
Széchenyi Győr - 1. MCM-Diamant RÖAK
16:00 DELTA Röplabda SE - PTE-PEAC
17:00 BDSE/Emericus - MTK Budapest
2021. február 5. péntek
20:00 1. MCM-Diamant RÖAK - MTK Budapest
2021. február 7. vasárnap
13:00 MTK Budapest - SZoESE
15:00 PTE-PEAC - Széchenyi Győr
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Közgáz Junior
16:00 VESC - BDSE/Emericus
2021. február 13. szombat
17:00 Közgáz Junior - PTE-PEAC
2021. február 14. vasárnap
12:30 SZoESE - VESC
14:00 Széchenyi Győr - DELTA Röplabda SE
17:00 BDSE/Emericus - 1. MCM-Diamant RÖAK
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés