MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Palota VSN KFT
-
DVTK FUX
NB I Női Bajnokság / NB I Liga alapszakasz MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2019.10.19 - szombat 17:00 2. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2019/2020 70
helyszín TUNGSRAM CSARNOK BUDAPEST MEGYERI ÚT 6
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 0 23 10 14 0 X 23 19 22 31
vendég 3 25 25 25 3 X
játékvezetők vonalbírók
23 376 SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
42 024 MEZŐFFY ZSOLT TIBOR
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
21 157 NAGY GABRIELLA
Palota VSN KFT
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 KRIEGEL ÉVA 26 240
2 DOBOZI KINGA 27 825
4 BENEDEK GABRIELLA 23 333
5 THURÁNSZKY ALIZ 23 219
6 MISINSZKI IZABELLA FRANCISKA 29 363
7 MESTER ORSOLYA L1 21 372
8 TÓTH BERNADETT 23 369
9 KISS VIKTÓRIA 20 868
10 SZÉLES-NEIZER LILI 20 799
12 KIRÁLY DOMINIKA 24 274
13 KEEN ALEXANDRA L2 26 739
14 BLEICHER NÓRA C 23 297
16 CSUTORÁS BERNADETT 29 977
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
VALASIK MARIETTA vezetőedző 21 053
NÁDASI ANNA statisztikus 30 040
DVTK FUX
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 LEIDGEB NOÉMI 23 023
3 BERTÓK BETTINA L2 25 696
4 KISS EMESE 25 007
5 DÖMSÖDI TAMARA L1 27 857
6 SZAJKÓ TÍMEA C 21 139
7 TOPOR JULIA EWA 53 838
8 KOVÁCS EDINA 21 145
9 EGRI KLAUDIA 27 858
10 KUNDRÁK ESZTER 25 543
12 SITKU RENÁTA 26 908
14 SITKEY MARIANN 23 036
15 DONAGHY ALEX MEGAN 53 836
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
TOMA SÁNDOR vezetőedző 42 204
KOVÁCS ZOLTÁN BÉLA másodedző 20 351
JÁTÉKOSOK DATAPROJECT STATISZTIKA
Palota VSN KFT
mez név kód S1 S2 S3 S4 S5 SA P BP W SZ HI AS FO FH PS ES T TH TB TE E% BL
1 KRIEGEL ÉVA 26 240 4 4 5 6 1 1 5 1 17 65 12 26 5 1 6 23
2 DOBOZI KINGA 27 825 * 1
4 BENEDEK GABRIELLA 23 333 2 5 4 2 2 6 1 20 1 50 5 12 1 3 4 33
5 THURÁNSZKY ALIZ 23 219
6 MISINSZKI IZABELLA FRANCISKA 29 363 1 1 2 4 1 1 25
7 MESTER ORSOLYA 21 372 * * * 10 90 10
8 TÓTH BERNADETT 23 369
9 KISS VIKTÓRIA 20 868 6 6 3 4 2 7 3 2 2 100 50 6 1 2 33
10 SZÉLES-NEIZER LILI 20 799 1 1 2 9 2
12 KIRÁLY DOMINIKA 24 274 3 3 1 9 3 7 10 1 3 12 33 20 1 5 25 1
13 KEEN ALEXANDRA 26 739 * * *
14 BLEICHER NÓRA 23 297 5 2 1 3 2 1 5 2 40 20 6 1 1 1 17 1
16 CSUTORÁS BERNADETT 29 977 * 2 4 7 1 1 6 19 5 3 7 37
DVTK FUX
mez név kód S1 S2 S3 S4 S5 SA P BP W SZ HI AS FO FH PS ES T TH TB TE E% BL
1 LEIDGEB NOÉMI 23 023
3 BERTÓK BETTINA 25 696 * * * 3 67
4 KISS EMESE 25 007 3 4 5 6 2 4 6 1 1 8 1 4 50 2
5 DÖMSÖDI TAMARA 27 857 * * * 6 83
6 SZAJKÓ TÍMEA 21 139 6 1 2 5 4 5 8 4 75 8 3 38 2
7 TOPOR JULIA EWA 53 838 2 3 10 4 8 7 3 12 50 8 13 1 1 7 54
8 KOVÁCS EDINA 21 145 5 6 4 6 3 1 10 7 2 43 15 3 4 27 2
9 EGRI KLAUDIA 27 858 * * * 1 1 1 1 1 100 5 1 1 1 20
10 KUNDRÁK ESZTER 25 543 * 1 1 9 1 3 33 6 1 17
12 SITKU RENÁTA 26 908 1 2 3 3 3 2 21 1 2 2 1 50
14 SITKEY MARIANN 23 036 * 4 3 4 2 9 4 44
15 DONAGHY ALEX MEGAN 53 836 4 5 7 2 5 9 11 2 5 45 2
ÉLŐ EREDMÉNY - STATISZTIKA
STATISZTIKA
Statisztika
HÍREK
Női Extraliga: Izzasztó, de végül győztes csarnokavatás Újpesten
2019.10.19. Versenyek

Szombaton két női Extraliga és három NB I-es mérkőzést játszottak le.

Palota VSN KFT
DVTK FUX
MŰSOR, EREDMÉNYEK
NB I Liga alapszakasz
DSZC - Eötvös DSE - Gödöllői RC
DVTK FUX - Budaörsi DSE
DVTK FUX - DSZC - Eötvös DSE
Budaörsi DSE - Palota VSN KFT
DSZC - Eötvös DSE - Budaörsi DSE
Szent Benedek RA - Palota VSN KFT
MÁV Előre-BERICAP - TFSE
MÁV Előre-BERICAP - Szent Benedek RA
TFSE - Gödöllői RC
Palota VSN KFT - TFSE
Gödöllői RC - MÁV Előre-BERICAP
Szent Benedek RA - DVTK FUX
2019. október 11. péntek
19:30 DVTK FUX - TFSE 2 - 3
2019. október 12. szombat
17:00 MÁV Előre-BERICAP - Gödöllői RC 3 - 1
2019. október 13. vasárnap
17:00 Szent Benedek RA - Budaörsi DSE 3 - 0
2019. október 19. szombat
13:00 DSZC - Eötvös DSE - Budaörsi DSE 0 - 3
17:00 Palota VSN KFT - DVTK FUX 0 - 3
17:00 MÁV Előre-BERICAP - Szent Benedek RA 3 - 2
2019. október 20. vasárnap
18:00 Gödöllői RC - TFSE 2 - 3
2019. október 23. szerda
18:30 DVTK FUX - Budaörsi DSE 3 - 0
2019. október 26. szombat
15:00 DSZC - Eötvös DSE - MÁV Előre-BERICAP 0 - 3
18:00 Szent Benedek RA - Gödöllői RC 3 - 0
18:00 TFSE - Palota VSN KFT 3 - 0
2019. november 2. szombat
17:00 Budaörsi DSE - TFSE 3 - 2
17:00 MÁV Előre-BERICAP - DVTK FUX 3 - 2
18:00 Gödöllői RC - Palota VSN KFT 2 - 3
18:00 Szent Benedek RA - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
2019. november 8. péntek
19:30 DVTK FUX - Szent Benedek RA 3 - 0
2019. november 9. szombat
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Gödöllői RC 3 - 2
17:00 Palota VSN KFT - Budaörsi DSE 3 - 1
18:00 TFSE - MÁV Előre-BERICAP 1 - 3
2019. november 16. szombat
17:00 MÁV Előre-BERICAP - Palota VSN KFT 3 - 2
18:00 Gödöllői RC - Budaörsi DSE 1 - 3
18:00 Szent Benedek RA - TFSE 3 - 0
2019. november 23. szombat
17:00 Palota VSN KFT - Szent Benedek RA 0 - 3
18:00 Gödöllői RC - DVTK FUX 0 - 3
18:30 Budaörsi DSE - MÁV Előre-BERICAP 3 - 1
18:30 DSZC - Eötvös DSE - TFSE 0 - 3
2019. november 29. péntek
19:00 DSZC - Eötvös DSE - Palota VSN KFT 0 - 3
2019. november 30. szombat
17:00 Palota VSN KFT - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
18:00 Gödöllői RC - MÁV Előre-BERICAP 0 - 3
18:00 TFSE - DVTK FUX 1 - 3
18:30 Budaörsi DSE - Szent Benedek RA 0 - 3
2019. december 7. szombat
18:00 TFSE - Gödöllői RC 3 - 0
18:30 Budaörsi DSE - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
2019. december 8. vasárnap
18:00 Szent Benedek RA - MÁV Előre-BERICAP 3 - 1
18:30 DVTK FUX - Palota VSN KFT 3 - 0
2019. december 12. csütörtök
19:30 Palota VSN KFT - TFSE 1 - 3
2019. december 13. péntek
18:00 MÁV Előre-BERICAP - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
19:00 Gödöllői RC - Szent Benedek RA 0 - 3
2019. december 14. szombat
17:00 Budaörsi DSE - DVTK FUX 3 - 2
2019. december 21. szombat
13:00 DSZC - Eötvös DSE - DVTK FUX 0 - 3
2020. január 11. szombat
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Szent Benedek RA 0 - 3
17:00 Palota VSN KFT - Gödöllői RC 3 - 2
18:00 TFSE - Budaörsi DSE 3 - 1
18:30 DVTK FUX - MÁV Előre-BERICAP 3 - 0
2020. január 18. szombat
17:00 MÁV Előre-BERICAP - TFSE 0 - 3
17:00 Budaörsi DSE - Palota VSN KFT 3 - 2
18:00 Gödöllői RC - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
18:00 Szent Benedek RA - DVTK FUX 3 - 0
2020. január 24. péntek
19:30 Palota VSN KFT - MÁV Előre-BERICAP 0 - 3
2020. január 25. szombat
18:00 TFSE - Szent Benedek RA 0 - 3
18:30 Budaörsi DSE - Gödöllői RC 3 - 2
19:00 DVTK FUX - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
2020. február 1. szombat
17:00 MÁV Előre-BERICAP - Budaörsi DSE 3 - 1
18:00 Szent Benedek RA - Palota VSN KFT 3 - 0
18:30 DVTK FUX - Gödöllői RC 3 - 1
18:30 TFSE - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
2020. február 8. szombat
18:00 Szent Benedek RA - DSZC - Eötvös DSE 3 - 1
18:00 DVTK FUX - Gödöllői RC 3 - 1
18:00 TFSE - Budaörsi DSE 3 - 1
18:30 MÁV Előre-BERICAP - Palota VSN KFT 3 - 0
2020. február 22. szombat
16:00 MÁV Előre-BERICAP - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
17:00 Palota VSN KFT - Gödöllői RC 0 - 3
18:00 TFSE - DVTK FUX 0 - 3
18:30 Budaörsi DSE - Szent Benedek RA 0 - 3
2020. február 28. péntek
19:45 DVTK FUX - MÁV Előre-BERICAP 3 - 0
2020. február 29. szombat
18:00 Gödöllői RC - Budaörsi DSE 3 - 0
19:30 DSZC - Eötvös DSE - Palota VSN KFT 2 - 3
2020. március 4. szerda
18:45 Szent Benedek RA - TFSE 3 - 0
2020. március 7. szombat
17:00 Palota VSN KFT - DVTK FUX 0 - 3
18:00 Gödöllői RC - Szent Benedek RA 1 - 3
18:00 TFSE - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
18:30 Budaörsi DSE - MÁV Előre-BERICAP 3 - 2
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés