MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Röpisuli Sportegyesület
-
Palota RSC
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály / U15 OGYB III. osztály NYUGAT KVALI `R` MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2022.04.10 - vasárnap 17:30 teremröplabda női U15 bajnoki (csoport) 2021/2022 5 806
helyszín HIT CSARNOK AJKA AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 1 25 16 20 1 X 18 21 20 14
vendég 2 16 25 25 2 X
játékvezetők vonalbírók
42 084 KÁDÁR LÁSZLÓ ISTVÁN
66 006 DENCSŐ BALÁZS DR.
játékvezető ellenőr challenge játékvezető jegyzőkönyvvezető
32 038 HALLA VIRÁG REBEKA
Röpisuli Sportegyesület
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 ZSOLDOS ESZTER 55 535
3 BALI DIÁNA ANTÓNIA 47 302
5 MOLNÁR FRUZSINA C 42 995
6 RÓZSA DORKA 32 326
7 TAKÁCS SÁRA BOGLÁRKA 63 801
9 PAPP LILLA BOGLÁRKA 58 973
11 BERECZ ANNA KRISZTINA 58 970
12 LÁSZLÓ PATRÍCIA 67 313
13 BESZERDIK ESZTER 61 041
15 RÁCZ CINTIA JUDIT 44 717
16 BALOGH ALEXANDRA 31 811
17 PADI NOÉMI 43 102
8 MEKLER ROZÁLIA KLÁRA L1 58 971
4 TOKOLICS MOIRA L2 35 830
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
NIMSZ KATALIN vezetőedző 21 566
Palota RSC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
3 TÓTH LÍDIA ZOÉ 64 278
4 HÁMORI ZARA ZOÉ 56 425
7 GARAY FLORINA LUCA 54 047
8 ENDRŐDI NOÉMI 59 427
10 LE KHANH NGOC 55 293
11 HERMANN PANNA C 30 866
12 JANKA DORINA ÉVA 54 252
2 BÖTKÖS FLÓRA L1 59 146
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
KOVÁCS PÉTER vezetőedző 42 872
Röpisuli Sportegyesület
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U15 OGYB III. osztály NYUGAT KVALI `R`
2022. március 5. szombat
10:00 Palota RSC - BTDSE `A` 2 - 1
11:30 ÉDRA-Tata - Röpisuli Sportegyesület 3 - 0
13:00 BTDSE `A` - ÉDRA-Tata 0 - 3
14:30 Palota RSC - Röpisuli Sportegyesület 3 - 0
16:00 Röpisuli Sportegyesület - BTDSE `A` 0 - 3
17:30 Palota RSC - ÉDRA-Tata 0 - 3
2022. április 10. vasárnap
10:00 Röpisuli Sportegyesület - ÉDRA-Tata 0 - 3
11:30 Palota RSC - BTDSE `A` 3 - 0
13:00 ÉDRA-Tata - Palota RSC 2 - 1
14:30 Röpisuli Sportegyesület - BTDSE `A` 3 - 0
16:00 BTDSE `A` - ÉDRA-Tata 0 - 3
17:30 Röpisuli Sportegyesület - Palota RSC 1 - 2
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés