MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
DEAC SNK Kft.
-
DUNAFERR SE
Férfi Magyar Kupa / Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2018.10.21 - vasárnap 17:00 teremröplabda férfi felnőtt kupa (kieséses) 2018/2019 575
helyszín DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 25 22 22 28 15 2 X 22 21 24 27 14 100
vendég 2 23 25 25 26 8 1 X
játékvezetők vonalbírók
22 411 SÍK BARBARA
22 129 TILLMANN GYULA ZSOLT
játékvezető ellenőr challenge játékvezető jegyzőkönyvvezető
DEAC SNK Kft.
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 REMETE LÁSZLÓ 27 217
4 HUBICSKA PATRIK 22 619
8 CHIN CHUN-JU 30 806
9 PALLÓS GERGŐ 25 812
10 NAGY ATTILA ÁDÁM 28 897
11 BUDAI BALÁZS 28 346
12 SZIKSZAI MARCELL 28 552
14 KISS IMRE 29 057
16 MÉSZÁROS ZOLTÁN IMRE L1 23 099
17 BAGICS BALÁZS C 20 388
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
FODOR ANTAL vezetőedző 42 007
DUNAFERR SE
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
6 TOMANÓCZY BÁLINT 26 817
7 LACZI DOMINIK 27 195
8 IVÁN BENCE 28 827
9 CSIZMADIA TAMÁS MARTIN 26 814
13 HATVANY ZSOLT C 20 373
14 IVÁN GERGŐ 29 549
15 MIHUCZ CSABA 30 339
16 MÓRÓ ÁKOS 26 815
17 SÁRKÖZI KÁLMÁN L1 28 826
18 MATYIÁK ÁRPÁD 28 724
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
TOMANÓCZY TIBOR vezetőedző 20 355 X
SZABÓ GÁBOR másodedző 20 358
MŰSOR, EREDMÉNYEK
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
2018. október 2. kedd
17:30 MÁV ELŐRE SC - SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET 3 - 1
2018. október 17. szerda
20:00 MEAFC - MISKOLC - Szolnoki Röplabda Klub 0 - 3
2018. október 18. csütörtök
18:00 SÜMEGI RÖPLABDA EGYESÜLET - MÁV ELŐRE SC 0 - 3
20:00 PTE-PEAC - LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE 0 - 3
2018. október 21. vasárnap
17:00 DEAC SNK Kft. - DUNAFERR SE 3 - 2
2018. október 24. szerda
20:00 TFSE - Fino Kaposvár SE 0 - 3
20:00 LV SPORT PÉNZÜGYŐR SE - PTE-PEAC 3 - 0
2018. október 26. péntek
18:00 SZESE Győr - VRCK VOLLEYBALL KFT. 0 - 3
19:00 DUNAFERR SE - DEAC SNK Kft. 2 - 3
2018. október 31. szerda
18:00 VRCK VOLLEYBALL KFT. - SZESE Győr 3 - 0
19:30 PÉNZÜGYŐR SE DEBRECEN - MAFC-BME 0 - 3
2018. november 4. vasárnap
17:00 SZRSE - KECSKEMÉTI RC 0 - 3
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés