MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
-
ZTE RÖPLABDA KLUB
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. osztály / III. osztály Nyugat Alsóház 5-8. helyért MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2021.05.09 - vasárnap 13:30 2. teremröplabda női U17 bajnoki (csoport) 2020/2021 5 673
helyszín VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA SPORT UTCA 23
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 25 25 25 2 X 11 13 15
vendég 0 10 5 13 1 X
játékvezetők vonalbírók
42 064 PRUKNER TIBOR
42 063 ŐRI ATTILA
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
32 038 HALLA VIRÁG REBEKA
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 KATONA-BERZSENYI ROZINA 31 814
3 HALLA ZSÓFIA 31 822
4 SZABÓ KÍRA 31 824
6 KISS BOGLÁRKA 31 815
8 MARTON LILI KATALIN 31 818
9 IGNÁCZ LARA EMMA 55 278
10 HOFFMANN ANDREA 31 821
11 KOVÁCS VIRÁG C 31 819
12 DALNOKI JANKA 31 812
14 LÁSZLÓ ZSUZSANNA L1 43 101
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
POÓR TAMÁSNÉ vezetőedző 21 643
ZTE RÖPLABDA KLUB
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 KOVÁTS DOROTTYA 43 151
4 SIMON JÚLIA ANNAMÁRIA C 36 220
6 TÓTH-PAYET ELISABETH 59 193
7 TASNÁDI FANNI 36 222
8 HORVÁTH ALIZ 56 691
9 KISS BOGLÁRKA 36 360
10 KOMÁDY ZSÓFIA 34 913
11 PÉTER ESZTER 34 915
13 FARKAS FANNI 34 254
18 SIMON SZÓFIA 56 197
3 BALOGH ZSANETT VERONIKA L1 36 223
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
BALÁZS ERIK vezetőedző 42 156
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
ZTE RÖPLABDA KLUB
MŰSOR, EREDMÉNYEK
III. osztály Nyugat Alsóház 5-8. helyért
2021. április 24. szombat
10:00 ZTE RÖPLABDA KLUB - SZoESE - A 0 - 3
11:30 Veszprém RK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 0 - 3
13:00 SZoESE - A - Veszprém RK 3 - 0
14:30 ZTE RÖPLABDA KLUB - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 0 - 3
16:00 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - SZoESE - A 2 - 3
17:30 Veszprém RK - ZTE RÖPLABDA KLUB 0 - 3
2021. május 9. vasárnap
09:00 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - Veszprém RK 3 - 0
10:30 SZoESE - A - ZTE RÖPLABDA KLUB 3 - 0
12:00 Veszprém RK - SZoESE - A 0 - 3
13:30 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - ZTE RÖPLABDA KLUB 3 - 0
15:00 ZTE RÖPLABDA KLUB - Veszprém RK 2 - 3
16:30 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - SZoESE - A 3 - 2
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés