MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Röpisuli Sportegyesület
-
DSE Röplabda Akadémia
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály / III. o. Nyugat Felsőház Középszakasz MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2021.03.28 - vasárnap 10:00 4. teremröplabda női U15 bajnoki (csoport) 2020/2021 4 460
helyszín VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA SPORT UTCA 23
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 0 18 21 16 1 X 21 23 19 zárt kapu
vendég 3 25 25 25 2 X
játékvezetők vonalbírók
30 056 MEZŐFFY EMÍLIA ANNA
33 571 MÁRIA BENEDEK ZSOLT
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
32 038 HALLA VIRÁG REBEKA
Röpisuli Sportegyesület
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
3 MOLNÁR FRUZSINA 42 995
6 KISS BOGLÁRKA 31 815
7 ZSOLDOS ESZTER 55 535
11 KATONA-BERZSENYI ROZINA C 31 814
12 RÓZSA DORKA 32 326
13 MUSZÁJ NÓRA 55 279
14 PEGÁN PETRA 55 277
17 PADI NOÉMI 43 102
9 LÁSZLÓ ZSUZSANNA L1 43 101
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
NIMSZ KATALIN vezetőedző 21 566
DSE Röplabda Akadémia
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 TOMANÓCZY ESZTER 31 100
2 TAKÁCS REGINA ANNA 59 081
3 SZALAI LILI 59 080
4 PLÓSZ REGINE ÁGNES 59 147
5 TAKÁCS NIKOLETT ÉVA 44 325
6 LÁSZLÓ KRISZTINA 60 602
12 CSIZMADIA MAJA 37 585
14 PÁSZ REBEKA 36 528
18 BUDAI KAMILLA 60 601
20 TÓTH EMÍLIA HAJNALKA 36 566
25 SIMON RÉKA 31 096
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
GELENCSÉR BALÁZS vezetőedző 20 348
Mérkőzés ellenőri jelentés (Teremröplabda) VB-19
Dátum 2021.03.28. Időpont 10:00 Szezon 2020/2021 Mérkőzés kódja 4 460
Létesítmény neve VÁROSI SPORTCSARNOK / AJKA
Röpisuli Sportegyesület - DSE Röplabda Akadémia
A sportszervezet tölti ki
Képviselő neve Magvas Istvánné Orvosi ügyeletes neve
A játékvezetők/szövetségi ellenőr tölti(k) ki
Hivatalos személyek
Szövetségi ellenőr neve
1. sz. játékvezető neve MEZŐFFY EMÍLIA ANNA 2. sz. játékvezető neve MÁRIA BENEDEK ZSOLT
Jegyzőkönyvvezető neve HALLA VIRÁG REBEKA Licence száma 7
Statisztikus neve Licence száma
Rendezői létszám Főrendező + 0 Biztonságtechnikai bejárás jegyzőkönyve Van X Nincs
Játékpálya hitelesítés
Technikai követelmények
Mérkőzés, torna szintje U15
Játékterület nagysága 28,00 méter x 15,00 méter
Oldalkifutó (m) 3,00 méter
Oldalkifutón túl 1.jv. oldalán (m) 2,50 méter
Alapvonali kifutón túl A térfél (m) 6,00 méter
Talaj borítása parketta
Játékmező színe VILÁGOS BARNA
Pálya vonalazása (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Bemelegítő terület (3x3m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér fix 500
Nézőtér állandó mobil 0
Elektromos eredményjelző X Van Nincs
Orvosi helyiség Megfelelő X Nem megfelelő
Versenyzői öltöző 6 db X Megfelelő Nem megfelelő
Segédszemélyzet létszáma 0
Akadálymentes magasság 11,00 méter
Alapvonali kifutó (m) 5,00 méter
Oldalkifutón túl 2.jv. oldalán (m) 2,50 méter
Alapvonali kifutón túl B térfél (m) 6,00 méter
Világítás 420 luxtól 800 luxig
Kifutó színe VILÁGOS BARNA
Pályavonal színe FEHÉR
Büntető terület (~1x1m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér ideiglenes mobil 0
Légkondicionálás Van X Nincs
Wifi X Van Nincs
Játékvezető öltöző 1 db X Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzésrendezéshez szükséges eszközök
Oszlopok (2,55 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Oszlopborítások (min. 2m) X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyháló (9.5-10 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennatartó tokok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennák (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény Megfelelő X Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény burkolás X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyvvezetői asztal X Megfelelő Nem megfelelő
Székek a jkv-i asztalhoz (5-7db) X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyv X Megfelelő Nem megfelelő
VB-11 Állásrendi űrlap X Megfelelő Nem megfelelő
Cserepadok (v. 13-13szék) X Megfelelő Nem megfelelő
Kézi eredményjelző (1-3db) X Megfelelő Nem megfelelő
Labdák száma 15 X Megfelelő Nem megfelelő
Hálómagasság mérő X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék háló (9.5-10m) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antennatartó tok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antenna (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Nyomásmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Pumpa X Megfelelő Nem megfelelő
Mérőszalag (min.25m) X Megfelelő Nem megfelelő
Liberó újrakijelölési mellény (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Hőmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Fénymérő X Megfelelő Nem megfelelő
Internet és tablet v. laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Stábtagok ruházata X Megfelelő Nem megfelelő
NB II
Cseretábla készletek (1-20) Megfelelő Nem megfelelő
U21
Jelzőcsengő+fényjelző (buzzer) Megfelelő Nem megfelelő
Megfelelő hangosítás+bemondó Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzéslabda-tartó (6db-os) Megfelelő Nem megfelelő
NB I
Mezek színe Megfelelő Nem megfelelő
Törlőrongyok gyorstörlőknek Megfelelő Nem megfelelő
Szék a gyorstörlőknek (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Kisszék labdaszedőknek (6db) Megfelelő Nem megfelelő
Reklámelhelyezési installáció Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus jkv. laptop Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék laptop Megfelelő Nem megfelelő
Pendrive Megfelelő Nem megfelelő
Nyomtató Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus dugalj Megfelelő Nem megfelelő
Kábeles internet csatlakozás Megfelelő Nem megfelelő
Extraliga, NB I TV
Vonalbírói zászlók (4db) Megfelelő Nem megfelelő
Labdatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Ruhatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Páramérő + óra Megfelelő Nem megfelelő
Litescore/LEDbox Megfelelő Nem megfelelő
Egyéb
Megfelelő Nem megfelelő
Megjegyzés
A játékvezetői emelvény nem állítható.
Az oszlopok közel vannak a pálya oldlvonalához (nincs 1 méter).
dátum ellenőrzés lezár 2021.03.28. 11:22:03
sportszervezet hitelesítés 2021.03.28. 11:22:27
(42 347) MAGVAS ISTVÁNNÉ
Röpisuli Sportegyesület
DSE Röplabda Akadémia
MŰSOR, EREDMÉNYEK
III. o. Nyugat Felsőház Középszakasz
10:00 PTE-PEAC - RÖAK Kaposvár `B`
10:00 TFSE - Kalocsa - BVSC-Zugló `B`
11:30 DSE Röplabda Akadémia - RÖAK Kaposvár `B`
11:30 BVSC-Zugló `B` - Sümeg-Dabronc
13:00 PTE-PEAC - DSE Röplabda Akadémia
2021. február 20. szombat
10:00 VESC - Röpisuli Sportegyesület 3 - 2
11:30 RÖAK Kaposvár `B` - TFSE - Kalocsa 3 - 0
13:00 Röpisuli Sportegyesület - RÖAK Kaposvár `B` 2 - 3
14:30 VESC - TFSE - Kalocsa 3 - 1
16:00 TFSE - Kalocsa - Röpisuli Sportegyesület 1 - 3
17:30 RÖAK Kaposvár `B` - VESC 3 - 0
2021. február 21. vasárnap
10:00 DSE Röplabda Akadémia - Győri DRC 3 - 0
10:00 Veszprém Volley Kék - Nyugat-Balatoni RSE 3 - 1
11:30 Sümeg-Dabronc - Szombathelyi Sportiskola 3 - 2
11:30 BVSC-Zugló `B` - PTE-PEAC 3 - 0
13:00 Győri DRC - Sümeg-Dabronc 1 - 3
13:00 Nyugat-Balatoni RSE - BVSC-Zugló `B` 0 - 3
14:30 DSE Röplabda Akadémia - Szombathelyi Sportiskola 0 - 3
14:30 Veszprém Volley Kék - PTE-PEAC 3 - 1
14:30 PTE-PEAC - Nyugat-Balatoni RSE 3 - 0
16:00 Szombathelyi Sportiskola - Győri DRC 3 - 0
17:30 Sümeg-Dabronc - DSE Röplabda Akadémia 3 - 1
17:30 BVSC-Zugló `B` - Veszprém Volley Kék 3 - 1
2021. február 27. szombat
10:00 Szombathelyi Sportiskola - Röpisuli Sportegyesület 3 - 0
10:00 Nyugat-Balatoni RSE - VESC 3 - 0
11:30 VESC - Győri DRC 1 - 3
13:00 Szombathelyi Sportiskola - Veszprém Volley Kék 3 - 0
13:00 Nyugat-Balatoni RSE - Győri DRC 3 - 0
2021. március 6. szombat
11:30 TFSE - Kalocsa - Sümeg-Dabronc 0 - 3
2021. március 13. szombat
10:00 VESC - Szombathelyi Sportiskola 0 - 3
10:00 Nyugat-Balatoni RSE - Röpisuli Sportegyesület 3 - 0
11:30 Szombathelyi Sportiskola - PTE-PEAC 3 - 0
11:30 Röpisuli Sportegyesület - Sümeg-Dabronc 1 - 3
13:00 VESC - PTE-PEAC 2 - 3
13:00 Nyugat-Balatoni RSE - Sümeg-Dabronc 3 - 1
2021. március 14. vasárnap
10:00 DSE Röplabda Akadémia - Veszprém Volley Kék 3 - 0
11:30 TFSE - Kalocsa - Veszprém Volley Kék 0 - 3
13:00 DSE Röplabda Akadémia - TFSE - Kalocsa 3 - 0
2021. március 27. szombat
10:00 Veszprém Volley Kék - VESC 3 - 2
10:00 Szombathelyi Sportiskola - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
11:30 VESC - Sümeg-Dabronc 1 - 3
11:30 Győri DRC - PTE-PEAC 3 - 0
11:30 Nyugat-Balatoni RSE - RÖAK Kaposvár `B` 0 - 3
13:00 Veszprém Volley Kék - Sümeg-Dabronc 0 - 3
13:00 PTE-PEAC - TFSE - Kalocsa 0 - 3
13:00 Szombathelyi Sportiskola - Nyugat-Balatoni RSE 3 - 0
14:30 Győri DRC - TFSE - Kalocsa 1 - 3
2021. március 28. vasárnap
10:00 Röpisuli Sportegyesület - DSE Röplabda Akadémia 0 - 3
11:30 DSE Röplabda Akadémia - BVSC-Zugló `B` 3 - 0
13:00 Röpisuli Sportegyesület - BVSC-Zugló `B` 3 - 0
2021. április 17. szombat
10:00 Veszprém Volley Kék - Győri DRC 3 - 0
11:30 Röpisuli Sportegyesület - Győri DRC 3 - 0
13:00 Veszprém Volley Kék - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 1
14:30 Sümeg-Dabronc - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 1
16:00 PTE-PEAC - Röpisuli Sportegyesület 0 - 3
17:30 Sümeg-Dabronc - PTE-PEAC 3 - 0
2021. április 24. szombat
10:00 VESC - DSE Röplabda Akadémia 0 - 3
11:30 DSE Röplabda Akadémia - Nyugat-Balatoni RSE 3 - 0
13:00 Nyugat-Balatoni RSE - TFSE - Kalocsa 0 - 3
14:30 Szombathelyi Sportiskola - TFSE - Kalocsa 3 - 1
2021. április 25. vasárnap
10:00 Győri DRC - BVSC-Zugló `B` 3 - 0
11:30 BVSC-Zugló `B` - RÖAK Kaposvár `B`
13:00 Győri DRC - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
2021. május 4. kedd
18:00 Röpisuli Sportegyesület - Veszprém Volley Kék 2 - 3
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés