MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
DEAC - BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA SPORTEGYESÜLET
NB II Női Bajnokság / NB II női Keleti csoport alapszakasz MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2018.11.17 - szombat 15:00 8. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2018/2019 439
helyszín DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 0 18 18 19 0 X 20 21 20 50
vendég 3 25 25 25 3 X
játékvezetők vonalbírók
22 640 VILLÁS TIBOR RICHÁRD
42 027 BODROGI LÁSZLÓ GYÖRGY
játékvezető ellenőr challenge referee
DEAC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 SZABÓ CSENGE C 27 178
5 BARDÓCZ BRIGITTA L1 25 645
7 BORÓK ORSOLYA 30 754
8 GÉGÉNY FLÓRA ENIKŐ 24 201
9 GOSZTOLA RÉKA 42 996
11 TÓTH KITTI 20 888
12 SITKU RENÁTA 26 908
13 BANCSI JUDIT 27 171
15 SCHWEGLER GERDA L2 24 839
16 KISS DANIELLA 25 695
17 RATKOS PETRA 26 905
19 PÉTERI VANDA FLÓRA 29 423
20 MAYER FLÓRA 42 957
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
KUSZKÓ ZSOLT vezetőedző 42 336
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA SPORTEGYESÜLET
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 VERES CINTIA KITTI 29 879
4 SEBESTYÉN FLÓRA 29 007
5 FELD BETTINA 30 280
10 BOSKÓ ÁGNES C 29 882
11 GELLÉN VIKTÓRIA 30 286
12 TATÁR GRÉTA 29 878
13 ARACZKI GYÖNGYVÉR 29 880
14 FÁBIÁN KATA 30 617
15 BOSKÓ LILI 27 900
17 SZŰCS GRÉTA 30 283
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
LEISZT MÁTÉ vezetőedző 20 030
MŰSOR, EREDMÉNYEK
NB II női Keleti csoport alapszakasz
2018. szeptember 29. szombat
15:00 FATUM -NYÍREGYHÁZA - KISPEST SE 3 - 2
15:00 DEAC - MVSC-MVSI 3 - 0
16:00 BÉKÉSCSABAI RSE - JÁSZBERÉNYI RK 3 - 0
17:00 RÖPKE SE - SZEGEDI RSE 3 - 1
2018. október 6. szombat
13:00 KISPEST SE - DEAC 3 - 0
13:00 SZEGEDI RSE - FATUM -NYÍREGYHÁZA 0 - 3
14:00 MVSC-MVSI - BÉKÉSCSABAI RSE 0 - 3
15:00 DSZC-EÖTVÖS DSE - RÖPKE SE 3 - 1
18:00 JÁSZBERÉNYI RK - DVTK 3 - 2
2018. október 13. szombat
16:00 SZEGEDI RSE - BÉKÉSCSABAI RSE 3 - 1
2018. október 14. vasárnap
11:00 DVTK - MVSC-MVSI 3 - 0
13:00 BÉKÉSCSABAI RSE - KISPEST SE 3 - 1
14:00 FATUM -NYÍREGYHÁZA - DSZC-EÖTVÖS DSE 1 - 3
15:00 DEAC - SZEGEDI RSE 3 - 1
2018. október 21. vasárnap
13:00 KISPEST SE - DVTK 3 - 1
15:00 DSZC-EÖTVÖS DSE - DEAC 3 - 0
17:00 RÖPKE SE - FATUM -NYÍREGYHÁZA 3 - 2
2018. október 27. szombat
11:00 DVTK - SZEGEDI RSE 0 - 3
14:00 BÉKÉSCSABAI RSE - DSZC-EÖTVÖS DSE 3 - 1
14:00 DEAC - RÖPKE SE 3 - 1
18:00 JÁSZBERÉNYI RK - MVSC-MVSI 3 - 0
2018. október 28. vasárnap
14:00 FATUM -NYÍREGYHÁZA - DEAC 3 - 0
2018. november 3. szombat
15:00 DSZC-EÖTVÖS DSE - DVTK 3 - 1
17:00 RÖPKE SE - BÉKÉSCSABAI RSE 2 - 3
18:00 KISPEST SE - JÁSZBERÉNYI RK 1 - 3
2018. november 10. szombat
17:00 DVTK - RÖPKE SE 1 - 3
2018. november 11. vasárnap
15:00 BÉKÉSCSABAI RSE - FATUM -NYÍREGYHÁZA 3 - 0
17:00 MVSC-MVSI - KISPEST SE 1 - 3
18:00 JÁSZBERÉNYI RK - SZEGEDI RSE 3 - 0
2018. november 16. péntek
17:00 FATUM -NYÍREGYHÁZA - DVTK 3 - 0
2018. november 17. szombat
15:00 DSZC-EÖTVÖS DSE - JÁSZBERÉNYI RK 3 - 0
15:00 DEAC - BÉKÉSCSABAI RSE 0 - 3
15:00 SZEGEDI RSE - MVSC-MVSI 3 - 0
2018. november 24. szombat
11:00 DVTK - DEAC 3 - 2
13:00 KISPEST SE - SZEGEDI RSE 3 - 0
17:00 MVSC-MVSI - DSZC-EÖTVÖS DSE 0 - 3
18:00 JÁSZBERÉNYI RK - RÖPKE SE 3 - 0
2018. november 30. péntek
11:00 DVTK - BÉKÉSCSABAI RSE 0 - 3
17:00 BÉKÉSCSABAI RSE - DVTK 3 - 0
2018. december 2. vasárnap
14:00 FATUM -NYÍREGYHÁZA - JÁSZBERÉNYI RK 3 - 1
15:00 DSZC-EÖTVÖS DSE - KISPEST SE 3 - 0
17:00 RÖPKE SE - MVSC-MVSI 3 - 1
2018. december 8. szombat
13:00 KISPEST SE - RÖPKE SE 3 - 2
16:00 SZEGEDI RSE - DSZC-EÖTVÖS DSE 1 - 3
17:00 MVSC-MVSI - FATUM -NYÍREGYHÁZA 0 - 3
18:00 JÁSZBERÉNYI RK - DEAC 3 - 0