MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
DVTK FUX
-
TFSE
NB I Női Bajnokság / Női NB I Liga Kvalifikáló kör MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2019.03.23 - szombat 19:30 teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2018/2019 4 092
helyszín GENERALI ARENA MISKOLC GÖRGEY ARTÚR UTCA 19
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 1 15 10 25 14 0 X 17 17 22 15 201
vendég 3 25 25 19 25 3 X
játékvezetők vonalbírók
23 376 SOLTÉSZ RÓBERT LÁSZLÓ
25 286 BÁTKAI-KATONA ÁGNES
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
DVTK FUX
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 ROHÁLY ROXÁNA FANNI 27 860
3 KISS VIVIEN 23 032
4 KISS EMESE 25 007
5 DÖMSÖDI TAMARA L2 27 857
6 SZAJKÓ TÍMEA C 21 139
8 KOVÁCS EDINA 21 145
9 EGRI KLAUDIA 27 858
10 KUNDRÁK ESZTER 25 543
12 BERTÓK BETTINA 25 696
13 NAGY ZSANETT L1 21 526
14 SITKEY MARIANN 23 036
20 SITKU RENÁTA 26 908
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
TOMA SÁNDOR vezetőedző 42 204
TFSE
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 RIBEIRO ARAUJO DEBORA 28 902
3 DOBROVITS RENÁTA L1 23 414
4 RÁCZ ANNAMÁRIA 27 028
6 VILLÁM CSENGE 27 748
8 VERESS KATA 27 877
9 OLÁH DÓRA 26 540
11 CZAKÓ BERNADETT 23 681
12 SZABÓ ÁGNES 24 699
13 POÓR ALEXANDRA C 20 918
15 NÉMETH JUDIT 23 122
16 HORVÁTH ZITA ZSÓFIA 27 168
18 ZGYERKA-ÉDES ANETT 25 377
20 BOLLER ANNA L2 28 548
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
MOLNÁR ISTVÁN vezetőedző 23 736
STATISZTIKA
STATISZTIKAI FÁJL
HÍREK
Női NB I: vendégsikerek jászberényi vezéráldozattal
2019.03.24. Versenyek

Két-két mérkőzést játszottak le a női Extraliga-osztályozóján és az NB I-ben.

MŰSOR, EREDMÉNYEK
Női NB I Liga Kvalifikáló kör
2019. március 14. csütörtök
16:00 DVTK FUX - PALOTA VSN KFT 3 - 0
19:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - TFSE 3 - 2
2019. március 17. vasárnap
16:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - DVTK FUX 3 - 2
18:00 TFSE - PALOTA VSN KFT 3 - 2
2019. március 23. szombat
18:00 PALOTA VSN KFT - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
19:30 DVTK FUX - TFSE 1 - 3
2019. március 31. vasárnap
18:00 TFSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 0
18:00 PALOTA VSN KFT - DVTK FUX 2 - 3
2019. április 7. vasárnap
18:00 PALOTA VSN KFT - TFSE 1 - 3
19:30 DVTK FUX - PENTA GÖDÖLLŐI RC 2 - 3
2019. április 12. péntek
19:30 PENTA GÖDÖLLŐI RC - PALOTA VSN KFT 3 - 0
2019. április 13. szombat
18:00 TFSE - DVTK FUX 3 - 1
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés