MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Palota RSC
-
Szent Benedek RA-Piros
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Kvalifikáló szakasz `O` csoport MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2022.02.12 - szombat 11:30 teremröplabda női U19 bajnoki (csoport) 2021/2022 3 644
helyszín BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 0 6 7 17 1 X 16 15 20 31
vendég 3 25 25 25 2 X
játékvezetők vonalbírók
30 056 MEZŐFFY EMÍLIA ANNA
42 030 FARKAS LÁSZLÓ
játékvezető ellenőr challenge játékvezető jegyzőkönyvvezető
28 705 RÉTHELYI ZSÓFIA ÁGOTA
Palota RSC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 ZSÁRECZ LILLA 34 206
2 CSÓH REBEKA 31 560
3 FÜLÖP KATA TÜNDE 29 354
5 FEKETE GRÉTA ORSOLYA 34 986
7 KIRÁLY CSENGE 30 065
9 SZABÓ RENÁTA C 29 362
10 JANKA TAMARA BOGLÁRKA 43 549
14 KISS EDINA MÁRIA 30 868
16 KÓKA ZSÓFIA 31 087
17 MOLNÁR PÁLMA MÓNIKA L1 30 867
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
ERDŐDI ISTVÁN vezetőedző 22 918
Szent Benedek RA-Piros
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
3 MAYERHOFFER HÉDI ANNA 31 132
4 LOVÁSZ KINGA C 32 880
5 LOSONCZKI LUCA 43 971
6 EGRI BOGLÁRKA 33 645
9 DARVASI REBEKA FLÓRA 32 341
11 SCHNEIDER VANESSA 32 196
13 GAZSÓ SZOFI 30 636
14 SEVINGER ESZTER 43 839
15 KRAKOCZKI CSENGE 32 074
7 JACSÓ BORBÁLA L1 45 723
20 LÁSZLÓ ZSUZSANNA L2 43 101
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
KORMOS MIHÁLY vezetőedző 42 320
PAPP ZSÓFIA masszőr 64 652
Szent Benedek RA-Piros
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U19 OIB I. Női Kvalifikáló szakasz `O` csoport
2022. január 22. szombat
10:00 Szent Benedek RA-Piros - MAFC-Nikola Tesla 3 - 0
11:30 Palota RSC - BVSC-ZUGLÓ 0 - 3
13:00 BVSC-ZUGLÓ - MAFC-Nikola Tesla 2 - 1
14:30 Palota RSC - Szent Benedek RA-Piros 0 - 3
16:00 MAFC-Nikola Tesla - Palota RSC 3 - 0
17:30 Szent Benedek RA-Piros - BVSC-ZUGLÓ 2 - 1
2022. február 12. szombat
10:00 BVSC-ZUGLÓ - Palota RSC 3 - 0
11:30 Palota RSC - Szent Benedek RA-Piros 0 - 3
13:00 BVSC-ZUGLÓ - Szent Benedek RA-Piros 1 - 2
14:30 MAFC-Nikola Tesla - Palota RSC 0 - 3
16:00 Szent Benedek RA-Piros - MAFC-Nikola Tesla 3 - 0
17:30 BVSC-ZUGLÓ - MAFC-Nikola Tesla 3 - 0
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés