MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Palota RSC
-
MÁV Előre Akadémia `B`
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály / U15 OGYB III.osztály NYUGAT Közép `P` MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2022.02.12 - szombat 13:00 teremröplabda női U15 bajnoki (csoport) 2021/2022 3 258
helyszín CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST HUNYADI JÁNOS ÚT 16.
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 25 25 25 2 X 10 12 14
vendég 0 5 5 12 1 X
játékvezetők vonalbírók
29 367 WEIBEL ANNA EPERKE
23 182 SZÜCS ÁKOS ISTVÁN
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
22 401 HALÁSZ ENIKŐ ERIKA
23 851 JÉKLI BOGLÁRKA
Palota RSC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
3 TÓTH LÍDIA ZOÉ 64 278
5 JENEI KATA 59 351
7 GARAY FLORINA LUCA 54 047
8 ENDRŐDI NOÉMI 59 427
9 LŐRINCZ-KOZMA ANNA 55 760
10 LE KHANH NGOC 55 293
11 HERMANN PANNA C 30 866
12 JANKA DORINA ÉVA 54 252
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
KOVÁCS PÉTER vezetőedző 42 872
MÁV Előre Akadémia `B`
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
5 TIZER VIVIEN 44 955
8 HUCZKA ORSOLYA 46 096
9 DOMÁN DALMA 64 117
10 JUHÁSZ LUCA 64 755
11 HUCZKA SZILVIA C 46 097
12 SÓGORKA TAMARA 64 595
13 MÉSZÁROS KAMILLA 64 594
14 LAKATOS ZITA NÓRA 60 414
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
FODOR GÁBOR vezetőedző 42 267
NYILATKOZAT
MÁV Előre Akadémia `B`
FODOR GÁBOR (vezetőedző)
Voltak jó megoldásaink, de a Palota sokkal jobban játszott, és nyert!
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U15 OGYB III.osztály NYUGAT Közép `P`
2022. január 8. szombat
10:00 MÁV Előre Akadémia `B` - Castor SE 0 - 3
11:30 VESC-Zöld - Palota RSC 0 - 3
13:00 Castor SE - VESC-Zöld 0 - 3
14:30 MÁV Előre Akadémia `B` - Palota RSC 0 - 3
16:00 Palota RSC - Castor SE 3 - 0
17:30 MÁV Előre Akadémia `B` - VESC-Zöld 0 - 3
2022. február 12. szombat
10:00 Castor SE - Palota RSC 0 - 3
11:30 MÁV Előre Akadémia `B` - VESC-Zöld 0 - 3
13:00 Palota RSC - MÁV Előre Akadémia `B` 3 - 0
14:30 Castor SE - VESC-Zöld 2 - 1
16:00 VESC-Zöld - Palota RSC 0 - 3
17:30 Castor SE - MÁV Előre Akadémia `B` 3 - 0
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés