MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
ÜLŐRÖPLABDA
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Kispest SE
-
Gödöllői RC
U21-NB II Női Bajnokság / U21-NB II Női Bajnokság KELET `B` csoport MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2019.10.19 - szombat 13:00 2. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2019/2020 281
helyszín SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 25 25 25 3 X 19 22 19 29
vendég 0 16 19 9 0 X
játékvezetők vonalbírók
27 735 SZÉL MÁRTA JUDIT
42 070 KRASZNAI DÁNIEL
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
49 049 CSÉPKE ESZTER
Kispest SE
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 LADOS SZILVIA 23 113
6 PÁDÁR ALEXANDRA 21 203
7 LAKATOS DIÁNA 21 240
9 SZABÓ KINCSŐ KATALIN 30 776
10 HORVÁTH NOÉMI 22 279
11 ÁDÁM ANNA 27 989
12 FEHÉR ZSÓFIA C 25 650
14 TÖRKÖLY KINGA 26 781
15 LISZTES LILI 27 871
16 HEGEDŰS ANNA 22 280
4 SIPOS VANDA L1 23 120
17 HORVÁTH FLÓRA L2 26 770
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
TAKÁCS GERGELY vezetőedző 22 902
Gödöllői RC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 SOROMPÓ KINGA IDA C 29 435
4 SÓGOR PETRA 29 438
8 BRANDHUBER EMESE 29 446
9 KARDOS BOGLÁRKA NAPSUGÁR 29 439
11 KUMP ALÍZ 29 752
13 TÓTH SZANDRA 28 075
17 FERENTZI ZOÉ 29 953
19 SÜTŐ ADÉL 30 488
20 LACZKÓ BARBARA 30 874
6 TÓTH LILLA ZSÓFIA L1 42 053
18 NAGY LÉNA L2 29 445
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
CZÍMER ATTILA vezetőedző 42 235
SZABADOS ISTVÁN másodedző 13
KAPCSOLÓDÓ VERSENYBIZOTTSÁGI HATÁROZAT
2019.11.19 53 KISPEST SE sportszervezet
Jegyzőkönyvvezetőnek nincs licensze
2019.11.19 Kispest SE jkv licensz nélkül határozat
Kispest SE
Gödöllői RC
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U21-NB II Női Bajnokság KELET `B` csoport
2019. október 6. vasárnap
16:00 Gödöllői RC - DVTK 3 - 1
2019. október 12. szombat
16:00 VRCK - Kispest SE 0 - 3
2019. október 13. vasárnap
15:00 Gödöllői RC - DEAC 2 - 3
17:00 Hercules SE - BVSC-Zugló NB II 0 - 3
17:00 Miskolci VSC - FATUM Nyíregyháza 1 - 3
2019. október 17. csütörtök
18:00 FATUM Nyíregyháza - VRCK 3 - 0
2019. október 19. szombat
13:00 Kispest SE - Gödöllői RC 3 - 0
17:00 BVSC-Zugló NB II - Miskolci VSC 3 - 1
2019. október 20. vasárnap
15:00 DVTK - Hercules SE 3 - 2
2019. október 27. vasárnap
14:00 VRCK - BVSC-Zugló NB II 0 - 3
14:00 DEAC - Kispest SE 1 - 3
15:00 Gödöllői RC - FATUM Nyíregyháza 0 - 3
17:00 Miskolci VSC - DVTK 3 - 0
2019. október 31. csütörtök
19:00 FATUM Nyíregyháza - DEAC 3 - 1
2019. november 3. vasárnap
15:00 DVTK - VRCK 3 - 0
17:00 BVSC-Zugló NB II - Gödöllői RC 1 - 3
17:00 Hercules SE - Miskolci VSC 2 - 3
2019. november 9. szombat
16:00 Kispest SE - FATUM Nyíregyháza 3 - 0
2019. november 10. vasárnap
14:00 DEAC - BVSC-Zugló NB II 1 - 3
14:30 VRCK - Hercules SE 0 - 3
2019. november 17. vasárnap
15:00 DVTK - DEAC 0 - 3
17:00 Hercules SE - Gödöllői RC 0 - 3
17:00 Miskolci VSC - VRCK 3 - 0
18:00 BVSC-Zugló NB II - Kispest SE 3 - 0
2019. november 24. vasárnap
13:00 Kispest SE - DVTK 3 - 1
15:00 FATUM Nyíregyháza - BVSC-Zugló NB II 3 - 2
16:00 Gödöllői RC - Miskolci VSC 2 - 3
18:00 DEAC - Hercules SE 3 - 0
2019. november 30. szombat
17:00 Miskolci VSC - DEAC 3 - 1
2019. december 1. vasárnap
15:00 DVTK - FATUM Nyíregyháza 1 - 3
16:00 VRCK - Gödöllői RC 0 - 3
17:00 Hercules SE - Kispest SE 0 - 3
2019. december 7. szombat
13:00 Kispest SE - Miskolci VSC 3 - 0
17:00 BVSC-Zugló NB II - DVTK 3 - 0
19:00 FATUM Nyíregyháza - Hercules SE 3 - 1
2019. december 8. vasárnap
14:00 DEAC - VRCK 3 - 0
2019. december 13. péntek
18:00 FATUM Nyíregyháza - Miskolci VSC 3 - 1
2019. december 14. szombat
13:00 Kispest SE - VRCK 3 - 0
2019. december 15. vasárnap
14:00 DEAC - Gödöllői RC 0 - 3
17:00 BVSC-Zugló NB II - Hercules SE 3 - 1
2019. december 18. szerda
16:00 VRCK - FATUM Nyíregyháza 0 - 3
2019. december 21. szombat
13:00 Gödöllői RC - Kispest SE 3 - 0
2019. december 22. vasárnap
17:00 Miskolci VSC - BVSC-Zugló NB II 0 - 3
17:00 Hercules SE - DVTK 3 - 0
2020. január 4. szombat
13:00 Kispest SE - DEAC 3 - 0
17:00 BVSC-Zugló NB II - VRCK 3 - 0
2020. január 5. vasárnap
15:00 DVTK - Miskolci VSC 3 - 2
15:00 FATUM Nyíregyháza - Gödöllői RC 1 - 3
2020. január 9. csütörtök
18:00 VRCK - DVTK 1 - 3
2020. január 10. péntek
18:00 Gödöllői RC - BVSC-Zugló NB II 3 - 0
2020. január 12. vasárnap
14:00 DEAC - FATUM Nyíregyháza 2 - 3
17:00 Miskolci VSC - Hercules SE 3 - 2
2020. január 18. szombat
17:00 BVSC-Zugló NB II - DEAC 3 - 2
2020. január 19. vasárnap
15:00 DVTK - Gödöllői RC 3 - 2
15:00 FATUM Nyíregyháza - Kispest SE 1 - 3
17:00 Hercules SE - VRCK 3 - 0
2020. január 26. vasárnap
14:00 DEAC - DVTK
16:00 Gödöllői RC - Hercules SE
16:00 VRCK - Miskolci VSC
2020. február 1. szombat
17:00 BVSC-Zugló NB II - FATUM Nyíregyháza
2020. február 2. vasárnap
15:00 DVTK - Kispest SE
17:00 Miskolci VSC - Gödöllői RC
17:00 Hercules SE - DEAC
2020. február 6. csütörtök
18:00 FATUM Nyíregyháza - DVTK
2020. február 8. szombat
13:00 Kispest SE - Hercules SE
2020. február 9. vasárnap
14:00 DEAC - Miskolci VSC
16:00 Gödöllői RC - VRCK
2020. február 15. szombat
13:00 Kispest SE - BVSC-Zugló NB II
2020. február 21. péntek
19:00 VRCK - DEAC
2020. február 23. vasárnap
15:00 DVTK - BVSC-Zugló NB II
17:00 Miskolci VSC - Kispest SE
17:00 Hercules SE - FATUM Nyíregyháza