MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
VESC-Narancssárga
-
Szombathelyi SI `B`
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály / U15 OGYB II.osztály NYUGAT alapszakasz MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2021.10.02 - szombat 13:00 teremröplabda női U15 bajnoki (csoport) 2021/2022 1 858
helyszín JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 21 25 25 12 15 2 X 21 18 22 21 18 5
vendég 2 25 17 22 25 13 1 X
játékvezetők vonalbírók
33 571 MÁRIA BENEDEK ZSOLT
24 173 BARABÁS BÉLA
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
28 569 OROSZ BIANKA EVELIN
VESC-Narancssárga
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 KEMPELEN PANNA 53 739
3 FELKER ANNA NÓRA 53 742
4 FARKAS DORKA C 43 624
5 KRISTÓF LUCA 43 623
6 DEÁK TEKLA 35 353
7 LUKÁCS ENÉH 45 642
8 ENDRESZ VIKTÓRIA 61 560
9 P. SZABÓ ESZTER 54 293
10 SZÁNTÓ DORKA 53 793
11 NÉMETH ALÍZ MARINA 33 774
14 HÓDY REBEKA 33 773
15 RAÁB BORISKA SÁRA 58 785
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
BÁCSKAI SÁNDORNÉ vezetőedző 42 154
Szombathelyi SI `B`
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
5 KÁLDI BORBÁLA 54 158
7 WAGNER LILLA 54 156
9 GYURKÓ GLORIA ALEXA 59 646
11 POLÁKOVICS AIDA 49 100
12 BODÓ RÉKA LILI 55 502
13 DERDÁK ÉVA C 56 807
14 SIMON ESZTER 59 649
15 FODOR KINGA 59 057
16 MOLNÁR MÍRA 46 340
18 POMPER EMILY 46 297
3 SZOÓ RÉKA FLÓRA L1 54 157
2 RUDOLF DORINA L2 35 843
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
ÉKES ERIKA vezetőedző 22 015
VESC-Narancssárga
Szombathelyi SI `B`
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U15 OGYB II.osztály NYUGAT alapszakasz
2021. október 2. szombat
10:00 Veszprém Volley - VESC-Narancssárga 1 - 3
11:30 Szombathelyi SI `B` - PTE PEAC 3 - 0
13:00 VESC-Narancssárga - Szombathelyi SI `B` 3 - 2
14:30 Veszprém Volley - PTE PEAC 3 - 0
16:00 PTE PEAC - VESC-Narancssárga 1 - 3
17:30 Veszprém Volley - Szombathelyi SI `B` 1 - 3
2021. október 3. vasárnap
10:00 Vasas SC Kék - KSE gyerek kék 3 - 0
10:00 TRSE - DELTA Röplabda SE 3 - 0
11:30 DKLSN - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
11:30 MTK Budapest fehér - Szent Benedek RA 2 - 3
13:00 KSE gyerek kék - DKLSN 0 - 3
13:00 DELTA Röplabda SE - MTK Budapest fehér 3 - 0
14:30 Vasas SC Kék - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
14:30 TRSE - Szent Benedek RA 3 - 0
16:00 RÖAK Kaposvár `B` - KSE gyerek kék 1 - 3
16:00 Szent Benedek RA - DELTA Röplabda SE 0 - 3
17:30 Vasas SC Kék - DKLSN 0 - 3
17:30 MTK Budapest fehér - TRSE 0 - 3
2021. október 16. szombat
11:00 Szombathelyi SI `B` - Szent Benedek RA 1 - 3
12:30 RÖAK Kaposvár `B` - Szent Benedek RA 0 - 3
14:00 Szombathelyi SI `B` - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
2021. október 17. vasárnap
10:00 VESC-Narancssárga - TRSE 0 - 3
11:00 PTE PEAC - MTK Budapest fehér 2 - 3
11:00 DELTA Röplabda SE - KSE gyerek kék 3 - 0
11:30 TRSE - Vasas SC Kék 3 - 2
12:30 MTK Budapest fehér - DKLSN 0 - 3
12:30 KSE gyerek kék - Veszprém Volley 0 - 3
13:00 VESC-Narancssárga - Vasas SC Kék 0 - 3
14:00 PTE PEAC - DKLSN 0 - 3
14:00 DELTA Röplabda SE - Veszprém Volley 3 - 0
2021. november 6. szombat
11:00 MTK Budapest fehér - VESC-Narancssárga 0 - 3
12:30 VESC-Narancssárga - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
14:00 MTK Budapest fehér - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
2021. november 7. vasárnap
11:00 KSE gyerek kék - TRSE 0 - 3
11:00 Szent Benedek RA - Veszprém Volley 3 - 0
11:00 DKLSN - DELTA Röplabda SE 3 - 1
12:30 PTE PEAC - TRSE 0 - 3
12:30 Vasas SC Kék - Veszprém Volley 3 - 0
12:30 DELTA Röplabda SE - Szombathelyi SI `B` 3 - 0
14:00 KSE gyerek kék - PTE PEAC 2 - 3
14:00 Szent Benedek RA - Vasas SC Kék 0 - 3
14:00 DKLSN - Szombathelyi SI `B` 3 - 0
2021. november 20. szombat
11:00 Szombathelyi SI `B` - KSE gyerek kék 3 - 1
11:00 PTE PEAC - DELTA Röplabda SE 0 - 3
12:30 KSE gyerek kék - MTK Budapest fehér 1 - 3
12:30 DELTA Röplabda SE - Vasas SC Kék 1 - 3
14:00 Szombathelyi SI `B` - MTK Budapest fehér 3 - 1
14:00 PTE PEAC - Vasas SC Kék 0 - 3
2021. november 21. vasárnap
11:00 Szent Benedek RA - VESC-Narancssárga 3 - 1
11:00 Veszprém Volley - TRSE 0 - 3
12:30 DKLSN - VESC-Narancssárga 3 - 0
12:30 TRSE - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
14:00 Szent Benedek RA - DKLSN 1 - 3
14:00 Veszprém Volley - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
2021. december 12. vasárnap
10:00 Vasas SC Kék - MTK Budapest fehér 3 - 0
10:00 Szent Benedek RA - KSE gyerek kék 3 - 0
11:30 DKLSN - Veszprém Volley 3 - 0
11:30 VESC-Narancssárga - DELTA Röplabda SE 0 - 3
13:00 Szombathelyi SI `B` - TRSE 0 - 3
13:00 RÖAK Kaposvár `B` - PTE PEAC 0 - 3
14:30 MTK Budapest fehér - Veszprém Volley 3 - 0
14:30 KSE gyerek kék - VESC-Narancssárga 3 - 2
16:00 Vasas SC Kék - Szombathelyi SI `B` 3 - 0
16:00 RÖAK Kaposvár `B` - DELTA Röplabda SE 0 - 3
17:30 TRSE - DKLSN 1 - 3
17:30 Szent Benedek RA - PTE PEAC 3 - 0
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés