MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Palota RSC
-
Sümeg-Dabronc Sárga
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály / U15 OGYB III.osztály NYUGAT Alap `C` MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2021.10.03 - vasárnap 14:00 teremröplabda női U15 bajnoki (csoport) 2021/2022 1 750
helyszín KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 2 25 15 25 12 9 1 X 15 20 20 20 15 23
vendég 3 11 25 21 25 15 2 X
játékvezetők vonalbírók
34 902 HEVESI KRISZTIÁN
46 129 HEGYESI ATTILA
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
42 472 DÓCZI JUDIT
Palota RSC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 TAGYI BLANKA KATA 54 254
2 BÖTKÖS FLÓRA 59 146
4 HÁMORI ZARA ZOÉ 56 425
5 JENEI KATA 59 351
6 RUMÁN LUCA 60 018
7 GARAY FLORINA LUCA 54 047
8 ENDRŐDI NOÉMI 59 427
9 LŐRINCZ-KOZMA ANNA 55 760
10 LE KHANH NGOC 55 293
11 HERMANN PANNA C 30 866
12 JANKA DORINA ÉVA 54 252
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
KOVÁCS PÉTER vezetőedző 42 872
Sümeg-Dabronc Sárga
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 VÁRFALVI VIVIEN 47 662
4 RESPERGER DÓRA LEILA 47 666
7 BERNÁTH RÉKA 59 048
10 KENYERES JÁZMIN 44 809
12 KISS BLANKA C 33 404
13 CZOTTER ANGELIKA 47 661
14 IGNÁCZ MÓNIKA RAMÓNA 44 811
15 KOVÁCS MIRELLA L1 47 663
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SZABÓ TAMÁS vezetőedző 42 414
Sümeg-Dabronc Sárga
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U15 OGYB III.osztály NYUGAT Alap `C`
2021. október 3. vasárnap
11:00 Palota RSC - Castor SE 3 - 0
12:30 Castor SE - Sümeg-Dabronc Sárga 0 - 3
14:00 Palota RSC - Sümeg-Dabronc Sárga 2 - 3
2021. november 7. vasárnap
11:00 Sümeg-Dabronc Sárga - Palota RSC 3 - 2
12:30 Castor SE - Palota RSC 0 - 3
14:00 Sümeg-Dabronc Sárga - Castor SE 3 - 0
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés