MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
ÜLŐRÖPLABDA
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
-
VESC
U21-NB II Női Bajnokság / U21-NB II Női Bajnokság NYUGAT `A` csoport MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2019.11.17 - vasárnap 11:00 6. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2019/2020 156
helyszín ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 0 15 23 21 0 X 15 27 22 30
vendég 3 25 25 25 3 X
játékvezetők vonalbírók
42 032 NAGY LAJOS ZOLTÁN
42 055 BARABÁS BARNABÁS ÁDÁM
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
42 497 KÚTI ZSUZSANNA DR
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
3 HALMOSI NOÉMI 26 464
4 GULKAI ZSÓFIA C 25 926
9 KISS LAURA 27 689
10 BOZZAI ENIKŐ 28 837
11 NÉMETH ERZSÉBET 28 016
12 BÖRZSÖNYI SZONJA 28 838
14 SZALAI CSENGE CSILLA 29 111
17 LAJOS REBEKA 32 968
20 NAGY JENNIFER L1 25 842
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
BODZER ATTILA vezetőedző 42 176
VESC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 ZSINKA VIKTÓRIA 23 327
3 MOLNÁR PINTÉR ESZTER C 21 651
7 RIVNYÁK ESZTER 20 777
8 SZVATH JÚLIA 30 536
9 BOZSÓ BLANKA 31 286
11 GYARMATI JÚLIA 31 285
12 SZALAI ZOÉ 29 469
16 MÁJUSI DÓRA 24 778
18 DORDZSCEREN DÁDZSÓ 22 143
6 VERESNÉ BIRÓ TÍMEA L1 35 401
15 IGLÓI LILI L2 28 593
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SZOKOLIKNÉ KALMÁR JUDIT vezetőedző 23 433
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U21-NB II Női Bajnokság NYUGAT `A` csoport
2019. szeptember 28. szombat
14:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Közgáz SC junior 3 - 0
2019. október 12. szombat
12:00 PTE-PEAC - Széchenyi Győr 3 - 0
16:00 VESC - DELTA Röplabda SE Érd 2 - 3
2019. október 13. vasárnap
14:00 SZOESE - Közgáz SC junior 3 - 1
16:00 MTK Budapest - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 2
2019. október 20. vasárnap
11:00 DELTA Röplabda SE Érd - MTK Budapest 1 - 3
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - PTE-PEAC 3 - 1
16:00 VESC - Közgáz SC junior 3 - 0
18:30 Széchenyi Győr - SZOESE 3 - 2
2019. október 26. szombat
14:00 Közgáz SC junior - MTK Budapest 0 - 3
15:00 1. MCM-Diamant RÖAK - DELTA Röplabda SE Érd 1 - 3
17:00 SZOESE - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
2019. október 27. vasárnap
16:00 VESC - Széchenyi Győr 3 - 0
2019. november 2. szombat
15:00 PTE-PEAC - SZOESE 3 - 0
2019. november 3. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - VESC 1 - 3
16:00 MTK Budapest - Széchenyi Győr 3 - 0
2019. november 9. szombat
12:00 MTK Budapest - Budaörsi DSE/Emericus SE 3 - 0
14:00 Közgáz SC junior - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
16:00 VESC - PTE-PEAC 3 - 0
2019. november 10. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Széchenyi Győr 1 - 3
2019. november 15. péntek
20:00 1. MCM-Diamant RÖAK - MTK Budapest 0 - 3
2019. november 16. szombat
14:00 Széchenyi Győr - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
2019. november 17. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
11:00 SZOESE - VESC 0 - 3
13:00 PTE-PEAC - MTK Budapest 0 - 3
2019. november 24. vasárnap
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - PTE-PEAC 1 - 3
16:00 MTK Budapest - SZOESE 3 - 0
17:00 Széchenyi Győr - Közgáz SC junior 3 - 2
2019. november 30. szombat
17:00 Közgáz SC junior - Budaörsi DSE/Emericus SE 2 - 3
2019. december 1. vasárnap
13:00 PTE-PEAC - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
14:00 SZOESE - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
16:00 VESC - MTK Budapest 2 - 3
2019. december 7. szombat
11:00 DELTA Röplabda SE Érd - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
2019. december 8. vasárnap
11:00 PTE-PEAC - Közgáz SC junior 2 - 3
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - VESC 0 - 3
14:00 Széchenyi Győr - Budaörsi DSE/Emericus SE 0 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - SZOESE 3 - 0
2019. december 14. szombat
14:00 Közgáz SC junior - SZOESE 1 - 3
19:00 DELTA Röplabda SE Érd - VESC 0 - 3
2019. december 15. vasárnap
17:00 Széchenyi Győr - PTE-PEAC 3 - 1
2019. december 21. szombat
11:00 MTK Budapest - DELTA Röplabda SE Érd 3 - 1
14:00 Közgáz SC junior - VESC 1 - 3
2019. december 22. vasárnap
15:00 SZOESE - Széchenyi Győr 3 - 2
15:00 PTE-PEAC - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
2020. január 5. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - SZOESE 3 - 2
12:00 MTK Budapest - Közgáz SC junior 3 - 0
17:00 Széchenyi Győr - VESC 0 - 3
2020. január 11. szombat
14:00 Közgáz SC junior - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
2020. január 12. vasárnap
11:00 SZOESE - PTE-PEAC 3 - 0
16:00 VESC - Budaörsi DSE/Emericus SE 3 - 1
17:00 Széchenyi Győr - MTK Budapest 0 - 3
2020. január 18. szombat
14:00 Széchenyi Győr - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - Közgáz SC junior 3 - 0
2020. január 19. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - MTK Budapest 0 - 3
12:30 PTE-PEAC - VESC 0 - 3
2020. január 26. vasárnap
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - Budaörsi DSE/Emericus SE
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - Széchenyi Győr
16:00 VESC - SZOESE
2020. február 1. szombat
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - DELTA Röplabda SE Érd
14:00 Közgáz SC junior - Széchenyi Győr
2020. február 2. vasárnap
13:00 PTE-PEAC - 1. MCM-Diamant RÖAK
15:00 SZOESE - MTK Budapest
2020. február 8. szombat
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - Közgáz SC junior
12:00 MTK Budapest - VESC
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - PTE-PEAC
2020. február 9. vasárnap
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - SZOESE
2020. február 15. szombat
11:00 DELTA Röplabda SE Érd - 1. MCM-Diamant RÖAK
13:00 MTK Budapest - PTE-PEAC
2020. február 22. szombat
14:00 Közgáz SC junior - PTE-PEAC
15:00 SZOESE - DELTA Röplabda SE Érd
2020. február 23. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - Széchenyi Győr
16:00 VESC - 1. MCM-Diamant RÖAK