MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
BDSE/Emericus
-
VESC
Női NB II-U21 / Női NB II-U21 Nyugat `A` csoport MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2020.11.15 - vasárnap 17:00 8. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2020/2021 1 548
helyszín ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 25 22 25 25 3 X 21 22 20 20 zárt kapu
vendég 1 20 25 13 18 0 X
játékvezetők vonalbírók
22 639 RÁCZ GÁBOR
42 059 FILIBÉR TAMÁS SÁNDOR
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
42 114 DEZSŐ BENEDEK BÉLA
BDSE/Emericus
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
6 SZILÁDI VIKTÓRIA ADRIENN C 28 567
7 DELI ZSÓFIA 26 838
8 MERZA ZSÓFIA KRISZTINA 29 899
14 SZABÓ LILIANNA 33 006
15 RÉKASI SÁRA 28 230
16 OROSZ BIANKA EVELIN 28 569
18 KISS ZSÓFIA 23 352
20 BERKÓ VIVIEN 28 571
17 FUTSEK SÁRA KÁRMEN L1 28 185
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
FÉSÜS IRÉN vezetőedző 21 105
SZELLE DÓRA másodedző 21 627
VESC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
3 MOLNÁR-PINTÉR ESZTER C 21 651
4 PUSZTAY KLAUDIA 27 071
6 MONTEIRO GIOVANA 31 138
8 SZVATH JÚLIA 30 536
9 BOZSÓ BLANKA 31 286
12 SZALAI ZOÉ VIVIEN 29 469
16 MÁJUSI DÓRA DR. 24 778
18 DORDZSCEREN DÁDZSÓ 22 143
1 TÓTH LAURA L1 28 069
15 IGLÓI NÓRA L2 32 910
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SZOKOLIKNÉ KALMÁR JUDIT vezetőedző 23 433
FEHÉR TIBOR másodedző 42 262
Mérkőzés ellenőri jelentés (Teremröplabda) VB-19
Dátum 2020.11.15. Időpont 17:00 Szezon 2020/2021 Mérkőzés kódja 1 548
Létesítmény neve ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM / BUDAÖRS
BDSE/Emericus - VESC
A sportszervezet tölti ki
Képviselő neve Dezső Béla Orvosi ügyeletes neve
A játékvezetők/szövetségi ellenőr tölti(k) ki
Hivatalos személyek
Szövetségi ellenőr neve
1. sz. játékvezető neve RÁCZ GÁBOR 2. sz. játékvezető neve FILIBÉR TAMÁS SÁNDOR
Jegyzőkönyvvezető neve DEZSŐ BENEDEK BÉLA Licence száma 56
Statisztikus neve SZOMBATHELYI ZSÓFIA Licence száma 16
Rendezői létszám Főrendező + 0 Biztonságtechnikai bejárás jegyzőkönyve Van Nincs
Játékpálya hitelesítés
Technikai követelmények
Mérkőzés, torna szintje NB II
Játékterület nagysága 0,00 méter x 0,00 méter
Oldalkifutó (m) 0,00 méter
Oldalkifutón túl 1.jv. oldalán (m) 0,00 méter
Alapvonali kifutón túl A térfél (m) 0,00 méter
Talaj borítása
Játékmező színe
Pálya vonalazása (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Bemelegítő terület (3x3m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér fix 0
Nézőtér állandó mobil 0
Elektromos eredményjelző Van X Nincs
Orvosi helyiség X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyzői öltöző 0 db X Megfelelő Nem megfelelő
Segédszemélyzet létszáma 3
Akadálymentes magasság 0,00 méter
Alapvonali kifutó (m) 0,00 méter
Oldalkifutón túl 2.jv. oldalán (m) 0,00 méter
Alapvonali kifutón túl B térfél (m) 0,00 méter
Világítás 400 luxtól 450 luxig
Kifutó színe
Pályavonal színe
Büntető terület (~1x1m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér ideiglenes mobil 0
Légkondicionálás Van Nincs
Wifi X Van Nincs
Játékvezető öltöző 0 db X Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzésrendezéshez szükséges eszközök
Oszlopok (2,55 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Oszlopborítások (min. 2m) X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyháló (9.5-10 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennatartó tokok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennák (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény burkolás X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyvvezetői asztal X Megfelelő Nem megfelelő
Székek a jkv-i asztalhoz (5-7db) X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyv X Megfelelő Nem megfelelő
VB-11 Állásrendi űrlap X Megfelelő Nem megfelelő
Cserepadok (v. 13-13szék) X Megfelelő Nem megfelelő
Kézi eredményjelző (1-3db) X Megfelelő Nem megfelelő
Labdák száma 30 X Megfelelő Nem megfelelő
Hálómagasság mérő X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék háló (9.5-10m) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antennatartó tok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antenna (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Nyomásmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Pumpa X Megfelelő Nem megfelelő
Mérőszalag (min.25m) X Megfelelő Nem megfelelő
Liberó újrakijelölési mellény (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Hőmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Fénymérő X Megfelelő Nem megfelelő
Internet és tablet v. laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Stábtagok ruházata X Megfelelő Nem megfelelő
NB II
Cseretábla készletek (1-20) X Megfelelő Nem megfelelő
U21
Jelzőcsengő+fényjelző (buzzer) Megfelelő Nem megfelelő
Megfelelő hangosítás+bemondó Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzéslabda-tartó (6db-os) Megfelelő Nem megfelelő
NB I
Mezek színe Megfelelő Nem megfelelő
Törlőrongyok gyorstörlőknek Megfelelő Nem megfelelő
Szék a gyorstörlőknek (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Kisszék labdaszedőknek (6db) Megfelelő Nem megfelelő
Reklámelhelyezési installáció Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus jkv. laptop Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék laptop Megfelelő Nem megfelelő
Pendrive Megfelelő Nem megfelelő
Nyomtató Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus dugalj Megfelelő Nem megfelelő
Kábeles internet csatlakozás Megfelelő Nem megfelelő
Extraliga, NB I TV
Vonalbírói zászlók (4db) Megfelelő Nem megfelelő
Labdatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Ruhatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Páramérő + óra Megfelelő Nem megfelelő
Litescore/LEDbox Megfelelő Nem megfelelő
Egyéb
Megfelelő Nem megfelelő
Megjegyzés
A Back Office rendszer több lényeges adatot nem jelenít meg. Mindazonáltal a körülmények megfeleltek az előírt követelményeknek.
dátum ellenőrzés lezár 2020.11.15. 18:43:04
sportszervezet hitelesítés 2020.11.15. 18:43:21
(42 252) DEZSŐ BÉLA JÁNOS
MŰSOR, EREDMÉNYEK
Női NB II-U21 Nyugat `A` csoport
Széchenyi Győr - MTK Budapest
Széchenyi Győr - 1. MCM-Diamant RÖAK
11:00 DELTA Röplabda SE - MTK Budapest
11:00 MTK Budapest - DELTA Röplabda SE
11:30 SZoESE - Közgáz Junior
11:30 SZoESE - MTK Budapest
13:00 MTK Budapest - SZoESE
13:30 PTE-PEAC - VESC
14:00 SZoESE - PTE-PEAC
14:00 SZoESE - BDSE/Emericus
15:00 Közgáz Junior - SZoESE
15:00 PTE-PEAC - Széchenyi Győr
16:00 VESC - PTE-PEAC
16:00 DELTA Röplabda SE - 1. MCM-Diamant RÖAK
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - SZoESE
16:00 VESC - MTK Budapest
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - VESC
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - DELTA Röplabda SE
16:00 DELTA Röplabda SE - PTE-PEAC
16:00 VESC - BDSE/Emericus
17:00 BDSE/Emericus - DELTA Röplabda SE
17:00 Közgáz Junior - Széchenyi Győr
17:00 Széchenyi Győr - BDSE/Emericus
17:00 Közgáz Junior - VESC
2020. szeptember 27. vasárnap
13:00 MTK Budapest - VESC 3 - 1
14:00 SZoESE - 1. MCM-Diamant RÖAK 1 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE - Közgáz Junior 3 - 0
2020. október 4. vasárnap
15:00 PTE-PEAC - SZoESE 0 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE - BDSE/Emericus 2 - 3
17:00 Széchenyi Győr - Közgáz Junior 1 - 3
2020. október 11. vasárnap
16:00 VESC - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
17:00 BDSE/Emericus - Széchenyi Győr 3 - 0
2020. október 25. vasárnap
13:00 MTK Budapest - Széchenyi Győr 3 - 0
2020. november 1. vasárnap
17:00 BDSE/Emericus - SZoESE 3 - 0
2020. november 7. szombat
16:00 VESC - Közgáz Junior 3 - 0
2020. november 8. vasárnap
15:00 PTE-PEAC - DELTA Röplabda SE 0 - 3
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Széchenyi Győr 3 - 1
2020. november 14. szombat
14:00 Széchenyi Győr - PTE-PEAC 0 - 3
2020. november 15. vasárnap
17:00 BDSE/Emericus - VESC 3 - 1
2020. november 26. csütörtök
17:30 Közgáz Junior - DELTA Röplabda SE 1 - 3
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés