MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Budaörsi DSE/Emericus SE
-
VESC
U21-NB II Női Bajnokság / U21-NB II Női Bajnokság NYUGAT `A` csoport MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2019.11.03 - vasárnap 11:00 4. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2019/2020 147
helyszín ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 1 16 22 25 14 0 X 19 22 22 21 30
vendég 3 25 25 20 25 3 X
játékvezetők vonalbírók
24 173 BARABÁS BÉLA
42 029 ÉRI GERGELY
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
42 114 DEZSŐ BENEDEK BÉLA
Budaörsi DSE/Emericus SE
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 KÁRPÁTI ANNA 29 902
3 FARKAS NOÉMI 28 179
4 HORVÁTH IRMA TERÉZIA 30 781
10 KISS ZSÓFIA 23 352
11 RÉKASI SÁRA 28 230
12 KAPITÁNY NÓRA 28 817
14 PALÁGYI MÁRTA HELÉN 27 302
16 PISÁK LUCA BORBÁLA C 29 906
19 JAKAB ESZTER 28 741
17 FUTSEK SÁRA KÁRMEN L1 28 185
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
HERCZOG CSABA vezetőedző 42 290
UJVÁROSI LEVENTE KÁROLY másodedző 42 437
VESC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
3 MOLNÁR-PINTÉR ESZTER C 21 651
4 PUSZTAY KLAUDIA 27 071
5 VARGA CINTIA 26 434
7 RIVNYÁK ESZTER 20 777
8 SZVATH JÚLIA 30 536
9 BOZSÓ BLANKA 31 286
10 MIKLÓS ROXÁNA 27 067
11 GYARMATI JÚLIA RITA 31 285
12 SZALAI ZOÉ VIVIEN 29 469
16 MÁJUSI DÓRA DR. 24 778
18 DORDZSCEREN DÁDZSÓ 22 143
6 VERESNÉ BIRÓ TÍMEA L1 35 401
15 IGLÓI LILI L2 28 593
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SZOKOLIKNÉ KALMÁR JUDIT vezetőedző 23 433
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U21-NB II Női Bajnokság NYUGAT `A` csoport
2019. szeptember 28. szombat
14:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Közgáz SC junior 3 - 0
2019. október 12. szombat
12:00 PTE-PEAC - Széchenyi Győr 3 - 0
16:00 VESC - DELTA Röplabda SE Érd 2 - 3
2019. október 13. vasárnap
14:00 SZOESE - Közgáz SC junior 3 - 1
16:00 MTK Budapest - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 2
2019. október 20. vasárnap
11:00 DELTA Röplabda SE Érd - MTK Budapest 1 - 3
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - PTE-PEAC 3 - 1
16:00 VESC - Közgáz SC junior 3 - 0
18:30 Széchenyi Győr - SZOESE 3 - 2
2019. október 26. szombat
14:00 Közgáz SC junior - MTK Budapest 0 - 3
15:00 1. MCM-Diamant RÖAK - DELTA Röplabda SE Érd 1 - 3
17:00 SZOESE - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
2019. október 27. vasárnap
16:00 VESC - Széchenyi Győr 3 - 0
2019. november 2. szombat
15:00 PTE-PEAC - SZOESE 3 - 0
2019. november 3. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - VESC 1 - 3
16:00 MTK Budapest - Széchenyi Győr 3 - 0
2019. november 9. szombat
12:00 MTK Budapest - Budaörsi DSE/Emericus SE 3 - 0
14:00 Közgáz SC junior - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
16:00 VESC - PTE-PEAC 3 - 0
2019. november 10. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Széchenyi Győr 1 - 3
2019. november 15. péntek
20:00 1. MCM-Diamant RÖAK - MTK Budapest 0 - 3
2019. november 16. szombat
14:00 Széchenyi Győr - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
2019. november 17. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
11:00 SZOESE - VESC 0 - 3
13:00 PTE-PEAC - MTK Budapest 0 - 3
2019. november 24. vasárnap
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - PTE-PEAC 1 - 3
16:00 MTK Budapest - SZOESE 3 - 0
17:00 Széchenyi Győr - Közgáz SC junior 3 - 2
2019. november 30. szombat
17:00 Közgáz SC junior - Budaörsi DSE/Emericus SE 2 - 3
2019. december 1. vasárnap
13:00 PTE-PEAC - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
14:00 SZOESE - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
16:00 VESC - MTK Budapest 2 - 3
2019. december 7. szombat
11:00 DELTA Röplabda SE Érd - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
2019. december 8. vasárnap
11:00 PTE-PEAC - Közgáz SC junior 2 - 3
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - VESC 0 - 3
14:00 Széchenyi Győr - Budaörsi DSE/Emericus SE 0 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - SZOESE 3 - 0
2019. december 14. szombat
14:00 Közgáz SC junior - SZOESE 1 - 3
19:00 DELTA Röplabda SE Érd - VESC 0 - 3
2019. december 15. vasárnap
17:00 Széchenyi Győr - PTE-PEAC 3 - 1
2019. december 21. szombat
11:00 MTK Budapest - DELTA Röplabda SE Érd 3 - 1
14:00 Közgáz SC junior - VESC 1 - 3
2019. december 22. vasárnap
15:00 SZOESE - Széchenyi Győr 3 - 2
15:00 PTE-PEAC - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
2020. január 5. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - SZOESE 3 - 2
12:00 MTK Budapest - Közgáz SC junior 3 - 0
17:00 Széchenyi Győr - VESC 0 - 3
2020. január 11. szombat
14:00 Közgáz SC junior - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
2020. január 12. vasárnap
11:00 SZOESE - PTE-PEAC 3 - 0
16:00 VESC - Budaörsi DSE/Emericus SE 3 - 1
17:00 Széchenyi Győr - MTK Budapest 0 - 3
2020. január 18. szombat
14:00 Széchenyi Győr - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - Közgáz SC junior 3 - 0
2020. január 19. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - MTK Budapest 0 - 3
12:30 PTE-PEAC - VESC 0 - 3
2020. január 26. vasárnap
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - Széchenyi Győr 3 - 0
16:00 VESC - SZOESE 3 - 0
2020. február 1. szombat
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - DELTA Röplabda SE Érd 2 - 3
2020. február 2. vasárnap
13:00 PTE-PEAC - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
15:00 SZOESE - MTK Budapest 3 - 2
2020. február 8. szombat
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - Közgáz SC junior 3 - 0
12:00 MTK Budapest - VESC 2 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - PTE-PEAC 3 - 0
2020. február 15. szombat
11:00 DELTA Röplabda SE Érd - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
13:00 MTK Budapest - PTE-PEAC 3 - 0
16:30 Közgáz SC junior - Széchenyi Győr 3 - 1
2020. február 16. vasárnap
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - SZOESE 0 - 3
2020. február 22. szombat
14:00 Közgáz SC junior - PTE-PEAC 1 - 3
15:00 SZOESE - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
17:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - Széchenyi Győr 2 - 3
2020. február 23. vasárnap
16:00 VESC - 1. MCM-Diamant RÖAK
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés