MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
VESC
-
Széchenyi Győr
U21-NB II Női Bajnokság / U21-NB II Női Bajnokság NYUGAT `A` csoport MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2019.10.27 - vasárnap 16:00 3. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2019/2020 142
helyszín EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 25 25 25 3 X 26 25 22 100
vendég 0 22 23 15 0 X
játékvezetők vonalbírók
42 029 ÉRI GERGELY
24 173 BARABÁS BÉLA
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
42 512 NÉMETH ERZSÉBET
VESC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 ZSINKA VIKTÓRIA 23 327
3 MOLNÁR-PINTÉR ESZTER C 21 651
4 PUSZTAY KLAUDIA 27 071
7 RIVNYÁK ESZTER 20 777
8 SZVATH JÚLIA 30 536
9 BOZSÓ BLANKA 31 286
10 MIKLÓS ROXÁNA 27 067
12 SZALAI ZOÉ VIVIEN 29 469
16 MÁJUSI DÓRA DR. 24 778
6 VERESNÉ BIRÓ TÍMEA L1 35 401
15 IGLÓI LILI L2 28 593
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SZOKOLIKNÉ KALMÁR JUDIT vezetőedző 23 433
Széchenyi Győr
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 SAS ADRIENN 32 108
2 SINAI TÍMEA 20 833
6 LAKATOS REGINA 37 354
7 JUHÁSZ VIKTÓRIA 33 700
9 ORBÁN ANNA 43 667
12 VARGÁN MERCÉDESZ 23 243
14 HIRNI ZSÜLIETT EDIT 37 391
16 SCHEPF REBEKA 43 078
17 TÓTH LAURA C 28 069
18 GAZDAG LAURA 28 449
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SZAMOSI BALÁZS vezetőedző 20 480
NYILATKOZAT
Széchenyi Győr
Szamosi Balázs (vezetőedző)
Jól kezdtünk az első két szettben, mindkétszer a játékrész közepéig vezettünk, s sokszor öt pontos előnyünk is volt a tavalyi ezüstérmes ellen. A szettek végére sajnos az előnyt nem sikerült megtartani, de így is nagy küzdelemre késztettük a veszprémieket. Az utolsó játékrészben már fejben is elfáradtunk, s hiába kapaszkodtunk a játékrész felénél, a fordításhoz ez már nem volt elég. Izgalmas, közönségszórakoztató mérkőzésen kaptunk végül ki, de nem vallott szégyent a csapat.

- Az első két szettel maximálisan elégedett vagyok, a harmadikban azonban meglepett minket a Veszprém. A végére többet rontottunk, mert elfáradtunk, de így láttam azokat az elemeket is, amelyekben javításra szorulunk. A labdakezelési hibák nem tetszettek, mert ebből sok volt, ezt nullára kell redukálnunk. Ami viszont látszott, hogy rendre javulunk nyitásban és ma is tizenöt ászt nyitottunk az ellenfélre, ami nagyon jó eredmény közel két hónap munkával. Ha sikerül hosszabb labdameneteket kikényszerítenünk az ellenfelekből, az hosszú távon rájuk is nyomást helyez, s így lesznek olyan mérkőzéseink, ahol hazai pályán győzelmi esélyekkel léphetünk parkettre.
Széchenyi Győr
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U21-NB II Női Bajnokság NYUGAT `A` csoport
2019. szeptember 28. szombat
14:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Közgáz SC junior 3 - 0
2019. október 12. szombat
12:00 PTE-PEAC - Széchenyi Győr 3 - 0
16:00 VESC - DELTA Röplabda SE Érd 2 - 3
2019. október 13. vasárnap
14:00 SZOESE - Közgáz SC junior 3 - 1
16:00 MTK Budapest - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 2
2019. október 20. vasárnap
11:00 DELTA Röplabda SE Érd - MTK Budapest 1 - 3
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - PTE-PEAC 3 - 1
16:00 VESC - Közgáz SC junior 3 - 0
18:30 Széchenyi Győr - SZOESE 3 - 2
2019. október 26. szombat
14:00 Közgáz SC junior - MTK Budapest 0 - 3
15:00 1. MCM-Diamant RÖAK - DELTA Röplabda SE Érd 1 - 3
17:00 SZOESE - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
2019. október 27. vasárnap
16:00 VESC - Széchenyi Győr 3 - 0
2019. november 2. szombat
15:00 PTE-PEAC - SZOESE 3 - 0
2019. november 3. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - VESC 1 - 3
16:00 MTK Budapest - Széchenyi Győr 3 - 0
2019. november 9. szombat
12:00 MTK Budapest - Budaörsi DSE/Emericus SE 3 - 0
14:00 Közgáz SC junior - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
16:00 VESC - PTE-PEAC 3 - 0
2019. november 10. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant RÖAK - Széchenyi Győr 1 - 3
2019. november 15. péntek
20:00 1. MCM-Diamant RÖAK - MTK Budapest 0 - 3
2019. november 16. szombat
14:00 Széchenyi Győr - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
2019. november 17. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
11:00 SZOESE - VESC 0 - 3
13:00 PTE-PEAC - MTK Budapest 0 - 3
2019. november 24. vasárnap
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - PTE-PEAC 1 - 3
16:00 MTK Budapest - SZOESE 3 - 0
17:00 Széchenyi Győr - Közgáz SC junior 3 - 2
2019. november 30. szombat
17:00 Közgáz SC junior - Budaörsi DSE/Emericus SE 2 - 3
2019. december 1. vasárnap
13:00 PTE-PEAC - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
14:00 SZOESE - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
16:00 VESC - MTK Budapest 2 - 3
2019. december 7. szombat
11:00 DELTA Röplabda SE Érd - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
2019. december 8. vasárnap
11:00 PTE-PEAC - Közgáz SC junior 2 - 3
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - VESC 0 - 3
14:00 Széchenyi Győr - Budaörsi DSE/Emericus SE 0 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - SZOESE 3 - 0
2019. december 14. szombat
14:00 Közgáz SC junior - SZOESE 1 - 3
19:00 DELTA Röplabda SE Érd - VESC 0 - 3
2019. december 15. vasárnap
17:00 Széchenyi Győr - PTE-PEAC 3 - 1
2019. december 21. szombat
11:00 MTK Budapest - DELTA Röplabda SE Érd 3 - 1
14:00 Közgáz SC junior - VESC 1 - 3
2019. december 22. vasárnap
15:00 SZOESE - Széchenyi Győr 3 - 2
15:00 PTE-PEAC - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
2020. január 5. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - SZOESE 3 - 2
12:00 MTK Budapest - Közgáz SC junior 3 - 0
17:00 Széchenyi Győr - VESC 0 - 3
2020. január 11. szombat
14:00 Közgáz SC junior - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
2020. január 12. vasárnap
11:00 SZOESE - PTE-PEAC 3 - 0
16:00 VESC - Budaörsi DSE/Emericus SE 3 - 1
17:00 Széchenyi Győr - MTK Budapest 0 - 3
2020. január 18. szombat
14:00 Széchenyi Győr - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - Közgáz SC junior 3 - 0
2020. január 19. vasárnap
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - MTK Budapest 0 - 3
12:30 PTE-PEAC - VESC 0 - 3
2020. január 26. vasárnap
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - Budaörsi DSE/Emericus SE 1 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - Széchenyi Győr 3 - 0
16:00 VESC - SZOESE 3 - 0
2020. február 1. szombat
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - DELTA Röplabda SE Érd 2 - 3
2020. február 2. vasárnap
13:00 PTE-PEAC - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
15:00 SZOESE - MTK Budapest 3 - 2
2020. február 8. szombat
11:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - Közgáz SC junior 3 - 0
12:00 MTK Budapest - VESC 2 - 3
16:00 DELTA Röplabda SE Érd - PTE-PEAC 3 - 0
2020. február 15. szombat
11:00 DELTA Röplabda SE Érd - 1. MCM-Diamant RÖAK 3 - 0
13:00 MTK Budapest - PTE-PEAC 3 - 0
16:30 Közgáz SC junior - Széchenyi Győr 3 - 1
2020. február 16. vasárnap
13:30 1. MCM-Diamant RÖAK - SZOESE 0 - 3
2020. február 22. szombat
14:00 Közgáz SC junior - PTE-PEAC 1 - 3
15:00 SZOESE - DELTA Röplabda SE Érd 0 - 3
17:00 Budaörsi DSE/Emericus SE - Széchenyi Győr 2 - 3
2020. február 23. vasárnap
16:00 VESC - 1. MCM-Diamant RÖAK
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés