MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
KISPEST SE - A
-
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. osztály / III. osztály Nyugat Felsőház alapszakasz MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2020.10.10 - szombat 14:00 teremröplabda női U17 bajnoki (csoport) 2020/2021 1 321
helyszín DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 25 25 25 2 X 23 16 15 zárt kapu
vendég 0 22 11 10 1 X
játékvezetők vonalbírók
27 894 KOVÁCS RÉKA
23 835 LADÁNYI BENCE
játékvezető ellenőr challenge referee jegyzőkönyvvezető
42 541 TOMANÓCZYNÉ GURICS SZILVIA
KISPEST SE - A
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 MOLNÁR SÁRA 43 057
3 PAPP PETRA 35 460
5 NAGY-HORVÁTH ZSUZSANNA 43 056
6 VARGA PETRA 59 089
7 MOLNOS BEÁTA 31 635
8 KINÁL ZSANNA C 35 594
10 RAPALI ROBINA 35 453
11 REITER RENÁTA 36 458
13 SZEIBERT DOROTTYA 47 266
14 PETRÁNYI PETRA 32 238
19 UJVÁRI PETRA 29 585
18 MOGYORÓSI ANNA L1 35 451
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SOÓS BRIGITTA vezetőedző 27 270
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 TOMANÓCZY ESZTER 31 100
3 SZALAI LILI 59 080
4 KISZL VIKTÓRIA 36 475
5 TAKÁCS NIKOLETT ÉVA 44 325
6 TÓTH EMÍLIA HAJNALKA 36 566
7 GURICS ANNA 37 586
9 PLÓSZ REGINE ÁGNES 59 147
12 CSIZMADIA MAJA 37 585
14 PÁSZ REBEKA C 36 528
18 NOVÁK MELITTA 33 351
20 KAISER DALMA 32 027
10 SIMON RÉKA L1 31 096
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
GELENCSÉR BALÁZS vezetőedző 20 348
NYILATKOZAT
KISPEST SE - A
Soós Brigitta (vezetőedző)
A második fordulónk második mérkőzését a DSE Röplabda akadémia ellen játszottuk. Amit szintén meg tudtunk nyerni 3:0-ra. A lányok összekapták magukat és egy kiegyensúlyozott teljesítményt hoztak, nagyon örültem, hogy mindenki hozzá tudott tenni a győzelemhez csereként és kezdő játékosként is! A rendszerünk is jobban összeállt erre a megmérettetésre, viszont sok nyitást rontottak a lányok. Összességében egy eredményes, jó hangulatú napot zárhattunk. Továbbra is dolgozunk, hogy egyre jobb legyen a játékunk!
FOTÓ
KISPEST SE - A - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 3:0
2020.10.10. Versenyek
Szalayné Sebők Éva Női U17 III. osztály Nyugat Felsőház alapszakasz
KISPEST SE - A
MŰSOR, EREDMÉNYEK
III. osztály Nyugat Felsőház alapszakasz
10:00 BDSE+Emericus SE - PTE-PEAC
10:00 PTE-PEAC - Kispest SE - A
10:00 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - ÉDRA
10:00 BDSE+Emericus SE - Nyugat-Balatoni RSE
11:00 SÜLYSÁP - SZOMBATHELYI SI `B`
11:30 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - SZOMBATHELYI SI `B`
11:30 Veszprém Volley - Kispest SE - A
11:30 TRSE FEHÉR - ÉDRA
13:00 Nyugat-Balatoni RSE - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA
13:00 SZOMBATHELYI SI `B` - Kispest SE - A
13:00 BDSE+Emericus SE - ÉDRA
13:00 RÖAK Kaposvár `B` - TRSE FEHÉR
13:00 BDSE+Emericus SE - Sümeg-Dabronc
13:00 ÉDRA - SZOMBATHELYI SI `B`
14:30 PTE-PEAC - Sümeg-Dabronc
14:30 Kispest SE - A - TRSE FEHÉR
16:00 Sümeg-Dabronc - Veszprém Volley
16:00 Nyugat-Balatoni RSE - SÜLYSÁP
17:30 PTE-PEAC - SZOMBATHELYI SI `B`
17:30 RÖAK Kaposvár `B` - SÜLYSÁP
2020. szeptember 19. szombat
10:00 Veszprém Volley - BDSE+Emericus SE
10:00 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - SÜLYSÁP 0 - 3
10:00 ÉDRA - Kispest SE - A 3 - 0
11:30 SZOMBATHELYI SI `B` - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 1
11:30 TRSE FEHÉR - PTE-PEAC 3 - 0
11:30 Nyugat-Balatoni RSE - Sümeg-Dabronc 3 - 1
13:00 BDSE+Emericus SE - SZOMBATHELYI SI `B`
13:00 SÜLYSÁP - TRSE FEHÉR 1 - 3
13:00 Kispest SE - A - Nyugat-Balatoni RSE 1 - 3
14:30 Veszprém Volley - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
14:30 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - PTE-PEAC 2 - 3
14:30 ÉDRA - Sümeg-Dabronc 0 - 3
16:00 RÖAK Kaposvár `B` - BDSE+Emericus SE
16:00 PTE-PEAC - SÜLYSÁP 1 - 3
16:00 Sümeg-Dabronc - Kispest SE - A 3 - 0
17:30 SZOMBATHELYI SI `B` - Veszprém Volley 0 - 3
17:30 TRSE FEHÉR - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 3 - 0
17:30 Nyugat-Balatoni RSE - ÉDRA 3 - 1
2020. október 10. szombat
10:00 RÖAK Kaposvár `B` - PTE-PEAC 0 - 3
10:00 ÉDRA - Veszprém Volley 3 - 2
10:00 SZOMBATHELYI SI `B` - Sümeg-Dabronc 0 - 3
10:00 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - BDSE+Emericus SE 3 - 1
11:30 Nyugat-Balatoni RSE - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 0
12:00 Veszprém Volley - SÜLYSÁP 3 - 0
12:00 Sümeg-Dabronc - TRSE FEHÉR 3 - 1
12:00 BDSE+Emericus SE - Kispest SE - A 0 - 3
13:00 PTE-PEAC - Nyugat-Balatoni RSE 0 - 3
14:00 SÜLYSÁP - ÉDRA 2 - 3
14:00 TRSE FEHÉR - SZOMBATHELYI SI `B` 3 - 1
14:00 Kispest SE - A - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 3 - 0
2020. november 14. szombat
10:00 TRSE FEHÉR - Veszprém Volley 3 - 0
10:00 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 1
11:30 Nyugat-Balatoni RSE - Veszprém Volley 2 - 3
11:30 Sümeg-Dabronc - RÖAK Kaposvár `B` 0 - 3
13:00 TRSE FEHÉR - Nyugat-Balatoni RSE 0 - 3
13:00 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - Sümeg-Dabronc 3 - 0
2021. január 30. szombat
10:00 SZOMBATHELYI SI `B` - Nyugat-Balatoni RSE 0 - 3
11:30 PTE-PEAC - Veszprém Volley 3 - 2
13:00 ÉDRA - PTE-PEAC 0 - 3
14:30 BDSE+Emericus SE - SZOMBATHELYI SI `B` 1 - 3
16:00 PTE-PEAC - SZOMBATHELYI SI `B` 3 - 0
17:00 BDSE+Emericus SE - Sümeg-Dabronc 3 - 0
2021. január 31. vasárnap
09:30 TRSE FEHÉR - BDSE+Emericus SE 3 - 0
11:00 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - Veszprém Volley 0 - 3
12:30 BDSE+Emericus SE - SÜLYSÁP 0 - 3
14:00 RÖAK Kaposvár `B` - ÉDRA 0 - 3
15:30 Kispest SE - A - RÖAK Kaposvár `B` 3 - 2
17:00 Kispest SE - A - SÜLYSÁP 2 - 3
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés