MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
PALOTA VSN KFT - DVTK FUX
NB I Női Bajnokság / Női NB I Liga Alapszakasz MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2019.02.10 - vasárnap 17:00 18. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2018/2019 132
helyszín KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 1 18 21 25 15 0 X 23 22 20 21 50
vendég 3 25 25 17 25 3 X
játékvezetők vonalbírók
22 494 ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
42 030 FARKAS LÁSZLÓ
játékvezető ellenőr challenge referee
PALOTA VSN KFT
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 SZÉLES-NEIZER LILI 20 799
2 MÉSZÁROS ZSÓFIA 27 507
3 HALLA PETRA 22 232
4 BENEDEK GABRIELLA 23 333
5 MAGYAR KRISZTINA L2 21 379
6 MISINSZKI IZABELLA FRANCISKA 29 363
7 MESTER ORSOLYA C 21 372
9 IMREH KINGA 21 201
10 RÁCZ MÁRTA 21 377
11 KOTLÁRIK ZSANETT 24 215
12 KIRÁLY DOMINIKA 24 274
14 DURST HELGA DR L1 23 751
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
NEIZER ZOLTÁN vezetőedző 24 705
DVTK FUX
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 ROHÁLY ROXÁNA FANNI 27 860
3 KISS VIVIEN 23 032
4 KISS EMESE 25 007
5 DÖMSÖDI TAMARA L1 27 857
6 SZAJKÓ TÍMEA C 21 139
7 MÁTYUS PANNA DALMA 27 296
8 KOVÁCS EDINA 21 145
9 EGRI KLAUDIA 27 858
10 KUNDRÁK ESZTER 25 543
12 BERTÓK BETTINA 25 696
14 SITKEY MARIANN 23 036
20 SITKU RENÁTA 26 908
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
TOMA SÁNDOR vezetőedző 42 204
KAPCSOLÓDÓ STATISZTIKA
STATISZTIKAI FÁJL
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Már a bajnokságban sem veretlen a Vegyész
2019.02.10. Versenyek

Egy-egy férfi Extraliga valamint férfi és női NB I-es mérkőzést játszottak le vasárnap.

MŰSOR, EREDMÉNYEK
Női NB I Liga Alapszakasz
2018. október 7. vasárnap
17:00 PALOTA VSN KFT - TFSE 3 - 2
17:00 MTK BUDAPEST - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 0
18:00 SZBBRA - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
18:45 DVTK FUX - Budaörsi DSE 1 - 3
2018. október 12. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 0
2018. október 13. szombat
17:00 Budaörsi DSE - MTK BUDAPEST 0 - 3
18:00 TFSE - DVTK FUX 0 - 3
2018. október 14. vasárnap
18:00 SZBBRA - PALOTA VSN KFT 3 - 0
2018. október 19. péntek
17:00 PALOTA VSN KFT - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - Budaörsi DSE 1 - 3
19:00 DVTK FUX - SZBBRA 0 - 3
2018. október 20. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - TFSE 3 - 0
2018. október 21. vasárnap
18:00 TFSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
2018. október 22. hétfő
17:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - Budaörsi DSE 3 - 0
17:00 PALOTA VSN KFT - DVTK FUX 1 - 3
18:00 SZBBRA - MTK BUDAPEST 1 - 3
2018. október 27. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - PALOTA VSN KFT 3 - 1
17:00 Budaörsi DSE - TFSE 3 - 0
2018. október 28. vasárnap
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - SZBBRA 3 - 1
18:45 DVTK FUX - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
2018. november 4. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - TFSE 3 - 0
17:00 PALOTA VSN KFT - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
18:00 SZBBRA - Budaörsi DSE 3 - 0
18:45 DVTK FUX - MTK BUDAPEST 0 - 3
2018. november 10. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - 1. MCM-Diamant Kaposvár 1 - 3
17:00 Budaörsi DSE - PALOTA VSN KFT 3 - 1
19:00 TFSE - SZBBRA 1 - 3
2018. november 11. vasárnap
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - DVTK FUX 3 - 0
2018. november 17. szombat
17:00 Budaörsi DSE - DVTK FUX 3 - 0
19:00 TFSE - PALOTA VSN KFT 1 - 3
2018. november 18. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - SZBBRA 3 - 0
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - MTK BUDAPEST 2 - 3
2018. november 24. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - Budaörsi DSE 3 - 0
2018. november 25. vasárnap
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
17:00 PALOTA VSN KFT - SZBBRA 0 - 3
18:45 DVTK FUX - TFSE 3 - 2
2018. december 1. szombat
17:00 Budaörsi DSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 1
19:00 TFSE - MTK BUDAPEST 0 - 3
2018. december 2. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - PALOTA VSN KFT 3 - 0
18:00 SZBBRA - DVTK FUX 3 - 0
2018. december 8. szombat
17:00 Budaörsi DSE - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
17:00 MTK BUDAPEST - SZBBRA 3 - 2
2018. december 9. vasárnap
19:30 DVTK FUX - PALOTA VSN KFT 3 - 1
2018. december 14. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - DVTK FUX 3 - 0
2018. december 15. szombat
19:00 TFSE - Budaörsi DSE 0 - 3
2018. december 16. vasárnap
17:00 PALOTA VSN KFT - MTK BUDAPEST 0 - 3
18:00 SZBBRA - PENTA GÖDÖLLŐI RC 1 - 3
2019. január 5. szombat
17:00 Budaörsi DSE - SZBBRA 2 - 3
18:00 TFSE - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
2019. január 6. vasárnap
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - PALOTA VSN KFT 3 - 2
17:00 MTK BUDAPEST - DVTK FUX 3 - 0
2019. január 12. szombat
19:30 DVTK FUX - PENTA GÖDÖLLŐI RC 1 - 3
2019. január 13. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - MTK BUDAPEST 3 - 0
17:00 PALOTA VSN KFT - Budaörsi DSE 0 - 3
18:00 SZBBRA - TFSE 3 - 1
2019. január 19. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 0
2019. január 20. vasárnap
17:00 PALOTA VSN KFT - TFSE 3 - 1
18:00 SZBBRA - 1. MCM-Diamant Kaposvár 1 - 3
18:45 DVTK FUX - Budaörsi DSE 0 - 3
2019. január 23. szerda
18:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - TFSE 3 - 0
2019. január 25. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 0
2019. január 26. szombat
17:00 Budaörsi DSE - MTK BUDAPEST 0 - 3
18:00 TFSE - DVTK FUX 3 - 1
2019. január 27. vasárnap
18:00 SZBBRA - PALOTA VSN KFT 3 - 1
2019. január 31. csütörtök
19:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - Budaörsi DSE 3 - 1
2019. február 2. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - TFSE 3 - 0
2019. február 3. vasárnap
17:00 PALOTA VSN KFT - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
18:45 DVTK FUX - SZBBRA 3 - 2
2019. február 8. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - Budaörsi DSE 3 - 0
2019. február 9. szombat
18:00 TFSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
18:00 SZBBRA - MTK BUDAPEST 3 - 1
2019. február 10. vasárnap
17:00 PALOTA VSN KFT - DVTK FUX 1 - 3
2019. február 16. szombat
17:00 Budaörsi DSE - TFSE 3 - 1
19:30 DVTK FUX - 1. MCM-Diamant Kaposvár 1 - 3
2019. február 17. vasárnap
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - SZBBRA 1 - 3
2019. február 19. kedd
18:00 MTK BUDAPEST - PALOTA VSN KFT 3 - 2
2019. február 22. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - TFSE 3 - 0
2019. február 24. vasárnap
18:00 SZBBRA - Budaörsi DSE 3 - 2
18:00 PALOTA VSN KFT - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
18:45 DVTK FUX - MTK BUDAPEST 1 - 3
2019. március 2. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - 1. MCM-Diamant Kaposvár 2 - 3
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - DVTK FUX 1 - 3
17:00 Budaörsi DSE - PALOTA VSN KFT 3 - 1
18:00 TFSE - SZBBRA 2 - 3