MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
DVTK FUX - SZENT BENEDEK - BALATONFÜRED
NB I Női Bajnokság / Női NB I Liga Alapszakasz MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2019.02.03 - vasárnap 18:45 17. teremröplabda női felnőtt bajnoki (csoport) 2018/2019 126
helyszín GENERALI ARENA MISKOLC GÖRGEY ARTÚR UTCA 19
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 21 25 15 25 15 2 X 20 28 19 21 15 250
vendég 2 25 23 25 18 12 1 X
játékvezetők vonalbírók
20 448 JÁMBOR TAMÁS ZOLTÁN
20 450 SUBA ISTVÁN
játékvezető ellenőr challenge referee
DVTK FUX
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 ROHÁLY ROXÁNA FANNI 27 860
3 KISS VIVIEN 23 032
4 KISS EMESE 25 007
5 DÖMSÖDI TAMARA L2 27 857
6 SZAJKÓ TÍMEA C 21 139
8 KOVÁCS EDINA 21 145
9 EGRI KLAUDIA 27 858
10 KUNDRÁK ESZTER 25 543 X
12 BERTÓK BETTINA 25 696
13 NAGY ZSANETT L1 21 526
14 SITKEY MARIANN 23 036
18 NAGY DOROTTYA 27 284
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
TOMA SÁNDOR vezetőedző 42 204
SZENT BENEDEK - BALATONFÜRED
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
1 FÁTH KINGA L1 23 903
2 SOURS DEVANNE 32 608
5 SEBESTYÉN LILI L2 27 185
6 KÓRA MERCÉDESZ 29 859
8 KOHAJDA SÁRA DR. 32 632
9 SKORIC NEVENA 32 607
11 ZEN ISABELLA 29 005
13 JEZERNICZKY TÍMEA C 22 303
14 VASVÁRI ZSÓFI 30 757
15 VASVÁRI ESZTER 29 705
17 FERNANDES DE PAULA YSLANY KELLY 43 296
18 SKORIC MARIJA 43 297
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
MILODANOVIC ANDREA vezetőedző 42 356
SZALAY ANDREA másodedző 22 474
DENKINGER ROBERTA masszőr 43 404
KAPCSOLÓDÓ STATISZTIKA
STATISZTIKAI FÁJL
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
NB I: meglepetés Székesfehérváron és Diósgyőrben
2019.02.03. Versenyek

Három mérkőzést rendeztek vasárnap délután a röplabda NB I-ben, és két helyszínen is meglepetés-eredmény született.

Röplabda NB I. – meglepetés Székesfehérváron és Diósgyőrben
2018.02.03. Versenyek

Három mérkőzést rendeztek vasárnap délután a röplabda NB I-ben, és két helyszínen is meglepetés-eredmény született.

MŰSOR, EREDMÉNYEK
Női NB I Liga Alapszakasz
2018. október 7. vasárnap
17:00 PALOTA VSN KFT - TFSE 3 - 2
17:00 MTK BUDAPEST - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 0
18:00 SZBBRA - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
18:45 DVTK FUX - Budaörsi DSE 1 - 3
2018. október 12. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 0
2018. október 13. szombat
17:00 Budaörsi DSE - MTK BUDAPEST 0 - 3
18:00 TFSE - DVTK FUX 0 - 3
2018. október 14. vasárnap
18:00 SZBBRA - PALOTA VSN KFT 3 - 0
2018. október 19. péntek
17:00 PALOTA VSN KFT - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - Budaörsi DSE 1 - 3
19:00 DVTK FUX - SZBBRA 0 - 3
2018. október 20. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - TFSE 3 - 0
2018. október 21. vasárnap
18:00 TFSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
2018. október 22. hétfő
17:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - Budaörsi DSE 3 - 0
17:00 PALOTA VSN KFT - DVTK FUX 1 - 3
18:00 SZBBRA - MTK BUDAPEST 1 - 3
2018. október 27. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - PALOTA VSN KFT 3 - 1
17:00 Budaörsi DSE - TFSE 3 - 0
2018. október 28. vasárnap
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - SZBBRA 3 - 1
18:45 DVTK FUX - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
2018. november 4. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - TFSE 3 - 0
17:00 PALOTA VSN KFT - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
18:00 SZBBRA - Budaörsi DSE 3 - 0
18:45 DVTK FUX - MTK BUDAPEST 0 - 3
2018. november 10. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - 1. MCM-Diamant Kaposvár 1 - 3
17:00 Budaörsi DSE - PALOTA VSN KFT 3 - 1
19:00 TFSE - SZBBRA 1 - 3
2018. november 11. vasárnap
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - DVTK FUX 3 - 0
2018. november 17. szombat
17:00 Budaörsi DSE - DVTK FUX 3 - 0
19:00 TFSE - PALOTA VSN KFT 1 - 3
2018. november 18. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - SZBBRA 3 - 0
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - MTK BUDAPEST 2 - 3
2018. november 24. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - Budaörsi DSE 3 - 0
2018. november 25. vasárnap
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
17:00 PALOTA VSN KFT - SZBBRA 0 - 3
18:45 DVTK FUX - TFSE 3 - 2
2018. december 1. szombat
17:00 Budaörsi DSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 1
19:00 TFSE - MTK BUDAPEST 0 - 3
2018. december 2. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - PALOTA VSN KFT 3 - 0
18:00 SZBBRA - DVTK FUX 3 - 0
2018. december 8. szombat
17:00 Budaörsi DSE - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
17:00 MTK BUDAPEST - SZBBRA 3 - 2
2018. december 9. vasárnap
19:30 DVTK FUX - PALOTA VSN KFT 3 - 1
2018. december 14. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - DVTK FUX 3 - 0
2018. december 15. szombat
19:00 TFSE - Budaörsi DSE 0 - 3
2018. december 16. vasárnap
17:00 PALOTA VSN KFT - MTK BUDAPEST 0 - 3
18:00 SZBBRA - PENTA GÖDÖLLŐI RC 1 - 3
2019. január 5. szombat
17:00 Budaörsi DSE - SZBBRA 2 - 3
18:00 TFSE - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
2019. január 6. vasárnap
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - PALOTA VSN KFT 3 - 2
17:00 MTK BUDAPEST - DVTK FUX 3 - 0
2019. január 12. szombat
19:30 DVTK FUX - PENTA GÖDÖLLŐI RC 1 - 3
2019. január 13. vasárnap
16:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - MTK BUDAPEST 3 - 0
17:00 PALOTA VSN KFT - Budaörsi DSE 0 - 3
18:00 SZBBRA - TFSE 3 - 1
2019. január 19. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 0
2019. január 20. vasárnap
17:00 PALOTA VSN KFT - TFSE 3 - 1
18:00 SZBBRA - 1. MCM-Diamant Kaposvár 1 - 3
18:45 DVTK FUX - Budaörsi DSE 0 - 3
2019. január 23. szerda
18:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - TFSE 3 - 0
2019. január 25. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - PENTA GÖDÖLLŐI RC 3 - 0
2019. január 26. szombat
17:00 Budaörsi DSE - MTK BUDAPEST 0 - 3
18:00 TFSE - DVTK FUX 3 - 1
2019. január 27. vasárnap
18:00 SZBBRA - PALOTA VSN KFT 3 - 1
2019. január 31. csütörtök
19:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - Budaörsi DSE 3 - 1
2019. február 2. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - TFSE 3 - 0
2019. február 3. vasárnap
17:00 PALOTA VSN KFT - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
18:45 DVTK FUX - SZBBRA 3 - 2
2019. február 8. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - Budaörsi DSE 3 - 0
2019. február 9. szombat
18:00 TFSE - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
18:00 SZBBRA - MTK BUDAPEST 3 - 1
2019. február 10. vasárnap
17:00 PALOTA VSN KFT - DVTK FUX 1 - 3
2019. február 16. szombat
17:00 Budaörsi DSE - TFSE 3 - 1
19:30 DVTK FUX - 1. MCM-Diamant Kaposvár 1 - 3
2019. február 17. vasárnap
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - SZBBRA 1 - 3
2019. február 19. kedd
18:00 MTK BUDAPEST - PALOTA VSN KFT 3 - 2
2019. február 22. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - TFSE 3 - 0
2019. február 24. vasárnap
18:00 SZBBRA - Budaörsi DSE 3 - 2
18:00 PALOTA VSN KFT - PENTA GÖDÖLLŐI RC 0 - 3
18:45 DVTK FUX - MTK BUDAPEST 1 - 3
2019. március 2. szombat
17:00 MTK BUDAPEST - 1. MCM-Diamant Kaposvár 2 - 3
17:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - DVTK FUX 1 - 3
17:00 Budaörsi DSE - PALOTA VSN KFT 3 - 1
18:00 TFSE - SZBBRA 2 - 3