MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Sümeg-Dabronc Sárga
-
Palota RSC
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály / U15 OGYB III.osztály NYUGAT Alap `C` MRSZ
időpont forduló szakág nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2021.11.07 - vasárnap 11:00 teremröplabda női U15 bajnoki (csoport) 2021/2022 1 224
helyszín TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 17 28 21 27 15 2 X 24 27 23 27 12 27
vendég 2 25 26 25 25 8 1 X
játékvezetők vonalbírók
59 120 KATONA LAJOS TAMÁS
46 129 HEGYESI ATTILA
játékvezető ellenőr challenge játékvezető jegyzőkönyvvezető
31 433 KATONA RAMÓNA
Sümeg-Dabronc Sárga
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
2 VÁRFALVI VIVIEN 47 662
4 RESPERGER DÓRA LEILA 47 666
5 CSEH MERCÉDESZ 55 415
7 BERNÁTH RÉKA 59 048
10 KENYERES JÁZMIN 44 809
12 KISS BLANKA C 33 404
13 CZOTTER ANGELIKA 47 661
15 IGNÁCZ MÓNIKA RAMÓNA 44 811
1 KOVÁCS MIRELLA L1 47 663
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
SZABÓ TAMÁS vezetőedző 42 414
Palota RSC
mez játékosok neve C L kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
4 HÁMORI ZARA ZOÉ 56 425
5 JENEI KATA 59 351
7 GARAY FLORINA LUCA 54 047
8 ENDRŐDI NOÉMI 59 427
9 LŐRINCZ-KOZMA ANNA 55 760
10 LE KHANH NGOC 55 293
11 HERMANN PANNA C 30 866
12 JANKA DORINA ÉVA 54 252
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztetés büntetés kiállítás kizárás
KOVÁCS PÉTER vezetőedző 42 872
Mérkőzés ellenőri jelentés (Teremröplabda) VB-19
Dátum 2021.11.07. Időpont 11:00 Szezon 2021/2022 Mérkőzés kódja 1 224
Létesítmény neve TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK / SÜMEG
Sümeg-Dabronc Sárga - Palota RSC
A sportszervezet tölti ki
Képviselő neve Badacsonyi Győző Orvosi ügyeletes neve
A játékvezetők/szövetségi ellenőr tölti(k) ki
Hivatalos személyek
Szövetségi ellenőr neve
1. sz. játékvezető neve KATONA LAJOS TAMÁS 2. sz. játékvezető neve HEGYESI ATTILA
Jegyzőkönyvvezető neve KATONA RAMÓNA Licence száma 73
Statisztikus neve Licence száma
Rendezői létszám Főrendező + 0 Biztonságtechnikai bejárás jegyzőkönyve Van X Nincs
Játékpálya hitelesítés
Technikai követelmények
Mérkőzés, torna szintje U15
Játékterület nagysága 24,00 méter x 13,00 méter
Oldalkifutó (m) 2,00 méter
Oldalkifutón túl 1.jv. oldalán (m) 0,00 méter
Alapvonali kifutón túl A térfél (m) 4,95 méter
Talaj borítása műanyag
Játékmező színe NARANCSSÁRGA
Pálya vonalazása (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Bemelegítő terület (3x3m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér fix 0
Nézőtér állandó mobil 0
Elektromos eredményjelző Van X Nincs
Orvosi helyiség Megfelelő X Nem megfelelő
Versenyzői öltöző 2 db X Megfelelő Nem megfelelő
Segédszemélyzet létszáma 0
Akadálymentes magasság 6,70 méter
Alapvonali kifutó (m) 3,00 méter
Oldalkifutón túl 2.jv. oldalán (m) 0,00 méter
Alapvonali kifutón túl B térfél (m) 4,95 méter
Világítás 570 luxtól 930 luxig
Kifutó színe KÉK
Pályavonal színe FEHÉR
Büntető terület (~1x1m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér ideiglenes mobil 0
Légkondicionálás Van X Nincs
Wifi X Van Nincs
Játékvezető öltöző 1 db X Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzésrendezéshez szükséges eszközök
Oszlopok (2,55 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Oszlopborítások (min. 2m) X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyháló (9.5-10 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennatartó tokok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennák (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény burkolás X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyvvezetői asztal X Megfelelő Nem megfelelő
Székek a jkv-i asztalhoz (5-7db) X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyv X Megfelelő Nem megfelelő
VB-11 Állásrendi űrlap X Megfelelő Nem megfelelő
Cserepadok (v. 13-13szék) X Megfelelő Nem megfelelő
Kézi eredményjelző (1-3db) X Megfelelő Nem megfelelő
Labdák száma 20 X Megfelelő Nem megfelelő
Hálómagasság mérő X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék háló (9.5-10m) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antennatartó tok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antenna (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Nyomásmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Pumpa X Megfelelő Nem megfelelő
Mérőszalag (min.25m) X Megfelelő Nem megfelelő
Liberó újrakijelölési mellény (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Hőmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Fénymérő X Megfelelő Nem megfelelő
Internet és tablet v. laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Stábtagok ruházata X Megfelelő Nem megfelelő
NB II
Cseretábla készletek (1-20) Megfelelő Nem megfelelő
U21
Jelzőcsengő+fényjelző (buzzer) Megfelelő Nem megfelelő
Megfelelő hangosítás+bemondó Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzéslabda-tartó (6db-os) Megfelelő Nem megfelelő
NB I
Mezek színe Megfelelő Nem megfelelő
Törlőrongyok gyorstörlőknek Megfelelő Nem megfelelő
Szék a gyorstörlőknek (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Kisszék labdaszedőknek (6db) Megfelelő Nem megfelelő
Reklámelhelyezési installáció Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus jkv. laptop Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék laptop Megfelelő Nem megfelelő
Pendrive Megfelelő Nem megfelelő
Nyomtató Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus dugalj Megfelelő Nem megfelelő
Kábeles internet csatlakozás Megfelelő Nem megfelelő
Extraliga, NB I TV
Vonalbírói zászlók (4db) Megfelelő Nem megfelelő
Labdatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Ruhatartó kocsi (2db) Megfelelő Nem megfelelő
Páramérő + óra Megfelelő Nem megfelelő
Litescore/LEDbox Megfelelő Nem megfelelő
Egyéb
Megfelelő Nem megfelelő
Megjegyzés
dátum ellenőrzés lezár 2021.11.07. 14:33:14
sportszervezet hitelesítés 2021.11.07. 14:33:40
(24 266) BADACSONYI GYŐZŐ
Sümeg-Dabronc Sárga
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U15 OGYB III.osztály NYUGAT Alap `C`
2021. október 3. vasárnap
11:00 Palota RSC - Castor SE 3 - 0
12:30 Castor SE - Sümeg-Dabronc Sárga 0 - 3
14:00 Palota RSC - Sümeg-Dabronc Sárga 2 - 3
2021. november 7. vasárnap
11:00 Sümeg-Dabronc Sárga - Palota RSC 3 - 2
12:30 Castor SE - Palota RSC 0 - 3
14:00 Sümeg-Dabronc Sárga - Castor SE 3 - 0
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés