MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
ÜLŐRÖPLABDA
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
nyert vesztett
hely csapat össz ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1. LINAMAR - BRSE 7 7 0 6 0 1 0 0 0 20 21 2 10,500 558 334 1,671
2. Vidux-Szegedi RSE 7 6 1 4 2 0 0 0 1 18 18 5 3,600 528 449 1,176
3. Vasas Óbuda 8 6 2 4 1 1 1 0 1 18 20 9 2,222 660 581 1,136
4. Palota RSC 7 4 3 2 2 0 0 1 2 12 13 11 1,182 546 521 1,048
5. Jászberényi RK 7 3 4 3 0 0 0 1 3 9 10 12 0,833 451 476 0,947
6. HÉP-RÖPKE SE 7 3 4 2 0 1 0 2 2 8 11 14 0,786 557 533 1,045
7. Közgáz SC felnőtt 7 2 5 0 2 0 2 1 2 8 11 17 0,647 566 612 0,925
8. DSZC - Eötvös DSE 7 1 6 1 0 0 0 1 5 3 4 18 0,222 379 500 0,758
9. KISTEXT 7 0 7 0 0 0 0 1 6 0 1 21 0,048 303 542 0,559
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U21-NB II Női Bajnokság KELET `A` csoport
2019. október 12. szombat
13:00 Palota RSC - Vidux-Szegedi RSE 1 - 3
16:00 KISTEXT - Jászberényi RK 0 - 3
16:00 Vasas Óbuda - LINAMAR - BRSE 2 - 3
16:30 Közgáz SC felnőtt - HÉP-RÖPKE SE 2 - 3
2019. október 13. vasárnap
15:00 Vasas Óbuda - DSZC - Eötvös DSE 3 - 1
2019. október 19. szombat
13:00 Palota RSC - KISTEXT 3 - 0
17:00 HÉP-RÖPKE SE - Vasas Óbuda 0 - 3
2019. október 20. vasárnap
17:00 Jászberényi RK - Közgáz SC felnőtt 1 - 3
18:00 LINAMAR - BRSE - Vidux-Szegedi RSE 3 - 0
2019. október 24. csütörtök
18:30 Palota RSC - Vasas Óbuda 0 - 3
2019. október 26. szombat
11:00 Közgáz SC felnőtt - Palota RSC 1 - 3
16:00 KISTEXT - LINAMAR - BRSE 0 - 3
2019. október 27. vasárnap
15:00 Vasas Óbuda - Jászberényi RK 3 - 0
15:00 DSZC - Eötvös DSE - HÉP-RÖPKE SE 0 - 3
2019. november 3. vasárnap
16:00 Vidux-Szegedi RSE - KISTEXT 3 - 0
17:00 Jászberényi RK - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
17:00 LINAMAR - BRSE - Közgáz SC felnőtt 3 - 0
2019. november 9. szombat
16:30 Közgáz SC felnőtt - Vidux-Szegedi RSE 0 - 3
17:00 HÉP-RÖPKE SE - Jászberényi RK 3 - 0
2019. november 10. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Palota RSC 0 - 3
2019. november 16. szombat
16:00 KISTEXT - Közgáz SC felnőtt 1 - 3
17:00 LINAMAR - BRSE - DSZC - Eötvös DSE 3 - 0
2019. november 17. vasárnap
13:00 Palota RSC - HÉP-RÖPKE SE 3 - 1
16:30 Vidux-Szegedi RSE - Vasas Óbuda 3 - 0
2019. november 24. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Vidux-Szegedi RSE 0 - 3
16:00 Vasas Óbuda - KISTEXT 3 - 0
18:00 Jászberényi RK - Palota RSC 3 - 0
19:00 HÉP-RÖPKE SE - LINAMAR - BRSE 0 - 3
2019. november 29. péntek
17:30 Közgáz SC felnőtt - Vasas Óbuda 2 - 3
2019. december 1. vasárnap
14:00 Vidux-Szegedi RSE - HÉP-RÖPKE SE 3 - 1
16:00 KISTEXT - DSZC - Eötvös DSE 0 - 3
17:00 LINAMAR - BRSE - Jászberényi RK 3 - 0
2019. december 7. szombat
14:00 Közgáz SC felnőtt - DSZC - Eötvös DSE
15:00 HÉP-RÖPKE SE - KISTEXT
18:00 Palota RSC - LINAMAR - BRSE
2019. december 8. vasárnap
17:00 Jászberényi RK - Vidux-Szegedi RSE
2019. december 14. szombat
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Vasas Óbuda
17:00 Vidux-Szegedi RSE - Palota RSC
17:00 Jászberényi RK - KISTEXT
2019. december 17. kedd
18:30 HÉP-RÖPKE SE - Közgáz SC felnőtt
2019. december 21. szombat
16:00 KISTEXT - Palota RSC
16:30 Közgáz SC felnőtt - Jászberényi RK
2019. december 22. vasárnap
17:00 Vidux-Szegedi RSE - LINAMAR - BRSE
2020. január 5. vasárnap
17:00 LINAMAR - BRSE - KISTEXT
17:00 Jászberényi RK - Vasas Óbuda
17:00 HÉP-RÖPKE SE - DSZC - Eötvös DSE
2020. január 6. hétfő
18:30 Palota RSC - Közgáz SC felnőtt
2020. január 10. péntek
17:30 Vasas Óbuda - Palota RSC
2020. január 11. szombat
16:00 KISTEXT - Vidux-Szegedi RSE
16:30 Közgáz SC felnőtt - LINAMAR - BRSE
2020. január 12. vasárnap
11:00 Vasas Óbuda - HÉP-RÖPKE SE
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Jászberényi RK
2020. január 17. péntek
19:00 Vidux-Szegedi RSE - Közgáz SC felnőtt
2020. január 18. szombat
17:00 LINAMAR - BRSE - Vasas Óbuda
2020. január 19. vasárnap
13:00 Palota RSC - DSZC - Eötvös DSE
17:00 Jászberényi RK - HÉP-RÖPKE SE
2020. január 25. szombat
16:30 Közgáz SC felnőtt - KISTEXT
2020. január 26. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - LINAMAR - BRSE
16:00 Vasas Óbuda - Vidux-Szegedi RSE
19:00 HÉP-RÖPKE SE - Palota RSC
2020. február 1. szombat
16:00 KISTEXT - Vasas Óbuda
2020. február 2. vasárnap
13:00 Palota RSC - Jászberényi RK
16:00 Vidux-Szegedi RSE - DSZC - Eötvös DSE
17:00 LINAMAR - BRSE - HÉP-RÖPKE SE
2020. február 7. péntek
18:00 Vasas Óbuda - Közgáz SC felnőtt
2020. február 8. szombat
17:00 Jászberényi RK - LINAMAR - BRSE
17:00 HÉP-RÖPKE SE - Vidux-Szegedi RSE
2020. február 9. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - KISTEXT
2020. február 22. szombat
16:00 KISTEXT - HÉP-RÖPKE SE
2020. február 23. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Közgáz SC felnőtt
16:00 Vidux-Szegedi RSE - Jászberényi RK
17:00 LINAMAR - BRSE - Palota RSC