MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
nyert vesztett
hely csapat össz ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1. Vasas Óbuda 3 2 1 1 1 0 1 0 0 7 8 4 2,000 267 246 1,085
2. LINAMAR - BRSE 2 2 0 1 0 1 0 0 0 5 6 2 3,000 183 135 1,356
3. Közgáz SC felnőtt 2 1 1 0 1 0 1 0 0 4 5 4 1,250 184 204 0,902
4. Jászberényi RK 2 1 1 1 0 0 0 1 0 3 4 3 1,333 167 154 1,084
5. Palota RSC 2 1 1 1 0 0 0 1 0 3 4 3 1,333 156 150 1,040
6. Vidux-Szegedi RSE 2 1 1 0 1 0 0 0 1 3 3 4 0,750 139 156 0,891
7. RÖPKE SE 2 1 1 0 0 1 0 0 1 2 3 5 0,600 180 162 1,111
8. DSZC - Eötvös DSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3 0,333 71 98 0,724
9. KISTEXT 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 6 0,000 109 151 0,722
MŰSOR, EREDMÉNYEK
U21-NB II Női Bajnokság KELET `A` csoport
2019. október 12. szombat
13:00 Palota RSC - Vidux-Szegedi RSE 1 - 3
16:00 KISTEXT - Jászberényi RK 0 - 3
16:00 Vasas Óbuda - LINAMAR - BRSE 2 - 3
16:30 Közgáz SC felnőtt - RÖPKE SE 2 - 3
2019. október 13. vasárnap
15:00 Vasas Óbuda - DSZC - Eötvös DSE 3 - 1
2019. október 19. szombat
13:00 Palota RSC - KISTEXT 3 - 0
17:00 RÖPKE SE - Vasas Óbuda 0 - 3
2019. október 20. vasárnap
17:00 Jászberényi RK - Közgáz SC felnőtt 1 - 3
18:00 LINAMAR - BRSE - Vidux-Szegedi RSE 3 - 0
2019. október 24. csütörtök
18:30 Palota RSC - Vasas Óbuda
2019. október 26. szombat
11:00 Közgáz SC felnőtt - Palota RSC
16:00 KISTEXT - LINAMAR - BRSE
2019. október 27. vasárnap
15:00 Vasas Óbuda - Jászberényi RK
15:00 DSZC - Eötvös DSE - RÖPKE SE
2019. november 3. vasárnap
16:00 Vidux-Szegedi RSE - KISTEXT
17:00 Jászberényi RK - DSZC - Eötvös DSE
17:00 LINAMAR - BRSE - Közgáz SC felnőtt
2019. november 9. szombat
16:30 Közgáz SC felnőtt - Vidux-Szegedi RSE
17:00 RÖPKE SE - Jászberényi RK
2019. november 10. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Palota RSC
2019. november 16. szombat
16:00 KISTEXT - Közgáz SC felnőtt
17:00 LINAMAR - BRSE - DSZC - Eötvös DSE
2019. november 17. vasárnap
13:00 Palota RSC - RÖPKE SE
16:30 Vidux-Szegedi RSE - Vasas Óbuda
2019. november 24. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Vidux-Szegedi RSE
16:00 Vasas Óbuda - KISTEXT
18:00 Jászberényi RK - Palota RSC
19:00 RÖPKE SE - LINAMAR - BRSE
2019. november 29. péntek
17:30 Közgáz SC felnőtt - Vasas Óbuda
2019. december 1. vasárnap
14:00 Vidux-Szegedi RSE - RÖPKE SE
16:00 KISTEXT - DSZC - Eötvös DSE
17:00 LINAMAR - BRSE - Jászberényi RK
2019. december 7. szombat
14:00 Közgáz SC felnőtt - DSZC - Eötvös DSE
17:00 RÖPKE SE - KISTEXT
18:00 Palota RSC - LINAMAR - BRSE
2019. december 8. vasárnap
17:00 Jászberényi RK - Vidux-Szegedi RSE
2019. december 13. péntek
19:00 RÖPKE SE - Közgáz SC felnőtt
2019. december 14. szombat
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Vasas Óbuda
17:00 Vidux-Szegedi RSE - Palota RSC
17:00 Jászberényi RK - KISTEXT
2019. december 21. szombat
16:00 KISTEXT - Palota RSC
16:30 Közgáz SC felnőtt - Jászberényi RK
2019. december 22. vasárnap
16:00 Vasas Óbuda - RÖPKE SE
16:00 Vidux-Szegedi RSE - LINAMAR - BRSE
2020. január 5. vasárnap
17:00 LINAMAR - BRSE - KISTEXT
17:00 Jászberényi RK - Vasas Óbuda
17:00 RÖPKE SE - DSZC - Eötvös DSE
2020. január 6. hétfő
18:30 Palota RSC - Közgáz SC felnőtt
2020. január 10. péntek
17:30 Vasas Óbuda - Palota RSC
2020. január 11. szombat
16:00 KISTEXT - Vidux-Szegedi RSE
16:30 Közgáz SC felnőtt - LINAMAR - BRSE
2020. január 12. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Jászberényi RK
2020. január 19. vasárnap
13:00 Palota RSC - DSZC - Eötvös DSE
16:00 Vidux-Szegedi RSE - Közgáz SC felnőtt
17:00 LINAMAR - BRSE - Vasas Óbuda
17:00 Jászberényi RK - RÖPKE SE
2020. január 25. szombat
16:30 Közgáz SC felnőtt - KISTEXT
2020. január 26. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - LINAMAR - BRSE
16:00 Vasas Óbuda - Vidux-Szegedi RSE
19:00 RÖPKE SE - Palota RSC
2020. február 1. szombat
16:00 KISTEXT - Vasas Óbuda
2020. február 2. vasárnap
13:00 Palota RSC - Jászberényi RK
16:00 Vidux-Szegedi RSE - DSZC - Eötvös DSE
17:00 LINAMAR - BRSE - RÖPKE SE
2020. február 7. péntek
18:00 Vasas Óbuda - Közgáz SC felnőtt
2020. február 8. szombat
17:00 Jászberényi RK - LINAMAR - BRSE
17:00 RÖPKE SE - Vidux-Szegedi RSE
2020. február 9. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - KISTEXT
2020. február 22. szombat
16:00 KISTEXT - RÖPKE SE
2020. február 23. vasárnap
15:00 DSZC - Eötvös DSE - Közgáz SC felnőtt
16:00 Vidux-Szegedi RSE - Jászberényi RK
17:00 LINAMAR - BRSE - Palota RSC