MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1. BKGDSE VOLLEYBALL U17 6 6 0 12 18 0 max 450 249 1,807
2. DSZC-EÖTVÖS DSE 6 6 0 12 18 0 max 451 254 1,776
3. PÉNZÜGYŐR SE 5 5 0 10 15 2 7,500 420 272 1,544
4. ÚSK WILDCATS 6 3 3 9 9 11 0,818 411 426 0,965
5. KISTEXT I. 4 4 0 8 12 1 12,000 312 227 1,374
6. KSE serdülő 3 6 2 4 8 8 14 0,571 428 473 0,905
7. KISTEXT II. 6 1 5 7 5 17 0,294 353 509 0,694
8. KISPEST SE - B 5 1 4 6 4 14 0,286 319 427 0,747
9. TÁLENT SE Szent László 6 0 6 6 2 18 0,111 309 491 0,629
10. PANORÁMA SE 4 1 3 5 6 9 0,667 291 331 0,879
11. VIADUKT SE U17 4 1 3 5 5 10 0,500 310 322 0,963
12. GLP Nyíregyháza 4 1 3 5 4 10 0,400 261 334 0,781
MŰSOR, EREDMÉNYEK
III. osztály Kelet Alsóház
2020. szeptember 19. szombat
09:30 KISPEST SE - B - PÉNZÜGYŐR SE 1 - 3 zárt kapu
11:00 PANORÁMA SE - PÉNZÜGYŐR SE zárt kapu
12:30 KISPEST SE - B - PANORÁMA SE zárt kapu
2020. szeptember 20. vasárnap
10:00 ÚSK WILDCATS - TÁLENT SE Szent László 3 - 1 zárt kapu
11:30 DSZC - EÖTVÖS DSE - TÁLENT SE Szent László 3 - 0 zárt kapu
13:00 ÚSK WILDCATS - DSZC - EÖTVÖS DSE 0 - 3 zárt kapu
2020. október 10. szombat
10:00 KISTEXT II. - KSE serdülő 3 1 - 3 zárt kapu
11:30 KSE serdülő 3 - BKGDSE VOLLEYBALL U17 0 - 3 zárt kapu
13:00 BKGDSE VOLLEYBALL U17 - KISTEXT II. 3 - 0 zárt kapu
2020. október 11. vasárnap
09:00 GLP Nyíregyháza - KISTEXT I. 0 - 3 zárt kapu
11:00 KISTEXT I. - VIADUKT SE U17 3 - 1 zárt kapu
13:00 VIADUKT SE U17 - GLP Nyíregyháza 1 - 3 zárt kapu
13:00 PANORÁMA SE - PÉNZÜGYŐR SE 0 - 3 zárt kapu
14:30 PÉNZÜGYŐR SE - KISPEST SE - B 3 - 0 zárt kapu
16:00 KISPEST SE - B - PANORÁMA SE 0 - 3 zárt kapu
2020. október 24. szombat
09:00 ÚSK WILDCATS - DSZC - EÖTVÖS DSE 0 - 3 zárt kapu
10:30 DSZC - EÖTVÖS DSE - TÁLENT SE Szent László 3 - 0 zárt kapu
12:00 TÁLENT SE Szent László - ÚSK WILDCATS 1 - 3 zárt kapu
2020. november 14. szombat
09:00 DSZC - EÖTVÖS DSE - TÁLENT SE Szent László 3 - 0 zárt kapu
10:30 TÁLENT SE Szent László - ÚSK WILDCATS 0 - 3 zárt kapu
12:00 ÚSK WILDCATS - DSZC - EÖTVÖS DSE 0 - 3 zárt kapu
2020. november 15. vasárnap
10:00 KSE serdülő 3 - KISTEXT II. 2 - 3 zárt kapu
11:30 BKGDSE VOLLEYBALL U17 - KISTEXT II. 3 - 0 zárt kapu
13:00 KSE serdülő 3 - BKGDSE VOLLEYBALL U17 0 - 3 zárt kapu
13:00 PÉNZÜGYŐR SE - KISPEST SE - B 3 - 0 zárt kapu
14:30 PANORÁMA SE - KISPEST SE - B 2 - 3 zárt kapu
16:00 PÉNZÜGYŐR SE - PANORÁMA SE 3 - 1 zárt kapu
2021. január 31. vasárnap
10:00 KISTEXT I. - VIADUKT SE U17 3 - 0 zárt kapu
11:30 VIADUKT SE U17 - GLP Nyíregyháza 3 - 1 zárt kapu
13:00 KISTEXT I. - GLP Nyíregyháza 3 - 0 zárt kapu
14:30 KISTEXT II. - BKGDSE VOLLEYBALL U17 0 - 3 zárt kapu
16:00 BKGDSE VOLLEYBALL U17 - KSE serdülő 3 3 - 0 zárt kapu
17:30 KSE serdülő 3 - KISTEXT II. 3 - 1 zárt kapu
2021. március 20. szombat
16:45 KSE serdülő 3 - VIADUKT SE U17
KAPCSOLÓDÓ DOKUMENTUM
lebonyolítás
2020.09.18.
KAPCSOLÓDÓ FOTÓ
KSE serdülő 3 - BKGDSE VOLLEYBALL U17 0:3
2020.11.15. Versenyek
Szalayné Sebők Éva Női U17 III. osztály Kelet Alsóház
KSE serdülő 3 - KISTEXT II. 2:3
2020.11.15. Versenyek
Szalayné Sebők Éva Női U17 III. osztály Kelet Alsóház
TÁLENT SE Szent László - ÚSK WILDCATS 0:3
2020.11.14. Versenyek
Szalayné Sebők Éva Női U17 III. osztály Kelet Alsóház
ÚSK WILDCATS - DSZC-EÖTVÖS DSE 0:3
2020.10.24. Versenyek
Szalayné Sebők Éva Női U17 III. osztály Kelet Alsóház
PANORÁMA SE - PÉNZÜGYŐR SE 0:3
2020.10.11. Versenyek
Szalayné Sebők Éva Női U17 III. osztály Kelet Alsóház
KISPEST SE - B - PANORÁMA SE 0:3
2020.10.11. Versenyek
Szalayné Sebők Éva Női U17 III. osztály Kelet Alsóház
PÉNZÜGYŐR SE - KISPEST SE - B 3:0
2020.10.11. Versenyek
Szalayné Sebők Éva Női U17 III. osztály Kelet Alsóház
KISPEST SE-B - PÉNZÜGYŐR SE 1:3
2020.09.19. Versenyek
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. osztály Kelet Alsóház
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés