MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
nyert vesztett
hely csapat össz ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1. FATUM Nyíregyháza 2 2 0 1 1 0 0 0 0 6 6 1 6,000 176 124 1,419
2. 1. MCM-Diamant Kaposvár 2 2 0 1 1 0 0 0 0 6 6 1 6,000 166 135 1,230
3. Békéscsabai Röplabda SE 2 2 0 1 0 1 0 0 0 5 6 2 3,000 178 149 1,195
4. Vasas Óbuda 2 1 1 0 0 1 1 0 0 3 5 5 1,000 215 191 1,126
5. UTE 2 1 1 0 0 1 0 1 0 2 4 5 0,800 178 193 0,922
6. Jászberény VolleyballTeam 2 0 2 0 0 0 2 0 0 2 4 6 0,667 190 201 0,945
7. Hungast Haladás 2 0 2 0 0 0 0 1 1 0 1 6 0,167 133 176 0,756
8. MTK Budapest 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 6 0,000 83 150 0,553
MŰSOR, EREDMÉNYEK
Extra Liga alapszakasz
FATUM Nyíregyháza - Hungast Haladás
FATUM Nyíregyháza - Jászberény VolleyballTeam
2019. október 11. péntek
19:00 Jászberény VolleyballTeam - Vasas Óbuda 2 - 3
2019. október 12. szombat
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - UTE 3 - 1
18:00 Békéscsabai Röplabda SE - MTK Budapest 3 - 0
19:00 Hungast Haladás - FATUM Nyíregyháza 1 - 3
2019. október 17. csütörtök
19:00 Hungast Haladás - 1. MCM-Diamant Kaposvár 0 - 3
2019. október 18. péntek
19:00 Vasas Óbuda - Békéscsabai Röplabda SE 2 - 3
2019. október 19. szombat
17:00 FATUM Nyíregyháza - MTK Budapest 3 - 0
18:00 UTE - Jászberény VolleyballTeam 3 - 2
2019. október 23. szerda
18:00 Békéscsabai Röplabda SE - UTE
2019. október 24. csütörtök
20:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - FATUM Nyíregyháza
2019. október 25. péntek
19:00 Jászberény VolleyballTeam - Hungast Haladás
2019. október 26. szombat
18:00 MTK Budapest - Vasas Óbuda
2019. október 31. csütörtök
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - Jászberény VolleyballTeam
2019. november 2. szombat
17:00 FATUM Nyíregyháza - Vasas Óbuda
18:00 UTE - MTK Budapest
18:00 Hungast Haladás - Békéscsabai Röplabda SE
2019. november 7. csütörtök
19:00 Jászberény VolleyballTeam - FATUM Nyíregyháza
2019. november 8. péntek
18:00 Békéscsabai Röplabda SE - 1. MCM-Diamant Kaposvár
19:00 Vasas Óbuda - UTE
2019. november 9. szombat
18:00 MTK Budapest - Hungast Haladás
2019. november 14. csütörtök
20:00 FATUM Nyíregyháza - UTE
2019. november 15. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - MTK Budapest
19:00 Jászberény VolleyballTeam - Békéscsabai Röplabda SE
2019. november 16. szombat
18:00 Hungast Haladás - Vasas Óbuda
2019. november 21. csütörtök
18:00 Békéscsabai Röplabda SE - FATUM Nyíregyháza
2019. november 22. péntek
18:00 UTE - Hungast Haladás
2019. november 23. szombat
16:00 MTK Budapest - Jászberény VolleyballTeam
2019. november 24. vasárnap
17:00 Vasas Óbuda - 1. MCM-Diamant Kaposvár
2019. november 30. szombat
16:00 MTK Budapest - Békéscsabai Röplabda SE
18:00 UTE - 1. MCM-Diamant Kaposvár
2019. december 1. vasárnap
17:00 Vasas Óbuda - Jászberény VolleyballTeam
2019. december 5. csütörtök
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - Hungast Haladás
2019. december 7. szombat
19:00 Jászberény VolleyballTeam - UTE
2019. december 8. vasárnap
17:00 Békéscsabai Röplabda SE - Vasas Óbuda
2019. december 12. csütörtök
20:00 Hungast Haladás - Jászberény VolleyballTeam
2019. december 13. péntek
17:00 FATUM Nyíregyháza - 1. MCM-Diamant Kaposvár
19:00 Vasas Óbuda - MTK Budapest
2019. december 14. szombat
18:00 UTE - Békéscsabai Röplabda SE
2019. december 21. szombat
18:00 MTK Budapest - FATUM Nyíregyháza
2020. január 10. péntek
18:00 Békéscsabai Röplabda SE - Hungast Haladás
19:00 Jászberény VolleyballTeam - 1. MCM-Diamant Kaposvár
2020. január 11. szombat
18:00 MTK Budapest - UTE
2020. január 12. vasárnap
17:00 Vasas Óbuda - FATUM Nyíregyháza
2020. január 16. csütörtök
20:00 Hungast Haladás - MTK Budapest
2020. január 17. péntek
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - Békéscsabai Röplabda SE
2020. január 18. szombat
18:00 UTE - Vasas Óbuda
2020. január 25. szombat
16:00 MTK Budapest - 1. MCM-Diamant Kaposvár
18:00 UTE - FATUM Nyíregyháza
2020. január 26. vasárnap
17:00 Vasas Óbuda - Hungast Haladás
17:00 Békéscsabai Röplabda SE - Jászberény VolleyballTeam
2020. január 31. péntek
19:00 Jászberény VolleyballTeam - MTK Budapest
2020. február 1. szombat
17:00 FATUM Nyíregyháza - Békéscsabai Röplabda SE
18:00 1. MCM-Diamant Kaposvár - Vasas Óbuda
18:00 Hungast Haladás - UTE
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Női Extraliga: Izzasztó, de végül győztes csarnokavatás Újpesten
2019.10.19. Versenyek

Szombaton két női Extraliga és három NB I-es mérkőzést játszottak le.

Az ötödik szettben kerekedett felül a BRSE a Vasas otthonában
2019.10.18. Versenyek

Nem mindennapi rangadó végén kerekedett felül a BRSE a bajnoki címvédő Vasas Óbuda otthonában, a női röplabda Extraliga második fordulójának rangadóján.

Női NB I: Magabiztos kaposvári siker Szombathelyen
2019.10.17. Versenyek

Egy női Extraliga csütörtök esti mérkőzésén az 1. MCM-Diamant Kaposvár vendégként győzött a Hungast-Haladás otthonában.

Győzelemmel rajtolt a Kaposvár, a BRSE és a Fatum
2019.10.12. Versenyek

Három női Extraliga és egy NB I-es mérkőzést játszottak le szombaton.

Győzött, de pontot vesztett a Vasas a jászberényi nyitányon
2019.10.11. Versenyek

Egy-egy női Extraliga és NB I-es, valamint egy férfi Magyar Kupa-nyolcaddöntőt játszottak le pénteken.