MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
VERSENY
FOTÓ
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MRSZ
FELNŐTT
NB I Férfi Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda NBI versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
Férfi NB I `A` csoport Alapszakasz
Férfi NB I `B` csoport Alapszakasz
Férfi Extra Liga Alapszakasz
Férfi Extra Liga negyeddöntő
Férfi Extra Liga 5. helyért
Férfi Extra Liga elődöntő
Férfi Extra Liga 3. helyért
Férfi Extra Liga 1. helyért
Férfi NB I Liga Alapszakasz
Férfi NB I Liga negyeddöntő
Férfi NB I Liga 11-12. helyért
Férfi NB I Liga elődöntő
Férfi NB I Liga 9-10. helyért
Férfi NB I Döntő-kvalifikáló kör az 5-8. helyért
Férfi Magyar Kupa
2018-2019. évi Teremröplabda MK versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
Férfi Magyar Kupa selejtező
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
Férfi Magyar Kupa negyeddöntő
Férfi Magyar Kupa elődöntő
Magyar Kupa 3. helyért
Magyar Kupa döntő
NB II Férfi Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda NBII versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
NB II férfi Nyugati csoport alapszakasz
NB II Férfi Közép csoport alapszakasz
NB II férfi Keleti csoport alapszakasz
NB II férfi Nyugati csoport rájátszás
NB II Férfi Közép csoport rájátszás
NB II férfi Keleti csoport rájátszás
NB I Női Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda NBI versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
Női Extra Liga Alapszakasz
Női Extra Liga elődöntő
Női Extra Liga 3. helyért
Női Extra Liga 1. helyért
Női NB I Liga Alapszakasz
Női Extra Liga kvalifikáló kör
Női NB I Liga Kvalifikáló kör
Női Magyar Kupa
2018-2019. évi Teremröplabda NBII versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
Női Magyar Kupa selejtező
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
Női Magyar Kupa negyeddöntő
Női Magyar Kupa elődöntő
Magyar Kupa 3. helyért
Magyar Kupa döntő
NB II Női Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda NBII versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
NB II női Nyugati csoport alapszakasz
NB II női Közép csoport alapszakasz
NB II női Keleti csoport alapszakasz
NB II Nyugati csoport rájátszás
NB II Közép csoport rájátszás
NB II Keleti csoport rájátszás
NB II Női torna az NB I-be jutásért
Osztályozó páros mérkőzés
U21
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda U21versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság `A` csoport
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság `B` csoport
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság `C` csoport
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság 10-12. helyért
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő `A` csoport
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő `B` csoport
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő keresztjáték
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő elődöntő
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő 5. helyért
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő 3. helyért
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő 1. helyért
U21 Női Nemzeti Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda U21versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
U21 Női Nemzeti Bajnokság Nyugat
U21 Női Nemzeti Bajnokság Közép
U21 Női Nemzeti Bajnokság Kelet
U21 Női Nemzeti Bajnokság `A` csoport
U21 Női Nemzeti Bajnokság `B` csoport
U21 Női Nemzeti Bajnokság `C` csoport
U21 Női Nemzeti Bajnokság 10-14. helyért
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő `A` csoport
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő `B` csoport
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő keresztjáték
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő elődöntő
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő 5. helyért
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő 3. helyért
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő 1. helyért
U19
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifj. Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda U19 versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-1
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-2
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-3
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-4
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-5
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-1
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-2
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-3
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-4
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-5
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-1
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-2
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-3
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB 10-14. helyért
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB 10-14.helyért
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB 23-25. helyért
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB 20-22. helyért
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB 16-19. helyért
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB 7-9. helyért
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ `A` csoport
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ `B` csoport
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ keresztjáték
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ elődöntő
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ 5-6. helyért
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ 3-4. helyért
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ 1-2. helyért
Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda U19 versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-1
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-2
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-3
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-4
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-1
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-2
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-3
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-4
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-5
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-6
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-1
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-2
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-3
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-4
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-5
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-1
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-2
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-3
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-4
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-5
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-1
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-2
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-3
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-4
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-5
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-1
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-2
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-3
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-4
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-5
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-6
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. 17-20. helyért
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. 13-16. helyért
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. 10-12. helyért
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. 7-9. helyért
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ `A` csoport
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ `B` csoport
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ keresztjáték
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ elődöntő
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ 5-6. helyért
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ 3-4. helyért
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ 1-2. helyért
U17
Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda U17 versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
Buzek László U17 férfi OSB A-1
Buzek László U17 férfi OSB A-2
Buzek László U17 férfi OSB A-3
Buzek László U17 férfi OSB A-4
Buzek László U17 férfi OSB A-5
Buzek László U17 férfi OSB A-6
Buzek László U17 férfi OSB B-1
Buzek László U17 férfi OSB B-2
Buzek László U17 férfi OSB B-3
Buzek László U17 férfi OSB B-4
Buzek László U17 férfi OSB B-5
Buzek László U17 férfi OSB B-6
Buzek László U17 férfi OSB B-7
Buzek László U17 férfi OSB B-8
Buzek László U17 férfi OSB C-1
Buzek László U17 férfi OSB C-2
Buzek László U17 férfi OSB C-3
Buzek László U17 férfi OSB C-4
Buzek László U17 férfi OSB C-5
Buzek László U17 férfi OSB C-6
Buzek László U17 férfi OSB 19-21. helyért
Buzek László U17 férfi OSB 16-18. helyért
Buzek László U17 férfi OSB 13-15. helyért
Buzek László U17 férfi OSB 10-12. helyért
Buzek László U17 férfi OSB 7-9. helyért
Buzek László U17 férfi OSB DÖNTŐ `A`
Buzek László U17 férfi OSB DÖNTŐ `B`
Buzek László U17 férfi OSB keresztjáték
Buzek László U17 férfi OSB elődöntő
Buzek László U17 férfi OSB 5-6. helyért
Buzek László U17 férfi OSB 3-4. helyért
Buzek László U17 férfi OSB 1-2. helyért
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda U17 versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-1
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-2
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-3
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-4
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-1
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-2
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-3
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-4
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-5
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-6
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-7
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-8
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-9
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-10
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-11
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-1
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-2
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-3
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-4
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-5
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-1
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-2
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-3
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-4
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-5
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-6
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-7
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-8
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-9
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-1
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-2
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-3
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-4
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-5
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-1
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-2
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-3
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-4
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-5
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-6
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 25-27.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 28-30
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 31-34.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 22-24.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 19-21.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 16-18.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 13-15.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 10-12.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 7-9.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 4-6.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 1-3.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály 17-20.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály 13-16.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály 10-12.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály 7-9.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. DÖNTŐ `A`
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. DÖNTŐ `B`
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. keresztj.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. elődöntő
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. 5-6.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. 3-4.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. 1-2.
U15
Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda U15 versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-1
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-2
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-3
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-4
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-5
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-6
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-7
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-8
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-1
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-2
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-3
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-4
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-5
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-6
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-7
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-1
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-2
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-3
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-4
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-5
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-6
Tatár Mihály U15 férfi 10-12.
Tatár Mihály U15 férfi 7-9.
Tatár Mihály U15 férfi Döntő `A` csoport
Tatár Mihály U15 férfi Döntő `B` csoport
Tatár Mihály U15 férfi Döntő keresztjáték
Tatár Mihály U15 férfi Döntő elődöntő
Tatár Mihály U15 férfi 5-6.
Tatár Mihály U15 férfi 3-4.
Tatár Mihály U15 férfi 1-2.
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság
2018-2019. évi Teremröplabda U15 versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-1
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-2
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-3
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-4
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-5
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-6
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-1
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-2
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-3
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-4
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-5
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-6
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-1
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-2
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-3
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-4
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-5
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-6
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-7
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-1
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-2
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-3
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-4
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-5
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-6
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-7
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-8
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-1
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-2
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-3
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-4
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-5
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-6
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-7
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-8
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-1
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-2
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-3
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-4
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-5
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-6
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-1
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-2
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-1
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-2
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-4
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-1
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-2
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-3
dr. Kotsis Attiláné OGYB III. osztály Kelet 1-3
dr. Kotsis Attiláné OGYB III. osztály Kelet 4-6
dr. Kotsis Attiláné OGYB III. osztály Kelet 7-11
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály 19-24.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály 19-24.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály 13-18.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály 13-18.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály 9-12.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály 5-8.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály 1-4.
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály 19-24.
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály 19-24.
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály 13-18.
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály 13-18.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály 10-12.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály 7-9.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I.o. DÖNTŐ 1. nap `A`
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I.o. DÖNTŐ 1. nap `B`
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I.o. DÖNTŐ keresztj.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. o. DÖNTŐ elődöntő
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály 5-6.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály 3-4.
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály 1-2.
U13
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság I. o.
2018-2019. évi Teremröplabda U13 versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
Dunszt Ferenc U13 I/1-A-Eger-2018.11.11.
Dunszt Ferenc U13 I/1-B-Eger-2018.11.11.
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. 7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/1-A-Lőrinc-2018.11.17.
Dunszt Ferenc U13 I/1-B-Lőrinc-2018.11.17.
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. 5-7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/2-A-Dág-2018.12.02.
Dunszt Ferenc U13 I/2-B-Dág-2018.12.02.
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. 7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/2-A-Szolnok-2018.12.16.
Dunszt Ferenc U13 I/2-B-Szolnok-2018.12.16.
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. 5-7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/3-A-Szeged-2019.01.20.
Dunszt Ferenc U13 I/3-B-Szeged-2019.01.20.
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. 5-7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/3-A-Székesfehérvár-2019.01.20.
Dunszt Ferenc U13 I/3-B-Székesfehérvár-2019.01.20.
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/4-A-Dág-2019.02.02.
Dunszt Ferenc U13 I/4-B-Dág-2019.02.02.
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. 7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/4-A-Kaposvár-2019.02.24.
Dunszt Ferenc U13 I/4-B-Kaposvár-2019.02.24.
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. 5-7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. 3. hely
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/5-A-DSE-2019.03.02.
Dunszt Ferenc U13 I/5-B-DSE-2019.03.02.
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. 7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/5-A-Kazincbarcika-2019.03.03.
Dunszt Ferenc U13 I/5-B-Kazincbarcika-2019.03.03.
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. 5-7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/6-A-Kecskemét-2019.04.13.
Dunszt Ferenc U13 I/6-B-Kecskemét-2019.04.13.
Dunszt Ferenc U13 I/6-Kecskemét-04.13. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/6-Kecskemét-04.13. 5-7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/6-Kecskemét-04.13. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/6-Kecskemét-04.13. döntő
Dunszt Ferenc U13 I/6-A-Sümeg-2019.04.13.
Dunszt Ferenc U13 I/6-B-Sümeg-2019.04.13.
Dunszt Ferenc U13 I/6-Sümeg-04.13. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 I/6-Sümeg-04.13. 7.hely
Dunszt Ferenc U13 I/6-Sümeg-04.13. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 I/6-Sümeg-04.13. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 I/6-Sümeg-04.13. döntő
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-A-2019.05.04.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-B-2019.05.04.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-C-2019.05.04.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-D-2019.05.04.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-keresztjáték-2019.05.04.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-negyeddöntő-2019.05.04.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-9-12.hely-2019.05.05.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-5-8.hely-2019.05.05.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-elődöntő-2019.05.05.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-11.hely-2019.05.05.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-9.hely-2019.05.05.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-7.hely-2019.05.05.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-5.hely-2019.05.05.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-3.hely-2019.05.05.
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-döntő-2019.05.05.
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság II.o.
Dunszt Ferenc U13 II/1-A-DEAC-2018.11.11.
Dunszt Ferenc U13 II/1-B-DEAC-2018.11.11.
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/1-A-Győr-2018.11.11.
Dunszt Ferenc U13 II/1-B-Győr-2018.11.11.
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/1-Pénzügyőr-2018.11.18.
Dunszt Ferenc U13 II/2-A-Gödöllő-2018.12.02.
Dunszt Ferenc U13 II/2-B-Gödöllő-2018.12.02.
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. 5. hely
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/2-DSE-2018.12.02.
Dunszt Ferenc U13 II/2-A-MAFC-2018.12.16.
Dunszt Ferenc U13 II/2-B-MAFC-2018.12.16.
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/3-A-Pénzügyőr-2019.01.06.
Dunszt Ferenc U13 II/3-B-Pénzügyőr-2019.01.06.
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/3-Szombathely-2019.01.06.
Dunszt Ferenc U13 II/3-A-Nyíregyháza-2019.01.26.
Dunszt Ferenc U13 II/3-B-Nyíregyháza-2019.01.26.
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. 5-7.hely
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/4-A-Besenyszög-2019.02.03.
Dunszt Ferenc U13 II/4-B-Besenyszög-2019.02.03.
Dunszt Ferenc U13 II/4-Besenyszög-02.03. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/4-Besenyszög-02.03. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/4-Besenyszög-02.03. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/4-Szombathely-2019.02.03.
Dunszt Ferenc U13 II/4-A-DSE-2019.02.09.
Dunszt Ferenc U13 II/4-B-DSE-2019.02.09.
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/5-A-DEAC-2019.03.02.
Dunszt Ferenc U13 II/5-B-DEAC-2019.03.02.
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/5-Gödöllő-2019.03.09.
Dunszt Ferenc U13 II/5-A-Győr-2019.03.09.
Dunszt Ferenc U13 II/5-B-Győr-2019.03.09.
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/6-A-Debrecen-2019.04.06.
Dunszt Ferenc U13 II/6-B-Debrecen-2019.04.06.
Dunszt Ferenc U13 II/6-Debrecen-04.06. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/6-Debrecen-04.06. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 II/6-Debrecen-04.06. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/6-Debrecen-04.06. döntő
Dunszt Ferenc U13 II/6-ZTE-2019.04.06.
Dunszt Ferenc U13 II/6-A-MAFC-2019.04.14.
Dunszt Ferenc U13 II/6-B-MAFC-2019.04.14.
Dunszt Ferenc U13 II/6-MAFC-04.14. elődöntő
Dunszt Ferenc U13 II/6-MAFC-04.14. 5.hely
Dunszt Ferenc U13 II/6-MAFC-04.14. 3.hely
Dunszt Ferenc U13 II/6-MAFC-04.14. döntő
FiÚ MINI KUPA
Fiú MINI KUPA - A csoport 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - B csoport 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - C csoport 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - D csoport 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - E csoport 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - F csoport 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - G csoport (1-6.) 2019.05.12. Bp.
Fiú MINI KUPA - H csoport (1-6.) 2019.05.12. Bp.
Fiú MINI KUPA - I csoport (7-12.) 2019.05.12. Bp.
Fiú MINI KUPA - J csoport (7-12.) 2019.05.12. Bp.
Fiú MINI KUPA - K csoport (13-15.) 2019.05.12. Bp.
Fiú MINI KUPA - L csoport (16-17.) 2019.05.12. Bp.
Fiú MINI KUPA - 11. helyért 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - 9. helyért 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - 7. helyért 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - 5. helyért 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - 3. helyért 2019.05.12. Budapest
Fiú MINI KUPA - DÖNTŐ 2019.05.12. Budapest
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság I.o.
2018-2019. évi Teremröplabda U13 versenykiírás
Díjfizetési táblázat 2018-2019
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-Lőrinc-2018.10.27.
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-Lőrinc-2018.10.27.
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. kereszt
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. 5-7. hely
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. DÖNTŐ
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-MTK-2018.10.28.
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-MTK-2018.10.28.
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. DÖNTŐ
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-ÉRD-2018.10.27.
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-ÉRD-2018.10.27.
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. 3. hely
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. DÖNTŐ
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-Nyíregyháza-2018.10.27.
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-Nyíregyháza-2018.10.27.
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. kereszt
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza 10.27.elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. DÖNTŐ
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-UTE-2018.11.25.
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-UTE-2018.11.25.
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. keresztjáték
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-Jászberény-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-Jászberény-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-Szombathely-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-Szombathely-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-Vasas-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-Vasas-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 I/2-C-Vasas-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. kereszt
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. 7-9.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. 4-6.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. 1-3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Békéscsaba-2018.12.16.
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Békéscsaba-2018.12.16.
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Gödöllő-2018.12.16.
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Gödöllő-2018.12.16.
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Sümeg-2018.12.16.
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Sümeg-2018.12.16.
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Lőrinc-2019.01.05.
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Lőrinc-2019.01.05.
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Budaörs-2019.01.20.
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Budaörs-2019.01.20.
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Szeged-2019.01.20.
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Szeged-2019.01.20.
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Nyíregyháza-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Nyíregyháza-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Kaposvár-2019.01.27.
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Kaposvár-2019.01.27.
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-KESI-2019.02.02.
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-KESI-2019.02.02.
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. 3. hely
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-Szombathely-2019.02.03.
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-Szombathely-2019.02.03.
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-BVSC-2019.02.09.
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-BVSC-2019.02.09.
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-Vasas-2019.02.10.
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-Vasas-2019.02.10.
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Békéscsaba-2019.02.16.
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Békéscsaba-2019.02.16.
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Lőrinc-2019.02.16.
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Lőrinc-2019.02.16.
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Gödöllő-2019.02.24.
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Gödöllő-2019.02.24.
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Kertváros-2019.02.24.
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Kertváros-2019.02.24.
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23.
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-MTK-2019.03.23.
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23.5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23. 3. hely
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1-2019.03.23.
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-Szeged1-2019.03.23.
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1- 03.23. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1-03.23. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1-03.23. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1-03.23. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2-2019.03.23.
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-Szeged2-2019.03.23.
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2- 03.23. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2 03.23. 5. hely
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2 03.23. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2 03.23. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Dunakanyar-2019.03.24.
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-Dunakanyar-2019.03.24.
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-D.kanyar 03.24. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-D.kanyar-03.24. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-D.kanyar-03.24. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-D.kanyar-03.24. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Miskolc-2019.04.06.
Őryné Merő Nóra U13 I/8-A-Gödöllő-2019.04.07.
Őryné Merő Nóra U13 I/8-B-Gödöllő-2019.04.07.
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Gödöllő-04.07. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Gödöllő-04.07. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Gödöllő-04.07. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Gödöllő-04.07. döntő
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Dunakanyar-2019.04.13.
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Békéscsaba-2019.04.14.
Őryné Merő Nóra U13 I/8-UTE-2019.04.14.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-A-2019.05.04.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-B-2019.05.04.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-C-2019.05.04.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-D-2019.05.04.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-keresztjáték-2019.05.04.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-negyeddöntő-2019.05.04.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-9-12.hely-2019.05.05.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-5-8.hely-2019.05.05.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-elődöntő-2019.05.05.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-11.hely-2019.05.05.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-9.hely-2019.05.05.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-7.hely-2019.05.05.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-5.hely-2019.05.05.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-3.hely-2019.05.05.
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-döntő-2019.05.05.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság II.o.
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-Dunakanyar2018.10.28.
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-Dunakanyar2018.10.28.
Őryné Merő Nóra U13 II/1.Dunakanyar 10.28.elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkanyar 10.28. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkanyar 10.28. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkanyar 10.28. DÖNTŐ
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-Dunakeszi-2018.10.27.
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-Dunakeszi-2018.10.27.
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. Döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-Tatabánya-2018.10.28.
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-Tatabánya-2018.10.28.
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya10.28. keresztjáték
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya 10.28. 5.helyért
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya 10.28. 3.helyért
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya 10.28. DÖNTŐ
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-KÖZGÁZ-2018.11.11.
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-KÖZGÁZ-2018.11.11.
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-Kalocsa-2018.11.24.
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-Kalocsa-2018.11.24.
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-Dunakeszi-2018.11.24.
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-Dunakeszi-2018.11.24.
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-Békéscsaba-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-Békéscsaba-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-PalotaRSC-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-PalotaRSC-2018.12.02.
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-DSE-2019.01.05.
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-DSE-2019.01.05.
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-DVTK-2019.01.05.
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-DVTK-2019.01.05.
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-Közgáz-2019.01.05.
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-Közgáz-2019.01.05.
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-Jászberény-2019.01.06.
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-Jászberény-2019.01.06.
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Dág-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Dág-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Kaposvár-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Kaposvár-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Miskolc-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Miskolc-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Taksony-2019.01.27.
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Taksony-2019.01.27.
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/5-A-Emericus-2019.02.02.
Őryné Merő Nóra U13 II/5-B-Emericus-2019.02.02.
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/5-A-DEAC-2019.02.09.
Őryné Merő Nóra U13 II/5-B-DEAC-2019.02.09.
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/5-HTE-2019.02.09.
Őryné Merő Nóra U13 II/5-A-Tatabánya-2019.02.10.
Őryné Merő Nóra U13 II/5-B-Tatabánya-2019.02.10.
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Dunakeszi-2019.03.09.
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Dunakeszi-2019.03.09.
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Kertváros-2019.03.23.
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Kertváros-2019.03.23.
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kertváros-03.23. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kertváros-03.23. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kertváros-03.23. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kertváros-03.23. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Székesf.-2019.03.24.
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Székesf.-2019.03.24.
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Szfvár-03.24. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Szfvár-03.24. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Szfvár-03.24. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Szfvár-03.24. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Kalocsa-2019.03.31.
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Kalocsa-2019.03.31.
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kalocsa-03.31. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kalocsa-03.31. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kalocsa-03.31. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kalocsa-03.31. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/7-A-Taksony-2019.04.07.
Őryné Merő Nóra U13 II/7-B-Taksony-2019.04.07.
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Taksony-04.07. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Taksony-04.07. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Taksony-04.07. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Taksony-04.07. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Taksony-04.07. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Eger-2019.04.13.
Őryné Merő Nóra U13 II/7-A-KESI-2019.04.13.
Őryné Merő Nóra U13 II/7-B-KESI-2019.04.13.
Őryné Merő Nóra U13 II/7-KESI-04.13. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/7-KESI-04.13. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/7-KESI-04.13. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/7-KESI-04.13. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/7-A-ZTE-2019.04.28.
Őryné Merő Nóra U13 II/7-B-ZTE-2019.04.28.
Őryné Merő Nóra U13 II/7-ZTE-04.28. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/7-ZTE-04.28. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/7-ZTE-04.28. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/7-ZTE-04.28. döntő
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-A-Eger-2019.04.28.
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-B-Eger-2019.04.28.
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-Eger-04.28. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-Eger-04.28. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-Eger-04.28. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-Eger-04.28. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-Eger-04.28. döntő
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság III.o.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-Gyöngyös-2018.11.24.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-Gyöngyös-2018.11.24.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-B.füred-2018.11.24.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-B.füred-2018.11.24.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-MAFC-2018.12.08.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-MAFC-2018.12.08.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-Veszprém-2018.12.08.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-Veszprém-2018.12.08.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Tata-2019.01.20.
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Tata-2019.01.20.
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Ajka-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Ajka-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Keszthely-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Keszthely-2019.01.26.
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Eger-2019.01.27.
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Eger-2019.01.27.
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-Kalocsa-2019.02.09.
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-Kalocsa-2019.02.09.
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-Miskolc-2019.02.09.
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-Miskolc-2019.02.09.
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-Tata-2019.02.10.
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-Tata-2019.02.10.
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-MAFC-2019.02.16.
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-MAFC-2019.02.16.
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-Veszprém-2019.03.09.
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-Veszprém-2019.03.09.
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-Emericus-2019.03.10.
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-Emericus-2019.03.10.
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-Miskolc-2019.03.10.
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-Miskolc-2019.03.10.
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-PSE-2019.03.24.
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-PSE-2019.03.24.
Őryné Merő Nóra U13 III/4 PSE-03.24. elődönő
Őryné Merő Nóra U13 III/4 PSE-03.24. 7. hely
Őryné Merő Nóra U13 III/4 PSE-03.24. 5. hely
Őryné Merő Nóra U13 III/4 PSE-03.24. 3. hely
Őryné Merő Nóra U13 III/4 PSE-03.24. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/5-A-Kispest-2019.04.06.
Őryné Merő Nóra U13 III/5-B-Kispest-2019.04.06.
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Kispest-04.06. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Kispest-04.06. 5-7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Kispest-04.06. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Kispest-04.06. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/5-A-Veszprém-2019.04.06.
Őryné Merő Nóra U13 III/5-B-Veszprém-2019.04.06.
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Veszprém-04.06. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Veszprém-04.06. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Veszprém-04.06. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Veszprém-04.06. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Veszprém-04.06. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/5-A-Gyöngyös-2019.04.07.
Őryné Merő Nóra U13 III/5-B-Gyöngyös-2019.04.07.
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Gyöngyös-04.07. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Gyöngyös-04.07. 7.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Gyöngyös-04.07. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Gyöngyös-04.07. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Gyöngyös-04.07. döntő
Őryné Merő Nóra U13 III/5-A-Miskolc-2019.04.13.
Őryné Merő Nóra U13 III/5-B-Miskolc-2019.04.13.
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Miskolc-04.13. elődöntő
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Miskolc-04.13. 5.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Miskolc-04.13. 3.hely
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Miskolc-04.13. döntő
LEÁNY MINI KUPA
Kiemelt Folyondár utca - A csoport 2019.05.11.
Kiemelt Folyondár utca - B csoport 2019.05.11.
Kiemelt Folyondár utca - C csoport 2019.05.11.
Kiemelt Folyondár utca - D csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Folyondár utca - A csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Folyondár utca - B csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Folyondár utca - C csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Veres Péter - D csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Veres Péter - E csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Veres Péter - F csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Bőrfestő utca - G csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Bőrfestő utca - H csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Bőrfestő utca - I csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Bőrfestő utca - J csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Bőrfestő utca - K csoport 2019.05.11.
Alap I.oszt Bőrfestő utca - L csoport 2019.05.11.
Alap II. osztály MTK 2019.05.11.
Keresztjátékok (1-2.)- Alap I. oszt- Folyondár
Keresztjátékok (1-2.)- Alap I. oszt- Veres Péter
Keresztjátékok (1-2.)- Alap I. oszt- Bőrfestő
Középszakasz felső ág (ABC)- Alap I. o.- Folyondár
Középszakasz felső ág (DEF)- Alap I. o.- Veres
Középszakasz felső ág (GHI)- Alap I. o.- Bőrfestő
Középszakasz felső ág (JKL)- Alap I. o.- Bőrfestő
Középszakasz alsóág (ABC)- Alap I. o.- Folyondár
Középszakasz alsóág (DEF)- Alap I. o.- Veres
Középszakasz alsóág (GHI)- Alap I. o.- Bőrfestő
Középszakasz alsóág (JKL)- Alap I. o.- Bőrfestő
Alsóházi középszakasz A csoport (25-33)- MTK
Alsóházi középszakasz B csoport (25-33)- MTK
21-24. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár
17-20. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár
13-16. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár
9-12. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár
5-8. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár
1-4. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár
31-33. helyért- Alap I. osztály - MTK
29. helyért- Alap I. osztály - MTK
27. helyért- Alap I. osztály - MTK
25. helyért- Alap I. osztály - MTK
23. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
21. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
19. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
17. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
15. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
13. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
11. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
9. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
7. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
5. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
3. helyért - Alap I. osztály - Folyondár
DÖNTŐ- Alap I. osztály.- Folyondár
KIEMELT keresztjátékok (1-2.)-Folyondár
KIEMELT keresztjátékok (3-4.)-Folyondár
KIEMELT 17-20. helyért elődöntő -Folyondár
KIEMELT 13-16. helyért elődöntő -Folyondár
KIEMELT 9-12. helyért elődöntő -Folyondár
KIEMELT 5-8. helyért elődöntő -Folyondár
KIEMELT 1-4. helyért elődöntő -Folyondár
KIEMELT 19. helyért -Folyondár
KIEMELT 17. helyért -Folyondár
KIEMELT 15. helyért -Folyondár
KIEMELT 13. helyért -Folyondár
KIEMELT 11. helyért -Folyondár
KIEMELT 9. helyért -Folyondár
KIEMELT 7. helyért -Folyondár
KIEMELT 5. helyért -Folyondár
KIEMELT 3. helyért -Folyondár
KIEMELT DÖNTŐ -Folyondár
U11
FIÚ SZUPERMINI KUPA
FIÚ A csoport 2019.05.25. Szeged- Csonka
FIÚ B csoport 2019.05.25. Szeged- Csonka
FIÚ elődöntők - 2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ keresztjáték (3-4.)-2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ 9. helyért - 2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ 7. helyért - 2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ 5. helyért - 2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ 3. helyért - 2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ DÖNTŐ - 2019.05.26. Szeged- Csonka
VEGYES A csoport- 2019.05.25. Szeged-Csonka
VEGYES B csoport- 2019.05.25. Szeged-Csonka
VEGYES C csoport- 2019.05.25. Szeged-Csonka
VEGYES keresztjátékok (1-2.)- Csonka
VEGYES keresztjátékok (3-4.)- Csonka
VEGYES 10-13. helyért -2019.05.26.-Szeged, Csonka
VEGYES 7-9. helyért -2019.05.26.-Szeged, Csonka
VEGYES 4-6. helyért -2019.05.26.-Szeged, Csonka
VEGYES 1-3. helyért -2019.05.26.-Szeged, Csonka
LEÁNY SZUPERMINI KUPA
Alap I. oszt. A csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka
Alap I. oszt. B csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka
Alap I. oszt. C csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka
Alap I. oszt. D csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka
Alap I. oszt. E csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka
Alap I. oszt. F csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka
Alap I. oszt. G csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka
Alap I. oszt. H csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka
Keresztjátékok (1-2.)- Alap I. oszt- Etelka/Csonka
Negyeddöntő - Alap I. oszt - Etelka sor
Elődöntő- Alap I. oszt. - Etelka sor
5-8. hely - Alap I.oszt - Etelka sor
5. hely - Alap I. oszt. - Etelka sor
7. hely - Alap I.oszt. - Etelka sor
3. helyért - Alap I. osztály.- Etelka sor
DÖNTŐ- Alap I. osztály.- Etelka sor
Alsó ág- negyeddöntő 9-16. hely- Alap I.o.- Etelk
Alsó ág- elődöntő 9-12. hely- Alap I.o.- Etelka
Alsó ág- elődöntő 13-16. hely- Alap I.o.-Etelka
15. helyért - Alap I. osztály.- Etelka sor
13. helyért - Alap I. osztály.- Etelka sor
11. helyért - Alap I. osztály.- Etelka sor
9. helyért - Alap I. osztály.- Etelka sor
Alsó ág- J csoport (17-24. hely)- Alap I.o.-Etelka
Alsó ág- J csoport (17-24. hely)- Alap I.o.-Csonka
23. helyért - Alap I. osztály.- Csonka
21. helyért - Alap I. osztály.- Csonka
19. helyért - Alap I. osztály.- Csonka
17. helyért - Alap I. osztály.- Csonka
25-28. hely- Alap I.o.- Csonka
KIEMELT- A csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka sor
KIEMELT- B csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka sor
Keresztjátékok (2-3.)- KIEMELT- Etelka sor
Keresztjátékok (4-5.)- KIEMELT- Etelka sor
Keresztjátékok (6-7.)- KIEMELT- Etelka sor
Elődöntő- KIEMELT- Etelka sor
13. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
11. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
9. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
7. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
5. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
3. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
DÖNTŐ - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
Alap II. osztály- 2019.05.25-26.Szeged-Topolya sor
U10
MANÓ KUPA (fiú/lány)
MANÓ KUPA (fiú/lány) 2019.05.01. Budapest
BUDAPEST
FELNŐTT
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály
Osztályozó az I. osztályba jutásért `A` csoport
Osztályozó az I. osztályba kerülésért `B` csoport
Férfi Budapest Bajnokság II. osztály
Férfi Budapest Bajnokság II. osztály
Női Budapest Bajnokság I. osztály
Női Budapest Bajnokság I. osztály
Osztályozó az I. osztályba kerülésért
Női Budapest Bajnokság II. osztály
Női Budapest Bajnokság II.oszt. Alapszakasz `A`
Női Budapest Bajnokság II.oszt. Alapszakasz `B`
Női Budapest Bajnokság II. Rájátszás 1-4. hely
Női Budapest Bajnokság II. Rájátszás 5-8. hely
Női Budapest Bajnokság II. Rájátszás 9-12. hely
Női Budapest Bajnokság II. Rájátszás 13-16. hely
Női Budapest Bajnokság II. Rájátszás 17-19. hely
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés