MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MRSZ
NB I Férfi Bajnokság
Férfi NB I `A` csoport Alapszakasz (30)
Férfi NB I `B` csoport Alapszakasz (30)
Férfi Extra Liga Alapszakasz (30)
Férfi Extra Liga negyeddöntő (4)
Férfi Extra Liga 5. helyért (3)
Férfi Extra Liga elődöntő (7)
Férfi Extra Liga 3. helyért (4)
Férfi Extra Liga 1. helyért (4)
Férfi NB I Liga Alapszakasz (30)
Férfi NB I Liga negyeddöntő (4)
Férfi NB I Liga 11-12. helyért (3)
Férfi NB I Liga elődöntő (6)
Férfi NB I Liga 9-10. helyért (3)
Férfi NB I Döntő-kvalifikáló kör az 5-8. helyért (7)
Férfi Magyar Kupa
Férfi Magyar Kupa selejtező (1)
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő (12)
Férfi Magyar Kupa negyeddöntő (8)
Férfi Magyar Kupa elődöntő (4)
Magyar Kupa 3. helyért (1)
Magyar Kupa döntő (1)
NB II Férfi Bajnokság
NB II férfi Nyugati csoport alapszakasz (64)
NB II Férfi Közép csoport alapszakasz (72)
NB II férfi Keleti csoport alapszakasz (56)
NB II férfi Nyugati csoport rájátszás (6)
NB II Férfi Közép csoport rájátszás (10)
NB II férfi Keleti csoport rájátszás (6)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság `A` csoport (6)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság `B` csoport (6)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság `C` csoport (6)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság 10-12. helyért (6)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő `A` csoport (3)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő `B` csoport (3)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő keresztjáték (2)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő elődöntő (2)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő 5. helyért (1)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő 3. helyért (1)
U21 Férfi Nemzeti Bajnokság Döntő 1. helyért (1)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifj. Bajnokság
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-1 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-2 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-3 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-4 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB A-5 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-1 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-2 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-3 (10)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-4 (20)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB B-5 (20)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-1 (6)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-2 (6)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB C-3 (6)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB 10-14. helyért (9)
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 férfi OIB 10-14.helyért (9)
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB 23-25. helyért (3)
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB 20-22. helyért (3)
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB 16-19. helyért (6)
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB 7-9. helyért (3)
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ `A` csoport (3)
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ `B` csoport (3)
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ keresztjáték (2)
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ elődöntő
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ 5-6. helyért
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ 3-4. helyért
dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ 1-2. helyért
Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság
Buzek László U17 férfi OSB A-1 (12)
Buzek László U17 férfi OSB A-2 (12)
Buzek László U17 férfi OSB A-3 (12)
Buzek László U17 férfi OSB A-4 (12)
Buzek László U17 férfi OSB A-5 (12)
Buzek László U17 férfi OSB A-6 (12)
Buzek László U17 férfi OSB B-1 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-2 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-3 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-4 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-5 (2)
Buzek László U17 férfi OSB B-6 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-7 (6)
Buzek László U17 férfi OSB B-8 (6)
Buzek László U17 férfi OSB C-1 (12)
Buzek László U17 férfi OSB C-2 (12)
Buzek László U17 férfi OSB C-3 (12)
Buzek László U17 férfi OSB C-4 (6)
Buzek László U17 férfi OSB C-5 (12)
Buzek László U17 férfi OSB C-6 (12)
Buzek László U17 férfi OSB 19-21. helyért (3)
Buzek László U17 férfi OSB 16-18. helyért (3)
Buzek László U17 férfi OSB 13-15. helyért (3)
Buzek László U17 férfi OSB 10-12. helyért (3)
Buzek László U17 férfi OSB 7-9. helyért (3)
Buzek László U17 férfi OSB DÖNTŐ `A` (3)
Buzek László U17 férfi OSB DÖNTŐ `B` (3)
Buzek László U17 férfi OSB keresztjáték
Buzek László U17 férfi OSB elődöntő
Buzek László U17 férfi OSB 5-6. helyért
Buzek László U17 férfi OSB 3-4. helyért
Buzek László U17 férfi OSB 1-2. helyért
Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-1 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-2 (12)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-3 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-4 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-5 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-6 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-7 (2)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB A-8 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-1 (12)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-2 (12)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-3 (12)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-4 (12)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-5 (2)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-6 (6)
Tatár Mihály U15 férfi OGYB B-7 (6)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-1 (12)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-2 (12)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-3 (12)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-4 (12)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-5 (12)
Tatár Mihály U15 Férfi OGYB C-6 (12)
Tatár Mihály U15 férfi 10-12. (3)
Tatár Mihály U15 férfi 7-9. (3)
Tatár Mihály U15 férfi Döntő `A` csoport (3)
Tatár Mihály U15 férfi Döntő `B` csoport (3)
Tatár Mihály U15 férfi Döntő keresztjáték (2)
Tatár Mihály U15 férfi Döntő elődöntő (2)
Tatár Mihály U15 férfi 5-6. (1)
Tatár Mihály U15 férfi 3-4. (1)
Tatár Mihály U15 férfi 1-2. (1)
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság I. o.
Dunszt Ferenc U13 I/1-A-Eger-2018.11.11. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/1-B-Eger-2018.11.11. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. 7.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Eger-11.11. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/1-A-Lőrinc-2018.11.17. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/1-B-Lőrinc-2018.11.17. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/1-Lőrinc-11.17. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-A-Dág-2018.12.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/2-B-Dág-2018.12.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. 7.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Dág-12.02. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-A-Szolnok-2018.12.16. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/2-B-Szolnok-2018.12.16. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/2-Szolnok-12.16. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/3-A-Szeged-2019.01.20. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/3-B-Szeged-2019.01.20. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Szeged-01.20. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/3-A-Székesfehérvár-2019.01.20. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/3-B-Székesfehérvár-2019.01.20. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/3-Székesf.-01.20. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-A-Dág-2019.02.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/4-B-Dág-2019.02.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. 7.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Dág-02.02. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-A-Kaposvár-2019.02.24. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/4-B-Kaposvár-2019.02.24. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. 3. hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/4-Kaposvár-02.24. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-A-DSE-2019.03.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/5-B-DSE-2019.03.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. 7.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-DSE-03.02. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-A-Kazincbarcika-2019.03.03. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/5-B-Kazincbarcika-2019.03.03. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/5-Kazincb.-03.03. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/6-A-Kecskemét-2019.04.13. (3)
Dunszt Ferenc U13 I/6-B-Kecskemét-2019.04.13. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/6-Kecskemét-04.13. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/6-Kecskemét-04.13. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 I/6-Kecskemét-04.13. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/6-Kecskemét-04.13. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 I/6-A-Sümeg-2019.04.13. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/6-B-Sümeg-2019.04.13. (6)
Dunszt Ferenc U13 I/6-Sümeg-04.13. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 I/6-Sümeg-04.13. 7.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/6-Sümeg-04.13. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/6-Sümeg-04.13. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 I/6-Sümeg-04.13. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-A-2019.05.04. (3)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-B-2019.05.04. (3)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-C-2019.05.04. (3)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-D-2019.05.04. (3)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-keresztjáték-2019.05.04. (4)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-negyeddöntő-2019.05.04. (4)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-9-12.hely-2019.05.05. (2)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-5-8.hely-2019.05.05. (2)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-elődöntő-2019.05.05. (2)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-11.hely-2019.05.05. (1)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-9.hely-2019.05.05. (1)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-7.hely-2019.05.05. (1)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-5.hely-2019.05.05. (1)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-3.hely-2019.05.05. (1)
Dunszt Ferenc U13 DÖNTŐ-döntő-2019.05.05. (1)
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság II.o.
Dunszt Ferenc U13 II/1-A-DEAC-2018.11.11. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/1-B-DEAC-2018.11.11. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-DEAC-11.11. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-A-Győr-2018.11.11. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/1-B-Győr-2018.11.11. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-Győr-11.11. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/1-Pénzügyőr-2018.11.18. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/2-A-Gödöllő-2018.12.02. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/2-B-Gödöllő-2018.12.02. (6)
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. 5. hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/2-Gödöllő-12.02. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/2-DSE-2018.12.02. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/2-A-MAFC-2018.12.16. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/2-B-MAFC-2018.12.16. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/2-MAFC-12.16. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/3-A-Pénzügyőr-2019.01.06. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/3-B-Pénzügyőr-2019.01.06. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Pénzügyőr-01.06. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Szombathely-2019.01.06. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/3-A-Nyíregyháza-2019.01.26. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/3-B-Nyíregyháza-2019.01.26. (6)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. 5-7.hely (2)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/3-Nyíregyháza-01.26. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/4-A-Besenyszög-2019.02.03. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/4-B-Besenyszög-2019.02.03. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/4-Besenyszög-02.03. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/4-Besenyszög-02.03. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/4-Besenyszög-02.03. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/4-Szombathely-2019.02.03. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/4-A-DSE-2019.02.09. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/4-B-DSE-2019.02.09. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/4-DSE-02.09. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-A-DEAC-2019.03.02. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/5-B-DEAC-2019.03.02. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-DEAC-03.02. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-Gödöllő-2019.03.09. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/5-A-Győr-2019.03.09. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/5-B-Győr-2019.03.09. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/5-Győr-03.09. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/6-A-Debrecen-2019.04.06. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/6-B-Debrecen-2019.04.06. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/6-Debrecen-04.06. elődöntő (2)
Dunszt Ferenc U13 II/6-Debrecen-04.06. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/6-Debrecen-04.06. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/6-Debrecen-04.06. döntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/6-ZTE-2019.04.06. (10)
Dunszt Ferenc U13 II/6-A-MAFC-2019.04.14. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/6-B-MAFC-2019.04.14. (3)
Dunszt Ferenc U13 II/6-MAFC-04.14. elődöntő (1)
Dunszt Ferenc U13 II/6-MAFC-04.14. 5.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/6-MAFC-04.14. 3.hely (1)
Dunszt Ferenc U13 II/6-MAFC-04.14. döntő (1)
FiÚ MINI KUPA
Fiú MINI KUPA - A csoport 2019.05.12. Budapest (3)
Fiú MINI KUPA - B csoport 2019.05.12. Budapest (3)
Fiú MINI KUPA - C csoport 2019.05.12. Budapest (3)
Fiú MINI KUPA - D csoport 2019.05.12. Budapest (3)
Fiú MINI KUPA - E csoport 2019.05.12. Budapest (3)
Fiú MINI KUPA - F csoport 2019.05.12. Budapest (2)
Fiú MINI KUPA - G csoport (1-6.) 2019.05.12. Bp. (3)
Fiú MINI KUPA - H csoport (1-6.) 2019.05.12. Bp. (3)
Fiú MINI KUPA - I csoport (7-12.) 2019.05.12. Bp. (3)
Fiú MINI KUPA - J csoport (7-12.) 2019.05.12. Bp. (3)
Fiú MINI KUPA - K csoport (13-15.) 2019.05.12. Bp. (3)
Fiú MINI KUPA - L csoport (16-17.) 2019.05.12. Bp. (2)
Fiú MINI KUPA - 11. helyért 2019.05.12. Budapest (1)
Fiú MINI KUPA - 9. helyért 2019.05.12. Budapest (1)
Fiú MINI KUPA - 7. helyért 2019.05.12. Budapest (1)
Fiú MINI KUPA - 5. helyért 2019.05.12. Budapest (1)
Fiú MINI KUPA - 3. helyért 2019.05.12. Budapest (1)
Fiú MINI KUPA - DÖNTŐ 2019.05.12. Budapest (1)
FIÚ SZUPERMINI KUPA
FIÚ A csoport 2019.05.25. Szeged- Csonka (10)
FIÚ B csoport 2019.05.25. Szeged- Csonka (10)
FIÚ elődöntők - 2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ keresztjáték (3-4.)-2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ 9. helyért - 2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ 7. helyért - 2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ 5. helyért - 2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ 3. helyért - 2019.05.26. Szeged- Csonka
FIÚ DÖNTŐ - 2019.05.26. Szeged- Csonka
VEGYES A csoport- 2019.05.25. Szeged-Csonka (6)
VEGYES B csoport- 2019.05.25. Szeged-Csonka (6)
VEGYES C csoport- 2019.05.25. Szeged-Csonka (10)
VEGYES keresztjátékok (1-2.)- Csonka
VEGYES keresztjátékok (3-4.)- Csonka
VEGYES 10-13. helyért -2019.05.26.-Szeged, Csonka
VEGYES 7-9. helyért -2019.05.26.-Szeged, Csonka
VEGYES 4-6. helyért -2019.05.26.-Szeged, Csonka
VEGYES 1-3. helyért -2019.05.26.-Szeged, Csonka
MANÓ KUPA (fiú/lány)
MANÓ KUPA (fiú/lány) 2019.05.01. Budapest (249)
NB I Női Bajnokság
Női Extra Liga Alapszakasz (60)
Női Extra Liga elődöntő (8)
Női Extra Liga 3. helyért (4)
Női Extra Liga 1. helyért (3)
Női NB I Liga Alapszakasz (84)
Női Extra Liga kvalifikáló kör (30)
Női NB I Liga Kvalifikáló kör (12)
Női Magyar Kupa
Női Magyar Kupa selejtező (8)
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő (13)
Női Magyar Kupa negyeddöntő (8)
Női Magyar Kupa elődöntő (4)
Magyar Kupa 3. helyért (1)
Magyar Kupa döntő (1)
NB II Női Bajnokság
NB II női Nyugati csoport alapszakasz (66)
NB II női Közép csoport alapszakasz (65)
NB II női Keleti csoport alapszakasz (46)
NB II Nyugati csoport rájátszás (42)
NB II Közép csoport rájátszás (42)
NB II Keleti csoport rájátszás (30)
NB II Női torna az NB I-be jutásért (3)
Osztályozó páros mérkőzés (2)
U21 Női Nemzeti Bajnokság
U21 Női Nemzeti Bajnokság Nyugat (10)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Közép (11)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Kelet (5)
U21 Női Nemzeti Bajnokság `A` csoport (6)
U21 Női Nemzeti Bajnokság `B` csoport (6)
U21 Női Nemzeti Bajnokság `C` csoport (6)
U21 Női Nemzeti Bajnokság 10-14. helyért (10)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő `A` csoport (3)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő `B` csoport (3)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő keresztjáték (2)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő elődöntő (2)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő 5. helyért (1)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő 3. helyért (1)
U21 Női Nemzeti Bajnokság Döntő 1. helyért (1)
Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-1 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-2 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-3 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. A-4 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-1 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-2 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-3 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-4 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-5 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. A-6 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-1 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-2 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-3 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-4 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. B-5 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-1 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-2 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-3 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-4 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. B-5 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-1 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-2 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-3 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-4 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-5 (12)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-1 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-2 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-3 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-4 (6)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-5 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB II. oszt. C-6 (10)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. 17-20. helyért (6)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. 13-16. helyért (6)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. 10-12. helyért (3)
Torma Ágnes U19 női OIB I. oszt. 7-9. helyért (3)
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ `A` csoport (3)
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ `B` csoport (3)
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ keresztjáték (2)
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ elődöntő
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ 5-6. helyért
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ 3-4. helyért
Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ 1-2. helyért
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-1 (10)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-2 (10)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-3 (10)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály A-4 (10)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-1 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-2 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-3 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-4 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-5 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-6 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-7 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-8 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-9 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-10 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály A-11 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-1 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-2 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-3 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-4 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály B-5 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-1 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-2 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-3 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-4 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-5 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-6 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-7 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-8 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály B-9 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-1 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-2 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-3 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-4 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály C-5 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-1 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-2 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-3 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-4 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-5 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-6 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-7 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-8 (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-9 (12)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 22-24. (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 19-21. (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 16-18. (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 13-15. (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 10-12. (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 7-9. (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 4-6.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály 1-3. (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály 17-20. (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály 13-16. (6)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály 10-12. (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. osztály 7-9. (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. DÖNTŐ `A` (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. DÖNTŐ `B` (3)
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. keresztj.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. elődöntő
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. 5-6.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. 3-4.
Szalayné Sebők Éva U17 női OSB I. o. 1-2.
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-1 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-2 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-3 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-4 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-5 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály A-6 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-1 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-2 (15)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-3 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-4 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-5 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály A-6 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-1 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-2 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-3 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-4 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-5 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-6 (2)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály A-7 (2)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-1 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-2 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-3 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-4 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-5 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-6 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-7 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály B-8 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-1 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-2 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-3 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-4 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-5 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-6 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-7 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB II. osztály B-8 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-1 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-2 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-3 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-4 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-5 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB III. osztály B-6 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-1 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-2 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-3 (12)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-4 (9)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-5 (9)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-6 (9)
dr. Kotsis Attiláné U15 női OGYB I. osztály C-7 (9)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-1 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-2 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-3 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-4 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-5 (9)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-6 (9)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-7 (9)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-8 (9)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-1 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-2 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-3 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-4 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-5 (6)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-6 (10)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály 7-9. (3)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály 10-12. (3)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I.o. DÖNTŐ 1. nap `A` (3)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I.o. DÖNTŐ 1. nap `B` (3)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I.o. DÖNTŐ keresztj. (2)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. o. DÖNTŐ elődöntő (2)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály 5-6. (1)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály 3-4. (1)
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály 1-2. (1)
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság I.o.
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-Lőrinc-2018.10.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-Lőrinc-2018.10.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. kereszt (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. 5-7. hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Lőrinc-10.27. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-MTK-2018.10.28. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-MTK-2018.10.28. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-MTK-10.28. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-ÉRD-2018.10.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-ÉRD-2018.10.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. 3. hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-ÉRD-10.27. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-A-Nyíregyháza-2018.10.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-B-Nyíregyháza-2018.10.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. kereszt (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza 10.27.elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/1-Nyíregyháza-10.27. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-UTE-2018.11.25. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-UTE-2018.11.25. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. keresztjáték (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-UTE-11.25. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-Jászberény-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-Jászberény-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Jászb.-12.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-Szombathely-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-Szombathely-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Szombath.-12.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-A-Vasas-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-B-Vasas-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-C-Vasas-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. kereszt (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. 7-9.hely (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. 4-6.hely (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/2-Vasas-12.02. 1-3.hely (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Békéscsaba-2018.12.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Békéscsaba-2018.12.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B.csaba-12.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Gödöllő-2018.12.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Gödöllő-2018.12.16. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Gödöllő-12.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Sümeg-2018.12.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Sümeg-2018.12.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Sümeg-12.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-A-Lőrinc-2019.01.05. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-B-Lőrinc-2019.01.05. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/3-Lőrinc-01.05. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Budaörs-2019.01.20. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Budaörs-2019.01.20. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Budaörs-01.20. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Szeged-2019.01.20. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Szeged-2019.01.20. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Szeged-01.20. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Nyíregyháza-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Nyíregyháza-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Nyíregyh.-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-A-Kaposvár-2019.01.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-B-Kaposvár-2019.01.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/4-Kaposvár-01.27. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-KESI-2019.02.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-KESI-2019.02.02. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. 3. hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-KESI-02.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-Szombathely-2019.02.03. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-Szombathely-2019.02.03. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Szombath.-02.03. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-BVSC-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-BVSC-2019.02.09. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-BVSC-02.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-A-Vasas-2019.02.10. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-B-Vasas-2019.02.10. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/5-Vasas-02.10. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Békéscsaba-2019.02.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Békéscsaba-2019.02.16. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Békéscsaba-02.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Lőrinc-2019.02.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Lőrinc-2019.02.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Lőrinc-02.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Gödöllő-2019.02.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Gödöllő-2019.02.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Gödöllő-02.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-A-Kertváros-2019.02.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-B-Kertváros-2019.02.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/6-Kertváros-02.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-MTK-2019.03.23. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23.5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23. 3. hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-MTK-2019.03.23. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-Szeged1-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1- 03.23. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1-03.23. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1-03.23. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged1-03.23. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-Szeged2-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2- 03.23. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2 03.23. 5. hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2 03.23. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Szeged2 03.23. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-A-Dunakanyar-2019.03.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-Dunakanyar-2019.03.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-D.kanyar 03.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-D.kanyar-03.24. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-D.kanyar-03.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/7-B-D.kanyar-03.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Miskolc-2019.04.06. (10)
Őryné Merő Nóra U13 I/8-A-Gödöllő-2019.04.07. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/8-B-Gödöllő-2019.04.07. (3)
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Gödöllő-04.07. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Gödöllő-04.07. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Gödöllő-04.07. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Gödöllő-04.07. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Dunakanyar-2019.04.13. (10)
Őryné Merő Nóra U13 I/8-Békéscsaba-2019.04.14. (10)
Őryné Merő Nóra U13 I/8-UTE-2019.04.14. (10)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-A-2019.05.04. (3)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-B-2019.05.04. (3)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-C-2019.05.04. (3)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-D-2019.05.04. (3)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-keresztjáték-2019.05.04. (4)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-negyeddöntő-2019.05.04. (4)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-9-12.hely-2019.05.05. (2)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-5-8.hely-2019.05.05. (2)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-elődöntő-2019.05.05. (2)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-11.hely-2019.05.05. (1)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-9.hely-2019.05.05. (1)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-7.hely-2019.05.05. (1)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-5.hely-2019.05.05. (1)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-3.hely-2019.05.05. (1)
Őryné Merő Nóra U13 DÖNTŐ-döntő-2019.05.05. (1)
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság II.o.
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-Dunakanyar2018.10.28. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-Dunakanyar2018.10.28. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/1.Dunakanyar 10.28.elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkanyar 10.28. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkanyar 10.28. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkanyar 10.28. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-Dunakeszi-2018.10.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-Dunakeszi-2018.10.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Dkeszi 10.27. Döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-Tatabánya-2018.10.28. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-Tatabánya-2018.10.28. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya10.28. keresztjáték (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya 10.28. 5.helyért (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya 10.28. 3.helyért (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1 Tbánya 10.28. DÖNTŐ (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-A-KÖZGÁZ-2018.11.11. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-B-KÖZGÁZ-2018.11.11. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/1-KÖZGÁZ-11.11. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-Kalocsa-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-Kalocsa-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Kalocsa-11.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-Dunakeszi-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-Dunakeszi-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Dunakeszi-11.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-Békéscsaba-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-Békéscsaba-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Békéscs.-12.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-A-PalotaRSC-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-B-PalotaRSC-2018.12.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/2-Palota-12.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-DSE-2019.01.05. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-DSE-2019.01.05. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DSE-01.05. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-DVTK-2019.01.05. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-DVTK-2019.01.05. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-DVTK-01.05. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-Közgáz-2019.01.05. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-Közgáz-2019.01.05. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Közgáz-01.05. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-A-Jászberény-2019.01.06. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-B-Jászberény-2019.01.06. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/3-Jászb.-01.06. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Dág-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Dág-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Dág-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Kaposvár-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Kaposvár-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Kaposvár-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Miskolc-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Miskolc-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Miskolc-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-A-Taksony-2019.01.27. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-B-Taksony-2019.01.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/4-Taksony-01.27. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-A-Emericus-2019.02.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-B-Emericus-2019.02.02. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Emericus-02.02. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-A-DEAC-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-B-DEAC-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-DEAC-02.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-HTE-2019.02.09. (10)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-A-Tatabánya-2019.02.10. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-B-Tatabánya-2019.02.10. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/5-Tatabánya-02.10. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Dunakeszi-2019.03.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Dunakeszi-2019.03.09. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Dunakeszi-03.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Kertváros-2019.03.23. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Kertváros-2019.03.23. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kertváros-03.23. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kertváros-03.23. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kertváros-03.23. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kertváros-03.23. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Székesf.-2019.03.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Székesf.-2019.03.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Szfvár-03.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Szfvár-03.24. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Szfvár-03.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Szfvár-03.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-A-Kalocsa-2019.03.31. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-B-Kalocsa-2019.03.31. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kalocsa-03.31. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kalocsa-03.31. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kalocsa-03.31. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/6-Kalocsa-03.31. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-A-Taksony-2019.04.07. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-B-Taksony-2019.04.07. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Taksony-04.07. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Taksony-04.07. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Taksony-04.07. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Taksony-04.07. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Taksony-04.07. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-Eger-2019.04.13. (10)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-A-KESI-2019.04.13. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-B-KESI-2019.04.13. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-KESI-04.13. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-KESI-04.13. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-KESI-04.13. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-KESI-04.13. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-A-ZTE-2019.04.28. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-B-ZTE-2019.04.28. (3)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-ZTE-04.28. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-ZTE-04.28. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-ZTE-04.28. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/7-ZTE-04.28. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-A-Eger-2019.04.28. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-B-Eger-2019.04.28. (6)
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-Eger-04.28. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-Eger-04.28. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-Eger-04.28. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-Eger-04.28. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 II/DÖNTŐ-Eger-04.28. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság III.o.
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-Gyöngyös-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-Gyöngyös-2018.11.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Gyöngyös-11.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-B.füred-2018.11.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-B.füred-2018.11.24. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B.füred-11.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-MAFC-2018.12.08. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-MAFC-2018.12.08. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-MAFC-12.08. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-A-Veszprém-2018.12.08. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-B-Veszprém-2018.12.08. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/1-Veszp.-12.08. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Tata-2019.01.20. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Tata-2019.01.20. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Tata-01.20. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Ajka-2019.01.26. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Ajka-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Ajka-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Keszthely-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Keszthely-2019.01.26. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Keszth.-01.26. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-A-Eger-2019.01.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-B-Eger-2019.01.27. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/2-Eger-01.27. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-Kalocsa-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-Kalocsa-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Kalocsa-02.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-Miskolc-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-Miskolc-2019.02.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Miskolc-02.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-Tata-2019.02.10. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-Tata-2019.02.10. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-Tata-02.10. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-A-MAFC-2019.02.16. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-B-MAFC-2019.02.16. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/3-MAFC-02.16. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-Veszprém-2019.03.09. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-Veszprém-2019.03.09. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Veszprém-03.09. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-Emericus-2019.03.10. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-Emericus-2019.03.10. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Emericus-03.10. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-Miskolc-2019.03.10. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-Miskolc-2019.03.10. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-Miskolc-03.10. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-A-PSE-2019.03.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/4-B-PSE-2019.03.24. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/4 PSE-03.24. elődönő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/4 PSE-03.24. 7. hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4 PSE-03.24. 5. hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4 PSE-03.24. 3. hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/4 PSE-03.24. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-A-Kispest-2019.04.06. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-B-Kispest-2019.04.06. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Kispest-04.06. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Kispest-04.06. 5-7.hely (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Kispest-04.06. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Kispest-04.06. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-A-Veszprém-2019.04.06. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-B-Veszprém-2019.04.06. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Veszprém-04.06. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Veszprém-04.06. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Veszprém-04.06. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Veszprém-04.06. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Veszprém-04.06. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-A-Gyöngyös-2019.04.07. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-B-Gyöngyös-2019.04.07. (6)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Gyöngyös-04.07. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Gyöngyös-04.07. 7.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Gyöngyös-04.07. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Gyöngyös-04.07. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Gyöngyös-04.07. döntő (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-A-Miskolc-2019.04.13. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-B-Miskolc-2019.04.13. (3)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Miskolc-04.13. elődöntő (2)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Miskolc-04.13. 5.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Miskolc-04.13. 3.hely (1)
Őryné Merő Nóra U13 III/5-Miskolc-04.13. döntő (1)
LEÁNY MINI KUPA
Kiemelt Folyondár utca - A csoport 2019.05.11. (10)
Kiemelt Folyondár utca - B csoport 2019.05.11. (10)
Kiemelt Folyondár utca - C csoport 2019.05.11. (10)
Kiemelt Folyondár utca - D csoport 2019.05.11. (10)
Alap I.oszt Folyondár utca - A csoport 2019.05.11. (2)
Alap I.oszt Folyondár utca - B csoport 2019.05.11. (3)
Alap I.oszt Folyondár utca - C csoport 2019.05.11. (3)
Alap I.oszt Veres Péter - D csoport 2019.05.11. (3)
Alap I.oszt Veres Péter - E csoport 2019.05.11. (2)
Alap I.oszt Veres Péter - F csoport 2019.05.11. (3)
Alap I.oszt Bőrfestő utca - G csoport 2019.05.11. (3)
Alap I.oszt Bőrfestő utca - H csoport 2019.05.11. (3)
Alap I.oszt Bőrfestő utca - I csoport 2019.05.11. (3)
Alap I.oszt Bőrfestő utca - J csoport 2019.05.11. (3)
Alap I.oszt Bőrfestő utca - K csoport 2019.05.11. (2)
Alap I.oszt Bőrfestő utca - L csoport 2019.05.11. (3)
Alap II. osztály MTK 2019.05.11. (40)
Keresztjátékok (1-2.)- Alap I. oszt- Folyondár (3)
Keresztjátékok (1-2.)- Alap I. oszt- Veres Péter (3)
Keresztjátékok (1-2.)- Alap I. oszt- Bőrfestő (9)
Középszakasz felső ág (ABC)- Alap I. o.- Folyondár (3)
Középszakasz felső ág (DEF)- Alap I. o.- Veres (3)
Középszakasz felső ág (GHI)- Alap I. o.- Bőrfestő (3)
Középszakasz felső ág (JKL)- Alap I. o.- Bőrfestő (3)
Középszakasz alsóág (ABC)- Alap I. o.- Folyondár (3)
Középszakasz alsóág (DEF)- Alap I. o.- Veres (3)
Középszakasz alsóág (GHI)- Alap I. o.- Bőrfestő (3)
Középszakasz alsóág (JKL)- Alap I. o.- Bőrfestő (3)
Alsóházi középszakasz A csoport (25-33)- MTK (6)
Alsóházi középszakasz B csoport (25-33)- MTK (8)
21-24. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár (2)
17-20. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár (2)
13-16. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár (2)
9-12. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár (2)
5-8. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár (2)
1-4. helyért elődöntő- Alap I. o.- Folyondár (2)
31-33. helyért- Alap I. osztály - MTK (3)
29. helyért- Alap I. osztály - MTK (1)
27. helyért- Alap I. osztály - MTK (1)
25. helyért- Alap I. osztály - MTK (1)
23. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
21. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
19. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
17. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
15. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
13. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
11. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
9. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
7. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
5. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
3. helyért - Alap I. osztály - Folyondár (1)
DÖNTŐ- Alap I. osztály.- Folyondár (1)
KIEMELT keresztjátékok (1-2.)-Folyondár (4)
KIEMELT keresztjátékok (3-4.)-Folyondár (4)
KIEMELT 17-20. helyért elődöntő -Folyondár (2)
KIEMELT 13-16. helyért elődöntő -Folyondár (2)
KIEMELT 9-12. helyért elődöntő -Folyondár (2)
KIEMELT 5-8. helyért elődöntő -Folyondár (2)
KIEMELT 1-4. helyért elődöntő -Folyondár (2)
KIEMELT 19. helyért -Folyondár (1)
KIEMELT 17. helyért -Folyondár (1)
KIEMELT 15. helyért -Folyondár (1)
KIEMELT 13. helyért -Folyondár (1)
KIEMELT 11. helyért -Folyondár (1)
KIEMELT 9. helyért -Folyondár (1)
KIEMELT 7. helyért -Folyondár (1)
KIEMELT 5. helyért -Folyondár (1)
KIEMELT 3. helyért -Folyondár (1)
KIEMELT DÖNTŐ -Folyondár (1)
LEÁNY SZUPERMINI KUPA
Alap I. oszt. A csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka (6)
Alap I. oszt. B csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka (3)
Alap I. oszt. C csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka (3)
Alap I. oszt. D csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka (6)
Alap I. oszt. E csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka (6)
Alap I. oszt. F csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka (3)
Alap I. oszt. G csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka (3)
Alap I. oszt. H csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka (6)
Keresztjátékok (1-2.)- Alap I. oszt- Etelka/Csonka
Negyeddöntő - Alap I. oszt - Etelka sor
Elődöntő- Alap I. oszt. - Etelka sor
3. helyért - Alap I. osztály.- Etelka sor
DÖNTŐ- Alap I. osztály.- Etelka sor
Alsó ág- negyeddöntő 9-16. hely- Alap I.o.- Etelka
Alsó ág- elődöntő 9-12. hely- Alap I.o.- Etelka
Alsó ág- elődöntő 13-16. hely- Alap I.o.- Etelka
15. helyért - Alap I. osztály.- Etelka sor
13. helyért - Alap I. osztály.- Etelka sor
11. helyért - Alap I. osztály.- Etelka sor
9. helyért - Alap I. osztály.- Etelka sor
Alsó ág- I csoport (17-24. hely)- Alap I.o.-Csonka
Alsó ág- J csoport (17-24. hely)- Alap I.o.-Csonka
23. helyért - Alap I. osztály.- Csonka
21. helyért - Alap I. osztály.- Csonka
19. helyért - Alap I. osztály.- Csonka
17. helyért - Alap I. osztály.- Csonka
25-28. hely- Alap I.o.- Csonka
KIEMELT- A csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka sor (21)
KIEMELT- B csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka sor (21)
Keresztjátékok (2-3.)- KIEMELT- Etelka sor
Keresztjátékok (4-5.)- KIEMELT- Etelka sor
Keresztjátékok (6-7.)- KIEMELT- Etelka sor
Elődöntő- KIEMELT- Etelka sor
13. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
11. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
9. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
7. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
5. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
3. helyért - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
DÖNTŐ - KIEMELT- Etelka sor 2019.05.26
Alap II. osztály- 2019.05.25-26.Szeged-Topolya sor (51)
BUDAPEST
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály
Férfi Budapest Bajnokság I. osztály (133)
Osztályozó az I. osztályba jutásért `A` csoport (2)
Osztályozó az I. osztályba kerülésért `B` csoport (2)
Férfi Budapest Bajnokság II. osztály
Férfi Budapest Bajnokság II. osztály (111)
Női Budapest Bajnokság I. osztály
Női Budapest Bajnokság I. osztály (132)
Osztályozó az I. osztályba kerülésért (2)
Női Budapest Bajnokság II. osztály
Női Budapest Bajnokság II.oszt. Alapszakasz `A` (76)
Női Budapest Bajnokság II.oszt. Alapszakasz `B` (88)
Női Budapest Bajnokság II. Rájátszás 1-4. hely (8)
Női Budapest Bajnokság II. Rájátszás 5-8. hely (6)
Női Budapest Bajnokság II. Rájátszás 9-12. hely (7)
Női Budapest Bajnokság II. Rájátszás 13-16. hely (8)
Női Budapest Bajnokság II. Rájátszás 17-19. hely (4)