MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
TEREMRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
Válogatott közönségtalálkozó és „Parkröplabda” a Continental Arénánál
Versenyek 2019.05.24.
A szombati páros Európa Liga-mérkőzés kísérőprogramjaként pénteken parkröplabdatornát tartottak a nyíregyházi Continental Arénánál.
HÍREK
Koreából Szibériába vezet Pádár útja
2019.05.24. Válogatott - férfi felnőtt
Az orosz Fakel Novij Urengoj röplabdacsapatában folytatja pályafutását a magyar válogatott röplabdázó, Pádár Krisztián.
Németh Anett először az Egyesült Államokban tapasztalta meg, milyen a „meghalós örömröpi”
2019.05.24. Versenyek
Túl van első tengerentúli szezonján Németh Anett, az egyesült államokbeli Coastal Carolina Volleyball női egyetemi röplabdacsapatának ütőjátékosa
Jótékonysági árverés: Sándor Reni és Szakmáry Gréti meze a tét
2019.05.23. Versenyek
Az izomsorvadásban szenvedő kisgyermek, Tőzsér Csabika gyógykezelését lehet támogatni.
FOTÓ
Színpompásra sikerült az ülőröplabda Eb sorsolása
2019.05.12. Ülőröplabda
Vasárnap ünnepélyes keretek között a Vigadó téri Budapest rendezvényhajón megtartották a július 13-21. között, a Ludovika Arénában megrendezendő ülőröplabda Európa-bajnokság sorsolását.
U13 OMB - döntő
2019.05.05. Versenyek
Eredményhirdetés
Dunszt Ferenc U13 OMB - fiú döntő - 2. nap
2019.05.05. Versenyek
Pillanatképek az eseményről
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK - NAPI MŰSOR
előző nap
2019. május 25. szombat
következő nap
mérkőzések száma: 182 db
2019. május
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
MRSZ női U19 Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság / Torma Ágnes U19 női OIB DÖNTŐ keresztjáték
10:00 UTE - NYÍREGYHÁZA
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
12:00 PENTA GÖDÖLLŐI RC - VASAS ÓBUDA U19
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
MRSZ férfi U19 dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifj. Bajnokság / dr. Tarnawa Ferdinánd férfi OIB DÖNTŐ keresztjáték
10:00 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 1. - Felsővárosi Fésüs RAF
EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA LUTHER UTCA 1.
12:00 RÖAK-FINO - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA 2.
EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA LUTHER UTCA 1.
MRSZ női U17 Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 női OSB II. osztály C-9
09:00 PÉNZÜGYŐR SE - NAGYKŐRÖSI KINIZSI SE
KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2750 NAGYKŐRÖS KINIZSI UTCA 4.
10:30 HERCULES SE - SZBBRA
KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2750 NAGYKŐRÖS KINIZSI UTCA 4.
12:00 PÉNZÜGYŐR SE - HERCULES SE
KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2750 NAGYKŐRÖS KINIZSI UTCA 4.
13:30 NAGYKŐRÖSI KINIZSI SE - SZBBRA
KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2750 NAGYKŐRÖS KINIZSI UTCA 4.
15:00 SZBBRA - PÉNZÜGYŐR SE
KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2750 NAGYKŐRÖS KINIZSI UTCA 4.
16:30 HERCULES SE - NAGYKŐRÖSI KINIZSI SE
KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2750 NAGYKŐRÖS KINIZSI UTCA 4.
MRSZ férfi U17 Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság / Buzek László U17 férfi OSB 7-9. helyért
10:00 SÜMEG-DABRONC - DÁG KSE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG HUNYADI JÁNOS UTCA 1
11:30 Vegyész RCK I. - SÜMEG-DABRONC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG HUNYADI JÁNOS UTCA 1
13:00 DÁG KSE - Vegyész RCK I.
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG HUNYADI JÁNOS UTCA 1
MRSZ női U15 dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság / dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-1
11:00 EVSI - 1 - NYÍREGYHÁZA - B
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
12:30 EMERICUS-BDSE - EVSI - 1
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
14:00 NYÍREGYHÁZA - B - EMERICUS-BDSE
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
MRSZ női U15 dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság / dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-2
10:00 KESI `B` - KERTVÁROSI SPORT EGYLET
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:30 KSE-Bonyhád - KESI `B`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00 KERTVÁROSI SPORT EGYLET - KSE-Bonyhád
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
MRSZ női U15 dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság / dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-3
10:00 RÖPISULI SE - AJKA - SZOMBATHELYI SI/HVSE - B
POTE EGÉSZSÉGÜGYI FŐISKOLA KOLLÉGIUMA
9700 SZOMBATHELY DÓZSA GYÖRGY ÚT 13
11:30 PALOTA RSC - RÖPISULI SE - AJKA
POTE EGÉSZSÉGÜGYI FŐISKOLA KOLLÉGIUMA
9700 SZOMBATHELY DÓZSA GYÖRGY ÚT 13
13:00 SZOMBATHELYI SI/HVSE - B - PALOTA RSC
POTE EGÉSZSÉGÜGYI FŐISKOLA KOLLÉGIUMA
9700 SZOMBATHELY DÓZSA GYÖRGY ÚT 13
MRSZ női U15 dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság / dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-4
09:30 SZoESE - ÉDRA-TAC
GÜNTNER ARÉNA
2890 TATA KŐKÚT KÖZ 2
11:00 VSD - SZoESE
GÜNTNER ARÉNA
2890 TATA KŐKÚT KÖZ 2
12:30 ÉDRA-TAC - VSD
GÜNTNER ARÉNA
2890 TATA KŐKÚT KÖZ 2
MRSZ női U15 dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság / dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-5
10:00 Veszprém Volley - SZBBRA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:30 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - 1 - Veszprém Volley
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00 SZBBRA - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA - 1
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
MRSZ női U15 dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság / dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály C-6
10:00 SÜLYSÁP - KISPEST SE-A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
11:30 DEAC - SÜLYSÁP
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
13:00 KISPEST SE-A - DEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
MRSZ női U15 dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság / dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-2
10:00 VESC - RÖAK KAPOSVÁR PIROS
KAPOSVÁRI EGYETEM SPORTCSARNOKA
7400 KAPOSVÁR GUBA SÁNDOR UTCA 40
11:30 STUDENT COMFORT SPORT KFT - VESC
KAPOSVÁRI EGYETEM SPORTCSARNOKA
7400 KAPOSVÁR GUBA SÁNDOR UTCA 40
13:00 RÖAK KAPOSVÁR PIROS - STUDENT COMFORT SPORT KFT
KAPOSVÁRI EGYETEM SPORTCSARNOKA
7400 KAPOSVÁR GUBA SÁNDOR UTCA 40
MRSZ női U15 dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság / dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-3
10:00 Veszprém RK - PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
11:30 ZTE RK - Veszprém RK
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
13:00 PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD - ZTE RK
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
MRSZ női U15 dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság / dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB III. osztály C-4
10:00 DVTK - JRK -2
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
11:30 DSZC-EÖTVÖS DSE - DVTK
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
13:00 JRK -2 - DSZC-EÖTVÖS DSE
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
MRSZ férfi U15 Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság / Tatár Mihály U15 férfi 10-12.
10:00 Felsővárosi Fésüs RAF - KESI B
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:30 DEAC - Felsővárosi Fésüs RAF
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00 KESI B - DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / Alap I. oszt. A csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka
10:50 UTE LILA - BRSE 10
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
11:40 MISKOLCI SPORTISKOLA - DELTA RSE 2
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
13:20 MISKOLCI SPORTISKOLA - BRSE 10
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:00 BRSE 10 - DELTA RSE 2
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:00 UTE LILA - MISKOLCI SPORTISKOLA
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
16:40 UTE LILA - DELTA RSE 2
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / Alap I. oszt. B csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka
11:40 BRSE 5 - NYÍREGYHÁZA-2
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
14:10 SÜMEG-DABRONC - BRSE 5
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:50 NYÍREGYHÁZA-2 - SÜMEG-DABRONC
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / Alap I. oszt. C csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka
10:50 BRSE 6 - BDSE A
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
13:20 BTDSE szupermini - BRSE 6
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:50 BDSE A - BTDSE szupermini
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / Alap I. oszt. D csoport 2019.05.25. Szeged-Csonka
10:00 DELTA RSE 1 - MTK Budapest B
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
10:00 BRSE 7 - SZRSE FEHÉR
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
12:30 SZRSE FEHÉR - MTK Budapest B
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
12:30 BRSE 7 - DELTA RSE 1
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
16:40 SZRSE FEHÉR - DELTA RSE 1
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
17:30 BRSE 7 - MTK Budapest B
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / Alap I. oszt. E csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka
10:00 BRSE 8 - KESI `B`
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
10:50 JUSTITIA SC LEÁNY - BVSC-ZUGLÓ
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
11:40 JUSTITIA SC LEÁNY - KESI `B`
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
12:30 BVSC-ZUGLÓ - BRSE 8
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
13:20 BVSC-ZUGLÓ - KESI `B`
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
14:10 JUSTITIA SC LEÁNY - BRSE 8
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / Alap I. oszt. F csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka
10:00 KISPEST SE - BRSE 9
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
11:40 GÖDÖLLŐ R - KISPEST SE
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
13:20 BRSE 9 - GÖDÖLLŐ R
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / Alap I. oszt. G csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka
10:50 BRSE 4 - VASAS SC
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
12:30 VASAS SC - Kertvárosi SE 1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
14:10 Kertvárosi SE 1 - BRSE 4
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / Alap I. oszt. H csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka
10:00 SZRSE FEKETE - KESI `A`
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
10:50 VSD-1 - SZOMBATHELYI SI 3
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
11:40 SZRSE FEKETE - VSD-1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
12:30 KESI `A` - SZOMBATHELYI SI 3
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
13:20 SZOMBATHELYI SI 3 - SZRSE FEKETE
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
14:10 VSD-1 - KESI `A`
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / KIEMELT- A csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka sor
10:00 MTK Budapest - UTE FEHÉR
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
10:00 DUNAKANYAR SE 1 - VASAS Kék
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
10:00 BRSE 2 - SZOMBATHELYI SI 2
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
11:40 MTK Budapest - DUNAKANYAR SE 1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
11:40 UTE FEHÉR - VASAS Kék
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
11:40 BRSE 2 - NYÍREGYHÁZA-1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
13:20 MTK Budapest - VASAS Kék
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
13:20 UTE FEHÉR - DUNAKANYAR SE 1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
13:20 SZOMBATHELYI SI 2 - NYÍREGYHÁZA-1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
14:10 MTK Budapest - BRSE 2
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
14:10 UTE FEHÉR - SZOMBATHELYI SI 2
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
14:10 DUNAKANYAR SE 1 - NYÍREGYHÁZA-1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
16:40 MTK Budapest - SZOMBATHELYI SI 2
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
16:40 UTE FEHÉR - NYÍREGYHÁZA-1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
16:40 VASAS Kék - BRSE 2
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / KIEMELT- B csoport 2019.05.25. Szeged-Etelka sor
10:50 VASAS Piros - BRSE 1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
10:50 GÖDÖLLŐ G - BRSE 3
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
10:50 KESI `C` - SZRSE NARANCS
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
12:30 VASAS Piros - GÖDÖLLŐ G
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
12:30 BRSE 1 - BRSE 3
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
12:30 KESI `C` - SZOMBATHELYI SI 1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
15:00 VASAS Piros - BRSE 3
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
15:00 BRSE 1 - GÖDÖLLŐ G
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
15:00 SZOMBATHELYI SI 1 - SZRSE NARANCS
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
15:50 VASAS Piros - KESI `C`
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
15:50 BRSE 1 - SZOMBATHELYI SI 1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
15:50 GÖDÖLLŐ G - SZRSE NARANCS
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
17:30 VASAS Piros - SZOMBATHELYI SI 1
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
17:30 BRSE 1 - SZRSE NARANCS
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
17:30 BRSE 3 - KESI `C`
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
MRSZ női U11 LEÁNY SZUPERMINI KUPA / Alap II. osztály- 2019.05.25-26.Szeged-Topolya sor
10:00 SÜLYSÁP - Kertvárosi SE 2
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
10:00 DUNAKANYAR SE 2 - Tomajmonostora
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
10:00 RÖPPALÁNTA SE ZÖLD - TISZAFÖLDVÁR VSE
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
10:50 GÖDÖLLŐ C - CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SP
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
10:50 RÖPPALÁNTA SE KÉK - SÁROSPATAKI USI
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
10:50 TRSE - UTE RÓZSASZÍN
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
11:40 RÖPPALÁNTA SE NARANCS - RÖPPALÁNTA SE ZÖLD
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
11:40 DUNAKANYAR SE 2 - SÜLYSÁP
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
11:40 Tomajmonostora - TISZAFÖLDVÁR VSE
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
12:30 GÖDÖLLŐ C - RÖPPALÁNTA SE KÉK
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
12:30 PÉNZÜGYŐR SE - SÁROSPATAKI USI
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
12:30 TRSE - CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SP
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
13:50 DUNAKANYAR SE 2 - TISZAFÖLDVÁR VSE
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
13:50 Tomajmonostora - Kertvárosi SE 2
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
13:50 RÖPPALÁNTA SE NARANCS - SÜLYSÁP
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
14:40 GÖDÖLLŐ C - UTE RÓZSASZÍN
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
14:40 PÉNZÜGYŐR SE - CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SP
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
14:40 SÁROSPATAKI USI - TRSE
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
15:30 RÖPPALÁNTA SE NARANCS - TISZAFÖLDVÁR VSE
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
15:30 DUNAKANYAR SE 2 - Kertvárosi SE 2
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
15:30 RÖPPALÁNTA SE ZÖLD - SÜLYSÁP
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
16:20 PÉNZÜGYŐR SE - RÖPPALÁNTA SE KÉK
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
16:20 SÁROSPATAKI USI - UTE RÓZSASZÍN
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
16:20 GÖDÖLLŐ C - TRSE
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
17:10 Tomajmonostora - RÖPPALÁNTA SE NARANCS
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
17:10 SÜLYSÁP - TISZAFÖLDVÁR VSE
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
17:10 RÖPPALÁNTA SE ZÖLD - Kertvárosi SE 2
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
18:00 RÖPPALÁNTA SE KÉK - CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SP
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
18:00 PÉNZÜGYŐR SE - UTE RÓZSASZÍN
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
18:00 GÖDÖLLŐ C - SÁROSPATAKI USI
SZTE JGYTF TESTNEVELÉSI ÉS SPORTTUDOMÁNYI INTÉZET
6725 SZEGED TOPOLYA SOR
MRSZ férfi U11 FIÚ SZUPERMINI KUPA / FIÚ A csoport 2019.05.25. Szeged- Csonka
10:00 KESI `A` - SZOLNOKI SPORTCENTRUM
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
10:00 KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE - SÜMEG-DABRONC
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
13:20 KESI `A` - SÜMEG-DABRONC
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
13:20 KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE - PÉNZÜGYŐR B
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:00 PÉNZÜGYŐR B - SÜMEG-DABRONC
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:00 SZOLNOKI SPORTCENTRUM - KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:50 SZOLNOKI SPORTCENTRUM - SÜMEG-DABRONC
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
16:40 KESI `A` - PÉNZÜGYŐR B
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
17:30 PÉNZÜGYŐR B - SZOLNOKI SPORTCENTRUM
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
17:30 KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE - KESI `A`
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
MRSZ férfi U11 FIÚ SZUPERMINI KUPA / FIÚ B csoport 2019.05.25. Szeged- Csonka
11:40 Tomajmonostora - VEGYÉSZ RC Kazincbarcika
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
11:40 PÉNZÜGYŐR A - SZRSE
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
12:30 SZRSE - Tomajmonostora
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
12:30 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NON - PÉNZÜGYŐR A
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
14:10 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NON - VEGYÉSZ RC Kazincbarcika
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:50 SZRSE - DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NON
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
16:40 PÉNZÜGYŐR A - Tomajmonostora
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
16:40 VEGYÉSZ RC Kazincbarcika - SZRSE
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
17:30 DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NON - Tomajmonostora
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
18:20 PÉNZÜGYŐR A - VEGYÉSZ RC Kazincbarcika
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
MRSZ férfi U11 FIÚ SZUPERMINI KUPA / VEGYES A csoport- 2019.05.25. Szeged-Csonka
10:50 JUSTITIA SC SM vegyes - LŐRINC 2000 SE 2
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
10:50 MTE 1904 - IKRÉNYI DSK-A
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
14:10 IKRÉNYI DSK-A - LŐRINC 2000 SE 2
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
14:10 MTE 1904 - JUSTITIA SC SM vegyes
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:50 IKRÉNYI DSK-A - JUSTITIA SC SM vegyes
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
18:20 MTE 1904 - LŐRINC 2000 SE 2
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
MRSZ férfi U11 FIÚ SZUPERMINI KUPA / VEGYES B csoport- 2019.05.25. Szeged-Csonka
10:50 RÖAK GÁRDONYI - IKRÉNYI DSK-B
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
11:40 LŐRINC 2000 SE 1 - HERCULES SE
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
13:20 LŐRINC 2000 SE 1 - IKRÉNYI DSK-B
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
14:10 RÖAK GÁRDONYI - HERCULES SE
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:50 LŐRINC 2000 SE 1 - RÖAK GÁRDONYI
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
16:40 IKRÉNYI DSK-B - HERCULES SE
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
MRSZ férfi U11 FIÚ SZUPERMINI KUPA / VEGYES C csoport- 2019.05.25. Szeged-Csonka
10:00 MAFC-BME - VIADUKT SE
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
10:50 LŐRINC 2000 SE 3 - SZESE Győr
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
11:40 VSD vegyes - MAFC-BME
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
12:30 LŐRINC 2000 SE 3 - VIADUKT SE
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
13:20 VSD vegyes - SZESE Győr
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
14:10 LŐRINC 2000 SE 3 - MAFC-BME
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
15:00 SZESE Győr - VIADUKT SE
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
17:30 VSD vegyes - VIADUKT SE
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
18:20 LŐRINC 2000 SE 3 - VSD vegyes
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
18:20 MAFC-BME - SZESE Győr
SZEGEDI SZC CSONKA JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 38
Budapest férfi felnőtt Férfi Budapest Bajnokság II. osztály
15:00 HYCOMAT - BEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11