MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
Gyász: elhunyt Kasziba István
Szövetségi tevékenység 2020.08.08.
Gyászol a magyar röplabdázás: hosszan tartó súlyos betegség után, életének 75. évében augusztus 8-án hajnalban elhunyt Kasziba István.
HÍREK
5 regionális közgyűlés, 1300 kilométer, 39 küldött
2020.08.07. Szövetségi tevékenység
A héten tartották országszerte az MRSZ regionális közgyűléseit, amelyeken megválasztásra kerültek a szeptember 4-i tisztújító küldöttgyűlésén résztvevő küldöttek.
Régmúlt sikerek nyomában, 5. rész
2020.08.06. Szövetségi tevékenység
Sorozatunkban a magyar röplabdázás korábbi sikereit elevenítjük fel, Podani István kutatómunkájának és gyűjteményének köszönhetően.
Amerikai-brazil játékost igazolt a Kistext
2020.08.05. Versenyek
A 25 éves John Chamone négyes ütő poszton erősíti tovább az újonc csapat keretét.
FOTÓ
Utánpótlás Magyar Bajnokság
2020.07.31. Strandröplabda versenyek
Strandröplabda - női U18
Magyar Bajnokság I. Mesterverseny
2020.08.02. Strandröplabda versenyek
Strandröplabda - férfi, női felnőtt - Vasárnap
Magyar Bajnokság I. Mesterverseny
2020.07.31. Strandröplabda versenyek
Strandröplabda - férfi, női felnőtt - Péntek
STRANDRÖPLABDA VERSENYEK - NAPI MŰSOR
előző nap
2020. augusztus 8. szombat
következő nap
mérkőzések száma: 108 db
2020. augusztus
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / A csoport
10:00 BALOGH - FARKAS - RÓZSÁS - HONTI-MAJOROS 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:20 BALOGH - FARKAS - DIVÉNYI - RÉTHELYI 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / B csoport
10:00 BIRÓ - VARGA - SZOKOLAI - LISZTES 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:20 BIRÓ - VARGA - KOVÁCS - KUN 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / C csoport
10:00 MÓRI - GÁTI - BICSKEI - KORMOSÓI 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:20 MÓRI - GÁTI - BÚTOR - SZABÓ 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / D csoport
10:00 SZABÓ - ZHORELA - HORVÁTH - TÖRKÖLY 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:20 TÁTRAI - VERESS - SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:40 SZABÓ - ZHORELA - SÁNTHA - ÜRES-FARKAS 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:40 HORVÁTH - TÖRKÖLY - TÁTRAI - VERESS 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / E csoport
10:00 VARGA - UHLMANN - GYEBNÁR - OROSZ 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:20 GYŰRŰS - RÉTHELYI - MEGYERI - LEÉB 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:40 GYEBNÁR - OROSZ - GYŰRŰS - RÉTHELYI 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:40 VARGA - UHLMANN - MEGYERI - LEÉB 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / F csoport
10:00 PAP - SVANTNER - CSÁKÁNY - TURI 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:20 ÖRMÉNYI - KIRSCH - MÁTHÉ-BARABÁSSY - VAS 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:40 CSÁKÁNY - TURI - ÖRMÉNYI - KIRSCH 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:40 PAP - SVANTNER - MÁTHÉ-BARABÁSSY - VAS 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / G csoport
10:00 POLGÁR - RUCZ - KÁDÁR - SZABÓ 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:20 PAPP - SÓTONYI - PAVLOVICS - VAJDA 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:40 POLGÁR - RUCZ - PAPP - SÓTONYI 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:00 KÁDÁR - SZABÓ - PAVLOVICS - VAJDA 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / H csoport
10:00 PETRÉD - TÓTH - FARKAS - TÓTH 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:20 KISS - MATKOVITS - BOSCH - BREUER 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
10:40 PETRÉD - TÓTH - BOSCH - BREUER 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:00 FARKAS - TÓTH - KISS - MATKOVITS 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / Keresztjáték
11:20 BALOGH - FARKAS - VARGA - UHLMANN 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 BIRÓ - VARGA - PAP - SVANTNER 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 GYEBNÁR - OROSZ - RÓZSÁS - HONTI-MAJOROS 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 CSÁKÁNY - TURI - SZOKOLAI - LISZTES 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 BOSCH - BREUER - SZABÓ - ZHORELA 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 POLGÁR - RUCZ - BICSKEI - KORMOSÓI 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:00 HORVÁTH - TÖRKÖLY - FARKAS - TÓTH 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:00 MÓRI - GÁTI - KÁDÁR - SZABÓ 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / Nyolcaddöntő
12:00 BÚTOR - SZABÓ - RÓZSÁS - HONTI-MAJOROS 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:30 DIVÉNYI - RÉTHELYI - MÓRI - GÁTI 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:30 KOVÁCS - KUN - FARKAS - TÓTH 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:30 TÁTRAI - VERESS - CSÁKÁNY - TURI 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:00 GYŰRŰS - RÉTHELYI - POLGÁR - RUCZ 2 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:00 ÖRMÉNYI - KIRSCH - BOSCH - BREUER 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:00 PAPP - SÓTONYI - VARGA - UHLMANN 0 - 2
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:30 PETRÉD - TÓTH - BIRÓ - VARGA 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / Negyeddöntő
14:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - PETRÉD - TÓTH 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
14:00 TÁTRAI - VERESS - GYŰRŰS - RÉTHELYI 0 - 2
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
14:30 KOVÁCS - KUN - VARGA - UHLMANN 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
14:30 BÚTOR - SZABÓ - ÖRMÉNYI - KIRSCH 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / Elődöntő
15:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - GYŰRŰS - RÉTHELYI 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
15:00 KOVÁCS - KUN - BÚTOR - SZABÓ 2 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / Bronz
16:00 GYŰRŰS - RÉTHELYI - BÚTOR - SZABÓ
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / Döntő
16:00 DIVÉNYI - RÉTHELYI - KOVÁCS - KUN
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ férfi U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / A csoport
11:00 PETIK - SÁNDOR - PÉLI - PÉLI 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 PETIK - SÁNDOR - BROSS - SZENCZI 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 PÉLI - PÉLI - BROSS - SZENCZI 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ férfi U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / B csoport
11:00 TARI - VERESS - RADA - POLGÁR 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 TARI - VERESS - BENKE - NAGY 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 RADA - POLGÁR - BENKE - NAGY 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ férfi U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / C csoport
11:00 SZALAI - APRÓ - BORBÉLY - NIEMEIER 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:00 ZEITLER - BEKE - TÖRÖK - KISS 0 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 SZALAI - APRÓ - ZEITLER - BEKE 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 BORBÉLY - NIEMEIER - TÖRÖK - KISS 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 SZALAI - APRÓ - TÖRÖK - KISS 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 BORBÉLY - NIEMEIER - ZEITLER - BEKE 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ férfi U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / D csoport
11:00 DÓCZI - UDVARHELYI - SÁNDOR - SUBA 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:20 DÓCZI - UDVARHELYI - TÖRÖK - CSERNÁK 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
11:40 SÁNDOR - SUBA - TÖRÖK - CSERNÁK 1 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ férfi U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / 1. KERESZTJÁTÉK 8 KÖZÉ JUTÁSÉRT
12:00 PÉLI - PÉLI - BENKE - NAGY 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:00 BROSS - SZENCZI - RADA - POLGÁR 1 - 2
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:00 BORBÉLY - NIEMEIER - TÖRÖK - CSERNÁK 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:30 TÖRÖK - KISS - SÁNDOR - SUBA 0 - 2
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ férfi U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / 2. KERESZTJÁTÉK 4 KÖZÉ JUTÁSÉRT
12:30 PETIK - SÁNDOR - BORBÉLY - NIEMEIER 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
12:30 SZALAI - APRÓ - PÉLI - PÉLI 2 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:30 TARI - VERESS - SÁNDOR - SUBA 2 - 1
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
13:30 DÓCZI - UDVARHELYI - RADA - POLGÁR 2 - 0
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ férfi U22 Szabadkikötő - Friends Cup OPEN U22 4* / ELŐDÖNTŐ
14:30 PETIK - SÁNDOR - TARI - VERESS
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
14:30 SZALAI - APRÓ - DÓCZI - UDVARHELYI 1 - 2
STRANDRÖPLABDÁZÁSÉRT SE PÁLYA - CSEPEL
1211 BUDAPEST SZABADKIKÖTŐ UTCA 5-7
MRSZ női U16 BVSC Kupa U16 4* / `A` csoport
09:20 BOTYÁNSZKI - BÁDER - VIDA - FERENCZ 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
10:00 HONTI-MAJOROS - LENGYEL-POLONKAY - MITRU - TÓTH 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
10:40 BOTYÁNSZKI - BÁDER - HONTI-MAJOROS - LENGYEL-POLONKAY 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
11:40 VIDA - FERENCZ - MITRU - TÓTH 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
12:00 HONTI-MAJOROS - LENGYEL-POLONKAY - VIDA - FERENCZ 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
12:40 MITRU - TÓTH - BOTYÁNSZKI - BÁDER 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
MRSZ női U16 BVSC Kupa U16 4* / `B` csoport
09:20 BAKSA - KISS - DIOS - HORVÁTH 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
10:00 STRÉBL - KÖVESDI - SZTANOJEV - SZABÓ 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
10:40 BAKSA - KISS - STRÉBL - KÖVESDI 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
11:20 DIOS - HORVÁTH - SZTANOJEV - SZABÓ 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
12:00 STRÉBL - KÖVESDI - DIOS - HORVÁTH 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
12:40 SZTANOJEV - SZABÓ - BAKSA - KISS 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
MRSZ női U16 BVSC Kupa U16 4* / `C` csoport
09:40 ŐSZI - ŐSZI - ENGLERT - LÉNÁRT 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
11:40 ENGLERT - LÉNÁRT - SZABÓ - VARGA-SELMECZI 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00 SZABÓ - VARGA-SELMECZI - ŐSZI - ŐSZI 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
MRSZ női U16 BVSC Kupa U16 4* / `D` csoport
09:40 NÉMETH - STRÉLI - KISPETI - KISS 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
10:20 KENYERES - ZÁVECZ - DIBUSZ - AJTONY 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
11:00 NÉMETH - STRÉLI - KENYERES - ZÁVECZ 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
11:40 KISPETI - KISS - DIBUSZ - AJTONY 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
12:20 KENYERES - ZÁVECZ - KISPETI - KISS 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00 DIBUSZ - AJTONY - NÉMETH - STRÉLI 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
MRSZ női U16 BVSC Kupa U16 4* / Keresztjáték a legjobb 8 közé jutásért
13:20 VIDA - FERENCZ - STRÉBL - KÖVESDI 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:20 DIOS - HORVÁTH - SZABÓ - VARGA-SELMECZI 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:40 ENGLERT - LÉNÁRT - NÉMETH - STRÉLI 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:40 KISPETI - KISS - HONTI-MAJOROS - LENGYEL-POLONKAY 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
MRSZ női U16 BVSC Kupa U16 4* / Negyeddöntő
14:00 ŐSZI - ŐSZI - STRÉBL - KÖVESDI 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
14:00 KENYERES - ZÁVECZ - DIOS - HORVÁTH 0 - 1
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
14:20 BOTYÁNSZKI - BÁDER - NÉMETH - STRÉLI 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
14:20 BAKSA - KISS - KISPETI - KISS 1 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
MRSZ női U16 BVSC Kupa U16 4* / Elődöntő
14:40 BOTYÁNSZKI - BÁDER - DIOS - HORVÁTH 2 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
14:40 ŐSZI - ŐSZI - BAKSA - KISS 0 - 2
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
MRSZ női U16 BVSC Kupa U16 4* / Bronzmérkőzés
15:30 DIOS - HORVÁTH - ŐSZI - ŐSZI 2 - 0
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
MRSZ női U16 BVSC Kupa U16 4* / Döntő
15:30 BOTYÁNSZKI - BÁDER - BAKSA - KISS 0 - 2
BVSC
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés