MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK
BACK OFFICE
BELÉP
MRSZ
HÍREK
DOKUMENTUMOK
TV
VOLLÉ
TAO
FOTÓ
VIDEÓ
KÉPZÉS
TEREMRÖPLABDA
SZEMÉLY
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
VÁLOGATOTT
NEMZETKÖZI KUPA
NAPI EDZŐI NYILATKOZAT
STRANDRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
RANGLISTA
ÜLŐRÖPLABDA
JÁTÉKOS
KLUB
VERSENY
NAPI MŰSOR
TESZT
Magyar Kupa: az MTK-val lett teljes a negyeddöntő mezőnye
Magyar Kupa - női 2021.12.07.
Utolsóként az MTK jutott be a legjobb nyolc közé a női Magyar Kupában
HÍREK
Szakmáry vezérletével győzte le az Aydin a Kaposvárt
2021.12.07. Challenge Kupa - női
A Kaposvár 3:0-ra kikapott női röplabda Challenge Kupában
Remekül kezdett, de végül kikapott a PSE a Challenge Kupában
2021.12.07. Challenge Kupa - férfi
Az első játszmát megnyerte, ezt követően viszont a mérkőzést elveszítette a magyar bajnok és kupagyőztes Pénzügyőr a férfi Challenge Kupa 1. fordulójának első mérkőzésén.
Extraliga hírmorzsák – fókuszban a Magyar Kupa
2021.12.07. Versenyek
Szokásos összefoglalónkban az Extraliga klubjainak legfontosabb heti történéseit összegezzük.
FOTÓ
MTK Budapest - Budaörsi DSE 3:0
2021.12.07. Magyar Kupa - női
Női Magyar Kupa nyolcaddöntő
Kecskeméti RC - Vidux-Szegedi RSE 3:0
2021.12.06. Magyar Kupa - férfi
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
Vegyész RC Kazincbarcika - GLP Nyíregyháza 3:0
2021.12.06. Magyar Kupa - férfi
Férfi Magyar Kupa nyolcaddöntő
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK - NAPI MŰSOR
előző nap
2021. december 9. csütörtök
következő nap
mérkőzések száma: 7 db
2021. december
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
női felnőtt Champions League / 4th Round (Pool E)
18:00 FATUM-Nyíregyháza - A. Carraro Imoco CONEGLIANO (ITA)
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
MRSZ férfi felnőtt Férfi NB II / Férfi NB II - U21 `B`csoport
19:45
zárt kapu
Pénzügyőr SE - Rákosmente
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
MRSZ férfi felnőtt Férfi NB II / Férfi NB II - U21 `C`csoport
20:00
Eszterházy SC U21 - Eszterházy SC
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA
3300 EGER LEÁNYKA UTCA 6.
Budapest női felnőtt Női Budapest Bajnokság I. osztály
20:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - BEAC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
19:25
PÉNZÜGYŐR SPORTEGYESÜLET - PANORÁMA SE
BUDAPEST XIII. KERÜLETI ADY ENDRE GIMNÁZIUM
1139 BUDAPEST RÖPPENTYŰ UTCA 62.
Budapest férfi felnőtt Férfi Budapest Bajnokság I. osztály / Férfi Bp. Bajn. I.o. Alapszakasz `A` csoport
19:30
Corvinus férfi - BTDSE Taksony
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
19:45
KISPEST SE - MAFC-Kármán
KISPESTI EÖTVÖS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
1191 BUDAPEST EÖTVÖS UTCA 13
hunvolley.info
Impresszum
Adatkezelés