CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
721 - UTE U11 FEHÉR -K 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. ARACZKI HANGA LUCA 2013.08.28 3
2. BÁNKI BARBARA 2015.07.06 3
3. BATTA ZSELYKE 2015.07.16
4. BERKI DIÁNA MIRANDA 2013.01.23
5. BIRI BIANKA 2014.07.08
6. BOD ANNA VERONIKA 2013.07.25
7. CZUPRIK ZORA ESZTER 2015.10.17
8. CSÁKI VIVIEN 2017.07.14
9. CSÁSZÁR BOGLÁRKA 2014.10.23 10
10. CSERY KINCSŐ ZOÉ 2015.12.03
11. CSILLAG ANNA 2013.08.16 3
12. EŐRY DÓRA HANNA 2013.06.02 3
13. FEKETE KITTI 2015.01.09 10
14. FEKETE NELLI 2015.01.09 10
15. FÜZESI NATÁLIA 2015.04.15 3
16. GARAI LILLA ZSÓFIA 2014.08.20
17. HAUSMAN-ZARA NOÉMI BOGLÁRKA 2014.03.07
18. HORVÁTH ANNA EMŐKE 2014.09.30 3
19. KESZTYŰS ADRIENN 2013.03.14
20. KESZTYŰS NOÉMI 2016.05.06
21. KIRÁLY VANDA EMMA 2014.02.05
22. KOCSIS BOGLÁRKA 2016.03.26
23. KOLLÁR ZSUZSANNA 2016.05.16
24. KONVICNY RÉKA 2013.05.15 7
25. LACZA LILLA 2015.09.29
26. LASKOVICS LARA LÍDIA 2014.07.16
27. MAROSI NIKOLETT 2013.06.14
28. MESTER MÍRA SÁRA 2015.02.23
29. MEZEI LILIBELL 2016.04.19
30. MIHÁLYI RÉKA BOGLÁRKA 2013.10.14 3
31. MIHÓK LILLA 2014.06.26
32. MONYÓK MÁRTA 2013.06.05 3
33. NAGY LAURA 2013.09.05 3
34. NAGY OLÍVIA BELLA 2015.08.05
35. NEUHAUS LUCA 2014.06.05
36. NOVÁK DORINA 2015.12.27 10
37. PÁSZTOR MIRABEL 2013.08.05 3
38. PREGUN SÁRA MIRA 2013.11.14 3
39. RAJKI ADÉL ODETT 2013.02.15 3
40. SHENOUDA KARLOS CHARLOTTE 2014.07.27 10
41. STEFIK ELENA 2014.04.14
42. STEFIK MILA 2016.01.07
43. SZABÓ HANNA 2013.03.15 3
44. TOMPA TÍMEA NÓRA 2013.02.10 3
45. TÓTH IRINGÓ 2013.08.01
46. TÓTH JÚLIA 2013.05.29
47. TURZAI ALIZ 2013.09.19
48. VALACHI MILÁN 2016.02.10
49. VÁRADI ELISABETH 2013.07.24
50. VARGA ZSÓFIA 2015.02.16
51. VIHARI MIRA 2016.08.11 4
52. VIRÁGH EMMA 2015.07.08
53. ZSIROS RÉKA 2013.02.20 2
MŰSOR, EREDMÉNY
KEZDŐ, Első forduló - Tatabánya, 2023.11.19.
2023. november 19. vasárnap
10:00
Delta RSE narancs
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
11:30
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Veszprém RK Sárga
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
12:30
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Veszprém Volley
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
KEZDŐ, Második forduló - Tatabánya, 2023.12.16.
2023. december 16. szombat
10:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Veszprém Volley
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
11:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
SZOSI A
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
12:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
SZOSI B
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN)
2800 TATABÁNYA BÁNHIDAI LAKÓTELEP 408.
KEZDŐ, Harmadik forduló - Tatabánya, 2024.02.03.
2024. február 3. szombat
14:30
DSE RA 2
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
16:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Balatonalmádi Röplabda
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
17:30
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
SZOLNOKI SPC Kassai
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
KEZDŐ, Negyedik forduló - Budapest, 2024.03.16.
2024. március 16. szombat
14:30
VESC Fehér
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
15:30
PSE Zöld
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
16:00
Delta RSE narancs
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
KEZDŐ, Ötödik forduló - Dunakanyar, 2024.05.11.
2024. május 11. szombat
14:30
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Hajta SE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
15:30
TRSE Sárga
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
16:30
MTK Budapest
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
18:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
JRA Piros
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
KEZDŐ, Hatodik forduló - Tahitótfalu, 2024.06.01.
2024. június 1. szombat
10:00
UTE U 11 BIBOR-K
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
11:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
KSE U11 sárga
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
12:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
KSE U11 kék
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
721 - UTE U11 FEHÉR -K 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. ARACZKI HANGA LUCA 2013.08.28 3
2. BÁNKI BARBARA 2015.07.06 3
3. BATTA ZSELYKE 2015.07.16
4. BERKI DIÁNA MIRANDA 2013.01.23
5. BIRI BIANKA 2014.07.08
6. BOD ANNA VERONIKA 2013.07.25
7. CZUPRIK ZORA ESZTER 2015.10.17
8. CSÁKI VIVIEN 2017.07.14
9. CSÁSZÁR BOGLÁRKA 2014.10.23 10
10. CSERY KINCSŐ ZOÉ 2015.12.03
11. CSILLAG ANNA 2013.08.16 3
12. EŐRY DÓRA HANNA 2013.06.02 3
13. FEKETE KITTI 2015.01.09 10
14. FEKETE NELLI 2015.01.09 10
15. FÜZESI NATÁLIA 2015.04.15 3
16. GARAI LILLA ZSÓFIA 2014.08.20
17. HAUSMAN-ZARA NOÉMI BOGLÁRKA 2014.03.07
18. HORVÁTH ANNA EMŐKE 2014.09.30 3
19. KESZTYŰS ADRIENN 2013.03.14
20. KESZTYŰS NOÉMI 2016.05.06
21. KIRÁLY VANDA EMMA 2014.02.05
22. KOCSIS BOGLÁRKA 2016.03.26
23. KOLLÁR ZSUZSANNA 2016.05.16
24. KONVICNY RÉKA 2013.05.15 7
25. LACZA LILLA 2015.09.29
26. LASKOVICS LARA LÍDIA 2014.07.16
27. MAROSI NIKOLETT 2013.06.14
28. MESTER MÍRA SÁRA 2015.02.23
29. MEZEI LILIBELL 2016.04.19
30. MIHÁLYI RÉKA BOGLÁRKA 2013.10.14 3
31. MIHÓK LILLA 2014.06.26
32. MONYÓK MÁRTA 2013.06.05 3
33. NAGY LAURA 2013.09.05 3
34. NAGY OLÍVIA BELLA 2015.08.05
35. NEUHAUS LUCA 2014.06.05
36. NOVÁK DORINA 2015.12.27 10
37. PÁSZTOR MIRABEL 2013.08.05 3
38. PREGUN SÁRA MIRA 2013.11.14 3
39. RAJKI ADÉL ODETT 2013.02.15 3
40. SHENOUDA KARLOS CHARLOTTE 2014.07.27 10
41. STEFIK ELENA 2014.04.14
42. STEFIK MILA 2016.01.07
43. SZABÓ HANNA 2013.03.15 3
44. TOMPA TÍMEA NÓRA 2013.02.10 3
45. TÓTH IRINGÓ 2013.08.01
46. TÓTH JÚLIA 2013.05.29
47. TURZAI ALIZ 2013.09.19
48. VALACHI MILÁN 2016.02.10
49. VÁRADI ELISABETH 2013.07.24
50. VARGA ZSÓFIA 2015.02.16
51. VIHARI MIRA 2016.08.11 4
52. VIRÁGH EMMA 2015.07.08
53. ZSIROS RÉKA 2013.02.20 2
MŰSOR, EREDMÉNY
KEZDŐ, Első forduló - Tatabánya, 2023.11.19.
2023. november 19. vasárnap
10:00
Delta RSE narancs
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
11:30
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Veszprém RK Sárga
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
12:30
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Veszprém Volley
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
KEZDŐ, Második forduló - Tatabánya, 2023.12.16.
2023. december 16. szombat
10:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Veszprém Volley
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
11:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
SZOSI A
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
12:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
SZOSI B
ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
KEZDŐ, Harmadik forduló - Tatabánya, 2024.02.03.
2024. február 3. szombat
14:30
DSE RA 2
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
16:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Balatonalmádi Röplabda
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
17:30
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
SZOLNOKI SPC Kassai
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
KEZDŐ, Negyedik forduló - Budapest, 2024.03.16.
2024. március 16. szombat
14:30
VESC Fehér
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
15:30
PSE Zöld
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
16:00
Delta RSE narancs
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KEZDŐ, Ötödik forduló - Dunakanyar, 2024.05.11.
2024. május 11. szombat
14:30
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
Hajta SE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
15:30
TRSE Sárga
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
16:30
MTK Budapest
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
18:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
JRA Piros
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
KEZDŐ, Hatodik forduló - Tahitótfalu, 2024.06.01.
2024. június 1. szombat
10:00
UTE U 11 BIBOR-K
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
11:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
KSE U11 sárga
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
12:00
UTE U11 FEHÉR-K
lejátszva
KSE U11 kék
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
721 - UTE U11 FEHÉR -K 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. ARACZKI HANGA LUCA 2013.08.28 3
2. BÁNKI BARBARA 2015.07.06 3
3. BATTA ZSELYKE 2015.07.16
4. BERKI DIÁNA MIRANDA 2013.01.23
5. BIRI BIANKA 2014.07.08
6. BOD ANNA VERONIKA 2013.07.25
7. CZUPRIK ZORA ESZTER 2015.10.17
8. CSÁKI VIVIEN 2017.07.14
9. CSÁSZÁR BOGLÁRKA 2014.10.23 10
10. CSERY KINCSŐ ZOÉ 2015.12.03
11. CSILLAG ANNA 2013.08.16 3
12. EŐRY DÓRA HANNA 2013.06.02 3
13. FEKETE KITTI 2015.01.09 10
14. FEKETE NELLI 2015.01.09 10
15. FÜZESI NATÁLIA 2015.04.15 3
16. GARAI LILLA ZSÓFIA 2014.08.20
17. HAUSMAN-ZARA NOÉMI BOGLÁRKA 2014.03.07
18. HORVÁTH ANNA EMŐKE 2014.09.30 3
19. KESZTYŰS ADRIENN 2013.03.14
20. KESZTYŰS NOÉMI 2016.05.06
21. KIRÁLY VANDA EMMA 2014.02.05
22. KOCSIS BOGLÁRKA 2016.03.26
23. KOLLÁR ZSUZSANNA 2016.05.16
24. KONVICNY RÉKA 2013.05.15 7
25. LACZA LILLA 2015.09.29
26. LASKOVICS LARA LÍDIA 2014.07.16
27. MAROSI NIKOLETT 2013.06.14
28. MESTER MÍRA SÁRA 2015.02.23
29. MEZEI LILIBELL 2016.04.19
30. MIHÁLYI RÉKA BOGLÁRKA 2013.10.14 3
31. MIHÓK LILLA 2014.06.26
32. MONYÓK MÁRTA 2013.06.05 3
33. NAGY LAURA 2013.09.05 3
34. NAGY OLÍVIA BELLA 2015.08.05
35. NEUHAUS LUCA 2014.06.05
36. NOVÁK DORINA 2015.12.27 10
37. PÁSZTOR MIRABEL 2013.08.05 3
38. PREGUN SÁRA MIRA 2013.11.14 3
39. RAJKI ADÉL ODETT 2013.02.15 3
40. SHENOUDA KARLOS CHARLOTTE 2014.07.27 10
41. STEFIK ELENA 2014.04.14
42. STEFIK MILA 2016.01.07
43. SZABÓ HANNA 2013.03.15 3
44. TOMPA TÍMEA NÓRA 2013.02.10 3
45. TÓTH IRINGÓ 2013.08.01
46. TÓTH JÚLIA 2013.05.29
47. TURZAI ALIZ 2013.09.19
48. VALACHI MILÁN 2016.02.10
49. VÁRADI ELISABETH 2013.07.24
50. VARGA ZSÓFIA 2015.02.16
51. VIHARI MIRA 2016.08.11 4
52. VIRÁGH EMMA 2015.07.08
53. ZSIROS RÉKA 2013.02.20 2
MŰSOR, EREDMÉNY
KEZDŐ, Első forduló - Tatabánya, 2023.11.19.
2023. november 19. vasárnap
10:00 ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
lejátszva Delta RSE narancs
UTE U11 FEHÉR-K
11:30 ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
Veszprém RK Sárga
12:30 ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
Veszprém Volley
KEZDŐ, Második forduló - Tatabánya, 2023.12.16.
2023. december 16. szombat
10:00 ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
Veszprém Volley
11:00 ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
SZOSI A
12:00 ÉLTES M. EGYMI (BEJ. A MADÁCH U. 37-TEL SZEMBEN) TATABÁNYA
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
SZOSI B
KEZDŐ, Harmadik forduló - Tatabánya, 2024.02.03.
2024. február 3. szombat
14:30 ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
lejátszva DSE RA 2
UTE U11 FEHÉR-K
16:00 ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
Balatonalmádi Röplabda
17:30 ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
SZOLNOKI SPC Kassai
KEZDŐ, Negyedik forduló - Budapest, 2024.03.16.
2024. március 16. szombat
14:30 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
lejátszva VESC Fehér
UTE U11 FEHÉR-K
15:30 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
lejátszva PSE Zöld
UTE U11 FEHÉR-K
16:00 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
lejátszva Delta RSE narancs
UTE U11 FEHÉR-K
KEZDŐ, Ötödik forduló - Dunakanyar, 2024.05.11.
2024. május 11. szombat
14:30 TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
Hajta SE
15:30 TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
lejátszva TRSE Sárga
UTE U11 FEHÉR-K
16:30 TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
lejátszva MTK Budapest
UTE U11 FEHÉR-K
18:00 TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
JRA Piros
KEZDŐ, Hatodik forduló - Tahitótfalu, 2024.06.01.
2024. június 1. szombat
10:00 TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
lejátszva UTE U 11 BIBOR-K
UTE U11 FEHÉR-K
11:00 TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
KSE U11 sárga
12:00 TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
lejátszva UTE U11 FEHÉR-K
KSE U11 kék
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu